Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Güveni boşa çıkarmayacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Sizlerin bize vermiş olduğu desteği, güveni boşa çıkartmadan yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Güveni boşa çıkarmayacağız

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Ramazan Ayı'nın ilk Teravih namazını İlkadım İlçesi Çatalarmut Mahallesi Toraman Tepe Camii'nde kıldı.

Camii çıkışı cemaat ile tek tek selamlaşan ve Ramazan Ayı'nı tebrik eden Milletvekili Köktaş, "Bu akşam İlk teravihi namazını birlikte eda ettik. Her şeyden önce Ramazan-ı şerifin bütün ülkemize, milletimize, İslam alemine, insanlığa hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Milletvekili Köktaş ve Başkan Tok daha sonra İlkadım Belediyesi tarafından camii avlusuna kurulan çadırda Çatalarmut ve Karasamsun Mahallesi sakinleri ile biraraya gelerek sohbet etti.

SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK
Milletvekili Köktaş, "Rabbim kılmış olduğumuz Ramazan ayın ilk teravih namazını kabul eylesin. Ramazan ayımızın huzurlu, mutlu ve birlik, beraberlik içinde tamamlamayı ve Ramazan Bayramı'na erişmeyi nasip etsin. Ülkemizin birliğini, dirliğini korumak, insanlarımızın güvenliğini sağlamak üzere bu uğurda canını veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Seçimlerde yine sizlerle birlikte olduk, biraraya geldik hasbihal ettik. O zaman sizlere ne söz verdiysek, ne dediysek onları yerine getirmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son bir - iki kanun değişikliğimiz kaldı. Geri kalan tüm sözlerimizi her zaman olduğu gibi yerine getirdik. İnşallah milletimizin huzuru, refahı, ekonomimizin daha da güçlü kılınması ve çocuklarımızın geleceği için faydalı hayırlı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Sizlerin bize vermiş olduğu desteği, güveni boşa çıkartmadan yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni stattan son bilgiler

1 Yeni stattan son bilgiler

Osmanlıspor sorusu almadı

2 Osmanlıspor sorusu almadı...

Samsunspor Trabzona gidiyor

3 Samsunspor Trabzon'a gidiyor

Samsun için önemli

4 Samsun için önemli

Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acıbucunun babaevinde hüzünlü bekleyiş

5 Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acıbucu'nun babaevinde hüzünlü bekleyiş

Maskeler o zaman düşecek

6 Maskeler o zaman düşecek...

Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

7 Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek Milletin aklıyla alay etmeyin

8 CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Milletin aklıyla alay etmeyin'

Bakan Soylu Diyarbakırda STK ve kanaat önderleri ile bir araya geldi

9 Bakan Soylu Diyarbakır'da STK ve kanaat önderleri ile bir araya geldi

Bursada FETÖPDY üyesi 10 eski vergi dairesi çalışanı adliyeye sevk edildi

10 Bursa'da FETÖ/PDY üyesi 10 eski vergi dairesi çalışanı adliyeye sevk edildi


SIRADAKİ HABER