HaberlerAlmanya'da terör şoku! 50'ye yakın yaralı...

Almanya'da terör şoku! 50'ye yakın yaralı...

Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı olan Viernheim'de, silahlı bir kişi sinema kompleksini bastı. Rastgele ateş açmaya başlayan saldırganın 50'ye yakın kişiyi yaraladığı ifade ediliyor. Bölgeden gelen son haberlere göre, saldırganın Alman özel birlikleri tarafından ölü olarak ele geçirildiği belirtildi...

Almanya'da terör şoku! 50'ye yakın yaralı...

Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı olan Viernheim'de, silahlı bir kişi sinema kompleksini bastı. Rastgele ateş açmaya başlayan saldırganın, 50'ye yakın kişiyi yaraladığı ifade ediliyor.

Alman yerel gazetesi Darmstadter Eco, saldırıda 20 ile 50 arasında yaralı olduğunu iddia etti. Öte yandan silahlı saldırganın bazı kişileri rehin aldığı ileri sürülüyor. Yaralama ve rehin alma dışında, saldırganın üzerinde bombalı bir kemer de bulunduğu ifade edilirken, Alman özel timlerinin sinema kompleksinin çevresinde konuçlandığı belirtiliyor. 

************

Alman Focus Online'a göre, bölgeye hızlı bir şekilde intikal eden polis saldırganı gözaltına aldı. Bild gazetesi ise saldırıda 20 kişinin gözyaşartıcı gaz nedeniyle yaralandığını iddia etti. Alman polisi ise saldırı ve saldırganın yakalanıp yakalanmadığı hakkında henüz bir açıklama yapmadı...

SALDIRGAN ÖLÜ OLARAK ELE GEÇİRİLDİ

Bölgeden gelen son haberlere göre, sinema kompleksine saldırıyı gerçekleştiren kişinin Alman özel birlikleri tarafından ölü olarak ele geçirildiği bildirildi.

SIRADAKİ HABER
}