Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Şehit özel harekatçılar nişan hazırlığı yapıyormuş!

Ankara'da, darbe girişimi gecesinde Özel Harekat Daire Başkanlığı'nın bombalanması sırasında şehit olan Halit Gürsel ve Seher Yaşar'ın o gün nişan hazırlığı yaptıkları öğrenildi.

Şehit özel harekatçılar nişan hazırlığı yapıyormuş!

Ankara’da, darbe girişimi gecesinde Özel Harekat Daire Başkanlığı’nın bombalanması sırasında şehit olan Halit Gürsel ve Seher Yaşar’ın o gün nişan hazırlığı yaptıkları öğrenildi.

TSK içindeki bir grup askerin 15 Temmuz akşamı darbe girişiminde bulunması üzerine Diyarbakır’dan kalkan savaş uçakları Ankara’daki Özel Harekat Daire Başkanlığı’nı bombalamış, saldırıda 42 polis şehit olmuştu. Şehitler arasında bulunan Diyarbakırlı Halit Gürsel ile kız arkadaşı Seher Yaşar’ın kendi aralarında söz kestiği ve nişan hazırlığı yaptığı kaydedildi.

Diyarbakırlı şehit Halit Gürsel’in babası Ömer Gürsel, ailece nişan hazırlıkları için Ankara’ya gittiklerini kaydederek, oğlu ve kız arkadaşının nişan yüzüklerini takmadan şehit olduklarını söyledi. Baba Gürsel, o gece yüzükleri takmadıkları için pişman olduklarını ifade etti. Baba Gürsel, oğlunu bin bir zorlukla yetiştirdiğini dile getirerek, Halit Gürsel'in hesabının sorulmasını istedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Tarlada ölü bulundu

1 Tarlada ölü bulundu


SIRADAKİ HABER