HaberlerErdoğan'dan '14 Ağustos' yanıtı

Erdoğan'dan '14 Ağustos' yanıtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyada dolaşan 14 Ağustos iddialarına değindi. Erdoğan, 'Artık ne yapsalar, ne söyleseler boş' dedi.

Erdoğan'dan '14 Ağustos' yanıtı

FETÖ’ye yakın sosyal medya hesaplarındaki 14 Ağustos iddialarına değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadelere yer verdi:

“Yaşadıklarından ders almayıp hala şu günü bu günü bekleyin diyorlar. Şimdi 14 Ağustos'u bekleyin diyorlar. Biz namert değiliz, mertiz. Attıkları her adım onları daha da aşağıya çekiyor. Yedikleri darbe onları daha ifşa edecek. Biz seferle emrolunduk, zaferle değil. Zafer Allah'ındır. Biz şu anda seferdeyiz. Alçaklık bir karakter meselesidir. Yedikleri her darbe onları daha da ifşa edecek. Milletimiz onların boylarının ölçüsünü aldı. Ölçtük, boyları ne kadar belli. Şairin dediği gibi 'Kaderin üstünde kader', onlar için hükmünü verdi. Artık ne yapsalar, ne söyleseler boş. Biz önlemlerimizi almaya mutlaka devam edeceğiz.

 

"PENSİLVANYA'YI TANRILAŞTIRIYORSUN"

Çıkıyorlar sıkılmadan, utanmadan, güya önünde de bakıyorsun bir kariyeri var, 'O bize şah damarından daha yakın' diyor. Kim için diyor  Pensilvanya'daki için. Be dangalak, be şarlatan, Allah ayetinde ne buyuruyor, 'Ben size şah damarınızdan daha yakınım' diyor. Bize şah damarından yakın olan Rabbimizdir, başka kimse yok. Bu bir şirktir, bu bir küfürdür. Niye  Çünkü Pensilvanya'yı tanrılaştırıyorsun.”

SIRADAKİ HABER
}