HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: Bu saldırı tüm milletedir

AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: Bu saldırı tüm milletedir

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınayarak, 'Bu saldırı ülkemizin demokratik istikrarına ve toplumun huzuruna yapılmış alçak bir terörist saldırıdır. Bu saldırı tüm milletimize yapılmıştır' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Kırcalı: Bu saldırı tüm milletedir

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.

Kırcalı, "CHP'nin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Artvin'de uğradığı silahlı saldırı, ülkemizin demokratik istikrarına ve toplumun huzuruna yapılmış alçak bir terörist saldırıdır. Bu saldırı tüm milletimize yapılmıştır. Saldırıyı nefretle lanetliyorum. Türkiye'nin bütünlüğüne, milletimizin birliğine pusu kuran teröristlerle onları bu suikaste azmettiren geri plandaki alçaklar, hiçbir zaman Türkiye'nin birliğine zarar veremeyecek, amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Türkiye, demokrasi ve hukuktan ödün vermeyecek, insan ve insanlık düşmanı bütün terör örgütlerinin hesaplarını boşa çıkaracaktır. Bu terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edecektir. Sayın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na, CHP'ye, güvenlik güçlerimize ve bütün vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun diyor, kalleş saldırıda şehit olan askerimize Allah'tan rahmet, yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

KİRLİ İTTİFAKLARI YOK EDECEĞİZ
Milletvekili Kırcalı Cizre’de şehit düşenlere de Allah'tan rahmet diledi. Kırcalı açıklamasında şunları söyledi: Şırnak'ın Cizre ilçesinde düzenlenen saldırına 11 polisimiz şehit oldu. Şehit ateşi Samsunumuza da düştü. Yapılan alçakça saldırıda Şehit düşen Samsunlu Polis memurumuz Harun Maytalman'a ve tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun. Şer güçlerin oluşturduğu ortak yapının hedefi milletimizce bilinmektedir. Milletimiz birlik ve beraberliğini bozmadan bu kirli ittifakları ve onların akıl hocalarını yenecektir. Teröre karşı mücadelemiz sırasında yaşadığımız acılar hepimizi derinden üzmektedir. Milletimize bu acıları çektiren kirli ittifakları yok edeceğiz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}