HaberlerSamsun'u temsil edecekler

Samsun'u temsil edecekler

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2016-2017 Sezonu'nda görev yapacak hakem ve yardımcı hakem kadrolarını belirledi.

Samsun'u temsil edecekler

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2016-2017 Sezonu'nda görev yapacak hakem ve yardımcı hakem kadrolarını belirledi. Samsun bölgesinden Samet Çiçek Süper Lig hakem yardımcılığını sürdürürken 6 hakem daha üst liglerde görev yapacak

6 HAKEM ÜST DÜZEY

TFF Merkez Hakem Kurulu 2016-2017 sezonunda görev yapacak hakem ve yardımcı hakem kadrolarını belirledi. Açıklanan listeler sonrası Samet Çiçek, Süper Lig hakem yardımcılığı görevini sürdürdü. Ayrıca 6 hakemimiz üst klasman kadrolarında yer almayı başardı. 19 hakem ise Bölgesel Liglerde düdük ve yardımcılık görevi yapmaya hak kazandı. Açıklanan listede Süper lig yardımcılığı Samet Çiçek, A klasman yardımcı Bülent Uludoğan, Tuğrul Akkoyun, Kasım Oyarçin, Bekir Yücel, B klasman hakem Ercan Hellaç, C klasman hakem Gökhan Özbulut getirildi.

20 HAKEM BAL'DA

Bölgesel hakemlerimiz ise Erdem Mertoğlu, Egemen Artun, Ömür Bozkurt, Ahmet Ateş, Celil Demircan, Murat Göze, Selim Ersan, Mehmet Şenkaya, Enes Göral, Mesut Hakalmaz, Taner İlker Gümrükçüoğlu, Rutkay Aksu, Sezgin Şahbaz, Burak İlgen, Sinan Dibooğlu, Arif Köroğlu, Hasan Erdoğan, Oktay Hüseyin Karatepe ve Esma Aydın oldu. Ayrıca Bölgesel Kurul Üyeligi ve BAL Ligi Hakem Atama görevine yine İlkay Aydın getirildi. 40 hakemin bulunduğu 12. bölgede 20 Samsunlu hakemin görev yapacak olması da camiada ayrı bir sevinç havası yarattı.

Salim YILDIZ

 

 

SIRADAKİ HABER
}