Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun Atakum'da Başkan Taşçı eşiyle birlikte yemek dağıttı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Çobanözü Köy Konağı'nda gerçekleştirilen iftar buluşmasında eşi Fatma Taşçı'yla birlikte tencere başına geçerek vatandaşlara yemek servisi yaptı

Samsun Atakum'da Başkan Taşçı eşiyle birlikte yemek dağıttı

Atakum Belediyesi tarafından ‘Ramazan Atakum’da Güzeldir’ sloganıyla hazırlanan Ramazan ayı etkinlikleri özellikle çocuklara unutulmaz akşamlar yaşatıyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Atakum Mahalle İftarları ile ilçe halkını aynı iftar sofralarında buluşturan Atakum Belediyesi, iftar sonrasında ise Yalı Kafe’de kurulan Ramazan Sokağı'nda, Samsunlulara Ramazan ayını keyifli geçirmeleri için imkan sunuyor.

TAŞÇI'DAN ETKİNLİKLERE DAVET
Ramazan ayının maneviyatı çerçevesinde güzel bir program hazırladıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Ramazan ayı birliğin ve beraberliğin ayıdır. Bu birlik ve beraberliği Atakum İlçesinde en güzel örnekleriyle yaşıyoruz. Aynı iftar sofralarında buluşuyoruz, aynı Ramazan Sokağı'nda geziyor ve nostaljik bir akşam yaşıyoruz, çocuklarımız aynı sahne gösterileriyle mutlu oluyor. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklere gösterilen ilgi karşısında son derece memnun olduk. Binlerce vatandaşımızın katılımıyla gerçekleşen Geleneksel Atakum Mahalle İftarları'nda ülkemiz, milletimiz için hep birlikte dua ediyoruz. Şehitlerimizi dualarla anıyoruz. Ramazan Ayı boyunca sürecek iftar buluşmalarımıza, Ramazan Sokağımıza, çocuklarımızın için hazırlanan gösterilere tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

İFTARA GENİŞ KATILIM
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Çobanlı, Çobanözü ve Beypınar Mahalleleri sakinlerinin katılımıyla Çobanözü Köy Konağı'nda gerçekleştirilen Geleneksel Atakum Mahalle İftarları buluşması kapsamında eşi Fatma Taşçı’yla birlikte tencerelerin başına geçerek yemek servisi yaptı. AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ve AK Parti Atakum İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu iftara Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, mahalle muhtarları, AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları üyeleri de katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

2 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

3 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

4 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

6 Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

7 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Lovelette kahkaha tufanı

8 Lovelet'te kahkaha tufanı

Zonguldakta amatör maçta tekme tokat kavga

9 Zonguldak'ta amatör maçta tekme tokat kavga

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

10 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar


SIRADAKİ HABER