HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: En güçlü 10 ekonomiden biri olacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: En güçlü 10 ekonomiden biri olacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 'Türkiye olarak inşallah 2023 yılında dünyanın en güçlü 10 ekonomisinden biri haline geleceğiz' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: En güçlü 10 ekonomiden biri olacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra'da bir dizi etkinliğe katıldı, ziyaretlerde bulundu. Kırcalı, katıldığı iftar ve ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olacağını ileri sürdü.

ÖNCELİĞİMİZ TERÖR
Kırcalı, açıklamasında şunları söyledi: "Hükümet olarak önceliğimiz terördür. Kararlı bir şekilde her türlü terörle mücadele ediyoruz. Devlet, millet el ele bu belaları ülkemizden def edeceğiz. Terörün olmadığı bir ortamda daha çok kalkınacağız. Demokrasimizi daha çok geliştireceğiz. Huzurun olduğu bir ortamda çocuklarımızı, gençlerimiz geleceğe daha iyi hazırlayacağız. Demokrasinin, kalkınmanın, özgürlüğün gerçek anlamda yaşanabilmesi için emniyetin ve huzurun olması lazım. Terörle mücadelemiz sırasında şehit ve gazilerimiz oluyor. Vatandaşlarımız hayatını kaybediyor ve yaralanıyor. Hepimiz bundan üzüntü duyuyoruz ve içimiz yanıyor. Türkiye olarak inşallah 2023 yılında dünyanın en güçlü 10 ekonomisinden biri haline geleceğiz. Dünyaya isteği gibi yön verenler, mazlum ve mağdurlara kan ve gözyaşı akıtanlara inat, biz mazlumların yanında olmak, onların hak ve hukukunu korumak, onlarla birlikte bir medeniyeti inşa etme yolculuğunu yapmaktayız. "

SIRADAKİ HABER
}