HaberlerSeçkin Piriler'den olay Kaan Tangöze açıklaması

Seçkin Piriler'den olay Kaan Tangöze açıklaması

Duman Grubu solisti Kaan Tangöze'yle 10 yıllık evliliğini aldatma yüzünden noktalayan eski manken Seçkin Piriler, eski eşi için 'Onun orta yaş bunalımlarıyla ilgilenmekten sıkılmıştım zaten' dedi.

Seçkin Piriler'den olay Kaan Tangöze açıklaması

Duman Grubu solisti Kaan Tangöze'yle 10 yıllık evliliğini aldatma yüzünden noktalayan eski manken Seçkin Piriler, eski eşi için "Onun orta yaş bunalımlarıyla ilgilenmekten sıkılmıştım zaten” dedi.

Duman Grubu solisti Kaan Tangöze'yle olaylı bir şekilde boşanan eski manken Seçkin Piriler ilk defa eski eşi hakkında bir açıklamada bulundu. Hürriyet'in haberine göre, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler'le boşanmalarına sebep olan Kıvılcım Ural hakkında yorumlar yapılmasına sinirlenen Piriler, sitem etti.

Kıvılcım Ural'la aşk yaşadığını öğrendikten sonra Kaan Tangöze'den boşanan Piriler, “Kaan'la harika bir 10 sene yaşadım. Artık benim hayallerim başka. İnanın ki Kaan umurumda bile değil. Onun en güzel döneminde ben yanındaydım. O da bana çok aşık olmuş ki iki çocuk yapmış. Düşünün ki yıllarca kimseyle evlenmek bile istememiş ve bir daha da asla evlenmez. Bir de onun orta yaş bunalımlarıyla ilgilenmekten sıkılmıştım zaten” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}