HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Birlikteliğimiz bu oyunu bozacak

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Birlikteliğimiz bu oyunu bozacak

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, nişan, nikah ve düğünlere katılarak mutluluklara ortak oldu. Katıldığı etkinliklerde konuşan Köktaş, Gaziantep Şahinbey'deki düğün törenine yapılan bombalı saldırıyı lanetledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: Birlikteliğimiz bu oyunu bozacak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Yonca - Emre ile Büşra - Cihan çiftinin düğün, Seher ve Eray çiftinin nikah, Huri ve Yaşar çiftinin nişan merasimlerine katılarak Başarır, Demir, Türkkan, Koçak, Köktaş, Aygül, Cevga ve Demirci ailelerinin mutluluklarına ortak oldu.

ACIMIZ BÜYÜK
Katıldığı etkinliklerde konuşan Köktaş, Gaziantep Şahinbey’deki düğün törenine yapılan bombalı saldırıyı lanetledi. Milletvekili Köktaş, "Gerçekleşen hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, Yaralılara da acil şifalar diliyorum. İnsanların en mutlu gününü kana bulayan hiç bir değer tanımayan insanlık düşmanları bu kez bir düğün yerini matem yerine çevirerek kendisini gösterdi. Masum insanların, özellikle çocukların hayatına kasteden bu alçak terör örgütünün adı ne olursa olsun biz, millet, devlet ve hükümet olarak mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Acımız büyüktür ama herkes emin olsun ki, bizim birlik ve beraberliğimiz, iç ve dış şer güçlerinin bütün bu alçak saldırılarını bozacaktır. Bu saldırılar, ülkemizin içine girmiş olduğu kutlu yoldan, hedeflerinden hiçbir şekilde döndüremeyecektir" dedi.

SIRADAKİ HABER
}