HaberlerSamsun'da uyuşturucuya geçit yok

Samsun'da uyuşturucuya geçit yok

Samsun'da polisin yaptığı üç ayrı operasyonda 570 extacy hap, 120 gram sentetik uyuşturucu, 816 gram esrar, 121 adet kenevir bitkisi, 3 tabanca, 2 tüfek, 2 kuru sıkıdan bozma tabanca ve mermi ele geçirdi. Olaylarla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı

Samsun'da uyuşturucuya geçit yok

Samsun Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, istihbarat çalışmaları değerlendirmeleri sonucu İlkadım ve Atakum İlçeleri'nde üç ayrı eve operasyon düzenledi. Baskınlarda, çok sayıda uyuşturucu ve tabanca ele geçirildi.

HAP VE SENTETİK UYUŞTURUCU
Polis, Atakum İlçesi Mevlana Mahallesi'nde uyuşturucu sattığı istihbaratını edindiği 30 yaşındaki Ömer G.'yi takibe aldı.

Ç,Y.'ye uyuşturucu sattığı belirlenen Ömer G.'ye operasyon düzenleyen polis, ev ve otomobilinde yaptığı aramalarda satışa hazır 570 adet extacy hap, 180 paket içinde 120 gram sentetik uyuşturucu, 1 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu paketleri ile eldiven ele geçirdi. Gözaltına alınan Ömer G., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

TERASTA KENEVİR
Narkotik polisleri, İlkadım İlçesi 19 Mayıs Mahallesi'nde 43 yaşındaki Erol Y.'nin de evinin terasında kenevir yetiştirdiği ve esrar bulundurduğunu belirledi. Erol Y.'ye ait eve operasyon düzenleyen narkotik polisi, plastik kovaların içinde dikilmiş 121 kök kenevir bitkisi ile saksılar arasında kurutulmaya bırakılmış 776,23 gram esrar ele geçirdi. Gözaltına alınan Erol Y. emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

MÜHİMMAT DEPOSU GİBİ İŞYERİ
Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İlkadım İlçesi Hürriyet Mahallesi'nde 40 yaşındaki Gökhan S.'nin su satışı yaptığı işyerine de operasyon düzenledi. İşyerinde yapılan aramada, 40 gram esrar, 2 adet tabanca, 2 namlusu açılmış kurusıkıdan bozma tabanca, 1 adet ruhsatsız av tüfeği, 25 adet çeşitli çapta tabanca mermisi ve 25 adet av tüfeği fişeği ele geçirildi. Gözaltına alınan Gökhan S., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Bayram OK

SIRADAKİ HABER
}