Samsun Havza'da bayram temizliği

Ramazan Bayramı öncesi Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe mezarlığı ile kırsal mahallelerde bulunan şehitliklerde temizlik çalışmalarına başlandı.

Samsun Havza'da bayram temizliği

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde geniş bir temizlik çalışması başlattı.

HUMMALI ÇALIŞMA

Özellikle arife günü yoğun bir şekilde ziyaret edilecek olan mezarlıklarda temizlik çalışmalarının hummalı bir şekilde yerine getirildiğini belirten Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, "Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en güzel şekilde geçirmesi için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Halkımızın yaşam kalitesini sürekli artıran hizmetlerimiz yaklaşan bayram öncesinde daha da önem kazanıyor. İşte biz de bu noktada daha duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz. İlçemizde bulunan her vatandaşımız bu bayramı da huzurlu geçirecek" dedi.

24 SAAT GÖREVDEYİZ

Bayram hazırlıkları kapsamında ana caddelerden mahalle aralarına, dere yataklarından, çocuk parklarımıza kadar dokunmadık yer bırakmadıklarını belirten Başkan İkiz, "Vatandaşlarımızın temiz ve huzurlu bir ortamda bayram geçirmesini arzuluyoruz. Bayram nedeniyle kalabalıklaşan ilçemizde kaliteli hizmet vermek adına Havza Belediyesi olarak 24 saat görevimizin başında olacağız. Şimdiden tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin yaklaşan Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda program değişti

1 Samsunspor'da program değişti

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

2 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

3 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Chibuike bomba gibi

4 Chibuike bomba gibi

Kamp sonuna kadar denenecek

5 Kamp sonuna kadar denenecek

Cenazedeki o fotoğraf

6 Cenazedeki o fotoğraf...

Olimpiyatlarda madalya raporu Türkiye kaçıncı sırada

7 Olimpiyatlarda madalya raporu! Türkiye kaçıncı sırada?

Altın Elbiseli Adam, motosikletiyle kaza yaparak hayatını kaybetti

8 Altın Elbiseli Adam, motosikletiyle kaza yaparak hayatını kaybetti

Deaflympicste 7 gün böyle geçti

9 Deaflympics'te 7. gün böyle geçti

Samsunspordan hayırlı olsun ziyareti

10 Samsunspor'dan 'hayırlı olsun' ziyareti


SIRADAKİ HABER