Kargı'dan YEDAŞ'a Hizmet Teşekkürü

YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu'nu ziyaret eden Kargı Belediye Başkanı Zekin Şen, ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kargı'dan YEDAŞ'a Hizmet Teşekkürü

Çorum’un Kargı ilçesinde yaşayan insanların kaliteli ve kesintisiz elektrik kullanabilmesini için dağıtım şebekesini yer altına alan YEDAŞ, bölgede 2 milyon TL’nin üzerinde bir yatırım gerçekleştirdi. Kargı-Sinop yolu girişinden, Kargı çıkışına kadar yaklaşık 4 kilometrelik alanda acil ihtiyacı olan mevkileri öncelik vererek şebeke altyapısını yenileyen YEDAŞ’a teşekkür eden Kargı Belediye Başkanı Zekin Şen, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret ederek, Kargı İlçesi’nin tarihi ve doğal güzelliklerini temsil eden kabartmalı bir tablo hediye etti.

BAŞKAN ŞEN’DEN YEDAŞ’A TEŞEKKÜR

Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, ilçenin her alanda gelişime açık bir kent olduğunu söyleyerek, “Uzun zamanlı ilçemizde elektrik kesintileri meydana geliyordu. Bu kesintilerin önüne geçmek adına Çorum İl Koordinatörü Sayın İlyas Akyol Bey ile bir araya geldik, planlama yaptık. Kısa sürede şebekemiz yenilendi. Kendisine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İlçemizin bugün kesintisiz elektrik hizmeti almasında büyük faydası vardır” ifadelerini kullandı.

YEDAŞ ailesinin çok şanslı olduğunu belirten Başkan Şen, “Dinamik, güler yüzlü ve çalışkan bir genel müdüre sahipler. Her daim kendisine ulaşabiliyoruz. İsteklerimiz dinliyor ve çözümü için yardımcı oluyor. Şirketin başarılarını yakından takip ediyoruz. Kendisini artık Kargılı olarak görüyoruz ve tüm hemşerileri adına hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TÜRKOĞLU: “BEN HERKESİN HEMŞEHRİSİYİM”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ise, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen ile tanışmalarına Kargılı Paris Büyükelçisi Hakkı Akil Bey’in vesile olduğunu söyleyerek, “Kargı’nın gururu olan Paris Büyükelçisi Hakkı Akil Bey ile yaptığımız sohbet esnasında Belediye Başkanımız Zeki Bey ile beni tanıştırdı. Ben aslen Malatyalıyım ama YEDAŞ’ın sorumlu olduğu her il veya ilçesindeki insanlarında hemşerisiyim. Bölgemdeki insanların kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti alabilmesi için buradayım. Yatırımlarımız şehir merkezi ve kırsal bölgeleri kapsayacak şekilde devam edecek” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Türkoğlu, Belediye Başkanı Zeki Şen’e Malatya yöresine ait kurutulmuş kayısı ve badem tabağı hediye etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

4 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

5 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

6 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

7 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

8 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

9 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

10 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu


SIRADAKİ HABER