Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Türkiye Sevdamız En Az Hedeflerimiz Kadar Büyük

AK Parti Samsun Miletvetili Fuat Köktaş, "Azmimiz, kararlılığımız, Türkiye sevdamız en az hedeflerimiz kadar büyük" dedi.

Türkiye Sevdamız En Az Hedeflerimiz Kadar Büyük

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Canik İlçe Teşkilat Üyeleri'ni Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ağırladı. AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma ve İlçe Teşkilat Üyeleri, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ı ziyaret ederek "Hayırlı Olsun" temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Canik İlçe Teşkilat üyelerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Milletvekili Köktaş ise, 1 Kasım seçimlerinde gösterilen başarılı ve gayretli çalışmalarından ötürü teşkilat üyelerine bir kez daha teşekkür etti. AK Parti'nin son 13 yıldır Türkiye'de yapılmayan çalışmaları yaptığını, sağlıktan, eğitime, ulaştırmadan, ekonomiye, kalkınmaya kadar çok ciddi yatırımlar gerçekleştirdiğini ve bundan sonra da gerçekleştirmeye devam edeceğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş sözlerine şöyle devam etti: " Hükümetimiz bir yandan ülkemizin geleceğini inşa etmek üzere tarihi reformlar gerçekleştirirken, diğer yandan güncel meselelere çözüm üretmeye de devam ediyor. Bu anlamda ülkemizi çok tecrübeli, donanımlı, ülke menfaatlerini gözeten bir kadro yönetiyor. Bu kadrolar gücünü bugüne kadar olduğu gibi milletinden almaktadır. Türkiye’nin 2002’den bu yana elde ettiği kazanımların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu kazanımları daha büyük atılımlarla büyütmek için her adımımızı dikkatle ve kararlılıkla atıyoruz. Azmimiz, kararlılığımız, Türkiye sevdamız en az hedeflerimiz kadar büyük. Allah’ın izniyle yaptığımız çalışmalar, gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle milletimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz."

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

2 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

3 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

4 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

5 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

RİZE Rize Çayeli ilçesinde yangın 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

6 (RİZE) Rize Çayeli ilçesinde yangın... 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

İzmirde Huzur, Güven 6 uygulaması sona erdi

7 İzmir'de ''Huzur, Güven 6'' uygulaması sona erdi


SIRADAKİ HABER