Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor Başkanı Tutu'dan CAS süreciyle ilgili umut veren açıklama

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyeleri, dün düzenledikleri basın toplantısında CAS'ın 15 Haziran'da kararını açıklamamasının umut verici olduğuna dikkat çekti.

Samsunspor Başkanı Tutu'dan CAS süreciyle ilgili umut veren açıklama

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte dün düzenlediği basın toplantısında sezon bittiği günden bu yana yaşanan gelişmeleri aktardı.

GENÇLERE ŞANS DOĞDU

Başkan Tutu, "Yönetim olarak tüm benliğimizle Samsunspor'un başarısı için çalışıyoruz. Bir yandan da yeni sezon öncesi futbol takımını planlıyoruz. Malum transfer yasağı cezamızdan dolayı mevcut futbolcularımıza yöneldik. Pazartesi günü hocamız Engin Korukır'ı Samsun'a davet edip, konuşacağız. Sonra hocamızla ilgili de kararı vereceğiz. Ardından CAS'tan gelebilecek karara göre belki yeni transfer şansımız doğacak. CAS'ın 15 Haziran'da kararını verememesi, bizim adımıza umut verici. Demek ki, delillerimiz sağlam. Sezon öncesi kampı Kartepe'de yapacağız. Bu sezonu genç oyuncularımız da iyi değerlendirecektir. Kendileri için büyük bir şans doğdu" diye konuştu.

ONURSUZ GURURSUZ DEĞİLİZ

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, şöyle devam etti: "Hem Samsunspor'un hem de stadın isim sporsorluğu konusunda görüştüğümüz firmalar var. Bu konuda ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır. Biz Samsunspor'un gününü değil, geleceğini kurtarmak için çalışıyoruz ve görevimizin de başındayız. Ben 25 yıldır bu kulübün içindeyim. Hiçbir zaman onursuz, gurursuz yönetici görmedim. Bizi eleştirebilirler, yaptıklarımızı doğru bulmayabilirler ama bunları söylemeye hakları yok. Samsunspor'un tüm haklarını korumak, geleceğini kurtarmak, mevcut kadroyu elimizde tutmak için mücadele ediyoruz. Bu zor günler el birliğiyle geçilecek. Yeterki yönetimi, takımı, taraftarı, basın mensuplarıyla arasına kimse girmesin."

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren O bölgeye takviye yapılacak

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: O bölgeye takviye yapılacak

 Adiloviç, bugün imzalıyor

2 Adiloviç, bugün imzalıyor

Fındık fiyatları yükselişe geçti

3 Fındık fiyatları yükselişe geçti

 Taşlar yerine oturuyor

4 Taşlar yerine oturuyor...

Samsunda bir mühendis PKKKCKdan gözaltına alındı

5 Samsun'da bir mühendis PKK/KCK'dan gözaltına alındı

Erzurumda iki grup tekme tokat birbirine girdi

6 Erzurum'da iki grup tekme tokat birbirine girdi

Simsarların bıçaklı kavgası 1 yaralı

7 Simsarların bıçaklı kavgası: 1 yaralı

Samsunda 3 akademisyen FETÖden tutuklandı

8 Samsun'da 3 akademisyen FETÖ'den tutuklandı

Samsunda oto kurşunlamaya 2 gözaltı

9 Samsun'da oto kurşunlamaya 2 gözaltı

Samsunda tüfekle oğlunu vuran baba serbest

10 Samsun'da tüfekle oğlunu vuran baba serbest


SIRADAKİ HABER