Seyyar arabasını kırdı, gözyaşı döktü

Edirne'de zabıtayla tartışan simitçi, seyyar arabasını kırdı. Eşinin vefatından sonra zor günler geçiren simitçi gözyaşı döktü.

Seyyar arabasını kırdı, gözyaşı döktü

Edirne'de zabıtayla tartışan simitçi, seyyar arabasını kırdı. Eşinin vefatından sonra zor günler geçiren simitçi gözyaşı döktü.

Kısa süre önce eşini kaybetmesinin ardından işleri bozulunca simitçilik yapmaya başlayan 43 yaşındaki Cemil Topal, 2 çocuğunu yalnız başına büyütmeye çalışıyor. Edirne'de seyyar simitçilik yaptığı esnada zabıtayla münakaşa yaşayan Topal, sinirlenerek simit arabasının camlarını kırdı. Olayın ardından Edirne Belediyesi Zabıta ekipleri polise haber verdi.

Eşinin vefatından sonra zor günler geçirdiğini belirten simitçi Topal, "Çocuklarıma başkaları bakmak zorunda değil" diyerek gözyaşı döktü.
İki çocuğu olduğunu belirten Topal, "Biri 8 yaşında erkek, diğeri 6 yaşında kız evladım. Ben onlara okula giderken, para vermek zorundayım. Ben onlara para veremedikten sonra yaşamanın ne anlamı var. Ben 43 yaşına gelmişim aile desteğiyle ayakta duran bir insanım. Benim annem babam kardeşlerim olmasa ne yaparım? Ya intihar edeceğim, ya cinnet geçireceğim ya da böyle sürüneceğim. Ama çocuklarımın geleceği için ben böyle sürünmeye mahkumum" dedi.

"14 lira elektrik faturasını ödeyemedim"

Yetkililerden iş istediğini belirten Topal, "Ben ekmeğim için gerekirse lağım temizlerim, simit satarım, evlatlarıma bakmak için her şey yaparım. Mendil açmıyorum, hırsızlık yapmıyorum, şerefsizlik yapmıyorum, kimsenin namusuna göz atmıyorum, simit satıyorum, evlatlarıma bakıyorum. Ben 14 lira elektrik parasını ödeyemediğim için elektriğim kesildi. Ev sahibi beni evden dışarı attı. Ev sahibim 300 lira kirayı ödeyemediğim için beni evden dışarı attı. Ortalama günlük 40 lira kazanıyorum. Kira mı ödenir, elektrik mi ödenir, çocuk mu bakılır, onlara yiyecek mi alınır? Kendi masrafımı geçtim artık" ifadelerini kullandı.

Zabıta ekipleri yaşanan olayın ardından simitçilik yapan Topal'a yer göstererek yardımcı olacaklarının sözünü verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

5 Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

Samsunspor'da ödemeler tamam

6 Samsunspor'da ödemeler tamam

Samsun'da TIR devrildi!

7 Samsun'da TIR devrildi!

Aniden yere yığılan genç öldü

8 Aniden yere yığılan genç öldü

N'Diaye ile anlaştı

9 N'Diaye ile anlaştı

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

10 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!


SIRADAKİ HABER