HaberlerFuat Köktaş: Yaptıklarının bedelini ödeyecekler!

Fuat Köktaş: Yaptıklarının bedelini ödeyecekler!

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, '15 Temmuz gecesi yaşanan ihaneti planlayanlar, icra edenler, katkı ve destek verenler, hukuk devleti içinde hesap verecekler. Vatan ve millet düşmanları, yaptıklarının bedelini en ağır şekilde mutlaka ödeyeceklerdir' dedi.

Fuat Köktaş: Yaptıklarının bedelini ödeyecekler!

Vatan ve millet düşmanları yaptıklarının bedelini ödeyecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Cumhuriyet Meydanı, Tekkeköy ve Bafra ilçelerinde gerçekleştirilen demokrasi nöbeti programlarına katıldı. Katıldığı programlarda konuşan Milletvekili Köktaş, "hain saldırıyı yapanlar, önce Cenab-ı Allah'ı, sonra bu yola beyaz kefeniyle çıkmış bir dünya liderinin bir demokrasi kahramanı milletini, devletini ülkesinin yoluna başına koymuş Recep Tayyip Erdoğan'ı hesap edemediler. Yine hesap edemedikleri bir şey daha vardı; karşılarında zoru görünce ceketini alıp gidecek, sinecek, kaçacak bir Başbakan da yoktu. Vatanı, ülkesi ve geleceği için canını feda eden aziz Türk Milletini de hesap edemediler" diye konuştu.

ŞER ODAKLARININ OYUNU

Köktaş konuşmasını şöyle sürdürdü: "Uzun zamandır Türkiye üzerinde bir takım şer odakları oyunlar oynanıyor. Aslında bu 15 temmuz darbe sürecinin izlerini geriye gittiğimiz de görebiliyoruz. 17-25 Aralık olaylarında yaşanan süreçte ağaçların gölgesinde yapılmak istenilen darbe sürecini hatırlayın. Taksim de halkın malına, canına kasteden vandallar ve bunların işbirlikçileri, destek verenleri başaramadıklarını 15 temmuz gecesi tekrar farklı bir oyunla yapmak istediler. Fakat o süreçte halkın desteğini yanına alan Başkomutanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan yine milletimizin desteğini alarak terörist başı FETÖ ve onun üyelerine en güzel cevabı verdi. Yaşanan ihaneti planlayanlar, icra edenler, şu veya bu ölçüde katkı ve destek verenler, hukuk devleti içinde hesap verecekler. Vatan ve millet düşmanları, yaptıklarının bedelini en ağır şekilde mutlaka ödeyeceklerdir."

SIRADAKİ HABER
}