HaberlerEymen abajur & avize üretimleri ile göz dolduruyor

Eymen abajur & avize üretimleri ile göz dolduruyor

Kişiye özel tasarımları ile fark yaratan Eymen abajur&avize evinize tarz katıyor.

Eymen abajur & avize üretimleri ile göz dolduruyor

Kişiye özel tasarımları ile fark yaratan Eymen abajur&avize evinize tarz katıyor. Sektöründe Türkiye'nin sayılı firmalarından biri olan eymen abajur&avize Karadeniz'de de rakipsiz olmanın gururunu yaşıyor

Aydınlatma sektörüne yeni bir soluk getiren eymen abajur&avize kişiye özel tasarımları ile evlere şıklık katıyor. 5 yıldan bu yana sadece Samsun değil tüm Karadeniz ve Türkiye’ye hizmet veren eymen abajur&avize üretimleri ile göz dolduruyor.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Firma hakkında bilgi veren eymen abajur&avize sahibi Tuğrul Yusuf Yılmaz,  Türkiye’deki sayılı firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Firma olarak 5 yıldan bu yana hizmet veriyoruz. Butik olarak verdiği hizmetle kişiye özel tasarımlarla dikkat çekiyoruz. Türkiye’de bu işi yapan sayılı firmalardan biriyiz. Samsun’da yaptığımız üretimimizle tüm Karadeniz’e ve Türkiye’nin çeşitli illerine hem toptan hem de perakende satış yapıyoruz” dedi.

DÜNYAYA AÇILIYOR

Karadeniz’de büyük bir açığı kapattıklarını kaydeden Yılmaz, “Kumaşından ağacına kadar birinci sınıf ürünlerle müşterilerimizle buluşuyoruz. Satış sonrası hizmet ile de müşterilerimize hep destek oluyoruz. Restoran, kafe, otel, bar gibi büyük projeler içerisinde yer alıyoruz. Şu anda Paris’te bir mimar ile büyük bir proje için görüşmeye başladık. Hedefimiz eymen abajur&avize olarak dünyaya malzeme vermek” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}