Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Karadenizliler Samsun'dan dünyaya açılıyor

Karadenizli İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Murat Camadan, Türkiye'ye ve Karadeniz Bölgesi'ne kültürel ve ticari katkıda bulunmak amacıyla Karadeniz'e kıyısı olan ülkelerde de şubeler açacaklarını ifade ederek, ''Sürpriz faaliyetlerimizle ses getireceğiz'' dedi.

Karadenizliler Samsun'dan dünyaya açılıyor

Karadenizli İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Murat Camadan, Türkiye'ye ve Karadeniz Bölgesi'ne kültürel ve ticari katkıda bulunmak amacıyla Karadeniz'e kıyısı olan ülkelerde de şubeler açacaklarını ifade ederek, ''Sürpriz faaliyetlerimizle ses getireceğiz'' dedi. 

Karadenizli İşadamları Derneği (KAİAD) Kurucu Başkanı Murat Camadan, KAİAD yönetim kurulu üyesi Engin Aygüney ve KAİAD idari koordinatör Engin Atak, Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma ofislerini ziyaret etti. Camadan ve beraberindekiler, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ile bir süre sohbet etti.

AMERİKA'DA KARADENİZLİ LOBİSİ

Derneği büyük bir heyecanla kurduklarını ifade eden, KAİAD Kurucu Başkanı Murat Camadan, "Karadeniz insanı heyecanlıdır, girdiği her yerde ön planda olmayı sever ve girişimcidir. Biz de bu noktadan hareketle arkadaşlarımızla ülkemize ve milletimize nasıl faydalı olabiliriz diye düşündük ve bu derneği kurduk. Geçen sene kurulmamıza rağmen çok kısa zamanda yaptığımız sosyal ve ticari faaliyetlerle yaygın ve yerel medyada çok geniş yer bulduk. Yaptığımız son faaliyetlerden biri de Amerika'da lobi faaliyetlerinde bulunarak ‘Sözde Ermeni Soykırımı Tasarı’ ile ilgili oradaki senatörlerle konuştuk. Hem bu durumu izah ettik hem de ülkemizi anlattık. Ağustos ayında da, Kruvazör Turizmi ile ilgili Miami'de yapılacak olan bir fuara katılacağız, orada Karadeniz Bölgesi'ne ve turizme nasıl katkı verebiliriz mantığı ile faaliyetlerimizi yürüteceğiz'' dedi.

MÜJDEYİ HABER'DE VERDİ

Derneğin dünyaya açılma hedeflerini müjdeleyen Camadan, "Biz sadece ülkemizde Artvin'den İstanbul'a kadar değil Karadeniz'e kıyısı olan ülkelerin başkentlerinde şubeler açarak sürpriz faaliyetlerimizle medyada daha geniş yer alacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Karadenizli İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Murat Camadan ve beraberindekiler, Haber Medya Grubu'nun çalışma ofislerini gezdi. Konuklar, Haber Medya'yı çok beğendiklerini ifade etti.

Dilber BAHADIR

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Buz tutan barajda kayboldu

1 Buz tutan barajda kayboldu

Bu nasıl serbest piyasa

2 Bu nasıl serbest piyasa?..

AK Parti İl Başkanı Mete gündemi değerlendirdi

3 AK Parti İl Başkanı Mete gündemi değerlendirdi

Okmeydanında terör operasyonu  5 gözaltı

4 Okmeydanı'nda terör operasyonu : 5 gözaltı

AK Parti Teşkilatından İl Müftüsüne ziyaret

5 AK Parti Teşkilatından İl Müftüsüne ziyaret

AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında gerginlik

6 AK Parti ile CHP milletvekilleri arasında gerginlik

Kaynaşarak işittiler

7 Kaynaşarak işittiler

AK Partili iş adamının işyeri kurşunlandı

8 AK Partili iş adamının işyeri kurşunlandı

Anayasa değişiklik teklifinin ikinci turunda altıncı madde 342 oyla kabul edildi

9 Anayasa değişiklik teklifinin ikinci turunda altıncı madde 342 oyla kabul edildi

Anayasa değişiklik teklifinin ikinci turunda beşinci madde 342 oyla kabul edildi

10 Anayasa değişiklik teklifinin ikinci turunda beşinci madde 342 oyla kabul edildi


SIRADAKİ HABER