Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Vicdanımızda affı yok

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Adana Demirspor maçında rakip takım oyuncularının bilerek yerden kalkmamalarına ve hakem Kutluhan Bilgiç'in de bu hareketlere göz yummasına tepki gösterdi. Zeren, 'Gerekli yerlere şikayetlerimizi yapacağız. Bu yapılanların bizim vicdanımızda affı yok'dedi.

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Vicdanımızda affı yok

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Adana Demirspor maçında rakip takım oyuncularının bilerek yerden kalkmamalarına ve hakem Kutluhan Bilgiç'in de bu hareketlere göz yummasına tepki gösterdi. Zeren, "Gerekli yerlere şikayetlerimizi yapacağız. Bu yapılanların bizim vicdanımızda affı yok"dedi.

FUTBOL OYNAMAK İSTİYORUZ

Sezonun açılış maçında Adana Demirspor ile golsüz berabere kalan Samsunspor'da üzüntü yaşanıyor. Rakip önünde iyi bir futbol sergilediklerini özellikle ikinci yarı çok sayıda gol pozisyonları içerisine girdiklerini belirten Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren Adana Demirspor'lu oyunculara ve maçın hakemine adeta ateş püskürdü. Coşkun Zeren, "Adana Demirspor'lu oyuncular neredeyse maçın 3/1'lik bölümünü bilerek yerde yatarak geçirdi. Bu hareketler hem oyunu soğuttu hemde taraftarlarımızı çileden çıkardı. Biz istiyoruz ki tertemiz sorunsuz bir sezon geçirelim ama gelin görün kü bu maçta insanlar sinir küpü oldu. Maçın hakemi Kutluhan Bilgiç'in de Adana'lı oyuncuların yaptıklarına göz yumması bir başka olay oldu tabi"dedi.

HAKEM BUNLARA ÇANAK TUTTU

Zeren ayrıca, "Bu yapılanların vicdan da bence yeri yok. Yaşananlar ile ilgili gerekli yerlere şikayetlerimizi yapıp rahatsızlıklarımızı dile getireceğiz. Biz ve taraftarlarımız 90 dakika boyunca futbol izlemek istiyoruz. Böyle anlamsız yollarla mücadele etmek ne bize ne Türk futboluna yakışır. Oyuna dönünce genel olarak sergilenen oyundan memnun kaldık. Oyuncularımızı yürekli mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Çok iyi mücadele etmemize karşılık sahadan bir puanla ayrıldık. Üzgünüz. İleriki haftalarda daha da iyi olacağımıza inanıyorum"dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

1 Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

2 AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'

3 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'

Tom Muyters zemin arıyor

4 Tom Muyters zemin arıyor

Samsunspor'dan resmi teşekkür

5 Samsunspor'dan resmi teşekkür

 Burs için öncelik OMÜ öğrencilerine

6 Burs için öncelik OMÜ öğrencilerine

Samsunspor'da ödeme günü yaklaşıyor

7 Samsunspor'da ödeme günü yaklaşıyor

Samsunspor sevdası hastanelik etti

8 Samsunspor sevdası hastanelik etti

KARDEMİR'de iş kazası: 1 ölü

9 KARDEMİR'de iş kazası: 1 ölü

Antalya'da halde düello kanlı bitti: 1 ölü

10 Antalya'da halde düello kanlı bitti: 1 ölü


SIRADAKİ HABER