ZMO'nun Onur Günü

ZMO Samsun Şubesi, Tarımsal Öğretimin 170. yıldönümü kapsamında yapılan etkinliklerde mesleklerinde 50. yılını tamamlayan ziraat mühendislerine ödül verdi

ZMO'nun Onur Günü

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Samsun Şubesi Tarımsal Öğretimin 170. yıldönümü kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde, mesleklerinde 50. yılı tamamlayan ziraat mühendislerine onur ödülü verdi. Ziraat Mühendisleri odasında gerçekleşen ödül törenine, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Tekin Kara, Türkiye Ziraatçılar Derneği Samsun İl Temsilcisi Muarrem Yüksel ve oda üyeleri katıldı.

Tarım arazileri amaç dışına çıkarıldı

ÖNCELİĞİMİZ SAMSUN'A SAHİP ÇIKMAK
ZMO'nun örgütlü yapısı ile tarımın siyasetini yaptığını ve yapmaya devam edeceğini ifade eden ZMO Samsun Şube Başkanı Hayatı Tosun, ''Bizler, tarım sektörünün sorunlarını irdeleyip çözüm üretmeyi sorumluluk alanımız sayıyoruz. Birikimlerimizi halkımızın yararına kullanmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda demokratik bir kitle örgütü olarak, yaşadığımız kente ve ülkemize sahip çıkmak temel önceliklerimiz arasında yer alıyor ve almaya devam edecek. Ülkemizi aydınlık geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaya ve bunun mücadelesini vermeye devam edeceğiz'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından, meslekte 50. yılını tamamlayan ziraat mühendisleri, Ayfer Ovalı, Mehmet Işık, Ali Nihat Yığman, Mustafa Karabulut, Nurten Karabulut, Mesut Esenalp, Ümit Tunçdemir, Hüseyin Erol, Ersan Yasan, İsmail Korkut, Muhammet Bahadır Özaslan, Hasan Basri Aktürk, Yıldız Şentürk, Gülser Korkut Metin Polat, Mustafa Kasa, Adnan Sökmen ve Doğan Özbaykal'a Başkan Tosun tarafından plaketleri verildi.

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsun'da UBFED'de deprem

4 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

5 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

6 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

7 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

8 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

9 Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

10 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını


SIRADAKİ HABER