Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor: CAS kararı erken ver

Samsunspor Başkanvekili Rüştü Araboğlu, kulüp avukatıyla hazırladıkları dilekçeyi Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) gönderdiklerini belirtti.

Samsunspor: CAS kararı erken ver

Samsunspor Başkanvekili Rüştü Araboğlu, kulüp avukatıyla hazırladıkları dilekçeyi Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) gönderdiklerini belirterek, "Mayıs'tan, hazirana, hazirandan da temmuza ertelenen kararın bir an önce açıklanması ve kulübümüzün transfer politikasını şekillendirmesi için CAS'a dilekçe gönderdik" dedi

2. KEZ ERTELENDİ
Kırmızı- Beyazlılarda dört gözle beklenen Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) vereceği karar bu kez de 15 Temmuz'a ertelenmişti. Transfer yasağının kalkmasına ilişkin olacak bu kararın yine ertelenmesi üzerine Samsunspor harekete geçti. Yeni sezon teknik ekip ve kadro planlamasının bu kararın ardından netlik kazanacağı Kırmızı- Beyazlılar, transfer döneminin 10 Haziran- 31 Ağustos tarihleri arasında olduğunu hatırlatan bir yazıyı CAs'a göndererek kararın bir an önce açıklanmasını talep etti.

BELKİ DE HOCA DEĞİŞİR
Başkanvekili Rüştü Araboğlu, "Bu öyle bir kararki, tüm sezon planlamasını etkiliyor. Transfer yapabileceksek farklı, yapamayacaksak farklı davranacağız. Belki teknik ekip anlayışımız bile değişecek. Bu kadar önemli bir karar mayıstan, hazirana, hazirandan da temmuza atıldı. Biz de kulüp avukatımızla bir araya gelip tranfer döneminin 10 Haziran'da başladığını hatırlatarak, kararın bir an önce verilmesine yönelik dilekcemizi CAS'a gönderdik. Değerlendirme yapıp, bize döneceklerdir" diye konuştu.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda dağa evet yazdılar

1 Samsun'da dağa 'evet' yazdılar

Karadenizde amatör balıkçıların tehlikeli balık avı

2 Karadeniz'de amatör balıkçıların tehlikeli balık avı

Çiftlik Caddesinde hayatı durduran an

3 Çiftlik Caddesi'nde hayatı durduran an

Samsunda bugün okullar tatil mi edildi

4 Samsun'da bugün okullar tatil mi edildi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Onlar teröristlerin dostu

6 Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç: 'Onlar teröristlerin dostu'

Kehanete bakın

7 Kehanete bakın!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

8 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

BAŞKAN SÖZ VERDİ

9 BAŞKAN SÖZ VERDİ

Muhteşem manzara

10 Muhteşem manzara


SIRADAKİ HABER