HaberlerSamsunspor'da kim var kim yok?

Samsunspor'da kim var kim yok?

Transfer yasağı var, bir çok oyuncu gitti. Ancak Samsunspor'un elindeki futbolcu profili o kadar da kötü görünmüyor. Kale, savunma ve orta sahada ciddi sıkıntısı olmayan Kırmızı- Beyazlılar, en büyük sorunu hücumda yaşayabilir.

Samsunspor'da kim var kim yok?

Samsunspor'da transfer yasağı olması ve bir çok önemli oyuncunun gitmesiyle taraftarlar kara kara düşünmeye başladı. Ancak mevcut kadroya bakıldığında, kale, savunma ve orta sahada alternatifi bile olan oyuncular var.

Şimdilik en büyük sıkıntı hücum hattında gibi görünüyor. Kaleciler Furkan ve Bekir Sevgi takımda kaldı. Savunma hakkında üç stoper Ousmane N'diaye, Fatih Kılıçkaya ve Ercan Yazıcı duruyor. Oğuzhan'ın gitmesiyle sol bek için Mustafa Sevgi ve alternatifi de Erdi Dikmen düşünülebilir. Sağ bekte ise Murat Gürbüzerol ve durumu belli olmayan Canberk var. Orta sahada Hasan Kılıç, Mehmet Çakır, Muharrem Efe, Distel Zola, Halil İbrahim Pekşen, anlaşılırsa Galin Ivanov ve gençlerden Burhan Arman duruyor. Hem orta saha hem de hücum hattındaki Ekigho'yu da unutmamak lazım. Alternatifi olmayan tek oyuncu ise genç forvet Alperen Pak. Ancak Ekigho'nun da o bölgede oynayacağı düşünülürse, geçen yıla göre çok da karamsar olacak bir durum yok gibi görünüyor.

KALE
Furkan Köse
Bekir Sevgi
SAVUNMA
Ousmane N'diaye
Fatih Kılıçkaya
Ercan Yazıcı
Erdi Dikmen
Mustafa Sevgi
Murat Gürbüzerol
ORTA SAHA
Hasan Kılıç
Mehmet Çakır
Muharrem Efe
Distel Zola
Halil İbrahim Pekşen
Galin Ivanov (anlaşılırsa)
FORVET
Ekigho Ehiosun
Alperen Pak

SIRADAKİ HABER
}