HaberlerHavza Belediyespor'da bombalar patlıyor

Havza Belediyespor'da bombalar patlıyor

Yeni sezonda Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan ve hedefini BAL olarak belirleyen Havza Belediyespor, bombaları patlatıyor.

Havza Belediyespor'da bombalar patlıyor

Yeni sezonda Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan ve hedefini BAL olarak belirleyen Havza Belediyespor, bombaları patlatıyor. Kırmızı-Beyazlılar Ganalı Roger Sanakey, Okan Yılmaz, Murat Akkurt Davut Ergin ve Yücek Koçak'ı kadrosuna kattı.

Şanssızlıklar yaşarak geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'den Süper Amatör Lige düşen Havza Belediyespor'da hazırlıkları sürüyor. Yeniden BAL'a çıkmayı hedefleyen Kırmızı-Beyazlılar bir yandan da transfer harekatını titizlikle yürütüyor. Kırmızı-Beyazlılar, 5 oyuncuyla resmen anlaşırken, Ganalı Roger Sanakey, Okan Yılmaz, Murat Akkurt Davut Ergin ve Yücek Koçak'la sözleşme imzalandı. Düştükleri yerden kalkmayı da başabileceklerini belirten Başkan Aziz Pekşen, "Havza Belediyespor kısa zamanda hak ettiği yerlere gelecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Transfer çalışmalarımızı ve sezon hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bizlere güvenen bizlerin yanında olan tüm Havzalı hemşehrilerime ve taraftarlara teşekkür ediyorum" dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}