HaberlerBu Onur Edis'in

Bu Onur Edis'in

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Türkiye?nin en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında 19?uncu sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı

Bu Onur Edis'in

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, 20 Aralık 2015 - 4 Ocak 2016 tarihleri arasında 30 büyükşehirin tüm ilçelerinde, 20 bin 680 kişi ile "CATI-Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmesi” yöntemiyle gerçekleştirilen araştırmada yüzde 50.5 başarı oranıyla en başarılı 19'uncu belediye başkanı oldu. 2015’in en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanı yüzde 61.8 oran ile İstanbul Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu olurken, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar da 51.2'lik oranla 17'nci sırada yer aldı.

ANKETLER GÜÇ VERİYOR

Şahsına gösterilen teveccüh nedeniyle Vezirköprülüler başta olmak üzere, ankete oy verenlere teşekkür eden Başkan Edis, "İlçemize en güzel hizmetleri götürebilmenin çabası içindeyiz. Çalışmalarımızı yürütürken gerek vatandaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler, gerekse bu tür kamuoyu anketleri bizlere güç veriyor. Hiçbir şekilde çizgimizden sapmadan Vezirköprümüze en güzel hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz. İlçemizi modern bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}