Ziaja artık Samsun'da

Polonya'nın lider kozmetik markası Ziaja, Samsun'da seçkin noktalarda satışa sunulmaya başlandı

Ziaja artık Samsun'da

 

Eczacı Alexandra ve Zenon Ziaja tarafından 26 yıl önce kurulan ve Polonya'nın lider kozmetik markası olarak hizmet veren Ziaja, Samsun ve Türkiye'de satışa sunulmaya başlandı. Ziaja Türkiye Yöneticisi Özcan Yılmaz, Türkiye'yi Ziaja ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

44 ÜLKEDE SATILIYOR


Ziaja hakkında bilgi veren Yılmaz, "Yıllık 65 milyon adet üretim yapan Ziaja, Polonya'nın lider kozmetik markası olarak hizmet veriyor. Avrupa'da 22, dünyada 44 ülkeye satılan Ziaja, dünya kozmetik pazarında ilk 5 markanın içerisinde yer alıyor. Ziaja Türkiye olarak bu muhteşem markayı hem Samsun'da hem de Türkiye'de satışa sunmaya başladık. Samsun'da BB Kozmetik ile başladığımız bu operasyona diğer firmalarla devam edeceğiz. Ziaja olarak hedefimiz ilk bir yıl içerisinde 81 ilde genel dağıtım sağlamak, ilk üç yıl içerisinde ise Türkiye'nin lider ilk 5 kozmetik firmasından biri olmak" dedi.

DOĞRU TERCİH


Cilt bakımı için doğru tercihin Ziaja olduğunu kaydeden Ziaja Türkiye Ürün Müdürü Pınar Battal, "Ürünlerimizin ham maddesi cilt tiplerine göre değişiyor. Keçi sütü, manuka, yasemin, lifting, deniz yosunu serisi gibi bir çok ürün serimiz var. Her ürünün temzileme sütü, toniği, gece-gündüz kremi, göz kremi mevcut. Bitki özlerinden oluşan, dermotolojik, antialerjik bir ürün olan Ziaja kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Erkek ve kadınlar ürünümüzü gönül rahatlığı ile kullanabilir" diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor yeni stadında ilk maçına çıkıyor

1 Samsunspor yeni stadında ilk maçına çıkıyor!

TSHİBUMBU BOMBASI

2 TSHİBUMBU BOMBASI

Samsunda silahlı saldırı

3 Samsun'da silahlı saldırı!

Tüm locaları satabiliriz

4 Tüm locaları satabiliriz

Samsunda korkunç kaza

5 Samsun'da korkunç kaza

Kaderi Özalana bağlı

6 Kaderi Özalan'a bağlı

Giresun maçı eski statta

7 Giresun maçı eski statta

Tesislerde mini zirve

8 Tesislerde mini zirve

Chibuike heyecanlı

9 Chibuike heyecanlı

Yolun karşısına geçmeye çalışırken canından oldu

10 Yolun karşısına geçmeye çalışırken canından oldu


SIRADAKİ HABER