Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Eskişehirspor maddi sıkıntı yaşıyor

Eskişehirspor Genel Sekreteri Erdal Şahbaz, düzenlediği basın toplantısında lig başlayana kadar takımın sıcak paraya ihtiyacının olduğunu söyledi.

Eskişehirspor maddi sıkıntı yaşıyor

Süper Lig'e veda etmesinin yanında büyük borçlarla da mücadele eden Eskişehirspor'da para sıkıntısı daha fazla yaşanmaya başladı. Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında, Genel Sekreter Erdal Şahbaz destek istedi. Gelir ve kaynaklara ihtiyacın olduğunu sözlerine ekleyen Şahbaz, "Tüzükte belirtildiği gibi Eskişehirspor'un divan kurulunu hayata geçireceğiz. Gelir ve kaynaklara ihtiyacımız var. Bu gelirlerin de kısa vadede nakdi olması gerekiyor. Lig başlayana kadar sıcak paraya ihtiyaç var. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan andayız. İyi bir takım oluşturuyoruz. Bütün kentin, Eskişehirspor'u sevenlerin artık yüzünü Eskişehirspor'a dönmesi gerekiyor. Eskişehirspor'un bugün dünden daha fazla desteğe ihtiyacı var. Kulübün önceliklerine önem veriyoruz. Layık olduğu yere gelmesi için takım oluşturma ve transfer yapmak dışındaki işlerin de doğru yapılması gerekiyor" dedi.

"Yarın çok geç olabilir"

Herkesin Eskişehirspor'a desteğini somut olarak göstermesi gerektiğini, Eskişehirsporluluğun sosyal bir sorumluluk olduğunu dile getiren Şahbaz, sözlerini şöyle tamamladı:

"Önemli ölçüde desteğe ihtiyacımız var. Eskişehirspor'un geleceğine dair yönetim olarak oluşturduğumuz enerjiyi kamuoyunda göremiyoruz. Bu bizi üzüyor. Hedeflediğimiz takımı kurup, şampiyonluğu elde edeceğiz. Kentin yöneticileri somut bir biçimde destek olacaklarını bize ifade etmelidirler. Belediyelerimizden, siyasi partilerimizden, kent yöneticilerimizden somut ve açık destek bekliyoruz. Odalarımızdan, sivil toplum kuruluşlarından, iş adamları derneklerimizden, şirketlerimizden destek istiyoruz. Bugün dünden daha fazla desteğe ihtiyaç var. Yarın çok geç olabilir. Hızlı, net ve somut birlik, beraberlik ve destek sağlanmalıdır. Bu destek lafla değil, somut kaynak sağlama şeklinde olmalıdır."EN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Veee Samsunspordan resmi açıklama

2 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

Samsunspordan gollü prova

3 Samsunspor'dan gollü prova

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hesap verecekleri gün yakındır

4 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Hesap verecekleri gün yakındır'

Samsunda raylı sistem yarın 1200-1800 saatleri arası ücretsiz

5 Samsun'da raylı sistem yarın 12.00-18.00 saatleri arası ücretsiz

Yönetim Kalparla görüştü mü

6 Yönetim Kalpar'la görüştü mü?

İyi seyirler

7 İyi seyirler...

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazırlanıyor

8 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Samsunlular her şeyin farkında

9 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Samsunlular her şeyin farkında'

Fuar amacına ulaştı

10 Fuar amacına ulaştı


SIRADAKİ HABER