Böylesi 40 Yıldır Görülmedi

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, "Son kırk yılın en yoğun kar yağışını yaşadık. Şehir merkezinde ve 140 mahallemizde yol açma ve temizlik çalışmalarına devam ediyoruz" dedi

Böylesi 40 Yıldır Görülmedi

Samsun’un Çarşamba ilçesinde geçtiğimiz perşembe günü başlayan kar yağışı ilçedeki yaşamı olumsuz etkiledi. Çarşamba Belediyesi, yer yer yüksekliği bir metreyi bulan karla yoğun bir şekilde mücadele ederken, Başkan Hüseyin Dündar, son kırk yılın en yoğun yağışının yaşandığını ifade etti.

KAR 1 METREYİ BULUYOR
Çarşamba şehir merkezinde ve 140 mahallenin grup yollarında yol açma çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, "Sabır ve tahammül gösteren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum" dedi. Çarşamba’da kar yüksekliğinin yer yer bir metreyi bulduğunu kaydeden Başkan Dündar, "Perşembe ve cuma günleri Karadeniz üzerinden gelen yoğun kar, bütün Çarşamba Ovası'nda ve yükseklerde etkili oldu. Çarşamba Belediyemiz, 4 greyder, 12 kepçe, yükleyici makine, 15 kamyon ve 100 personeliyle dört gündür aralıksız olarak şehir merkezi ile 140 mahallemizin grup yollarında yol açma ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Gayretli ve özverili çalışmalarını gece-gündüz sürdüren bütün çalışanlarımıza, sabır ve tahammül gösteren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

BEYAZ ÖRTÜYE BÜRÜNDÜ

Geçtiğimiz hafta içerisinde yağan karla Çarşamba beyaz bir örtüye bürünürken, güzel görüntülerin de ortaya çıkmasına neden oldu.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Yoğun kar yağışı ilçede hayatı olumsuz yönde etkilerken, Başkan Hüseyin Dündar, çalışmaları yakından takip etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

Eski vekile ihraç talebi

3 Eski vekile ihraç talebi

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

5 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

6 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

7 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

8 Dualar Yıldırım için

Yılın komedisi kırdı geçirdi

9 Yılın komedisi kırdı geçirdi

'Neden ben' diye sormak!

10 'Neden ben' diye sormak!..


SIRADAKİ HABER