Türkiye Sevdamız En Az Hedeflerimiz Kadar Büyük

AK Parti Samsun Miletvetili Fuat Köktaş, "Azmimiz, kararlılığımız, Türkiye sevdamız en az hedeflerimiz kadar büyük" dedi.

Türkiye Sevdamız En Az Hedeflerimiz Kadar Büyük

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Canik İlçe Teşkilat Üyeleri'ni Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ağırladı. AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma ve İlçe Teşkilat Üyeleri, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ı ziyaret ederek "Hayırlı Olsun" temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Canik İlçe Teşkilat üyelerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Milletvekili Köktaş ise, 1 Kasım seçimlerinde gösterilen başarılı ve gayretli çalışmalarından ötürü teşkilat üyelerine bir kez daha teşekkür etti. AK Parti'nin son 13 yıldır Türkiye'de yapılmayan çalışmaları yaptığını, sağlıktan, eğitime, ulaştırmadan, ekonomiye, kalkınmaya kadar çok ciddi yatırımlar gerçekleştirdiğini ve bundan sonra da gerçekleştirmeye devam edeceğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş sözlerine şöyle devam etti: " Hükümetimiz bir yandan ülkemizin geleceğini inşa etmek üzere tarihi reformlar gerçekleştirirken, diğer yandan güncel meselelere çözüm üretmeye de devam ediyor. Bu anlamda ülkemizi çok tecrübeli, donanımlı, ülke menfaatlerini gözeten bir kadro yönetiyor. Bu kadrolar gücünü bugüne kadar olduğu gibi milletinden almaktadır. Türkiye’nin 2002’den bu yana elde ettiği kazanımların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu kazanımları daha büyük atılımlarla büyütmek için her adımımızı dikkatle ve kararlılıkla atıyoruz. Azmimiz, kararlılığımız, Türkiye sevdamız en az hedeflerimiz kadar büyük. Allah’ın izniyle yaptığımız çalışmalar, gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle milletimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz."

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor karayoluyla gitti

1 Samsunspor karayoluyla gitti

Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

3 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

İki tarafı da düşünmeli

4 İki tarafı da düşünmeli

Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

5 Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

Samsun'da zihinsel engelli vatandaş darp edildi!

6 Samsun'da zihinsel engelli vatandaş darp edildi!

İstanbul Atakum'u konuşuyor

7 İstanbul Atakum'u konuşuyor

Hak ettikleri dersi yargı verdi

8 Hak ettikleri dersi yargı verdi

Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

9 Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

Samsun Valisi Kaymak: 'İstanbul'da, Samsun potansiyeli var'

10 Samsun Valisi Kaymak: 'İstanbul'da, Samsun potansiyeli var'


SIRADAKİ HABER