Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Necdet Uzun: Feriştahı gelse beni tehdit edemez

Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, bazı gazetecilerin tehdit edildiği iddiaları üzerine, 'Beni değil Başkan, feriştahı gelse tehdit edemez' dedi.

Necdet Uzun: Feriştahı gelse beni tehdit edemez

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında yaşanan olaylarla alakalı düzenlediği basın toplantısında önemli bir konu daha açıklığa kavuşmuş oldu.

Toplantıda Gazeteci Avni Demir’in şahsı tarafından tehdit edildiği iddialarını yalanlayan Başkan Göksel, “Bu asılsız iftiralar bizi üzüyor. Böyle bir durumu ortaya attıysa bunu da ispat etsin. Telefonumu da ilgili kurumlara incelenmek üzere verebilirim” dedi.

NECDET UZUN SON NOKTAYI KOYDU!

Konuyla ilgili açıklama yapan Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, tartışmalara son noktayı koydu.

Uzun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Varsa hesaplarımız, şahsi hesaplarımız, ötelememiz lazım. Zaman birlik zamanı. Bu anlamda da ben Avni Demir'e ‘bir süre yazma, dinlen’ dedim. Bütün mesele budur. Ama başkan diyor ki, ‘Ben kendisine telefon açmadım’ Dün aradım, ‘Avni Demir sana başkan telefon açtı mı?’ Açmadı. Telefonu bana açtı. Beni başkan değil, feriştahı tehdit edemez. Beni bilen bilir. Ama seninle başkan konuşmadığı halde ‘beni tehdit etti’ dediğin zaman o da biraz havada kalır. Yani böyle bir şey yok. ‘Tehdit etti beni’ dediği zaman bunun sözcükteki karşılığı, bire bir konuşma anlamına gelir. Eğer tehdit edilen biri varsa, eğer etmişse, benimle konuştu Başkan beni tehdit etmiştir. Beni de ne Başkan ne de feriştahı tehdit edebilir. İyi niyetinden asla şüphe etmediğim, devlet ve milletine hakikaten bağlı Avni Demir, asla bunu bu niyetle yazmazdı.”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun ilk yerli tramvayı test ediliyor

1 Samsun'un ilk yerli tramvayı test ediliyor

Samsunsporda revizyon

2 Samsunspor'da revizyon

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına dev operasyon

3 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına dev operasyon!

Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki

4 Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki...

Samsunda feci kaza Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

5 Samsun'da feci kaza! Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

Samsun yolunda faciadan dönüldü

6 Samsun yolunda faciadan dönüldü

Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

7 Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

Samsundan önemli uyarı Bu karar balıkçılığı bitirir

8 Samsun'dan önemli uyarı: Bu karar balıkçılığı bitirir

Define merakı sonu oldu

9 Define merakı sonu oldu!

Samsun Adliyesinde FETÖ operasyonu 8 gözaltı

10 Samsun Adliyesi'nde FETÖ operasyonu! 8 gözaltı