İki yıl hapsi isteniyor!

Ünlü oyuncu Cemal Hünal, İstanbul Atlı Okçuluk Spor Kulübü Derneği başkanı Abdullah Bal ile kavga etti ve mahkemelik oldu.

İki yıl hapsi isteniyor!

İstanbul Atlı Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Abdullah Bal, kavga ettiği oyuncu Cemal Hünal'ı üyelikten attı. Hünal dernekten atlarını ve arabalarını geri isteyince ikili karşılıklı tehditten mahkemelik oldu.

Sabah’ın haberine göre, oyuncu Cemal Hünal, İstanbul Atlı Okçuluk Spor Kulübü Derneği üyesiyken 3 Şubat’ta kavga ettiği dernek başkanı Abdullah Bal tarafından yönetim kurulu üyeliğinden çıkartıldı. Ünlü oyuncu bunun üzerine, kulüpteki atlarını ve dernek tarafından kullanılan lüks model cipini geri istedi. İddiaya göre başkan Bal, Hünal’ı tehdit etti.

Cemal Hünal olayın ardından savcılığa başvurarak, şikayet dilekçesinde kulüpteki eşyalarına, atlarına ve arabasına derneğin başkanı tarafından el konulduğunu belirtti. Hünal ayrıca Bal'ın, “Bak Cemal senin çoluğun çocuğun var sen ve çocuğun için çok kötü olur sizi çok kötü yaparım” dediğini iddia etti. Tehdit sonrası savcılığa hemen başvurmak istemediğini kaydeden Hünal, tehditlerin devam etmesinin ardından çocuğunun can güvenliğinden endişe ettiğini ifade ederek savcılığa başvurduğunu ve Bal’ın cezalandırılması gerektiğini beyan etti.

Mesaj çıktılarını dosyaya delil olarak sunan Hünal’ın şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturmada ifadesine başvurulan Abdullah Bal, “Cemal Hünal’ı yönetim kurulundan çıkarttığım için bana cephe aldı. Malına ve atlarına el koyduğum yalandır. Ona ait olan 3 at vardı. Atları kendisine verdim. Arabasını da aldı. Fakat sonra kulübe ait olan iki atı daha istedi. Ben kulübe ait olan atları alamayacağını söyledim. Tehdit ettiğim doğrudur fakat Cemal de beni tehdit etti. Tehditlerimiz karşılıklı” diyerek kendisini savundu.

Yürütülen soruşturma sonunda savcılık, Cemal Hünal ve Abdullah Bal’ın müşteki-şüpheli olduğu bir iddianame hazırladı. İddianamede, karşılıklı olarak birbirlerini tehdit ettikleri kaydedilen Cemal Hünal ve Abdullah Bal’ın 2’şer yıla kadar hapisleri isteniyor. Dava ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

2 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

3 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Psikolojik yorgunluk

4 Psikolojik yorgunluk...

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

5 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

6 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

7 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

8 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

9 Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

Bu okul hayatın küçük bir provası

10 Bu okul hayatın küçük bir provası


SIRADAKİ HABER