HaberlerMillilerden basına kapalı İspanya provası

Millilerden basına kapalı İspanya provası

A Milli Futbol Takımı, gruptan çıkabilmesi adına büyük önem taşıyan İspanya maçının taktik provasını basına kapalı olarak gerçekleştirdi.

Millilerden basına kapalı İspanya provası

A Milli Futbol Takımı, gruptan çıkabilmesi adına büyük önem taşıyan İspanya maçının taktik provasını basına kapalı olarak gerçekleştirdi. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim bu çalışmada kafasındaki taktiği denedi.

Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenen Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda yarın ikinci maçına çıkacak Ay- Yıldızlılarımızda hazırlıklar sürüyor. İlk maçta Hırvatistan'a 1-0 yenilen Milliler, Çek Cumhuriyeti'ni aynı skorla mağlup eden İspanya ile yarın saat 22.00'de Stade de Nice'de karşılaşacak. Gruptan çıkma adına büyük önem taşıyan karşılaşma için Ay- Yıldızlılar dün basına kapalı taktik prova yaptı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, antrenmanda kafasındaki taktiği denedi. Oyuncuların hırslı ve istekli olduğu çalışma Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekilleri Servet Yardımcı ve Ali Dürüst de izledi. Hazırlıklar bugünkü hafif çalışmayla tamamlanacak.

SIRADAKİ HABER
}