HaberlerGenç Adım'da muhteşem tören

Genç Adım'da muhteşem tören

Samsun Özel Genç Adım Eğitim Kurumları muhteşem bir törenle öğrencilerini mezun etti

Genç Adım'da muhteşem tören

Samsun Özel Genç Adım Eğitim Kurumları Samsun Yelken Kulüp'te mezuniyet töreni düzenledi.

Törene Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan, Samsun Genç Adım Eğitim Kurumları Okul Müdürü Aylin Tat, öğretmenler, Genç Adım Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanı Başkanı Nejla Kemeröz, veliler ve öğrenciler katıldı.

TÜRKİYE'Yİ GURURLA TEMSİL EDECEKLER
Törende konuşan Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan öğrencilerle gurur duyduklarını belirterek, "Bizler bir yılı tamamlamış olmamının memnuniyeti ve gururu içindeyiz. Bu süre içerisinde bana destek olan kurumumuzdaki tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz bir yolculuk içerisindeler. Genç Adım ailesi olarak öğrencilerimizin bizleri farklı illerde en güzel şekilde temsil edeceklerini umuyoruz. Üniversite hayatlarını tamamladıktan sonra Türkiyemizi dünyada gururla temsil edecek gençler yetiştirdiğimizi düşünüyorum" dedi.


BUGÜN GENÇLERİMİZİN GÜNÜ
Samsun Genç Adım Eğitim Kurumları Okul Müdürü Aylin Tat, "Bugünün mimarı aslında velilerimizdir. Ne mutlu sizlere ki böyle güzel bir tabloyu beraber yaşıyoruz. Öğretmen arkadaşlarımıza bu başarıdan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Aylardır, çocuklarımıza anne, baba, abla şefkati ile yaklaştınız. Onlara psikolojik destek vererek bugünlere hazırladınız. Bugün gençlerimizin günüdür. Emeğinizin karşılığını eminim ki alacaksınız. Öğrencilerimizin bu başarınızın altında seceçeği meslekleri layıkı ile yerine getireceğinize eminim. Bizlerden aldığınız eğitimi ve ahlakı gelecek nesillere aktaracaksınız" diye konuştu.

TEŞEKKÜRLER
Genç Adım Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanı Başkanı Nejla Kemeröz ise "Oğlum ve diğer gençlerimiz ile eğitimci bir anne olarak çok gurur duyuyorum. Bana bu görevi layık gören okulumuz kurucusu Ahmet Çakan'a teşekkür ediyorum. Gençlerimizin çok iyi yerlere geleceğinize eminim" ifadelerini kullandı.


DİPLOMA VE ÖDÜL COŞKUSU
Konuşmaların ardından öğretmen ve personele Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu BaşkanıAhmet Çakan tarafından teşekkür plaketi verildi. Mezun olan öğrenciler için hazırlanan pasta kesiminin ardından öğrenciler tarafından bayrak ve flama teslim töreni gerçekleştirildi. Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan YGS'de başarılı olan öğrencilere ödül verirken, öğretmenler ise öğrencilere madalya ve diplomalarını takdim etti. Öğrenciler daha sonra hep birlikte keplerini havaya fırlatarak bu mutlu günlerini kutladı. Kep törenini ardından gençler ve aileler Çizmeli Kedi Grubu ve DJ Erman Palancıoğlu eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.
Bayram OK 
ÖZEL HABER

SIRADAKİ HABER
}