Haberler94. dakikada kendi kalesine gol attı, ölüm tehditleri aldı

94. dakikada kendi kalesine gol attı, ölüm tehditleri aldı

Halmstads BK takımında forma giyen Lübnanlı futbolcu Mohammed Ali Khan'ın, geçtiğimiz sezon 94. dakikada kendi kalesine attığı gol takımının küme düşmesine neden oldu. Bu hatasından dolayı sürekli tehdit alan futbolcunun ailesine de ölüm tehdidi gelmeye başladı.

94. dakikada kendi kalesine gol attı, ölüm tehditleri aldı

Halmstads BK takımında forma giyen Lübnanlı futbolcu Mohammed Ali Khan'ın geçtiğimiz sezon son dakikada kendi kalesine attığı gol, ölüm tehditleri almasına neden oldu. İsveç Futbol Ligi'nde geçen sezon yaşanan olayda, ligin 28. haftasında Halmstads Bk kendi evinde ligin güçlü takımı AIK Stockholm'ü ağırladı. Son derece çekişmeli geçen mücadelede, Lübnanlı futbolcu Mohammed Ali Khan maçın 94. dakikasında kendi kalesine gol attı. Kendi kalesine attığı gol ile küme düşmesi kesinleşen Halmstads BK'nın taraftarı çılgına dönerken, maç sonunda Khan sosyal medya hesabından çok üzgün olduğunu dile getirdi.

Uzun süredir tehdit alan futbolcu, tehditlerin artması ile yakın zamanda tekrar açıklamalarda bulundu. Khan, 'Benden nefret edin, bana küfürler edin ama aileme tehditler yağdırmayı bırakın' dedi. Yaptığı bu paylaşımın ardından İsveç'teki ulusal gazetelere de açıklamalarda bulunan futbolcu; 'Yaptığım hatanın farkındayım ve çok üzgünüm. Fakat aileme tehditler gelmesi son nokta. Sınırı aştınız. Şu anda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.' dedi.

Geçen sezon küme düşen Halmstads BK, bir alt ligde geride kalan 11 hafta sonunda lider konumda bulunuyor.

SIRADAKİ HABER
}