HaberlerHaber Medya  dünyaya duyurdu

Haber Medya  dünyaya duyurdu

Haber Medya, 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin ardından Cumhuriyet Meydanı ve Atakum'daki demokrasi nöbetlerini canlı yayınlarla ekranlardan, sayfalarından, radyosundan ve internet gazetesinden dünyaya duyurdu

Haber Medya  dünyaya duyurdu

Haber Medya, 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden itibaren her akşam Cumhuriyet Meydanı ve Atakum Meydanı'ndan Samsunluların demokrasi nöbetlerini tüm dünyaya duyurdu.

CANLI YAYINDA RÖPORTAJLAR


Haber AKS TV her gece 4-5 saat canlı yayın yaparken, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz da, canlı yayını bizzat yerinden yönetirken, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Hayati Tekin ve Kemal Zeybek'in yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve diğer belediye başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlarla röportajlar yaparak, Samsun'daki demokrasi nöbeti heyecanını ekranlara yansıttı.

SEFERBER OLDULAR


Haber Medya'nın yayın kuruluşlarından Haber Radyo da Cumhuriyet Meydanı'ndan canlı yayınlarını aralıksız sürdürdü.

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, canlı yayınlarda hem meydandaki havayı hem de aldığı canlı yayın konukların değerlendirmelerini Haber Radyo dinleyicilerine ulaştırdı.

Haber Gazetesi ise her akşam gece yarısına kadar meydanlardaki muhabirlerinin çektiği fotoğrafları, yapılan konuşmaları ve yaşanan coşkuyu her gün neredeyse tüm sayfalarını bu kutsal nöbete ayırarak, okurlarına sundu. Habergazetesi.com.tr de gün boyu verdiği sıcak haberlerin yanı sıra sosyal medya üzerinden Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetini canlı yayın görüntüleri eşliğinde verdi.

ADNAN ÖLMEZ KUTLADI
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Haber Medya yayın organları yöneticileri ve çalışanlarını kutlayarak, "İlk günden beri grubumuzun demokrasiye verdiği değerin göstergesi olarak meydanlardan yaptığınız yayınlar ve burada gösterdiğiniz çaba dünyanın dört bir yanındaki Samsunlular tarafından takdirle takip edildi. Sizler bu meydanlarda her akşam hem işinizi yapkınız hem de demokrasi nöbeti tuttunuz. Haber Medya yöneticileri olarak sizlerle gurur duyuyoruz" dedi.

HABER MEDYA NÖBETİ BIRAKMADI

Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinden itibaren alanlarda demokrasi nöbetlerini canlı olarak ekranlara taşıyan Haberaks TV, habercilik görevini eksiksiz yerine getirdi. Samsunlular nöbetleri, Haber Medya Grubu'nun yazılı ve görsel basın organları aracılığıyla en hızlı haliyle takip etti.

SIRADAKİ HABER
}