Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Fedakarlığımız biraz daha artacak

Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Bulunduğunuz il ve ilçeler, bu millete daha fazla hizmet etmeyi gerektirdiği için belki fedakarlığımızı biraz daha artıracağız" dedi

Fedakarlığımız biraz daha artacak

Vali İbrahim Şahin, ’10 Ocak İdareciler Günü’ nedeniyle Samsun’da görev yapan mülki idare amirleri ve eşleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yemeğe, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Erol Tosun, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, vali yardımcıları ve eşleri, ilçe kaymakamları ve eşleri, İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Ercan Yaşin ve eşi, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve eşi katıldı.

GÖREVİMİZ KUTSAL
Yemekte konuşan Vali Şahin, "Mülki İdare mesleği Türkiye’nin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden kalkınmasında çok önemli misyon üstlenmiş bir meslek grubudur. Bu yaptığınız görev gerçekten çok fedakarlık gerektiren ve çok kutsal bir görevdir. Birçok arkadaşımız sizlerin ve bizlerin bulunduğu yerde olmaya arzuluyor. Bu kutsal görevi yaparkenki fedakarlığınız elbette ki takdire şayandır. Bulunduğunuz il ve ilçeler, bu millete daha fazla hizmet etmeyi gerektirdiği için belki fedakarlığımızı biraz daha artıracağız. Mülki idare mesleğimizin daha iyi bir noktaya taşınması adına bu birliktelik ve ortak çalışma arzusunu daha iyi bir boyuta getirmemiz gerekiyor. Sosyal devlet yönünü öne çıkaran, sosyal projelerde ağırlıklı görev üstlenen bir meslek grubu olma yolunda önemli bir çalışma içerisinde olmamız gerekiyor. Bizim asli anlamda emniyet, eğitim ve sağlık gibi birçok alanda yine yürüteceğimiz çalışmalarımız olacaktır. Bunların üzerinde biraz daha yoğunlaşarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Tarihi mekanda moral yemeği

4 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

5 54 ilde dev FETÖ operasyonu

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

6 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

Tekin Hızlı tren başka bahara kaldı

7 Tekin: 'Hızlı tren başka bahara kaldı'

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

8 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

Fındıktaki asıl sorun

9 Fındıktaki asıl sorun!..

TEMADdan 320 tepkisi

10 TEMAD'dan 320 tepkisi


SIRADAKİ HABER