HaberlerBüyük gurur

Büyük gurur

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ve ailesi ile yakınları, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 3 yılda 'Onur belgesi' ile mezun olan aynı zamanda da Sinema Çalışmaları Programı'nı tamamlayan oğlu Yusuf Ölmez'in başarısını İstanbul'da iftar yemeğiyle kutladı.

Büyük gurur

Boğaziçi Üniversitesi'ni 3 yıl gibi bir sürede bitiren ve aynı zamanda da
Sinema Çalışmaları Programı'ndan mezun olan Yusuf Ölmez'in başarısı, Ölmez ailesi ve yakınlarını İstanbul'da buluşturdu.

Ataköy Sheraton Otel'de verilen iftar yemeğinden sonra duygu yüklü anlar yaşandı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez,
Borsan Satış ve Pazarlama Müdürü olan oğlu Uğur Ölmez ile
birlikte Yusuf Ölmez'e bir sürpriz hazırlamıştı.

Işıklar söndüğünde, barkovizyon perdesine Yusuf Ölmez'in çocukluğundan bugüne kadar geçen hayatı yansıtıldı. Anılara dönen Adnan Ölmez ve ailesi başta olmak üzere salondaki yakınları bir hayli duygulandı.

-Çocuklarım en büyük şansım

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, oğlunun "Gurur gecesi"nde, "Bu mutluluğu ailem ve yakınlarımla paylaşmak istedim. Çünkü, mutluluklar paylaşıldıkça anlam kazanır ve büyür" diyerek, sözlerine başladı.

Ölmez, "Hayatta şansa çok inananlardan biri değilim. Genellikle işimi şansa bırakmamaya gayret ederim. Çocuklarım konusunda çok şanlı olduğumu kabul ediyorum. Bugüne kadar beni üzecek bir şey yapmadılar. Yoğun iş temposu içinde acaba ne yapıyorlar diye hiç merak etmedim. Çünkü yapması gerekenleri yaptıklarına inandım. Yusuf da yapması gerekeni yaparak bugün hepimize bu mutluluğu yaşattı. Bugüne kadar birçok şirket ve fabrikalar kurdum, açılışlarını yaptık. Birçok mutluluklar ve heyecanlar yaşadık Gururlandık. Ama bugünkü mutluluğumu ve duyduğum gururu
anlatmakta zorlanıyorum" dedi.

-Gözyaşlarını tutamadı

Yusuf Ölmez, iftara katılanlar arasında Samsun'da öğrenim gördüğü lisenin köftecisinden onu üniversiteye hazırlayan öğretmenleri ile Boğaziçi Üniversitesi'nden yakın çalıştığı hocalarını görünce, Babası Adnan Ölmez ve ağabeyi Uğur Ölmez'e bu sürpriz için teşekkür etti. "Keşke Bekir hocam da burada olsaydı" dediğinde gözyaşlarına hakim olamadı. Hocasının hasta olduğu için gelemediğini öğrenen Yusuf Ölmez, "Ben de Bekir Hocamın büyük emeği var" dedi.

Yusuf Ölmez, "Bu başarı sadece benim başarım değil. Annem, babam ve ağabeyimin manevi desteği, öğretmenlerimin fedakarlıkları, arkadaşlarımın içtenliği ve yakınlarımın samimiyetiyle ortaya çıkan güzellikler sayesinde sonuca gittim,. Yani babamın dediği gibi yapmam gerekeni yaptım" diye konuştu.

Pastalı kutlama

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, eşi Fatma Ölmez, çocukları Uğur ve Yusuf Ölmez'le birlikte "Gurur Gecesi"ni pasta keserek taçlandırdı. Yusuf Ölmez daha sonra ailesi ve yakınlarıyla fotoğraf çektirerek, bu mutluluğu ölümsüzleştirdi.

SIRADAKİ HABER
}