AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Güveni boşa çıkarmayacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Sizlerin bize vermiş olduğu desteği, güveni boşa çıkartmadan yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Güveni boşa çıkarmayacağız

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Ramazan Ayı'nın ilk Teravih namazını İlkadım İlçesi Çatalarmut Mahallesi Toraman Tepe Camii'nde kıldı.

Camii çıkışı cemaat ile tek tek selamlaşan ve Ramazan Ayı'nı tebrik eden Milletvekili Köktaş, "Bu akşam İlk teravihi namazını birlikte eda ettik. Her şeyden önce Ramazan-ı şerifin bütün ülkemize, milletimize, İslam alemine, insanlığa hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Milletvekili Köktaş ve Başkan Tok daha sonra İlkadım Belediyesi tarafından camii avlusuna kurulan çadırda Çatalarmut ve Karasamsun Mahallesi sakinleri ile biraraya gelerek sohbet etti.

SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK
Milletvekili Köktaş, "Rabbim kılmış olduğumuz Ramazan ayın ilk teravih namazını kabul eylesin. Ramazan ayımızın huzurlu, mutlu ve birlik, beraberlik içinde tamamlamayı ve Ramazan Bayramı'na erişmeyi nasip etsin. Ülkemizin birliğini, dirliğini korumak, insanlarımızın güvenliğini sağlamak üzere bu uğurda canını veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Seçimlerde yine sizlerle birlikte olduk, biraraya geldik hasbihal ettik. O zaman sizlere ne söz verdiysek, ne dediysek onları yerine getirmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son bir - iki kanun değişikliğimiz kaldı. Geri kalan tüm sözlerimizi her zaman olduğu gibi yerine getirdik. İnşallah milletimizin huzuru, refahı, ekonomimizin daha da güçlü kılınması ve çocuklarımızın geleceği için faydalı hayırlı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Sizlerin bize vermiş olduğu desteği, güveni boşa çıkartmadan yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Samsun'da UBFED'de deprem

6 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

8 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

9 Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

10 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor


SIRADAKİ HABER