Selçuk Şahin: 'Her Şey Gençlerbirliği İçin..."

Gençlerbirliği'nin yeni transferi Selçuk Şahin, 'Bana güvenen insanları mahcup etmeyi sevmem. Burada elimden geleni yapmaya çalışacağım' dedi.

Selçuk Şahin: 'Her Şey Gençlerbirliği İçin...

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya Belek'te sürdüren Gençlerbirliği'nde, yeni transfer Selçuk Şahin  özel açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllar Fenerbahçe'de top koşturduktan sonra İsviçre ekiplerinden Wil 1900'e transfer olan ve Gençlerbirliği ile yeniden Süper Lig'e dönen 34 yaşındaki futbolcu, 'Transferim ani gelişti. Sonuçta böyle bir karar verdik. Umarım her iki taraf için de hayırlısı olur' şeklinde konuştu.
'SEZON SONUNA KADAR STRES YAŞAMAK İSTEMİYORUZ'
Gençlerbirliği'nin Süper Lig'de iyi kalitede olan takımlardan biri olduğunu dile getiren Selçuk, 'Ama maalesef ilk yarıyı iyi bir noktada bitirmediler. Biz de takıma yardımcı olarak üst sıralara çıkarmak istiyoruz. İnşallah bunu başarırız. Şu anda çalışmalar gayet iyi gidiyor. İnşallah ikinci yarının başından itibaren birkaç galibiyet alarak alt sıralardan çıkmak istiyoruz. Sezon sonuna kadar bu stresi yaşamak istemiyoruz' açıklamasını yaptı.
'ELİMDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM'
Şahin, Gençlerbirliği'nde özellikle Türk oyuncuların genç olduğunu vurgulayarak, 'Yetenekli oyuncular. Onlara tecrübemizle saha içinde yardımcı olmaya çalışacağız. Tabii öncelikle görevimiz saha içinde onlar kadar mücadele etmek. Ondan sonra ağabeylik yapmak. Burada elimden geleni yapmaya çalışacağım. İnşallah başarılı olurum. Bana güvenen insanları mahcup etmeyi sevmem. Umarım öyle bir durum oluşmaz' diye konuştu.
'İBRAHİM ÜZÜLMEZ ÇOK HIRSLI'
Teknik Direktör İbrahim Üzülmez'in oyunculuk döneminde de hırslı biri olduğunu dile getiren tecrübeli oyuncu, 'Mücadeleyi çok seven biriydi. 3-4 gündür beraberim, hocalık döneminde de öyle görünüyor. Çok hırslı, istekli, takıma bir şeyler vermeye çalışan yapıda birisi. O da zor bir görevi kabul etti ama başaracağını düşünerek kabul etmiştir. O bize hoca olarak yardım edecek, biz de oyuncular olarak ona yardım edeceğiz. İnşallah hep beraber camiayla bir bütün olarak bu takımı layık olduğu yere taşımak istiyoruz' ifadelerini kullandı. Selçuk Şahin   Gençlerbirliği  

EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

2 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

3 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Marsilya, tura göz kırptı

4 Marsilya, tura göz kırptı

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

5 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

6 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

7 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

8 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

9 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi


SIRADAKİ HABER