Antalyaspor'dan kamptan ayrılan Samuel Eto'o açıklaması

Antalyaspor'un yıldız futbolcusu Samuel Eto'o'nun, Beşiktaş'la görüşmek için Antalyaspor kampından ayrıldığı iddia edilmişti.

Antalyaspor'dan kamptan ayrılan Samuel Eto'o açıklaması

Beşiktaş'ın yakından ilgilendiği ve geçtiğimiz günlerde Fikret Orman'ın 'Takımda görmek isterim' dediği Samuel Eto'o, Antalyaspor'un Bolu'daki kampından ayrıldı.

Beşiktaş'la görüşme yapmak için kamptan ayrıldığı iddia edilen yıldız futbolcunun, siyah beyazlı yetkililerle yapacağı görüşmenin olumlu geçmesi halinde Antalyaspor'dan bonservisini talep edeceği iddia edilmişti. 

BEL AĞRISI NEDENİYLE KAMPTAN AYRILDI

Antalyaspor’da, Kamerunlu yıldız futbolcu Samuel Eto’o’nun, kamptan Beşiktaş ile transfer görüşmeleri için değil, bel ağrısı nedeniyle ayrıldığı öğrenildi.

Son dönemde ismi Beşiktaş ile anılan Antalyaspor’un dünyaca ünlü forveti Samuel Eto’o’nun Düzce’nin Topuk Yaylası’ndaki kamptan, transfer görüşmeleri için ayrıldığı iddia edilmişti. Yıldız futbolcu Eto'o, dün Gürcistan’ın Torpedo Kutaısı takımı ile oynanan hazırlık maçından sonra belindeki ağrı nedeniyle kulüp doktorları tarafından muayene edildi. Belindeki ağrının geçmesi üzerine Eto’o, tedavisi için Antalya’ya geldi. Memorial Antalya Hastanesi’nde MR'ı çekilen ve tedavisine devam edilen Eto'o'nun, kampa katılamayacağı belirtildi. Eto’o’nun tedavisine Antalya’da devam edileceği ve 1 Ağustos’taki Hollanda kampına katılacağı öğrenildi.

Öte yandan Antalyaspor Asbaşkanı Bora Terzioğlu, Eto’o’nun transferi noktasında kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini, futbolcunun 2 yıl daha Antalyaspor’la sözleşmesinin olduğunu kaydetti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda düğün kana bulandı

1 Samsun'da düğün kana bulandı

Samsunsporda Camara şoku

2 Samsunspor'da Camara şoku

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

3 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

Süper Furkan

4 Süper Furkan

Zabıtadan çekirdek operasyonu

5 Zabıtadan çekirdek operasyonu

Fornezzi listede

6 Fornezzi listede

Haber bekleniyor

7 Haber bekleniyor

Solda rekabet

8 Solda rekabet

Geçen yılı unutturmak istiyor

9 Geçen yılı unutturmak istiyor

MEDİKÜMde umut ışığı

10 MEDİKÜM'de umut ışığı...


SIRADAKİ HABER