HaberlerHaber Medya'nın özverisine ödül

Haber Medya'nın özverisine ödül

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, demokrasi mitinglerindeki özveriyle çalışmaları nedeniyle Haber Medya Grubu personelini altınla ödüllendirdi

Haber Medya'nın özverisine ödül

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Samsun'daki demokrasi nöbetlerinde büyük özveriyle çalışan ve Samsun'un sesini tüm dünyaya duyuran başta Haberaks TV olmak üzere Haber Gazetesi, Haber Radyo, HaberHayat Dergisi ve Haber İnternet Gazetesi çalışanlarını altınla ödüllendirdi

Haber Medya  dünyaya duyurdu

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Haber Medya'yı ziyaretinde çalışanlar bir sürprizle karşılaştı. Ölmez, Haberaks stüdyolarında toplanan personele, 15 Temmuz'da gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrasında Samsun Cumhuriyet Meydanı ve ilçe meydanlarındaki demokrasi nöbetlerini canlı olarak bütün dünyaya duyurdukları için teşekkür etti.

ANA HABER'DE 'ÖLMEZ' SÜRPRİZİ
Adnan Ölmez, Haberaks stüdyolarında Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ve Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun'un da katıldığı törende, canlı yayınlarda görev alan muhabir, kameraman, reji elemanları ve canlı yayın aracı ekibinin akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar meydanlarda özveriyle çalıştıklarını belirterek, "15 Temmuz sonrası 'demokrasi nöbetleri'nde müthiş bir performans gösteren tüm arkadaşlarımız, bizlerin yüzünü ak etti. Hepsine teşekkür ediyorum. Bugün burada arkadaşlarımızı birer altın vererek ödüllendirdik. Burada herkesin büyük bir emeği var. Samsun'da ve bölgedeki dostlarımdan yapılan çalışmalarla alakalı övgü dolu sözler aldım. Bana bir kez daha, 'İyi ki de Haber Medya Grubu bünyemizde var' dedirttirdiniz" diye konuştu.

SAMSUN'A VEFA BORCU


Bünyesinde faaliyet gösteren 15 şirketin itibarlı birer markaya olarak tanındığını ve şirketinin merkezinin de Samsun'da olduğunu belirten Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, "Burada doğduk, burada toprağa verileceğiz. Samsun'a vefa borcumuz var. Burası bizim şehrimiz. Demokrasi nöbetlerinde, Haber Medya'nın ülkeye ve özellikle de Samsun'a katkılarını bir kere daha gördük. Gurur duyduk. Dünyaya Samsun'u gösterdik. Bunu ister kamu hizmeti, ister milli sorumluluk isterse dte fedakarlık olarak adı konulsun. Haber Medya grubumuzda kalacak. Zaman zaman ulusal çapta bir yayın grubu olmayı hedeflediğimiz oldu. Çünkü, 5 şirketimiz yurt dışında diğer 10 şirketimizin hepsi ulusal ve uluslararası saygınlığı olan markalar. Yerel ve bölgede faaliyette kalmamak için zaman zaman medyadan çekilmeyi de düşündük. Ancak, Haber Medya'nın 15 Temmuz'dan sonraki işlevini görmek, manevi anlamda bizlere büyük gurur yaşattı. O yüzden Haber Medya, nazar boncuğu gibi bünyemizde faaliyetine devam edecektir" dedi.

ŞENOCAK VE UZUN'DAN TEŞEKKÜR
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ile Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun da özverili çalışmaları nedeniyle personele teşekkür etti, altınlarını verdi.

Ödül töreninde, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan, Haberler Müdürü Erdem Erol, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Muhasebe Müdürü Mehmet Akif Demirtaş, Abone ve Dağıtım Müdürü Orçun Demirsoy, Spor Müdür vekili Selçuk Kaya ve Web Editörü Onur Nurdemir de hazır bulundu.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}