HaberlerTürkiye güzelini seçiyor

Türkiye güzelini seçiyor

İzmir'de organize edilen ve Türkiye'nin en prestijli model yarışması olan Miss & Mr Model Of Turkey, bu yıl rekor katılımla gerçekleşti. Yarışmanın ön elemesi tamamlandı.

Türkiye güzelini seçiyor

zmir'de organize edilen ve Türkiye'nin en prestijli model yarışması olan Miss & Mr Model Of Turkey, bu yıl rekor katılımla gerçekleşti. Yarışmanın ön elemesi tamamlandı.

Akif Örük tarafından 16 yıldan beri düzenli olarak yapılan yarışmaya bu yıl Türkiye çapından toplam 3 bin 900 başvuru geldi. İzmir’de gerçekleşen ön elemenin ardından toplam 144 bayan aday arasından 35 model adayı, 165 bay arasından ise 26 model adayı seçildi. 14 Ağustos'ta İstanbul'da yapılacak ön elemeden sonra, yarı finale kalan adaylar belli olacak.

6 Eylül 2016'da gerçekleşecek finalde Türkiye güzeli seçilecek. Miss & Mr Model Of Turkey yarışmasının jürisinde; Akif Örük, Stylist İpek Örük, Erdem Ergüney, Aslıhan Özgür, Tasarımcı Ayşegül Köroğlu, Tasarımcı Dilek Süslüer, Genel Koordinatör Şeref Güzel, Cast Direktörü Gizem Bölük, Tasarımcı Yiğit Eryendi, ayrıca 2015 yılının birincileri Büşra Canbaz ve Fırat Eti yer alacak. 

SIRADAKİ HABER
}