HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Önümüzde kimse duramaz

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Önümüzde kimse duramaz

7 Ağustos Pazar günü Saat 17:00'de Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne tüm Samsunluları davet eden AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, 'Milletimiz birliğini, beraberliğini muhafaza ettiği sürece, Allah'ın izniyle, Türkiye'nin önünde kimse duramaz' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Önümüzde kimse duramaz

Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurul çalışmalarının ardından Samsun'a gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da, meydanda toplanan kalabalık ile demokrasi nöbeti tuttu. Milletvekili Köktaş, daha sonra İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen sohbet, namaz ve dua programına katılarak hemşehrileri ile biraraya geldi.

ÜLKEMİZİ FETÖ'YE BIRAKMAYACAĞIZ
Burada vatandaşların hal ve hatırını soran, onlarla sohbet eden Milletvekili Köktaş, Türk milletinin ülkeye sıkı sıkıya sahip çıktığı takdirde, Türkiye’nin hedeflerini ve projelerini en hızlı bir şekilde hayata geçireceğini ifade etti. Köktaş, "Bizler ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için meydanı ne FETÖ’ye, ne ihanet çetelerine ne de terör odaklarına bırakmayacağız. Milletimiz birliğini, beraberliğini muhafaza ettiği sürece, Allah’ın izniyle, Türkiye’nin önünde kimse duramaz. Ülkemiz belirlemiş olduğu hedefleri, projeleri en hızlı bir şekilde hayata geçirecek güce sahiptir. Bizler milletin vekilleri olarak çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürecek, geleceğin müreffeh ve adil Türkiye’sini inşa etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Milletvekili Köktaş demokrasi nöbetlerinin taçlandırılacağı 7 Ağustos 2016 Pazar günü saat 17.00'de İstanbul Yenikapı'da, aynı saatte de Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne tüm Samsunluları davet etti.

SIRADAKİ HABER
}