HaberlerSamsun Borkonut Niş'te büyük buluşma

Samsun Borkonut Niş'te büyük buluşma

Borkonut Niş İş Merkezi Yönetimi, bundan sonraki yıllarda geleneksel hale getirmeyi planladığı iftar programını, dün akşam Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak'ın da katılımıyla gerçekleştirdi.

Samsun Borkonut Niş'te büyük buluşma

Borkonut Niş İş Merkezi’nin bahçesinde gerçekleştirilen iftar programına Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak’ın yanı sıra iş merkezinde faaliyet gösteren Karadeniz Yapı Yönetim, Anadolu Sigorta, Aegon Sigorta, Aksigorta, IBT Bilişim, Proventas Danışmanlık, Av. Öznur Altunsoy Hukuk Bürosu, Vakıf Emeklilik, Irmak Sigorta, Liberty Sigorta temsilcileri de katıldı.

"BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM"

Programda konuşan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak;  "Rahmet ve bereketin en bol olduğu Ramazan ayında böylesi güzel bir organizasyon düzenleyen iş merkezi yönetimi sayesinde sosyal ilişkilerimiz daha da güçlendirdi. Her şeyiyle güzel bir dayanışma yemeği olan bu programla arkadaşlarla manevi havayı solumaktan çok mutlu oldum. İnşallah önümüzdeki senelerde de devam ettireceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}