Samsunspor'da Söğütlübahçe'den sert açıklama

Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçe, yaşanan son gelişmelerden hem mevcut Başkan Erkurt Tutu, hem de eski başkan Kazım Yılmaz'ın suçlu ve sorumlu olduğunu dile getirdi.

Samsunspor'da Söğütlübahçe'den sert açıklama

İkisi de suçlu

Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçe, yaşanan son gelişmelerden hem mevcut Başkan Erkurt Tutu, hem de eski başkan Kazım Yılmaz'ın suçlu ve sorumlu olduğunu dile getirdi.

SADECE BAHIA DEĞİL

Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçe yönetimi, yazılı bir açıklama yaparak, kulübün geldiği durumdan hem Başkan Erkurt Tutu, hem de eski başkan Kazım Yılmaz'ın suçlu olduğunu ifade etti. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Biz ne kulübü bu duruma düşüren Kazım Yılmaz'ın ne de onun ipiyle kuyuya inen Erkurt Tutu yönetiminin arkasındayız. Yönetimin yaptığı açıklamaların ardından sadece Bahia'nın borcundan dolayı puan silme veya ligden düşürme cezası olabileceği algısı oluşturuluyor. Ancak 5 gün sonra başka ödemeler de var. Kazım Yılmaz'ın Bahia için gönderdiği ve başka bir ödemeye kullanıldığı iddia edilen para, Bahia için kullanılsa da, bu sorunla karşı karşıya kalmıştık.

MASUM DEĞİLLER

Erkurt Tutu yönetimi, Samsunsporluluğundan değil siyasilerin desteğiyle başkan olan ve borçlarının bir bölümünü bağışlayacağını açıklayan Kazım Yılmaz'a ulaşamıyormuş. Nerede Kazım Yılmaz? Neden sözünde durmadı? İş adamlarının, devlet elinin desteğiyle kulübü idare eden, taşıma suyla değirmen dönmeyeceğini anlayıp ama sezon başında bazı sözler alıp istifa etmeyen Erkurt Tutu yönetimi, Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçe'nin gözünde Kazım Yılmaz kadar suçludur, sorumludur. Hem Kazım Yılmaz, hem de Erkurt Tutu masum değildir."EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

1 Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

Sürpriz yapacak

2 Sürpriz yapacak

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

4 Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

5 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

6 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

7 Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

8 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Ağır ceza geliyor

9 Ağır ceza geliyor

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

10 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar


SIRADAKİ HABER