Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

672 KHK ile görevden uzaklaştırılanların isim listesi

672 KHK ile görevden uzaklaştırılanların kurum kurum, isim isim listesi...

672 KHK ile görevden uzaklaştırılanların isim listesi

Kanun Hükmünde Kararname ile Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile irtibatı bulunduğu gerekçesiyle kamu kurum ve kuruluşlarında çok sayıda çalışanın görevlerine son verildi.

672 KHK ile görevden uzaklaştırılanların kurum kurum, isim isim listesi...

1 SAYILI LİSTE

KURUMU: TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI
SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 5665 HAKAN YILDIRIM MÜŞAVİR(6253 S.K.) ANKARA
2 6190 İHSAN ÖZGEN BAŞKAN YARDIMCISI ANKARA
3 5771 FETHİ ÖZANT MÜHENDİS ANKARA
4 5405 DR.CEMAL ÖZTAŞ BAŞKAN BAŞMÜŞAVİRİ ISBK’I ANKARA
5 5344 İZZET EROĞLU YASAMA UZMANI ANKARA
6 12981 BETÜL BOYDAK BÜRO GÖREVLİSİ ANKARA
7 5855 RESUL BUMİN BOYDAK MEMUR ANKARA
8 5349 CEMİL TUTAL BAŞKAN YARDIMCISI ANKARA
9 5351 HAŞAN ERİKLİ BAŞKAN YARDIMCISI ANKARA
İO 5467 MAHMUT BÜLBÜL YASAMA UZMANI ANKARA
11 5348 İBRAHİM HALİL TAVAŞ YASAMA UZMANI ANKARA
12 5346 REMZİ ÇİFTEPINAR YASAMA UZMANI ANKARA
13 5296 DOÇ, DR. ŞABAN YAVUZ KIR MÜŞAVİR (ŞBK) ANKARA
14 6013 MEHMET ALİ YAVUZ YASAMA UZMANI ANKARA
15 6218 MUHAMMED VOLKAN HARALALI YASAMA UZMANI ANKARA
16 6026 NEZİHE FAZİLET YASAMA UZMANI (AYLIKSIZ İZİNLİ) ANKARA
17 5794 FATİH ÇELEBİ YASAMA UZMANI ANKARA
18 12940 EMEL CAN KESKİN TELEFON OPERATÖRÜ ANKARA
19 5288 ESMA BEKAR MEMUR ANKARA
20 5721 MUSTAFA DUYMAZ MİMAR ANKARA
21 5064 ALİ KAYİHAN MEMUR ANKARA
22 5503 HAŞAN CİHAD GEZER YASAMA UZMANI ANKARA
23 5024 OSMAN ALBAYRAK MEMUR ANKARA
24 5944 FİKRİ GÜNEŞ USTA İSTANBUL
25 5517 HÜSNÜ KURT ŞUBE MÜDÜRÜ (ŞBK) İSTANBUL
26 5879 SÜMEYRA DURAK REHBER İSTANBUL
27 5820 ABDUSSAMED SIĞIRTMAÇ YASAMA UZMANI ANKARA
28 2506 İBRAHİM ULUTAŞ MEMUR İSTANBUL
29 5130 ERCAN ÇELİKER ' YASAMA UZMANI ANKARA
30 5516 SAİT ERGİN YASAMA UZMANI ANKARA
31 6124 EKREM ERDOĞMUŞ ARŞİVCİ ANKARA
32 5802 İBRAHİM EMRE CENGİZ YASAMA UZMANI ANKARA
33 5458 MUSTAFA DOĞANAY YASAMA UZMANI ANKARA
34 6038 İSMAİL DOĞANAY YASAMA UZMANI ANKARA
35 6143 RABİA ARABACI KARİMAN YASAMA UZMANI ANKARA
36 5579 FATİH KARA YASAMA UZMANI ANKARA
37 6022 ALPER EMRE AYDİLEK YASAMA UZMANI ANKARA
38 5421 HAŞAN BAYTEKÎN MÜDÜR (ŞBK) ANKARA
39 6214 FEYZIJLLA1 i YEŞİL YASAMA UZMANI ANKARA
40 4554 HAKAN AKSOY TEKNİK YÖNETMEN ANKARA
41 6150 SÜMEYRA ÇELİK YASAMA UZMAN YRD. ANKARA


KURUMU: SAYIŞTAY

SİCİL ADI SOYADI UNVAN
4037 Abbas ŞEKER Başdenetçi
2 3854 Abdulkadir BARUTÇU Başdenetçi
3 3115 Abdurrahman KILIÇ Uzman Denetçi
4 4439 Adil BAYAZIT Denetçi
5 3856 Adnan Ali Ertuğrul YURT Başdenetçi
6 4130 Ahmet AKTAŞ Başdenetçi
7 3157 Ahmet BERK Uzman Denetçi
8 3776 Ahmet SAYER Uzman Denetçi
9 3692 Ahmet TOPKAYA Uzman Denetçi
10 3548 Ahmet Turan ADIYAMAN Uzman Denetçi
11 4382 Ali Hikmet NERGİZ Denetçi
12 3602 Ayhan ÖZTOPRAK Uzman Denetçi
13 3534 Bayram ASLAN Uzman Denetçi
14 3791 Bekir ÜZÜM Uzman Denetçi
15 3635 Bülent KUŞÇU Uzman Denetçi
16 3830 Can Mustafa TÜRKYENER Uzman Denetçi
17 3057 Cengiz AYGÖR Uzman Denetçi
18 4127 Cemil UZUN Başdenetçi
19 3533 Cüneyt DURMAZ Uzman Denetçi
20 4383 Derviş Ali KUNT Denetçi
21 3800 Engin GÜLBEY Uzman Denetçi
22 3538 Erdal KULUÇLU Uzman Denetçi
23 4608 Ersin KARA Denetçi Yardımcısı
24 3868 Fatih KARAMAN Başdenetçi
25 3962 Fatih ONAN Başdenetçi
26 4305 Fatih TEKİN . Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
27 3606 Ferhat GÜNDÜZ Uzman Denetçi
28 4596 Fetullah KOÇAK Denetçi Yardımcısı
29 3713 Gürkan AKBAŞ Uzman Denetçi
30 3042 GUrkan EKİNCİ Uzman Denetçi
31 4389 Halim AVULOĞLU Denetçi
32 4143 Hamdi KARTAL Başdenetçi
33 3119 Hanifi DAĞDEVİREN Uzman Denetçi
34 4274 Haşan BAĞCI Uzman Denetçi
35 4271 Hüseyin POYRAZ Uzman Denetçi
36 3782 Hilmi Bahadır BARÇIN Uzman Denetçi
37 3153 İbrahim ÇELİKTAŞ Uzman Denetçi
38 4514 İbrahim Halil ASLAN Denetçi
39 3625 İlyas USLU Uzman Denetçi
40 3525 İsmail KARACA Uzman Denetçi
41 4390 İsmail KÖKTUĞ Denetçi


42 3159 İsmail TANRIÖVER Uzman Denetçi
43 3105 Kemal ÖZSEMERCİ Uzman Denetçi
44 4376 Kenan GÜLTEKİN Denetçi
45 3188 Mehmet ASLANPAY Uzman Denetçi
46 4398 Mehmet Emin DURSUN Denetçi
47 3109 Mehmet KİREMİTÇİ Uzman Denetçi
48 3221 Mehmet Oğuz KAYA Uzman Denetçi
49 4260 Mehmet SEVEN Uzman Denetçi
50 4443 Meltem DANIŞMAN Denetçi
51 3092 Muhsin ALTUN Uzman Denetçi
52 3532 Murat ALTUN Uzman Denetçi
53 3529 Murat ARSLAN Uzman Denetçi
54 4572 Mustafa TANRIÖVER Denetçi Yardımcısı
55 4470 Mutalip DEMİR Denetçi
56 4134 Muzaffer TERZİOĞLU Başdenetçi
57 4100 Mücahit KARABEL Başdenetçi
58 3616 Müslüm PARLAK Uzman Denetçi
59 3714 Nebi YILMAZ Uzman Denetçi
60 2969 Necdet ATICI Uzman Denetçi
61 3775 Numan ARGÜÇ Başdenetçi
62 3312 Nurettin DÜNDAR Uzman Denetçi
63 3946 Ömer Özgür EFTEKİN Başdenetçi
64 4368 Özal BOZTOPRAK Denetçi
65 4381 Refika YAZI KOZ Denetçi
66 3154 Sait AYAZ Uzman Denetçi
67 4361 Salih ÇAP Denetçi
68 4117 Salih SAYGILI Başdenetçi
69 3643 Salim DEMİREL Uzman Denetçi
70 3704 Sefami ER Uzman Denetçi
71 3609 Serdar Beyazit YILMAZ Uzman Denetçi
72 3649 Serhat ALTINKÖK Uzman Denetçi
73 3618 Sinan ÖZSOY Uzman Denetçi
74 3774 Süleyman KORKMAZ Başdenetçi
75 3697 Şahin BİNİCİ Uzman Denetçi
76 3276 Şenol DEĞİRMENCİ Tekniker
77 3639 Talip AKÇE Uzman Denetçi
78 3294 Tuncay GÜRSEN Uzman Denetçi
79 3934 UğurALTAY Başdenetçi
80 3781 Yakup AYDIN Uzman Denetçi
81 3985 Yunus AKYOL Başdenetçi
82 4467 Yunus BAYRAKTAR Denetçi
83 4392 Yunus TEMİZKAN Denetçi
84 3886 Zeynep İNAL ÇUKUR Başdenetçi


KURUMU: DANIŞTAY BAŞKANLIĞI
SIPA SİCİL ADI SOYADI UNVANI
1 3102 ABDULLAH ARPACI ŞOFÖR
2 3097 Al IMC“ TUNCER KABAKÇI 5ÖFÖR
U 2548 ALAEDD’N KASAPKARA VI İKİ
2937 ALI BAYTAR ZABIT KATİBİ
2933 ALI ÇAKIP ZABIT KATİBİ
6 2964 ARİF ENES DEMİR i EKNİSYEN
7 3067 ASUMAN KAMOEROĞLU ZABIT KATİBİ
S 291 / AYÇAN TURBİL ZABIT KATİBİ
io 2866 BEKİR AKYEL ZABIT KATİBİ
2975 BE 1 UL SARI BİLGİSAYAR İŞİ ETMENİ
I 1 2903 BEYTULLAH DİNLER ZABIT KATİBİ
12 31 12 BİRCİ. OKUYUCU ŞOFÖR
13 2835 BUKE1 AV5AR ZARIT KATİSİ
14 3032 CEMİLE VİlDAN İNAİ. ZABIT KATİBİ
1b 30 74 EBRU ENGULEÇ ZABIT KATİBİ
10 3062 EMİNE “UNCA ZABIT KATİBİ ZABIT KATİSI
t7 3068 EMRE CRBAŞ
18 2915 FATİH DFMİRAl.AY ZA3IT KATİBİ
19 2969 FATİH MERT VHKİ
20 3057 FAI MA ULUTAS ZABIT KATIRI
21 2349 FATMA YAMAK ZABIT KATİBİ
2852 FAYSAL KALKAN ZABIT KATİBİ
•33 23G3 FETULLAH BOZKURT ZABIT KATİBİ
24 3075 GÜITFN SAYDUZ ZABIT KATİBİ
25 2954 GÜROL KOLDAŞ BİLGİ SAYAR İŞLETMENİ
?e 2976 1 IAC1 KELOĞLAN ŞFF
27 3051 HAŞAN DÜŞEN ZABI I KAHBI
28 ?947 HAŞAN SEHKAN SARI GARSON
29 2920 PAYDAM ARDIÇ ZABIT KATİBİ
30 297ü HİLAL ÇETTsIEP YAZI İSLERİ MÜDÜRÜ
31 7968 HİLAL DEVECİ SEP
32 2972 HÜSEYİN BOZ KAYA ŞEF
33 3033 1 IÜSNİYE UYSAL ZABI T K Al IBI
3'l 3043 IRMAK GİRGİN ZABIT KATİBİ
35 31 03 İBRAHİM LLÜAŞ ŞOFÖR
36 2956 İBRAHİM TAMTÜRK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
37 3098 İLHAN KANDİL ŞOFÖR
38 3039 İSKENDER İR İZ VHKİ
3Ü 2926 İSMAİL RAMAZAN DOĞAM ZABİT KATİBİ
40 2916 MEHME7 ALI BİLEN ZABİT KATİBİ
41 2600' M El 'MET FATİH SALMAN VHKİ
42 2832 MEHMET SAİT ÇET'NKAVA ZABİT KATİBİ
43 7924 MELİKE MAC 1T ARAŞ ZABİT KATİBİ
44 3056 MERYEM OÜRGFM ZABIT KATİBİ
45 2860 MESUT TOK ZABIT KA L IBI
46 2939 MI 1 HA i GEV1K ŞFF
47 2901 MUHAMMFD FMIN ARAŞ MÜHENDİS
48 3046 MURAT ADIGÜZEL TEKNİSYEN
49 2908 MUHA ı' ASLAN YAZI ISI FFII MÜDÜRÜ
50 2957 MUSTAFA KARACETE VHKİ
51
52 3051 MUSTAFA SAKARYA ZABIT KATİ Dİ
2596 MUSTAFA UYSAL VHKİ
53 3069 MÜNİR DOĞAN 7ARIT KATİBİ
5-' 2817 NAHİYE SİVRİ UĞRAŞ YAZI İŞLEMİ MÜDÜHÜ
55 3035 NESİSE SENA ÇETİNKAYA ZABIT KATİBİ
56 3086 NUSRET Ö7TURK .ARŞİV MÜDÜRÜ
57 2927 ORHAN KOÇ ZABIT KATİBİ
53 3099 OSMAN GÜLER ŞOFÖR .
59 290 7 OSMAN TARAZOÖLİJ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
60 793S ÖMER EVRENSEL ZABIT KATİBİ
61 3038 RAHMİ ASLAN TEKNISYFN
62 2Ü24 RAMAZAN ARI BILG; İŞLEM MÜDÜRÜ
63 3080 RESUL AZINARIÜ ZABİT KATİBİ
64 2923 RESUL YILMAZ ZABİT KATİSİ
G5 3095 RIFAT ÜNLUSOY ŞOFÖR
66 1 2864 SA.DRFT TİN ÖMRE ZABİT KATE3İ
07 1 3076 SALİHA KLLEPIRCIOĞLU ZABİT KATİBİ
63 : 2827 SERDAR YAVUZ ZABİT KATİBİ
69 İ 2930 SERKAN E3UYUKYILDIZ ZABİT KATİBİ
70 3052 SEYHAN ADIMAN ZABİT KATİBİ
/1 ' 2950 SINAN ANIK ZAB3 I KATİBİ
72 3061 SONGÜL KAÇAR JLUSOY ZABİT KATİBİ
73 3050 SÜLEYMAN CAFCnOĞLU ZABIT KATİBİ
74 30-15 SÜLEYMAN YAKUT ZT'BIT KATİBİ
75 3030 TURGAY KOÇAK VHKİ
76 3096 UĞUR ÇETİNKAYA ŞOFÖR
2931 YASIN HARUN ZABI 1 KA 1 IBI
78 2841 YAŞAH ÖUEKBAŞ TEKNİSYEN
7ü 2 8/5 YEŞIMHAN DÜLGER HİZMETLİ
ao 2909 ZAFER BOZ ŞEF
a-i 3068 ZEHRA ELDİF ZABIT KATİBİ
82 3059 ZEYNEP ÇEVİK ZABIT KATİBİ
a 3 3082 ZEYNEP ESAF ZABIT KAT IBI


KURUMU: BAŞBAKANLIK MERKEZ TEŞKİLATI

S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 42/6156 ABDULLAH KESER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
2 42/5941 ABDURRAHMAN ULU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
3 42/6087 ABDURREZAK BAYRAK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
4 42/5924 ADEM ALT1NAY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
5 42/6143 ADEM ER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
6 42/6148 AHMET ARAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
7 42/6119 AHMET BARANSU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
8 42/6035 AHMET ERDİNÇ ÇAVUŞOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
9 42/5995 AHMET KEREM ÖZŞAHİN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
10 42/6036 AHMET OĞUL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
11 42/5972 AHMET ÖTÜNÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
12 42/6086 AHMET SIRRI KAYA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
13 42/6117 ALİ DODURGA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
14 42/6249 ALİ FINDIK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
15 42/6123 ALİ KALDIRIM SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
16 42/5940 ALİ KOCA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
17 42/5949 ALİ OSMAN YILMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
18 42/6083 ALİ ÖZALP SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
19 42/5967 ALİ SAĞAT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
20 42/6066 ALPER ÇAKIROĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
21 42/6001 ALTUĞ İNAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
22 42/6224 ARİF KARAŞLAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
23 42/6007 ARSLAN BAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
24 42/6051 ATİLA ÖZTÜRK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
25 42/5983 AYDIN İŞSEVER . SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
26 42/6116 AZİZ DODURGA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
27 42/6159 BEKİR ÇELİK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
28 42/6064 BEKİR DEMİR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
29 42/6141 BEKİR ŞAŞI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
30 42/5926 BELMA ÖZTÜRK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
31 42/6144 BİLAL ASALIOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
32 42/5964 BİLAL ÖĞÜNLÜ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
33 42/6132 BİLAL TAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANILARA
34 42/5968 BİRCAN AKPINAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
35 42/5939 BUHARI BURAK TEKALAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
36 42/5936 BURAK BİLEN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA


37 42/6124 BURHAN ELMAS SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
38 42/6106 CEMDÎNÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
39 42/6227 CEVAHİR AKDEMtR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
40 42/5965 CÜNEYT KOÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
41 42/5966 ÇETtN ULUTÜRK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
42 42/6175 DENİZ ŞAHİN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
43 42/5919 DERYA TUNCER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
44 42/6092 DİLAVER DOĞAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
45 42/5913 DİNÇER YARIMÇAM SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
46 42/6057 EKREM SOLMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
47 42/5982 EMİN KÜCET SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
48 42/6212 EMİRE BÜŞRA BAÖRIYANIK YILMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
49 42/6153 ENES UNCU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
50 42/5958 ENGİN GÖKTAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
51 42/6140 ENVER ÜNAL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
52 42/6030 ERKAM KUTLUTAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
53 42/5959 EROL AKTAY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
54 42/6127 ESMA NUR KOCAKURT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
55 42/5915 EYÜP GÜMÜŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
56 42/5910 EYÜP MERMER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
57 42/6213 EYÜP ÖZÇİMEN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
58 42/5978 EYÜP YILMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
59 42/5989 FAİK AKAY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
60 42/6134 FATİH BAYRAK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
61 42/6112 FATİH KÖSE SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
62 42/5986 FATİH ÖZTÜRK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
63 42/6228 FATİH TEDİK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
64 42/6002 FATİH URGANCI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
65 42/6129 FATİH ZABUN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
66 42/5944 FERRUH SEÇER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
67 42/5971 FEYZULLAH YEĞİN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
68 42/6061 FİKRET ÇUBUK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
69 42/5921 FİKRET ÖZDEMİR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
70 42/5957 GÖKMEN ARDA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
71 42/6084 GÖKSEL GÜNDAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
72 42/6220 GÜNGÖR ÖZTÜRK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
73 42/6122 HAI.İD KOCAKURT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
74 42/6239 HALİL İBRAHİM GÖRMÜŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
75 42/6095 HALİL İBRAHİM MİL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
76 42/6145 HALİL YAVUZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA


77 42/6215 HALİS KOÇAK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
78 42/5946 HAMİT TABİ SEK.İZL.VE DEĞ,RAPORTÖRÜ ANKARA
79 42/6130 HARUN AKKUZEY SEK.İZL.VE DEĞ,RAPORTÖRÜ ANKARA
8# 42/6237 HAŞAN BASRİ ÇALIŞKAN SEK.İZL.VE DEö.RAPORTÖRÜ ANKARA
81 42/6082 HAŞAN BASRİ ÖZKAN SEK.İZL.VE DEÖ.RAPORTÖRÜ ANKARA
82 42/6008 HAŞAN ERKEN SEK.İZL.VE DEÖ.RAPORTÖRÜ ANKARA
83 42/5953 HAYATİ IRKIÇATAL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
84 42/5911 HAYRİ ÖZDEMİR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
85 42/5912 HAZIM DİNÇER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
86 42/6070 HÜSEYİN GALİP KÜÇÜKÖZYİĞÎT SEK.İZL.VE DF.Ğ.RAPORTÖRÜ ANKARA
87 42/5979 HÜSEYİN HAS SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
88 42/6136 HÜSEYİN ORMAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
89 42/6067 HÜSNÜ ADA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
90 42/5933 İBRAHİM BAHATTİN VİDİNLİ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
91 42/5976 İBRAHİM BTHEM SANCAK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
92 42/5920 İBRAHİM KILIÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
93 42/6015 İBRAHİM PEKER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
94 42/6047 İHSAN MURAT SAYGILI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
95 42/5963 İSA CANKAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
96 42/5928 İSMAİL GÜLLÜCE SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
97 42/6234 İSMAİL HAKKI EKER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
98 42/6102 İSMAİL KOBAL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
99 42/6164 İSMAİL ÖZSOY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
100 42/6062 KADİR BULUT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
101 42/5954 KADİR SABANCI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
102 42/6093 KAMRAN KURU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
103 42/6162 KEMAL ABAY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
104 42/5970 KEMAL KARAHAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
105 42/6151 KENAN GÖK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
106 42/6009 KORAY ÇAPRAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
107 42/5974 KÜRŞAT YILMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
108 42/6011 LEVENT EREN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
109 42/6039 LEVENT MERT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
110 42/5975 LEVENT ÖZKUL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
111 42/6055 MAZLUM YALÇINKAYA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
112 42/5923 MEHMET ALİ BOZTEPE SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
113 42/6017 MEHMET ALİ ERTUNÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
114 42/6111 MEHMET DEMİRBAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
115 42/6121 MEHMET DOĞAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
116 42/6155 MEHMET EMİN HATİPOĞI.U SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA


117 42/6094 MEHMET İCARA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
118 42/6005 MEHMET NURİ KANDEMİR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
119 42/6068 MEHMET RECEP USALAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
120 42/5937 MEHMET SELÇUK KORKMAZER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
121 42/6131 MEHMET UST A SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
122 42/5927 MEHMET ZEKİ ASLAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
123 42/5943 MESUT TOSUN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
124 42/6085 METİN KALAFATOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
125 42/5960 MİKAtL KAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
126 42/6120 MUHAMMED BAHADIR GÜLLE SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
127 42/6173 MUHAMMED CELALETDİN YAĞMUR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
128 42/6142 MUHAMMED EMİN KARAICÖSE SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ AN İCARA
129 42/6154 MUHAMMED HAŞİM TEKİNEŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
130 42/6003 MUHAMMED İLKER KABAKÇI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
131 42/6069 MUHAMMET' FATİH KAYA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
132 42/6096 MUHARREM AKBAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
133 42/5914 MUHARREM AYYILDIZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
134 42/5992 MUHİT PAKSOY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
135 42/6050 MUHTEREM ÇÖL SEK.İZL.VE DEĞ .RAPORTÖRÜ ANKARA
136 42/6146 MURAT ALIKLI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
137 42/6080 MURAT YAZICI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
138 42/5981 MURAT YILDIRIM SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
139 42/6172 MUSA SAĞLAM SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
140 42/6020 MUSTAFA BİTİREN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
141 42/5993 MUSTAFA GÜMÜŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
142 42/6040 MUSTAFA GÜNEŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
143 42/6006 MUSTAFA KURNAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
144 42/6071 MUSTAFA MEHMET ÖZICARABÜBER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
145 42/6226 MUSTAFA MÜDERRtSOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
146 42/6041 MUSTAFA ÖZDEMtR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
147 42/6223 MUSTAFA ÖZKARA SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
148 42/6054 MUSTAFA SOYDAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
149 42/6042 MUSTAFA ŞAHİN SF.K.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
150 42/6163 MUSTAFA ÜLÜS SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
151 42/6105 MUSTAFA YILMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
152 42/5930 NECMİ MURAT GÜNGÖR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ AN İCARA
153 42/5929 OĞUZHAN ATASEVER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
154 42/6043 OKAN AYDOĞAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
155 42/6135 OKAN SADİ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
156 42/5990 OLGAR SÜNER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA


157 42/5952 ORHUN SELÇUK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
158 42/5922 OSMAN KÖSE SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
159 42/5938 OSMAN TATAROĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
160 42/5945 OSMAN TURAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
161 42/6058 OSMAN VATANSEVER SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
162 42/5984 OSMAN ZEKİ CANITEZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
163 42/5985 OZAN CANGÜREL SEKİZİ., VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
164 42/5950 ÖMER BOZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
165 42/6115 ÖMER FARUK UĞUR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
166 42/5932 ÖMER ORAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
167 42/5948 ÖMER SAYILIR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
168 42/5973 ÖMER YÜZBAŞIOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
169 42/5918 ÖZCAN KOÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
170 42/593 1 ÖZLEM ATASOY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
171 42/6056 RAMAZAN METİN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANIARA
172 42/5977 RESUL CEVİZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
173 42/6118 RİFAT ÖZNALC1LAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
174 42/6171 RUHİ ÇAKIR SEKİZE.VF, DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
175 42/6150 RÖFET DAĞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
176 42/6211 SAİDE KARABULUT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
177 42/6076 SAİT SÖZÜMERT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
178 42/6113 SELAMI DOĞAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
179 42/6100 SELÇUK ÜN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
180 42/6104 SELİM AKDENİZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
181 42/6250 SELİM GÜRLEVİK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
182 42/6126 SEMA DOĞAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
183 42/6128 SEMRA MERVE ÇALIŞKAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
184 42/6004 SERAP CANSIZOĞLU ÖZ SEKİZE.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
185 42/6077 SERDAR AKBAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
186 42/6147 SERDAR BULUT SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
187 42/6014 SERDAR DEMİRTAŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
188 42/6078 SERPİL METO SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
189 42/5942 SEVİLAY YILDIZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
190 42/5951 SEYİT ALİ DAŞTAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
191 42/6053 SİNAN BOZKUŞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
192 42/6110 SUHEYB-İ RUMİ ÜNAL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
193 42/6214 SUPHİ ATAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
194 42/6157 ŞENER ÇELEPÇIKAY SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
195 42/6139 ŞENTÜRK UZUN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
196 42/6149 TAHSİN ŞİMŞEK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA


197 42/5988 TAMER BAKICIOL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
198 42/6165 TEOMAN KÖSEMEN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
199 42/5925 TOLGA ŞÜKRÜ ÇALLIOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
21)0 42/6256 TURAN DAĞ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
201 42/6052 UĞUR ÖZÜDOĞRU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
202 42/6081 ULAŞ İNAN YEŞÎLGÖZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
203 42/5987 UTKU TOSUN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
204 42/6099 ÜMİT ALSAÇ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
205 42/5917 VAHİT DEMİR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
206 42/5962 VEDAT ÇAPRAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
207 42/6114 VEYSİ KANAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
208 42/6152 YAKUP ÇINAR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
209 42/5994 YASEMİN HÜZMELİDURNAGÖL SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
210 42/5991 YASEMİN İNAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
211 42/6044 YASİN BAKIRCI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
212 42/6109 YAŞAR BEYDOĞAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
213 42/5955 YAŞAR YILMAZ SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
214 42/6174 YAVUZ ARSLAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
215 42/6059 YAVUZ ÇORUH SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
216 42/6079 YAVUZ DEGİRMENCİOĞLU SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
217 42/6108 YUNUS EMRE TAŞ YÜREK SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
218 42/6125 YUNUS OKUR SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
219 42/6063 YUNUS ÖZCAN SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ ANKARA
220 42/6060 YUSUF KASARCI SEK.İZL.VE DEĞ.RAPORTÖRÜ İSTANBUL
221 42/5773 BASRİ HAKAN HAKYEMEZ BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
222 42/6265 İRFAN TOKGÖZ BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
223 42/4906 MEHMET ABDULLAH CANBEK BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
224 42/2016 MEHMET ÇAKIR BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
225 42/4208 MUHSİN SEZGİ BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
226 42/3588 NAZMİ KUMRAL BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
227 42/4302 CEMİL YILMAZ BAŞBAKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA
228 42/3386 HARUN TUNCER BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
229 42/3389 İBRAHİM YİĞİT BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
230 42/4327 ENGİN KÜCET BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
231 42/2258 MEHMET ÖZTÜRK BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
232 42/4328 AHMET BIÇAKÇI BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
233 42/5131 HAKKİ YAZICI MÜFETTİŞ ANKARA
234 42/5006 HAKAN KÜÇÜKBALCI MÜFETTİŞ ANKARA
235 42/4999 MEHMET KARADAĞ MÜFETTİŞ ANKARA
236 42/5004 MURAT ERDEM MÜFETTİŞ ANKARA


237 42/5132 SEFA ÇAĞL1YAN MÜFETTİŞ ANKARA
238 42/5135 ABDULLAH YILMAZ MÜFETTİŞ ANKARA
239 42/5138 YAŞAR İLBAŞ MÜFETTİŞ ANKARA
240 42/5002 AYHAN KÜÇÜK MÜFETTİŞ ANKARA
241 42/5139 SÜLEYMAN BEŞLER MÜFETTİŞ ANKARA
242 42/5130 SEZGİN AKPINAR MÜFETTİŞ ANKARA
243 42/4221 AHMET COŞKUN BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
244 42/4206 BAHADIR BÜYÜKBODUK BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
245 42/3437 FATİHAYDIN BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
246 42/3431 HALİL KOCAOĞLU BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
247 42/4873 HAVVA ÖZER BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
248 42/4749 HÜSEYİN YILMAZ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
249 42/4234 İSMAİL CEYHANLI BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
250 42/5162 MEHMET AKİF YÜKSEL BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
251 42/4739 MEHMET BAY AZIT BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
252 42/4215 METİN ATAY BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
253 42/4201 MUHARREM AHMET KORKMAZ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
254 42/4209 MUSTAFA CUMHUR GÖK BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
255 42/5173 MUSTAFA DURGUN BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
256 42/4719 MUSTAFA KOÇ YİĞİT BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
257 42/4862 MUTULLAH TİRYAKİ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
258 42/4226 NEYFEL KILIÇ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
259 42/4745 ŞAKIR SARGIN BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
260 42/4232 YAVUZ İLTER BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
261 42/4791 ADEM YAZIKOZ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
262 42/3455 MUSTAFA DOĞAN BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
263 42/4837 ABDÜLKADİR EŞSİZ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
264 42/4876 ZÜBEYDE ÇINAR BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
265 42/3426 MUSTAFA DİRİ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
266 42/5168 BİLAL SÖZCÜ BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
267 42/4856 SAMİ ARSLAN AŞKIN BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
268 42/4255 ÖMER ATALAR BAŞBAKANLIK UZMANI ANKARA
269 42/6185 HALİL İBRAHİM TÜRK BAŞBAKANLIK UZMAN YRD. ANKARA
270 42/6217 KAZIM KARAER BAŞBAKANLIK UZMAN YRD, ANKARA
271 42/6189 ESRA ÖZTÜRK BAŞBAKANLIK UZMAN YRD. ANKARA
272 42/4798 MAHMUT ÖZCAN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
273 42/4729 YILMAZ ÇALIŞKAN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
274 42/5214 NURDAN ŞAHİN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
275 42/3190 ORHAN TORUN ŞUBE MÜDÜRÜ ANKARA
276 42/4696 SAFFET GÖKTAY ARAŞTIRMACI ANKARA


277 42/5674 HAŞAN KOÇ ARAŞTIRMACI ANKARA
278 42/5651 YUSUF GÖK ARAŞTIRMACI ANKARA
279 42/5613 VELİ KARAGÖZ ARAŞTIRMACI ANKARA
280 42/5730 MUSTAFA GÜRCÜ ARAŞTIRMACI İSTANBUL
281 42/5714 GÜLSÜM BOZDOĞAN ARAŞTIRMACI İSTANBUL
282 42/5740 ELİF ARIKAN ARAŞTIRMACI İSTANBUL
283 42/5561 ALİ SAR1KAYA ARAŞTIRMACI İSTANBUL
284 42/5736 GÜLBAHAR YANDI ARAŞTIRMACI İSTANBUL
285 42/5662 NURAY KAYA ARAŞTIRMACI ANKARA
286 42/5451 MUSTAFA TONGUÇ ARAŞTIRMACI İSTANBUL
287 42/5398 İBRAHİM KÜRELİ ARAŞTIRMACI İSTANBUL
288 42/5438 MEHMET ÜLGER ARAŞTIRMACI İSTANBUL
289 42/5375 MUSTAFA SULU ARAŞTIRMACI İSTANBUL
290 42/5893 TARIK ÜMİT GENÇ BASIN VE HALKLA İLŞ.MÜŞ. ANKARA
291 42/5785 HAVVANUR ÜNVER ALTON BASIN VE HALKLA İLŞ.MÜŞ, ANICA RA
292 42/2211 GÜRYAY GÜNGÖR TEKNİSYEN İSTANBUL
293 42/5241 SELMAN BİNER TEKNİKER ANICA RA
294 42/5286 SERDAL KIZII.SII MEMUR ANICA RA
295 42/6026 ENGİN ÖZYILDIZ MEMUR ANICA RA
296 42/4481 MURAT ÇİÇEKLİ AŞÇI AN İCARA
297 C-300 ELİF ULUDAĞ KARABACAK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ANKARA
298 C-286 CUMA KISA SÖZLEŞMELt PERSONEL ANKARA
299 0-729 MEVLÜTÇAKAL SÖZLEŞMELİ PERSONEL İSTANBUL
300 C-042 MEHMET SARI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ANKARA
301 0-665 RECEP KILIÇ SÖZLEŞMELİ PERSONEL İSTANBUL
302 0-666 TURGAY ÖZEKİCİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL İSTANBUL



KURUMU: AFET ve ÂCİL DURUM YÖNETİM BAŞKANLIĞI
SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 363 Mehmet AKIN ERDOĞAN Araştırmacı MERKEZ/ANKARA
2 376 Melih Rüştü ÇALIKOĞLU Uzman MERKEZ/ANKARA
3 310 Yusuf UZUNAY Araştırmacı MERKEZ/ANKARA
4 401 Çoşgun CANDAN Uzman Yardımcısı MERKEZ/ANKARA
5 244 Bekir ŞAHİN Araştırmacı MERKEZ/ANKARA
6 395 Halil SEVER Uzman Yardımcısı MERKEZ/ANKARA
7 5804 Serdar ASLAN Arama Kurtarma Teknisyeni ADANA
S 7107 Mehmet TURAN Şehir Plancısı ADIYAMAN
9 3019 Gülcan ÖZTÜRK Psikolog ANKARA
10 4403 Soner DEMİREL Ambar Memuru ANTALYA
11 8157 Halil BALCIOĞLU Mühendis AYDIN
12 6099 Seyfullah KAÇAN Satmalına Memuru BARTIN
13 6246 Emrah TÜRKAY inşaat Mühendisi BARTIN
14 5037 Bedia BAŞÇI Şef BATMAN
15 6109 Levent Sönmez Eğitim Uzmanı BOLU
16 6105 Zafer KARAÇAYLI Şube Müdürü BOLU
17 6102 İbrahim SARIDOĞAN Şube Müdürü BOLU
18 8269 Ramazan BEYTAR Arama Kurtarma Teknisyeni BURSA
19 5809 Şaban KURT Arama Kurtarma Teknisyeni ÇORUM
20 3343 Mesut DİNCER Arama Kurtarma Teknisyeni DENİZLİ
21 1733 Hakkı AYTAÇ Mühendis DİYARBAKIR
22 1468 Abdulvahap YÜZGEÇ Arama Kurtarma Teknisyeni ELAZIĞ
23 4798 Halit ALTUN Veteriner ERZURUM
24 6006 Erdoğan ARSLAN Arama Kurtarma Teknisyeni ERZURUM
25 3119 Cemil BEYAZ Şube Müdürü GİRESUN
26 6868 Muhammet ARABACI İl Müdürü İSPARTA
27 6873 Osman DEMİRAY Şube Müdürü İSPARTA
28 6933 Yusuf UYAN Enformasyon Memuru İSPARTA
29 7016 Yakup Veysel ÇOŞGUN Arama Kurtarma Teknisyeni İSPARTA
30 2156 Mehmet BİŞKİN Arama Kurtarma Teknisyeni MERSİN
31 3012 Yurdagül Misir Enformasyon Memuru KIRKLARELİ
32 7408 Serhat YILMAZ Eğitim Uzmanı KIRŞEHİR
33 1224 Orhan ARI VHKİ KONYA
34 1221 Salih SATI Enformasyon Memuru KONYA
35 1601 Kazım ÇELİK Arama Kurtarma Teknisyeni KÜTAHYA
36 1333 Nurettin KAZANCI Mühendis MALATYA
37 6395 İsmail BİLAL Arama Kurtarma Teknisyeni MANİSA
38 1255 Cemalettin ALTAY Şube Müdürü MANİSA
39 7234 Erhan HURÇ Şef KAHRAMANMARAŞ
40 939 Ruhi ERGİNER İnşaat Mühendisi NİĞDE
41 6515 Fatma ÖZGEN YİĞİT Enformasyon Memuru ORDU
42 1017 Mehmet AÇIKGÖZ VHKİ RİZE
43 4236 Adem TAŞDÖĞEN Arama Kurtarma Teknisyeni SAKARYA
44 4069 Mehmet SARI Arama Kurtarma Teknisyeni SAKARYA
45 2594 Begül GÜLER Mühendis SAKARYA
46 3935 Ünsal KÖSEOGLU Arama Kurtarma Teknisyeni SAKARYA


47 2738 Hakan ZORLU Mühendis SAKARYA
48 8124 Rifat ATICI Enformasyon Memuru SİİRT
49 2639 Akay MEÇHO Muhasebeci TEKİRDAĞ
50 2927 SerkanİZGİ Teknisyen TEKİRDAĞ
51 4074 Mustafa ARSLAN Ambar Memuru TEKİRDAĞ
52 5595 Murat ALTUNTAŞ Tekniker TOKAT
53 4961 Muhammed Edip Çölgeçen Şube Müdürü ŞANLIURFA
54 7954 Kadir GÜLAÇ Harita Mühendisi VAN
55 884 Deniz ERTEK Arama Kurtarma Teknisyeni YOZGAT
55 3510 Tufan BAŞKAN inşaat Mühendisi ZONGULDAK
57 8202 Ahmet SEYİP Ambar Memuru AKSARAY
58 3540 Hakan FİLİZAY Arama Kurtarma Teknisyeni KIRIKKALE
59 7153 Dursun SÖNMEZ Şube Müdürü KARABÜK
50 6402 Sebahattin TOPRAK Mühendis KARABÜK
61 6628 Murat YARPUZ Mühendis OSMANİYE
62 3700 Mustafa Abdurrahman UYSAL VHKİ DÜZCE

 

KURUMU: ATATÜRK KÜLTÜR, DİL VE TARİH YÜKSEK KURUMU

Sıra No Sicil No Adı Soyadı Unvanı Görev Yaptığı il/ilçe
1 277 Emir Furkan Erdemir Uzman yardımcısı Ankara
2 214 Mehmet Akif Ciyhan Bilgisayar işletmeni Ankara
3 263 Ahmet Işık Bilgisayar işletmeni Ankara
4 244 İbrahim Killi Memur Ankara
5 205 Mustafa Bayram Coşkun Bilgisayar işletmeni Ankara ■



KURUMU: BANKACILIK DÜZENLEME VE Dİ ENETLEME KURUMU
SİKA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI
1 58 HALUK TÖZÜM Kurul Üyesi
2 40 MURAT TÜRKER Başkanlık Müşaviri
3 89 FARUK DEMİR Kıdemli Bankacılık Başuzmanı
4 165 HARUN ÖZCAN Şoför
5 201 BÜLENT YALÇIN Bankacılık Başuzmanı
6 241 KADRİ SERDAR ÇORAKLI Bankacılık Başuzmanı
7 257 FATMA TANGIIRK1LATA Bankacılık Başuzmanı
8 283 I1ASAN GENÇ Kıdemli Bankacılık Başuzmanı
9 287 RÜŞTÜ HARUN ERGÜNEŞ Bankacılık Başuzmanı
10 366 ALİ RIZA KERİMOĞLU Bankacılık Başuzmanı
11 368 İBRAHİM GÜLTEKÎN Bankacılık Başuzmanı
12 371 PINAR KERİMOĞLU Bankacılık Uzmanı
13 381 ABDURRAIIMAN EVGİN Bankalar Yeminli Başmurakıbı
14 382 TALHAÖCAL Bankalar Yeminli Başmurakıbı
15 385 AYSEL EREN Bankalar Yeminli Başmurakıbı
16 387 AYHAN KAYALICA Bankalar Yeminli Başmurakıbı
17 389 SELCEN PINAR ÇALIK Bankalar Yeminli Başmurakıbı
18 394 ERHAN AKSU Bankalar Yeminli Başmurakıbı
19 396 ÖMER ÇALIK Bankalar Yeminli Başmurakıbı
20 411 MEHMET SERHAT ASLAN Bankalar Yeminli Başmurakıbı
21 412 METİN ERDOĞAN Bankalar Yeminli Başmurakıbı
22 413 İBRAHİM KAYA Bankalar Yeminli Başmurakıbı
23 414 SADULLAHKUMTAŞ Bankalar Yeminli Başmurakıbı
24 416 SERDAR ŞAHİN Bankalar Yeminli Başmurakıbı
25 421 SERKAN GÜNGÖR Bankalar Yeminli Başmurakıbı
26 425 M. S İDDİK YURTÇİÇEK Bankacılık Başuzmanı
27 430 MURAT DİCLE Kıdemli Bankalar Yeminli Başmurakıbı
28 434 ASIM KURT Bankacılık Başuzmanı
29 437 HÜSEYİN TEKİN Bankacılık Başuzmanı
30 438 AYŞEGÜL YAVUZ Bankalar Yeminli Murakıbı
31 439 MUSTAFA YILDIZ Bankalar Yeminli Başmurakıbı
32 440 TOLGA TERZİ Bankalar Yeminli Başmurakıbı
33 443 ASİYE SAKA Bankalar Yeminli Murakıbı (Yurtdışı Master)
34 444 MURAT SÖKER , Bankalar Yeminli Başmurakıbı
35 445 MERCAN MERMER KÜCET Bankalar Yeminli Murakıbı
36 447 ORHAN COŞKUN Bankalar Yeminli Başmurakıbı
37 457 MESUT GÜNEŞ Bankalar Yeminli Başmurakıbı
38 466 HAMİT BOYRAZ Bankalar Yeminli Murakıbı
39 468 SÜLEYMAN GÜNER Bankalar Yeminli Murakıbı
40 473 TOLGA SONGUR Bankalar Yeminli Murakıbı
41 474 OKTAY ÇOLAK Bankalar Yeminli Murakıbı
42 475 HAŞAN YASSIÖRENLİ Bankalar Yeminli Murakıbı
43 478 MUSA GÖKÇE Bankalar Yeminli Murakıbı
44 479 FATİH GÜNERİ Bankalar Yeminli Murakıbı
45 480 RAMAZAN KÜÇÜK Bankalar Yeminli Murakıbı


46 481 İMDAT ARSLAN Bankalar Yeminli Murakıbı
47 484 SADIK AT ALAY Bankacılık Uzmanı
48 491 YALÇIN AKSAKAL Bankacılık Uzmanı
49 495 UĞUR DİRİM Bankacılık Uzmanı
50 499 MUSTAFA ÇELİK Bankacılık Uzmanı
51 501 MUSTAFA TURAN Bankacılık Uzmanı
52 504 UFUKGÜNAY Bankacılık Uzmanı
53 508 KEMAL IŞIKLI Bankacılık Uzmanı
54 510 MUSTAFA ŞİMŞEK Bankacılık Uzmanı
55 511 İBRAHİM İPBAŞ Bankalar Yeminli Murakıbı
56 512 MURATGÜÇLÜ Bankalar Yeminli Murakıbı
57 513 HÜSAMETTİN YALIM Bankalar Yeminli Murakıbı
58 515 ENES ARSLAN Kıdemli Bankalar Yeminli Başmurakıbı
59 516 TALİP SARIÇAM Bankalar Yeminli Murakıbı
60 518 AYŞE TATAROĞLU CEYHANLI Bankacılık Uzmanı
61 519 NESLİHAN AKSAKAL Bankacılık Uzmanı
62 520 SELİM ERBAĞCI Bankalar Yeminli Murakıbı
63 533 HALİD ŞİRİN Bankacılık Uzmanı
64 554 NESRİN DEMİRBAŞ ATASOY Bankacılık Uzmanı
65 561 EMİNE ERMİŞOĞLU Bankacılık Uzman Yardımcısı
66 563 MUST AFA FATİH POYRAZ Bankacılık Uzmanı
67 575 ABDULLAH ÖZKALDI Bankalar Yeminli Murakıbı (Yurtdışı Master)
68 580 MUSTAFA ARİF ESEN Bankalar Yeminli Murakıbı
69 588 EMRE AKSOY Bankalar Yeminli Murakıbı
70 593 SAVAŞ SAĞUT Bankalar Yeminli Murakıbı (Yurtdışı Master)
71 597 HİLAL AYDOĞAN Bankalar Yeminli Murakıbı
72 601 VURAL ERKMEN Bankalar Yeminli Murakıbı
73 606 BAYRAM ÇAKIR Bankacılık Uzmanı
74 624 RAMAZAN CANİK Bankalar Yeminli Murakıbı
75 625 HAŞAN HÜSEYİN KARLIOĞLU Bankalar Yeminli Murakıbı
76 637 BURHANEDDİN ATLIHAN Bankalar Yeminli Murakıbı
77 638 AHMETBOYAR Bankalar Yeminli Murakıbı
78 639 YUSUF ÇALIŞKAN Bankalar Yeminli Murakıbı
79 642 RECEP ERBAY Bankalar Yeminli Murakıbı
80 644 ALİ GÜNEŞ Bankalar Yeminli Murakıbı
81 645 EREN ÖZEN Bankalar Yeminli Murakıbı
82 647 SERHAT TİRYAKİOĞLU Bankalar Yeminli Murakıbı
83 660 ADEM YAŞAR Bankalar Yeminli Murakıbı
84 661 ARİF TORUN Bankalar Yeminli Murakıbı
85 662 AHMET EMRE BÜKCÜ Bankalar Yeminli Murakıbı
86 664 AHMET AVÇİN Bankalar Yeminli Murakıbı
87 665 BÜNYAMİN SAVAŞ Bankalar Yeminli Murakıbı
88 666 KADİR MURAT OCAKSÖNMEZ Bankalar Yeminli Murakıbı
89 668 MUSTAFA BİRDİŞLİ Bankalar Yeminli Murakıbı
90 671 METİN YİĞİT Bankalar Yeminli Murakıbı
91 672 MEVLÜT PAŞTAM Bankalar Yeminli Murakıbı
92 673 FAİK ATASOY Bankalar Yeminli Murakıbı
93 678 MURAT YALVAÇ Bankalar Yeminli Murakıbı


94 679 RIDVAN TOPALOĞLU Bankalar Yeminli Murakıbı
95 682 ALİ GÜLEÇ Bankalar Yeminli Murakıbı
96 685 YELİZ K1LINÇ Bankacılık Uzmanı
91 702 KAYHAN KAHYALAR Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
98 704 HAKANPALA Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
99 707 SABİHABÜŞRA BAKAR Bankacılık Uzman Yardımcısı
100 714 ORHAN KIRT AY Bankacılık Uzman Yardımcısı
101 716 REMZİ YILDIZ Bankacılık Uzman Yardımcısı
102 736 SÜLEYMAN ÜNER Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
103 747 SAİME ALMIŞ Bankacılık Uzman Yardımcısı
104 748 BETÜL BEYAZOĞLU Bankacılık Uzman Yardımcısı
105 749 AYTUNÇ BAKIR Bankacılık Uzman Yardımcısı
106 751 VEYSEL İNCE Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
107 752 GÖKHAN KONAK Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
108 755 MEHMET BAYTOK Bankacılık Uzman Yardımcısı
109 758 NAİM KAHVECİ Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
110 786 MERVE ER Bankacılık Uzman Yardımcısı
111 790 SEDAT ARAŞ Bankacılık Uzman Yardımcısı
112 794 ARİF ÖZOĞLU Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
113 795 MUHİTTİN MERİÇ Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
114 804 TURGUT ATICI Bankacılık Uzman Yardımcısı
115 806 RAMAZAN KIRDAĞ Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı
116 825 RECEP BARIŞ Bankacılık Uzman Yardımcısı

 

KURUM: BASIN YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

S.N Sicil No Adı Soyadı Ünvanı Görev Yeri
1 1384 Mustafa Kemal SUNGUR Mütercim Ankara
2 1427 Mustafa ÖZBEN B.Y.E, Uzmanı Ankara
3 1311 Hüseyin GÜRSOY Bilgisayar İşletmeni Samsun
4 1480 Özlem YILDIRIM Redaktör Ankara
5 1619 Vedat DÖNMEZ Savunma Uzmanı Ankara
6 781 Nurettin EMİR Ambar Memuru Ankara
7 1746 Hayri Ergin SARAÇOĞLU VHKİ İstanbul
8 1400 Musab GOLCÜ Memur Ankara
9 1291 Neslihan Gözükara MUSLU Mütercim Ankara
10 1469 Bekir KUL Şef Afyon
11 1415 Mustafa KANAT VHKİ Muğla



S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 19941034 ŞUAYBBAYRAM AVUKAT BAŞKANLIK
2 19942180 MUSTAFA KOtOKÇU BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ BAŞKANLIK
3 19862414 GAZİ ERDEM DAİRE BAŞKANI BAŞKANLIK
4 20011918 SELİM METE DİYANET İŞLERİ UZMAN YARDIMCISI BAŞKANLIK
5 20153323 YUSUF ZİYA KAHYA DİYANET İŞLERİ UZMAN YARDIMCISI BAŞKANLIK
û 20030743 AHMET YILMA? DİYANET İŞLERİ UZMANI BAŞKANLIK
7 20070010 FATMA DÖNMEZ DİYANET İŞLERİ UZMANI BAŞKANLIK
8 20042776 ABDULMUTTALtP DERELİ MÜFETTİŞ YARDIMCISI BAŞKANLIK
9 20100001 MEHMET AKİF İŞLER MÜHENDİS BAŞKANLIK
10 19940354 DURMUŞ ÇAKTBEY TEKNİKER BAŞKANLIK
11 19963591 ADNAN AKGÜN VHKİ BAŞKANLIK
İ2 19894604 RAMAZAN KOCABAŞ CEZAEVİ VAİZİ ADANA CEYHAN
13 19812619 MUSTAFA ÇINAR İMAM HATİP ADANA CEYHAN
14 19895132 MUTTAIİP AŞCİ MÜEZZİN KAYYIM ADANA CEYHAN
15 20124848 HEDİYE ORTAK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ADANA ÇUKUROVA
16 20073515 KEZBAN SADİOĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ADANA ÇUKUROVA
17 20073403 MAHMUT BİLİK CEZAEVİ VAİZİ ADANA POZANTI
18 20030582 AHMET GÖÇER İMAM HATİP ADANA POZANTI
19 19961626 HACI AHMET ÖZTÜKK İMAM HATİP ADANA SARIÇAM
20 19890776 MAHMUT KÖKÇÜ MÜEZZİN KAYYIM ADANA SARIÇAM
21 19883076 MEHMET DEMF.TGÜ1. ŞUBE MÜDÜRÜ ADANA SARIÇAM
22 19763707 MEF1MET SÖNMEZ İMAM HATİP ADANA SEYHAN
23 20062432 ZÜLETTIAAKGON KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ADANA SEYHAN
24 19893596 AHMET BAYHAN İMAM HATİP ADANA YÜREĞİR
25 19886295 HAŞAN GÖK İMAM HATİP ADANA YÜREĞIR
26 20060333 CUMALÎ er gün MÜEZZİN KAYYIM ADANA YÜREĞİR
27 19921438 MEHMET SELİM BASUTÇII CEZAEVİ VAİZİ ADIYAMAN
28 19852418 ABDULKADİR BAĞCI İMAM HATİP ADIYAMAN
29 200711543 AHMET İÇLİ İMAM HATİP ADIYAMAN
30 200711571 FUDAYL ÇETİN İMAM HATİP ADIYAMAN
31 19980217 IIACİ OSMAN AKKUŞ İMAM HATİP ADIYAMAN
32 19831369 RAMAZAN DOĞAN İMAM HATİP ADIYAMAN
33 20133089 VEYSEL CEYLAN İMAM HATİP ADIYAMAN
34 20083048 KAMİL KEKLİK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ADIYAMAN
35 19960677 MEHMET GÜVEN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ADIYAMAN
36 19880053 ŞfJKRÜ KORKMAZ MÜEZZİN KAYYIM ADIYAMAN
37 19931906 MUSTAFA TERCAN MÜEZZİN KAYYIM ADIYAMAN BESNİ
38 19830735 ABUZER KOÇYÎĞİT İMAM HATİP ADIYAMAN GÖLBAŞI
39 20133103 ESMA EFE YAVUZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ADIYAMAN KAHTA
40 19821474 HAŞAN HÜSEYİN ŞEKER İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR
41 19811564 İLYAS KİLLİ İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR
42 19910642 MEHMET ÜNLÜ İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR
43 19811530 ÖMER ÇETİN İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR
44 19951429 VEYSEL ÇETİN İMAM HATİP ATYONKARAHtSAR
45 20061677 DERYA ÖZÇELİK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AFYONKARAHİSAR


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI tL / İLÇE
46 19896178 İAYRUNNÎSAUSTU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ AFYONKARAHtSAR
47 20125044 MURADİYE DEMİR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AFYONKARAHİSAR
48 20126197 MÜNEVVER ÇAE.IK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AFYONKARAHtSAR
49 19970521 CAVİT KESKİN MÜEZZİN KAYYIM AFYONKARAHİSAR
50 19942101 MEVLÜT KARA MÜEZZİN KAYYIM AFYONKARAHİSAR
51 19880740 NURETTİN GÜLTEKİN MÜEZZİN KAYYIM AFYONKARAHİSAR
52 19911313 OSMAN ÜNLÜ MÜEZZİN KAYYIM AFYONKARAHİSAR
53 19783508 AHMET ASLAN ŞUBE MÜDÜRÜ AFYONKARAHİSAR
54 19753429 İBRAHİM YILDIRIM LÇEMÜFTÜSÜ AFYONKARAHİSAR ÇAY
55 20072004 İSMAİL YAVUZ MÜEZZİN KAYYIM AFYONKARAHİSAR ÇAY
56 19743924 YILMAZ TOKPUNAR VAİZ AFYONKARAHİSAR ÇAY
57 19974073 RAŞİT ALTINDAĞ 'MAM HATİP AFYONKARAHİSAR DAZKIRI
58 19820240 BEKİR ÖZKARA İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ
59 19896589 OSMAN ERDEM İMAM HATİP AFYONKARAHlS AR EMİRDAĞ
60 19950299 İBRAHİM DEMİR İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
61 19900580 İSMAİL CENGİ7 İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
62 20082008 MEHMET ERBAY İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
63 201211274 MEHMET YÜCEL ÇELİK İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
64 19840189 MÜŞTAKA KARAKOÇ İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
65 19863886 YUSUF DEMİR İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
66 20125042 MERYEM ÇELİK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
67 19902632 EYÜr ACAR MÜEZZİN KAYYIM AFYONKARAHİSAR SANDIKLI
68 20076086 NECMETTİN OKÇU İMAM HATİP AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA
69 20131474 MUSTAFA AVCI İMAM HATİP .AFYONKARAHİSAR ŞUHUT
70 19773634 ZARİF MAĞOL AYNİYAT SAYMANI AĞRI
71 20051077 AYŞE BATMAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AĞRI
72 20074311 ABİDE ÇİTTE VAİZ AĞRI
73 20110032 SALİH ATABEK İMAM HATİP AĞRI ELEŞKİRT
74 20070930 ABDULLAH ALTINDA!.. İMAM HATİP AKSARAY
75 19972023 İBRAHİM AKBUUJT İMAM HATİP AKSARAY
76 20073632 BfRNAZ ACIR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AKSARAY
77 20125085 GÖKNUR ÇEÇEN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AKSARAY
78 20125116 HATİCE SULAK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AKSARAY
79 20073625 LEYLA ALT1NDAL KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AKSARAY
80 20073621 ÖZLEM DOĞAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AKSARAY
81 20061482 SEI.MA DEMİR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AKSARAY
82 20051442 EMtNF. ÖZTÜRK KURAN KURSU UZM. ÖĞRT. AKSARAY
83 19880133 AHMET AYGt'.'N İMAM HATİP AKSARAY ESKİL
84 20040379 MURAT GÜLER İMAM HATİP AMASYA
85 19963498 RAFET GEÇ GÜN İMAM HATİP AMASYA
86 20073831 BÜŞRA AYDIN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AMASYA
87 19978095 HAŞAN YILMAZ MÜEZZİN KAYYIM AMASYA
88 20100084 MUHAMMED KAPUSUZ MÜEZZİN KAYYIM AMASYA
89 20138413 KASIM GÜDEK İMAM HATİP AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY
90 20081668 DURSUN MUTLU VAİZ AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY


S.NO sırtı, no \UI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İT,/İl,ÇE
91 19980779 VECMİ KÖPRÜLÜ VAİZ AMASYA HAMAMÖZÜ
92 20132667 HATİCE ÇAKIR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ AMASYA TAŞOVA
93 20113662 SÜMEYRA ÇİÇEK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AMASYA TAŞOVA
94 20021287 GÜLAY AYDİL DİN HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
95 20130009 BEKİR SEZEN ÖĞRETMEN ANKARA
96 19853539 ÖMERKARATAŞ MAM HATİP ANKARA ALTINDAĞ
97 20042905 SbRTAÇ DÎLGİNLİ MAM HATİP ANKARA ALTINDAĞ
98 20010132 EMRULLAH ÇINAR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ALTINDAĞ
99 20071524 FATMA ŞAHİN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ALTINDAĞ
10(1 19B75579 GÜL BETÜT., ÖZERDEKİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ALTINDAĞ
101 20090247 GÜLAY ÖZTAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ALTINDAĞ
102 20125925 MENSIIRE KOKSAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ALTINDAĞ
103 20062889 MERYEM ERGÜN USLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA AL'ILNDAĞ
104 20113315 YASEMİN BÜYÜKÖZKAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ALTINDAĞ
105 200713282 BEHİYE YILDIZ KUR’AN KURSU UZM.ÖĞRT. .ANKARA ALTINDAĞ
106 19773862 ALİ TEMİZ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ALTINDAĞ
107 19911228 ULUMUŞ KILIÇ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ALTINDAĞ
108 19901348 MEHMET İŞLEYEN MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ALTINDAĞ
109 20041728 MUSTAFA KAROĞLU UZMAN İMAM HATİP ANKARA ALTINDAĞ
110 20012278 YF,Mî IHAN ARDAHANLIOĞLU UZMAN VAİZ ANKARA ALTINDAĞ
ın 19910895 İSMAİL ARSLANARGUN İMAM HATİP ANKARA AYAŞ
112 19866350 EMAiNULLAH KAYA İMAM HATİP ANILARA BALA
113 19931825 VEYSEL GÜMÜŞ İMAM HATİP ANILARA BALA
114 20137313 HAKAN GÖKÇE İMAM HATİP ANKARA BEYPAZARI
115 19911759 haşan Hüseyin ünlütürk MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ÇAMLIDERE
116 19782438 ALAETTİN AVGÜL İMAM HATİP ANKARA ÇANKAYA
117 20013128 CENGİZ AYDEMİR İMAM HATİP ANKARA ÇANKAYA
118 19870869 EMSAL ÇULF ACI İMAM HATİP ANKARA ÇANKAYA
119 19B96184 İBRAHİM BOLEL İMAM HATİP ANKARA ÇANKAYA
120 19861185 İSMAİL HAKKİ ÇİMEN İMAM HATİP ANKARA ÇANKAYA
121 19901267 SELAHATTİN ŞİMŞEK İMAM HATİP ANKARA ÇANKAYA
122 20062849 MELEK DOĞAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ÇANKAYA
123 19892781 ŞULE AKKUŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ÇANKAYA
124 20111088 VİLDAN ŞAŞMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA ÇANKAYA
125 19875252 CEMİLE AYNUR DAVAS KUR'AN KURSU UZM. ÖĞRT. ANKARA ÇANKAYA
126 20051116 ERCÜMENT SARJTAŞ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ÇANKAYA
127 19902477 KEMAL KARA UZMAN VAİZ ANKARA ÇANKAYA
128 19961236 MEHMET Çİl'İL İMAM HATİP ANKARA ELMADAĞ
129 19892499 ALİ GENEL MÜEZZİN KAYYIM .ANKARA ELMADAĞ
130 19901772 BEKİR YILDIZ İMAM HATİP ANKARA ETİMESGUT
131 19866359 CEVDETERYAŞAR İMAM HATİP ANKARA ETİMESGUT
132 19961244 KEMAL YAMAN İMAM HATİP ANKARA ETİMESGUT
133 19B84470 MUSTAFA ELMACI İMAM HATİP ANKARA ETİMESGUT
134 20074656 NURDAN ÖZTÜRIC VAİZ .ANKARA ETİMESGUT
135 19941330 MUHAMMET KAYIŞ İMAM HATİP .ANKARA EVREN


S..NO SİCtL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/tl.ÇE
136 20073860 ELİF BUDAK 4UR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA GÖLBAŞI
Î37 19896166 BKAIIİM KAVUN MAM HATİP ANKARA HAYMANA
138 19891836 VEHMET USLU MAM HATİP ANKARA HAYMANA
139 19872877 ZIYA KARGAN MAM HATİP ANKARA HAYMANA
140 19910959 İBRAHİM SAZAK MAM HATİP ANKARA KALECİK
141 19920124 SELAHATTIN OCAKLI MÜEZZİN KAYYIM ANKARA KALECE
142 20139550 BCŞRA ZEYNEP SÖYLEMEZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KAZAN
143 19961375 ALİ AYDEMİR MAM HATİP ANKARA KEÇİÖREN
344 19887552 İBRAHİM GÜ1 .OCAK MAM HATİP ANKARA KEÇİÖREN
145 19960045 İBRAHİM KANLIKOCA MAM HATİP ANKARA KEÇİÖREN
146 19821351 OSMAN ÇAYIRPLNAR MAM HATİP ANKARA KEÇİÖREN
147 19883572 SATILMIŞ BAL MAM HATİP ANKARA KEÇİÖREN
148 20125991 ASÎYE ÖZDEMİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
149 20075305 AYNUR ASLIIPEK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
150 20111163 EMİNE ÖNCÜ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
151 200711744 HALİME DtNÇF.R KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
152 20074706 HATİCE HASIRCI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
153 19875565 NESLİHAN VURAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
154 20112224 NESLİHAN YILDIZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
155 20115212 RABİA GÜLSÜM KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA KEÇİÖREN
156 19802936 ALÎ RIZA SARIYERLIÜĞLU MÜEZZİN KAYYIM ANKARA KEÇİÖREN
157 19875709 ABDULKERİMÜNSAT, İMAM HATİP ANKARA MAMAK
158 19979366 ARİF YİĞİT İMAM HATİP ANKARA MAMAK
159 19861846 MUHAMMET ASLAN İMAM HATİP ANKARA MAMAK
160 20020803 MUSTAFA HATİPOĞLU İMAM HATİP ANKARA MAMAK
361 19851565 REFİK YETKİN İMAM HATİP ANKARA MAMAK
162 19873823 SÜLEYMAN UÇAR İMAM HATİP ANKARA MAMAK
163 19875791 TAHSİN YILDIZ İMAM HATİP ANKARA MAMAK
164 19865690 EMİNE AYGOl. KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA MAMAK
165 20073633 YASEMİN ŞAĞBAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA MAMAK
166 20125873 ZENNURE ARS.LAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARAMAMAK
167 19873697 ERDOĞAN KILIÇ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA MAMAK
168 19910921 MEHMET AYRANCI VAİZ ANKARA MAMAK
169 20010734 MEHMET' GÜLER VAİZ ANKARAMAMAK
170 20012266 MUHAMMET FATİH TEKKOYUN VAİZ ANKARAMAMAK
171 19896330 AHMET' AKKAN İMAM HATİP ANKARA NALLIHAN
172 20043705 SEFFAT IŞIK İMAM HATİP ANKARA NALLIHAN
173 19882477 SAVAŞ UZUN VHKİ ANKARA POLATLI
174 19972722 HAŞAN AKDEMİR BAŞ İMAM HATİP ANKARA PURSAKLAR
175 19872764 HAKKI ÖZKAN İMAM HATİP ANKARA PURSAKLAR
176 20074763 HÜMEYRA AKARSU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA SINCAN
177 19942499 SEVİM ÇETİNTAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA SİNCAN
178 20122681 ZE1.İHA USLU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA SİNCAN
179 201211858 MEHMET AKİF GÜNEŞ MÜEZZİN KAYYIM ANKARA SİNCAN
180 19941967 DAVUT FARAŞOĞLU UZMAN İMAM HATİP ANKARA SİNCAN


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
181 19802524 LAHİT EROĞLU JZMAN VAİZ 4NKARA SİNCAN
182 20116044 1ATİCE AKAR VAİZ ANKARA SİNCAN
183 20103512 RIDVAN BAYRAK MÜEZZİN KAYYIM ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR
184 19861330 BİLAL ÜNSAL MAM HATİP ANKARA YENİMAHALLE
185 19950867 İBRAHİM GÜRLER MAM HATİP ANKARA YENİMAHALLE
186 19820789 ÖMER AYGÜN MAM HATİP ANKARA YENİMAHALLE
187 19896372 FATMA ELBOZAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA YENİMAHALLE
188 20074596 HASIBE İLTER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA YENİMAHALLE
189 20074783 HURİYE SARIOÖLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA YENİMAHALLE
190 20122680 MHRVE ACAR EŞİLMEZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA YENİMAHALLE
191 20075301 TUÜBAALTUN ALAKIJŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANKARA YENİMAHALLE
192 20071293 ABDULLAH AKBAŞ CEZAEVİ VAİZİ ANTALYA
193 20020242 OSMAN ÖZKAN UZMAN VAİZ ANTALYA
194 20074134 HAVVA AKGÜL VAİZ ANTALYA
195 19881300 İl .YAS ESER İLÇE MÜFTÜSÜ ANTALYA AKSF.Kt
196 20133071 ERCAN KURU İMAM HATİP ANTALYA AKSEKİ
197 20082290 ABDULTALİP ÖZÇELEBİ İMAM HATİP ANTALYA ALANYA
198 200710531 ABDURRAHMAN YALÇINKAYA İMAM HATİP ANTALYA ALANYA
199 19976931 KERİM DURAK İMAM HATİP ANTALYA ALANYA
200 19941477 MUSA DÜZEN İMAM HATİP ANTALYA ALANYA
201 200710347 OSMAN ÇOPUR İMAM HATİP ANTALYA ALANYA
202 19880056 YAHYA KÖŞK İMAM HATİP ANTALYA ALANYA
203 19882121 MUHAMMET ÇAT1KKAŞ İMAM HATİP ANTALYA DEMRE
204 20070989 İSRAFİL GÜRSOY İMAM HATİP ANTALYA ELMALI
205 19942102 SÜLEYMAN SEVİNÇ MÜEZZİN KAYYIM ANTALYA FtNtKF.
206 19866400 AHMET MEYDAN İMAM HATİP ANTALYA GAZİPAŞA
207 19977056 MEHMET COŞKUN İLÇE MÜFTÜSÜ ANTALYA GÜNDOĞMUŞ
208 19863871 CENGİZ YİLD1R1M İMAM HATİP ANTALYA KAŞ
209 19853002 KAZIM YEŞİL İMAM HATİP ANTALYA ICAŞ
210 19893246 YAHYA YILDIZ MÜEZZİN KAYYIM ANTALYA KAŞ
211 19900253 ALİGÜLTEN İMAM HATİP ANTALYA KEMER
212 20125965 HATİCE ÇOBAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA KEMER
213 19854492 AHMET MESUT DEMİREL İMAM HATİP ANTAÎYA KEPEZ
214 19820374 AHMET YILMAZ İMAM HATİP ANTALYA KEPEZ
215 19898121 EROL YARAŞ İMAM HATİP ANTALYA KEPEZ
216 19930283 OSMAN ÇAYDAN İMAM HATİP ANTALYA KEPEZ
217 19861357 ÖMERTARHAN İMAM HATİP ANTALYA KEPEZ
218 20125232 RFYHAN ÖZDEMtR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA KEPEZ
219 19871705 ADEM ALİ ABIDİK İMAM HATİP ANTALYA KONYAALTI
220 19822352 BAYRAM GÜN İMAM HATİP ANTALYA KONYAALH
221 20135384 ALI MURAT BAT.TÇ İMAM HATİP ANTALYA KORKUTELİ
222 19886683 NAZMÎ TURAN İMAM HATİP ANTALYA KORKUTELİ
223 20114510 NURGİ'.'L GÖRMEN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA KORKUTELİ
224 19852345 EKREM ASRI MÜEZZİN KAYYIM ANTALYA KORKUTELİ
225 19875323 METİN ŞEN İMAM HATİP ANTALYA KUMLUCA


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI ÎL / İLÇE
226 19820887 BAHATTİN ELI .İKCİ MAM HATİP ANTALYA MANAVGAT
227 19853093 MEHMET ARSLAN MAM HATİP ANTALYA MANAVGAT
228 20125523 AYSUN BOZKURT KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA MANAVGAT
229 20125522 HATİCE GIJZELUYAR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA MANAVGAT
230 20125534 MÜMÜNE AYKAÇ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA MANAVGAT
231 200712768 ERTUĞRUl. UYGUN MAM HATİP ANTALYA MURATPAŞA
232 20101310 İBRAHİM YU,DİZ MAM HATİP ANTALYA MURATPAŞA
233 19872200 ÖMER BOZKURT MAM HATİP ANTALYA MURATPAŞA
234 20012176 RESUL AKSAKAL MAM HATİP ANTALYA MURATPAŞA
235 200711056 YAHYA KARATAŞ MAM HATİP ANTALYA MURATPAŞA
236 19865699 FATMA ÜNAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA MURATPAŞA
237 20126884 ZEYNEP KARAKUŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA MURATPAŞA
238 19863464 HÜSEYİN KÖKLER İMAM HATİP ANTALYA SERİK
239 19874937 MUSTAFA SÜLEK İMAM HATİP ANTALYA SERİK
240 20125505 KEVSER TORAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ANTALYA SERİK
241 19802527 CEMAL SALIK İMAM HATİP ARDAHAN
242 19831231 FAHRETTİN ALTTIN İMAM HATİP ARDAHAN
243 19973435 OLGUN SARIKAMIŞ İMAM HATİP ARDAHAN
244 20102660 TÜRKAN İLİMAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ARDAHAN
245 19851703 HÜSNİYE YARÎKAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ARDAHAN POSOF
246 19841642 ZAKÎR ER CEZAEVİ VAİZ! ARTVİN
247 19940876 YUSUF KÖMÜRCÜ İMAM HATİP ARTVİN
248 19892998 METİN KALALI İMAM HATİP ARTVİN ARIIAVİ
249 20117023 ELİF AK TATLI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ARTVİN ARIIAVİ
250 20020384 HÜKMEDDIN AVCİ İMAM HATİP ARTVİN YUSUFELİ
251 19962946 MEHMET KARA İMAM HATİP ARTVİN YUSUFELİ
252 19864406 AŞIR SARITEKE İMAM HATİP AYDIN BOZDOĞAN
253 19812836 MUSTAFA GÜLDAR İMAM HATİP AYDIN BOZDOĞAN
254 19712978 RAĞIP ÇİMEN VAİZ AYDIN BOZDOĞAN
255 19864174 VELİ GÖKER İMAM HATİP AYDIN BUHARKENT
256 20043651 ÜSAME CENGİZ VAİZ AYDIN BUHARKENT
257 19891704 İBRAHİM AKBULUT İMAM HATİP AYDIN ÇİNE
258 19833514 ŞEREFETTÎN KUÇLU İMAM HATİP AYDIN ÇİNE
259 20051815 BÜNYAMİN AŞÇI İMAM HATİP ■ AYDIN EFELER
260 19884600 FATİH YARDIMCI İMAM HATİP AYDIN EFEI -ER
261 19860741 MEHMET KURT İMAM HATİP AYDIN EFELER
262 20013774 NURULLAH TOSUN İMAM HATİP AYDIN EFELER
263 19864365 OSMAN BAKİ ÇIN İMAM HATİP AYDN EFELER
264 19821904 SEYİT AHMET YILDIZ İMAM HATİP AYDIN EFELER
265 19931635 MAHÜDE AVCI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN EFELER
266 20117070 ÖZCAN MF.TÎN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN EFELER
267 19875853 SULTAN GÜLF.R KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN EFELER
268 20073022 ZEHRA ÇOBAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN EFELER
269 201210964 SÜLEYMAN ÜMARF TOKAK MÜEZZİN KAYYIM AYDIN GERMENCİK
270 19964002 AHMET SARIBAŞ İMAM HATİP AYDIN ÎNCİRLİOVA


S.NO SİCİL NO ADİ SOYADI l'NVANI GÖREV YAPTIĞI İU/İLÇE
271 19812202 NÎMET YILMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN İNCİRLIOVA
272 20129862 ABDIJRRAHMAN GENZİLELİ MAM HATİP AYDIN KARACASU
273 20011848 İBRAHİM YILMAZ MAM HATİP AYDIN KARACASU
274 19896355 MESUT SARIDAYI MAM HATİP AYDIN KARACASU
275 19852107 YALÇIN SELİMOĞLU MAM HATİP AYDIN KARACASU
276 20115578 AYŞE UZUN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN KARACASU
277 19862312 MKSIJT KEÇE MAM HATİP AYDIN KOÇARLI
278 19973336 RASİM YILMAZ 'MAM HATİP AYDIN KOÇARLI
279 20070301 YASIN AVCI İMAM HATİP AYDIN KOÇARLI
280 19900602 BİRCAN ATÇI İMAM HATİP AYDIN KÖŞK
281 19864805 EROL KARADEMİR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ AYDIN KÖŞK
282 19866586 İbrahim sarikaya MÜEZZİN KAYYIM AYDIN KÖŞK
283 20051472 MEHMET CENGİZ MÜEZZİN KAYYIM AYDIN KUŞADASI
284 19885720 ADİL GÖKÇE İMAM HATİP AYDIN KUYUCAK
285 19851247 ADNAN SARITEKE İMAM HATİP AYDIN KUYIJCAK
286 20081975 ÖMER UĞURLİ MÜEZZİN KAYYIM AYDIN KUYUCAK
287 20140284 EROL YILMAZ VAİZ AYDIN KUYUCAK
288 20051637 OSMAN KOROĞLU VAİZ AYDIN KUYUCAK
289 19870663 DURSUN KÜÇÜK İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
290 19880246 HAMDI AVCU İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
291 20076951 KAZIM YENÎÇOBAN İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
292 20110518 MEHMET EMİN AVCI İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
293 19975449 RAİF İNAL İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
294 20113017 SEDAT ÇALIŞILAN İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
295 19871879 YAŞAR SAY İMAM HATİP AYDIN NAZİLLİ
296 19810352 BİLAL TÜRK HİZMETLİ AYDIN SULTANIIİSAR
297 19930320 ABİDÎNCANKARDAŞ İMAM HATİP AYDrNSULTANHİSAR
298 19951515 DURMUŞ CANDAN İMAM HATİP AYDIN SULTANIIİSAR
299 19885519 EROL KIVRAK İMAM HATİP AYDIN SULTANIIİSAR
300 19854192 MÜRSELİM MENTEŞE İMAM HATİP AYDIN SULTANHİSAR
301 19853553 METİN ÖZKAR MÜEZZİN KAYYIM AYDIN SULTANHÎSAR
302 19871882 MEIIMET SAİT ERKİN İMAM HATİP AYDIN YENİPAZAR
303 19896272 MÜRSEL CENGİZ İMAM HATİP AY'DIN YENİPAZAR
304 20114180 YAHYA TOSUN İMAM HATİP AYDIN YENİPAZAR
305 19860503 HAKKI SEZİCİ MURAKIP BALIKESİR
306 19864077 HAMZA DOĞRU İMAM HATİP BALIKESİR ALTIEYLOL
307 19892111 İBRAHİM KALENDER İMAM HATİP BALIKESİR ALTIEYLOL
308 19783366 MEHMET UYGUR İMAM HATİP BALIKESİR ALTIEYLÜL
309 19942488 ZERRİN özîgci KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BALIKESİR ALTIEYLÜL
310 19931263 RAMAZAN TOPAL MÜEZZİN KAYYIM BALIKESİR AYVALIK
311 20013444 ÖMER FARUK ARDIÇ CEZAEVİ VAİZİ BAUKESİR BANDIRMA
312 201212362 İBRAHİM AŞIK İMAM HATİP BALIKESİR BANDIRMA
3İ3 19875578 EMİNE ŞEVİK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BALIKESİR BANDIRMA
314 19921489 İSMAİL ÇOBAN İMAM HATİP BALIKESİR BURHANİYE
315 20124671 FİLİZ BALABAN KUR'AN KURSU ÛĞRETİCİSİ BALIKESİR BURHANİYE


S.NO SİCİL NO VDI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL / İLÇE
316 19814361 KEMAL KARADENİZ LÇEMÜFTÜSÜ BALIKESİR EDREMİT
317 19875231 FATMA KARACA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BALIKESİR EDREMİT
318 19810537 ZEKERİYA ŞEN MAM HATİP BALIKESİR ERDEK
319 20051402 FARUK SALDIRAN VAİZ BALIKESİR ERDEK
320 19863267 SÜLEYMAN İNAN MAM HATİP BALIKESİR GÖNEN
321 20082137 SİNAN ÖZDEMİR MURAKIP BALIKESİR GÖNEN
322 19880921 ABDOLLATtT ÖZER MAM HATİP BALIKESİR HAVRAN
323 19885596 ŞABAN GÜLER MÜEZZİN KAYYIM BALIKESİR HAVRAN
324 19941271 RECEP ERDOĞDU MÜEZZİN KAYYIM balikesİr İvrindi
325 19901242 ARİF YAĞANOĞLU MAM HATİP BALIKESİR KARESİ
326 20082450 MUHAMMET AVC1J MAM HATİP BALIKESİR KARESİ
327 19861331 MUSTAFA ÇELİK 'MAM HATİP BALIKESİR KARESİ
328 19870710 SÜLEYMAN AKTAŞ İMAM HATİP BALIKESİR KARESİ
329 19931802 MUSTAFA ERTAŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BALIKESİR KARESİ
330 19892105 SÜÎ.EYMAN AKIN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BALIKESİR KARESİ
331 20040821 KAMİL AKINCI MURAKIP BALIKESİR KARESİ
332 20051731 YASİN AYDIN HİZMETLİ BALIKESİR MARMARA
333 19863123 KAMİL YILDIRIM İMAM HATİP BALIKESİR SAVAŞTEPE
334 20040706 RAMAZAN KAÇAR İMAM HATİP BALIKESİR SAVAŞTEPE
335 19802317 RESEL ÜZTEN İMAM HATİP BALIKESİR SAVAŞTEPE
336 20077002 HALİL KOÇ İMAM HATİP BALIKESİR SUSURLUK
337 20103661 EMİNE TÜRKMEN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BALIKESİR SUSURLUK
338 20020003 ORHAN KESKİN İL MÜFTÜ YARDIMCISI BARTIN
339 19862675 AHMET SİSLİAY İMAM HATİP BARTIN
340 19873170 AHMET SOY İMAM HATİP BARTIN
341 19860955 HAŞAN HIZARCI İMAM HATİP BARTIN
342 19893214 HAŞAN OZTÛRK İMAM HATİP BARTIN
343 19893909 MEHMET YOLDAŞ İMAM HATİP BARTIN
344 19941097 NAMUK ŞENGÜİ İMAM HATİP BARTIN
345 19941050 SATI ÇETİN İMAM HATİP BARTIN
346 19864947 ŞEREF YILDIRIM İMAM HATİP BARTIN
347 20079383 YASİN DURDUBAŞ İMAM HATİP BARTIN
348 19863074 ZIYA YILDIZÖZ İMAM HATİP BARTIN
349 20124758 NAGİHAN KÖMEÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BARTIN
350 19941095 KENAN AYDIN MÜEZZİN KAYYIM BARTIN
351 19896603 HAYRETTİN YILDIZ VHKİ BARTIN
352 20079417 HAYRULLAH YILMAZ ŞOFÖR BARTIN ULUS
353 20126374 MEHMET KEMEÇ İMAM HATİP BATMAN
354 19830695 MEHMET SELİM KARAHAN İMAM HATİP BATMAN
355 19754669 MEHMET ŞİRİN ARTUÇ İMAM HATİP BATMAN
356 20126380 REYHANI ÇELİK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BATMAN
357 20073641 ZEYNEP VAROL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BATMAN
358 19975248 YÜKSEL GÜN MÜEZZİN KAYYIM BATMAN
359 19980996 Ihsan dönder İMAM HATİP BAYBURT
360 19978785 MEHMET SÖYLEMEZ İMAM HATİP BAYBURT


SAO SİCİL NO ADI SOYADI JNVAN1 GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
361 19978680 NECATİ HAFİZÜGLU MAM HATİP BAYBURT
362 19901874 ÖZAY KAÇIR MAM HATİP BAYBURT
363 19860447 VEYSEL GÜMÜŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BAYBURT
364 20132768 OSMAN ALTUNKAYA HİZMETLİ BİLECİK
365 19875452 AHMET KESKİN MAM HATİP BİLECİK
366 19823237 CEVDET CEYLAN MAM HATİP BtLF.CtK
367 20041661 FATİH SELÖZ MAM HATİP BİLECİK
.361! 20021924 KADİR MEHMET SEVGİ MAM HATİP BİLECİK
369 20122973 AYŞEGÜL BACAK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BİLECİK
370 20122970 SEVİLAY METİN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BİLECİK
37 i 20031045 MUSTAFA ÇELİK VHKİ BİLECİK
372 19865461 AHMET ARSLAN 'MAM HATİP BİLECİK BOZÜYÜK
373 19893180 SAYIM ÇEŞMECİ VHKİ BİLECİK GÖLPAZARI
374 20020243 ILASİP GUI .1 ÜOĞLl 1 HİZMETLİ BİNGÖL
375 19951141 HAŞAN BASRİ ÖRÜ İMAM HATİP BİNGÖL
376 19865156 MEHMET FAYSAL TEKEL İMAM HATİP BİNGÖL
377 200713304 AYŞE GÜVEN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BİNGÖL
378 200713303 HİLAL ASLİM KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BİNGÖL
379 19978122 G1YASETTİN TAŞÇI İMAM HATİP BİNGÖL SOLHAN
380 20129295 MEHMET KIZJLARSLAN İMAM HATİP BİNGÖL SOLHAN
381 19872692 ABDÜLKERİM AKBABA İL MÜFTÜSÜ BİTLİS
382 19832209 ALÎ İLAN İMAM HATİP BİTLİS
383 19974268 ÎMADETTİN YILDIZ İMAM HATİP BİTLİS GÜROYMAK
384 19891411 KASIM TEKDEMİR İMAM HATİP BİTLİS TATVAN
385 20083383 AYŞE AYAZ VAİZ BİTLİS TATVAN
386 20030784 FAHRİ BAYSAL VAİZ BİTLİS TATVAN
387 20010990 AHMET YILDIRLM İMAM HATİP BOLU
388 19821202 YÜCEL EMEN İMAM HATİP BOLU
389 19894368 CANAN ÖZACAR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLÜ
390 20132338 GÜLAY ÇELİKKAYA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLU
391 20112230 MERVF. ALTIJNDAĞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLU
392 20074970 ŞEVDE BALTACI KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLÜ
393 19876112 ABDULLAH ÇİLKARA MÜEZZİN KAYYIM BOLU
394 19832698 ERDOĞAN KARABACAK MÜEZZİN KAYYIM ROLÜ
395 19882132 NECDET GÖYNÜKLÜ MÜEZZİN KAYYIM BOLÜ
396 19980443 MÜFİT SEVİNÇ EĞİTİM GÖREVLİSİ BOLU EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
397 19886996 REMZİ ÖĞÜR MÜEZZİN KAYYIM BOLU GEREDF,
398 19880400 METİN ÖZTOP İMAM HATİP BOLU GÖYNÜK
399 19972809 MUZAFFER AKCABELEN MÜEZZİN KAYYIM BOLU KIBRISÇIK
400 19897251 MEVLÜT ÇOKYAŞAR MÜEZZİN KAYYIM BOLU MENGEN
401 19887266 ŞABAN ELDEŞ İMAM HATİP BOLÜ MUDURNU
402 19974270 MF.HMF.T ÖZDEMİR MURAKIP BOLU MUDURNU
403 19973183 MUSTAFA YILDIZ İLÇE MÜFTÜSÜ BOLU SF.RFN
404 20121732 SEVDA YILDIZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BOLU SEBFN
405 20115107 j ALİ YİĞİT MÜEZZİN KAYYIM BOLU SEBEN


S.NO SİCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YArTIĞI İL/İLÇE
406 19830369 MEHMET KAPUCU LÇE MÜFTÜSÜ BOLU YENİÇAĞA
407 19962060 YASEMEN BAĞRIAÇI1C KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURDUR
408 19891445 ADNAN ATASOY MÜEZZİN KAYYIM BURDUR
409 20012228 İBRAHİM HAKKI ÇOLAK VAİZ BURDUR
410 20021994 YUNUSEMRE İŞLER VAİZ BURDUR AĞLASUN
411 20076802 FATİH BÜTÜNEK MAM HATİP BURDUR BUCAK
412 20030670 MEHMET GÖKMEN MAM HATİP BURDUR BUCAK
413 19910084 NEBİ SEVEN MÜEZZİN KAYYIM BURDUR BUCAK
414 20073162 ZEKERİ YE DİLEK MÜEZZİN KAYYIM BURDUR BUCAK
415 19791873 AZİZ ERKAN İLÇE MÜFTÜSÜ BURDUR ÇAVDIR
416 19973953 MEHMET YATAĞAR İMAM HATİP BURDUR ÇAVDIR
417 19900692 SELAHADDÎN KAYA VAİZ BURDUR ÇAVDIR
418 19941999 BİROL DEVECİ İLÇE MÜFTÜSÜ BURDUR GÖLHİSAR
419 19972543 İLHAMI ÛZTÜRK VAİZ BURDUR GÖLHİSAR
420 19811698 ORHAN AKSOY VAİZ BURDUR YEŞİLOVA
421 19895320 İSMET ATAÇ İL MÜFTÜ YARDIMCISI BURSA
422 20114724 VİLDAN BUĞDAYCI KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA GÜRSU
423 20137729 ABDULLAH KARADAVUT İMAM HATİP BURSA İNEGÖL
424 19840587 OSMAN ŞAHİNOĞLU İMAM HATİP BURSA İNEGÖL
425 20121242 BİRGÜL TÜRKOĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA İNEGÖL
426 20073651 MERYEM ÇAKMAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA İNEGÖL
427 19885603 MUSTAFA YAKAR İMAM HATİP BURSA MUSTAFAKEMALPAŞ A
428 19853768 OSMAN YİĞİT İMAM HATİP BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA
429 19942164 MUSTAFA KAÇMAZ İMAM HATİP BURSA NİLÜFER
430 20073471 MUSTAFA KAZANCI İMAM HATİP BURSA NİLÜFER
431 19860265 BİRGÜL ÖZTÜRJC KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA NİLÜFER
432 20116968 TUBA YÜKSEL VAİZ BURSA NİLÜFER
433 19911480 CAHİT ÇETİN İLÇE MÜFTÜSÜ BURSA OSMANGAZI
434 19980499 AHMET SİNAN ERÇETJN İMAM HATİP BURSA OSMANGAZİ
435 20081366 HİDAYET KAHRAMAN İMAM HATİP BURSA OSMANGAZİ
436 19930476 HÜSEYİN AKIN İMAM HATİP BURSA OSMANGAZİ
437 20100283 İNAMULLAH BÜYÜKGÖZ İMAM HATİP BURSA OSMANGAZİ
438 19886789 MUSTAFA DEMİRCİ İMAM HATİP BURSA OSMANGAZİ
439 19921702 MUSTAF A DÜZENLİ İMAM HATİP BURSA OSMANGAZİ
440 20122332 F.MFLOZFIR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA OSMANGAZİ
441 20074082 FİIİZ SF.YİTOĞl.U EREN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA OSMANGAZİ
442 20077957 SAFİYE İŞIK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA OSMANGAZİ
443 20078005 YASEMİN AY KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA OSMANGAZİ
444 19971869 HAŞAN AKTAŞ MÜEZZİN KAYYIM BURSA OSMANGAZİ
445 20112129 ÖMER FARUK SADAN MÜEZZİN KAYYIM BURSA OSMANGAZİ
446 20030974 ADEM TOPKARA VAİZ BURSA OSMANGAZİ
447 19964221 AHMET ORAL İMAM HATİP BURSA YILDIRIM
448 19873282 MEHMET ALİ SARI İMAM HATİP BURSA YILDIRIM
449 19960175 MEHMET ÇİÇEK İMAM HATİP BURSA YILDIRIM
450 200712082 SİNAN DURGUT İMAM HATİP BURSA YILDIRIM


S,NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
451 20050673 YUSUF ALPF.R ARSLANTAŞ MAM HATİP BURSA YILDIRIM
452 201213327 SARİYE ABDİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA YILDIRIM
453 19822724 TÜRKAN 2,AYIM KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ BURSA YILDIRIM
454 200711187 HAVAKOCAASLAN VAİZ BURSA YILDIRIM
455 20020920 HÜSAMETTİN ALDAYRAKOĞLU CEZAEVİ VAİZİ ÇANAKKALE
456 19902547 HÜSEYİN GELİR MAM HATİP ÇANAKKALE
457 20083436 ESMA SELVt VAİZ ÇANAKKALE
458 20101877 NİMET GONAY DEMİR VAİZ ÇANAKKALE
459 19783197 HAYDAR ERGİN MÜEZZİN KAYYIM ÇANAKKALE BAYRAMİÇ
460 20041658 BARIŞ FIRTINA HİZMETLİ ÇANAKKALE BİGA
461 19870248 AHMET TÜRKEN İMAM HATİP ÇANAKKALE BİGA
462 19940118 BAHRİ GÜL İMAM HATİP ÇANAKKALE BİGA
463 20083203 İLHAN CANBAZ İMAM HATİP ÇANAKKALE BİGA
464 19886894 MEHMET'CEYHAN İMAM HATİP ÇANAKKALE BİGA
465 200711456 ZAFER YAZICI İMAM HATİP ÇANAKKALE BİGA
466 19791309 HAŞIM KESKİN İLÇE MÜFTÜSÜ ÇANAKKALE BOZCAADA
467 20012500 METİN ÖZEL İLÇE MÜFTÜSÜ ÇANAKKALE EZİNE
468 19864170 MUSTAFA ARSLAN İMAM HATİP ÇANAKKALE EZİNE
469 19885231 NAİL AKÇA İMAM HATİP ÇANAKKALE LAPSEKİ
470 20090389 HÜMEYRA KAHRAMAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ÇANAKKALE LAPSEKİ
471 19950943 CEMALETTİN COŞAR VAİZ ÇANKIRI ELDİVAN
472 20110315 İBRAHİM DEMİR VAİZ ÇANKIRI YAPRAKLI
473 20115554 CENGİZ HAN BARUT CEZAEVİ VAİZİ ÇORUM
474 19920634 SELAHATIİN BOZKURT İL MÜFTÜ YARDIMCISI ÇORUM
475 19941798 ADEM Dil RU İMAM HATİP ÇORUM
476 20042567 ALİ OSMAN BİLGE İMAM HATİP ÇORUM
477 19943003 YUNUS AY İMAM HATİP ÇORUM
478 20073939 FERİDE OYA HAKLI KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ÇORUM
479 20133397 SELMA SARIOĞLU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ÇORUM
480 19870115 HAŞAN BOSTANCI MÜEZZİN KAYYIM ÇORUM
481 19781441 SAİT SUPHANDAÜI ŞUBE MÜDÜRÜ ÇORUM
482 19814392 YUNUS KURT ' İMAM HATİP ÇORUM ALACA
483 20137740 IIÜLYA ALTUĞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ ÇORUM İSKİLİP
484 20073830 SEVİM HERGÜL VAİZ ■ ÇORUM KARGI
485 20071780 MURAT HOMBAÇ İMAM HATİP ÇORUM MECİTÖZÜ
486 19964366 MURAT ŞAHİN VAİZ ÇORUM MECİTÖZÜ
487 20030537 EROL KÖSEOGLU İLÇE MÜFTÜSÜ ÇORUM ORTAKÖY
488 20080417 İBRAHİM ÖZER İMAM HATİP ÇORUM OSMANCIK
489 19976262 ADF.M YILMAZ VHKİ DENİZİ-İ
490 20011979 EKREM TOPCUOGLU VHKİ DENİZLİ
491 19961099 RAMAZAN KABASAKALOĞLU VHKİ DENİZLİ
492 19931105 BEKİR YATAĞAN İMAM HATİP DENİZLİ ACIPAYAM
493 19971685 DURSUN TKKtN VHKİ DENİZİ,t ACIPAYAM
494 19952890 MEHMETAKHAN İMAM HATİP DENİZLİ BABADAĞ
495 20115799 MEHMET' ALGAN İMAM HATİP DENİZLİ BEYAĞAÇ


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI JINVANI GÖREV YAPTIĞI İL / İLÇE
496 20100471 EROL ENGİN GÜL MAM HATİP DENİZLİ BULDAN
497 19855357 KAZIM KARARAN MAM HATİP DENİZLİ BULDAN
498 20011669 YILMAZ KÖLEMEN MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ BULDAN
499 19960720 \DEM KODAL MAM HATİP DENİZLİ ÇAL
500 20110629 MEHMET ALIŞAN MAM HATİP DENİZLİ ÇAL
501 20032946 MURAT MISIRLI MAM HATİP DENİZİ .1 ÇAT,
502 19901070 OSMAN BOYACI MAM HATİP DENİZLİ ÇAL
503 20074563 IIÜMEYRA AVŞAR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ ÇAL
504 19902365 ALİ ÇELİK MAM HATİP DENİZLİ ÇİVRİL
505 19873486 HALİL İBRAHİM ÖZ MAM HATİP DENİZLİ ÇtVRİL
506 19973083 HİMMET GÜMOŞ MAM HATİP DENİZLİ ÇİVRİL
507 19831038 MUSTAFA ÖZÇÖMFN MAM HATİP DFNİZLİ ÇİVRİL
508 200712645 HAVVA AYALP KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ ÇİVRİL
509 19841142 İBRAHİM KUZU MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ ÇİVRİL
510 19961858 NAMIK BA ŞÇI MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ ÇtVRtL
511 19978750 YUSUF TANR1BUYURDU MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ ÇİVRİL
512 19932415 BEKİR APAYDIN İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
513 19863702 HALİL İMRE İMAM HATİP DENİZLİ MFRKEZHFENDİ
514 19900645 HllSAMB'ITİN DERELİ İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
515 19973082 HÜSEYİN AKŞİT İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDt
516 19941177 MUSA AYAN İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
517 19931015 NECATİ ÇAKALÖZ İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
518 19853721 NEVZAT CEVAHİR İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
519 19852351 NURULLAH ÇENGİZ İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
520 19873539 TEVFÎK AKDENİZ İMAM HATİP DENİZLİ MERKEZEFENDİ
521 19810049 AFRA ÇETİNER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ MERKEZEFENDİ
522 19865953 MELEK ÖZKAYA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ MERKEZEFENDİ
523 20125597 N.AZİKE ÖZYILDIRAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ MERKEZEFENDİ
524 20102021 Ş ADİYE AKGÖZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ MERKEZEFENDİ
525 20064121 ŞUT .E Û7.TÜRK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ MERKEZEFENDİ
526 19942121 MEHMET BATUR MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ MERKEZEFENDİ
527 19931964 HİDAYET ÖZKAN EĞİTİM GÖREVLİSİ DEN1ZL1MUFİU AHME1 11ULUSI FFFNDf FÖtÎTİM MERKEZİ MÜDÜRT Tİf'îÜ
528 20020012 TUNA GERİN BAŞ İMAM HATİP DENİZLİ PAMIJKKALE
529 19864158 EKREM .ALTINTAŞ İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
530 200712575 ERCAN YATĞIN İMAM HATİP DENİZLİ PAMIJKKALE
531 19830151 HAŞAN DERELİ İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
532 19863374 haşan Hüseyin pehlivan İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
533 20033077 HÜSEYİN YAŞIT İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
534 19951228 İBRAHİM KAYA İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
535 19833140 MEHMET MENTEŞE İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
536 20013347 MUHAMMET ÇELİK İMAM HATİP DENt7.Lt PAMUKKALE
537 19852800 MUSTAFA GÖKÇE İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
538 19976751 MÜMTAZ SEVİMLİ İMAM HATİP DEN İZLİ PAMUKKALE
539 19803359 RASİM GERİN İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
540 19980521 SAİT NURİ YILMAZ İMAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE


S.NO SİCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/tLÇE
541 19962083 SEL.AHATTİN UĞUR MAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
542 19911284 VEYSEL DADAK MAM HATİP DENİZLİ PAMUKKALE
543 20074552 AYNUR AKSOY KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZİ j PAMUKKALE
544 20074315 BÎRGÜL GELEN (UR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ PAMUKKALE
545 20120996 HATİCE SALDAMLI KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ PAMUKKALE
546 200712514 KI'JBRA ÇELİK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ PAMUKKALE
547 19831589 LEYLA KARAMAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ PAMUKKALE
548 19853137 MUAZZEZ ERBAY KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ PAMUKKALE
549 20051639 MEHMET ALİ CAN MEMUR DENİZLİ PAMUKKALE
550 20080929 BİLAL TANER MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ PAMUKKALE
551 20079749 MEHMET SARAYDAR MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ PAMUKKALE
552 19820649 NURİ BEZCİ MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ PAMUKKALE
553 20117423 SEHER UYGUN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DENİZLİ SARAYKÖY
554 20060655 ŞABAN YEŞİLYURT MÜEZZİN KAYYIM DENİZLİ SARAYKÖY
555 19931669 ADNAN YOLLU İMAM HATİP DENİZLİ SERİNHİSAR
556 19941236 EMİN DOĞAN İMAM HATİP DENİZLİ TAVAS
557 20103321 İSMAİL AKPINAR İMAM HATİP DENİZLİ TAVAS
558 19852967 KEMAL ALCA İMAM HATİP DENİZLİ TAVAS
559 19865325 NİZAMETTtNELAKSLAN ŞEF DİYARBAKIR
560 19900414 FERHAT TOPRAK ŞUBE MÜDÜRÜ DİYARBAKIR
561 19732079 BAHRİ ÇAĞLAYAN İMAM HATİP DİYARBAKIR BAĞLAR
562 19971223 İSMAİL ÖZEN VAİZ DİYARBAKIR BAĞT.AR
563 20151181 FAHRETTİN ÖREN 4/Bİ.H. DİYARBAKIR ÇERMİK
564 20101904 ÜMRAN ERDEM VAİZ DİYARBAKIR dini yuk.iht.merklzî
Mrmı'ıki.üöfi
565 20116149 MUITAMED ALİ AKSÖZ İMAM HATİP DİYARBAKIR ERGANİ
566 19831037 SUPHİ SAYIN İMAM HATİP DİYARRAKIR ERGANİ
567 19976278 SÜLEYMAN ŞİMŞEK İMAM HATİP DİYARBAKIR ERGANİ
568 20121627 HATİCE DEMİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DİYARBAKIR KAYAP1N AR
569 20121971 SABRİYE ASLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DİYARBAKIR KAYAPINAR
570 20077507 TUĞBA DEMİREL ÇAĞLAYAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DİYARBAKIR KAYAPINAR
571 20130664 FATİH AKTAŞ İMAM HATİP DİYARBAKIR SUR
572 19855018 FATİH GÜNGÖR İMAM HATİP DİYARBAKIR SLR
573 19900266 HAŞİM YAMAN İMAM HATİP DİYARBAKIR SUR
574 19941441 MEHMET CAN RAMAZANOĞLÜ İMAM HATİP ■ DİYARBAKIR YENİŞEHİR
575 20113573 MUHAMMED TOPALOĞLU İMAM HATİP DİYARBAKIR YENİŞEHİR
576 19974011 NEZİR BAŞKAYA İMAM HATİP DİYARBAKIR YENİŞEHİR
577 20112431 ESRADEMİROLUK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DİYARBAKIR YENİŞEHİR
578 20020226 YUSUF ÇAKMAK CEZAEVİ VAİZİ DUZCF.
579 20133707 BİLAL YAVUZ İMAM HATİP DÜZCE
580 19875790 ERSİN TORLAK İMAM HATİP DÜZCE
581 19896694 MUAMMER KÜTÜK İMAM HATİP DÜZCE
582 20013172 OLCAY POYRAZ İMAM HATİP DÜZCE
583 19941936 OSMAN AKTAŞ İMAM HATİP DÜZCE
584 20021767 SEZGİN LOKUM İMAM HATİP DÜZCE
585 19951069 SİNAN YILDIZ İMAM HATİP DÜZCE


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞIİL / İLÇE
586 19964164 YAKUP CÎNOGLU MAM HATİP DÜZCE
587 20074955 FAHRİYE ATMACA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
588 20138274 FATMA KÖROCiLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
589 20083352 HANİFH KÜÇÜK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
590 20121142 SÜNDÜS POLAT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
59i 20090164 ŞULE ERDEM KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
592 200711640 ÜMMÜ ERKAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE
593 20135277 BİLAL ÇOLAK MAM HATİP DÜZCE CUMAYERİ
594 19962114 NERİME EĞİLMEZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ DÜZCE ÇİLİMLÎ
595 19891937 EMİN ŞEKERCİ VAİZ DÜZCE ÇİLİMLÎ
596 19920222 RUHÎ ÇOBANOĞLU İMAM HATİP DÜZCE GÜMÜŞ OVA
597 19873601 BÜNYAMt YAVUZ İMAM HATİP DÜZCE KAYNAŞTI
598 19973174 KEMAI, KIZI! .ASLAN İMAM HATİP DÜZCE KAYIN AŞI J
599 19962091 HAŞAN ODABAŞI İMAM HATİP EDİRNE
600 19872264 NURAY DİRLİK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ EDİRNE
60İ 19833139 HALİL İBRAHİM KARADENİZ MÜEZZİN KAYYIM EDİRNE
602 19713230 KAZIM TEKKÜYUN İLÇE MÜFTÜSÜ EDİRNE İPSALA
603 19811198 HİDAYET ÖZÇELİK MÜEZZİN KAYYIM EDİRNE KEŞAN
604 20077180 NURETTİN KARA İMAM HATİP EDİRNE MERİÇ
605 19900483 ABDULLAH BAĞL1KOL İMAM HATİP ELAZIĞ
606 19851383 DOĞAN DİNLER İMAM HATİP ELAZIĞ
607 19773877 NECAT GÜRBÜZ İMAM HATİP ELAZIĞ
608 19820966 OSMAN AKGÜL İMAM HATİP ELAZIĞ
609 20078082 SEVİNÇ ŞAĞBANŞUA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ELAZIĞ
610 20120449 TAHİR HANF,CtF. MÜEZZİN KAYYIM ELAZIĞ
611 19864605 SEFAHATTİN RUI UT İLÇE MÜFTÜSÜ ELAZIĞ SİVRİCE
6İ2 19971792 BÜNYAMİN CAN İMAM HATİP ERZİNCAN
613 19861426 KAMİL ÇİNAR İMAM HATİP ERZİNCAN
614 19976100 MUSTAFA YENİÇERİ İMAM HATİP ERZİNCAN
615 19875974 OSMAN GÜL İMAM HATİP ERZİNCAN
616 20050916 SÜLEYMAN BİNGÖL İMAM HATİP ERZİNCAN
617 19961526 YUNUS BEYDÎLT İMAM HATİP ERZİNCAN
618 20062959 BÜŞRA DEMİREL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZİNCAN
619 20125709 FATİME ŞAHİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZİNCAN
620 20102346 FATMA OKUMUŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZİNCAN
621 20062966 HUSNA ERTUÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZİNCAN
622 20062973 SEMRA DÜŞÜN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZİNCAN
623 19885755 CELAL CAN MÜEZZİN KAYYIM ERZİNCAN
624 20032408 SERVET ÇELENK İMAM HATİP ERZİNCAN İLİÇ
625 19950218 BEKİR ŞAHSET BİRİCİK. MÜEZZİN KAYYIM ERZİNCAN KEMAH
626 19976325 MEVLÜT SEKMEN İMAM HATİP ERZİNCAN ÜZÜMLÜ
627 20011693 ABDULHAMtT KIRICI VAİZ ERZİNCAN ÜZÜMLÜ
628 20074378 FATMA KONAK KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZURUM AŞKALE
629 20030679 İBRAHİM PEHLÎVANOĞLU VAİZ ERZURUM AŞKALE
630 19876397 ÖZYURT ÇELİK İMAM HATİP ERZURUM AZİZİYE


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI JNVAM GÖREV YAPTIĞI İL / İLÇE
631 20079686 IAFİZE GÜL PEffljVANOĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZURUM AZİZİYE
632 201212230 NİZAMETTİN CIĞAL MAM HATİP ERZURUM HORASAN
633 20152685 SELAHATTİN ERBAY 4/B İ.H. ERZURUM İSPİR
634 20021793 ÖMERBAYRAK MAM HATİP erziirum ispir
635 20115094 METİN AKYOL MAM HATİP ERZURUM OLTU
636 19951751 ABDULHAMIT KAPTAN MAM HATİP ERZURUM PALANDÖKEN
637 20112636 İBRAHİM HALİL ATMACA MAM HATİP ERZURUM PASİNLER
638 20112664 ZÜBEYDEŞAKAK VAİZ ERZURUM TORTUM
639 20081580 ARİF ARtFOĞLlJ MAM HATİP ERZURUM YAKUTİYE
640 20073776 EMİNE ÖZDEMİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ERZURUM YAKUTİYE
64 i 19802583 AHMET POLAT YILMAZ MÜEZZİN KAYYIM ERZURUM YAKUTİYE
642 19874549 YAKUPÜNAL ŞEF ESKİŞEHİR
643 19860357 FEDAİ C.AN MAM HATİP ESKİŞEHİR ALPU
644 19774076 MUSTAFA ONAT İÇE MÜFTÜSÜ ESKİŞEHİR ÇİFTELER
645 19974921 EYÜP KESKİN İMAM HATİP ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
646 19865728 İBRAHİM YILMAZ İMAM HATİP ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
647 19940332 İSA ŞİMAL İMAM HATİP ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
648 19900462 MÜNÜR ÇETİN İMAM HATİP ESKtŞF.HTR ODUNPAZARI
649 19855144 BATTAL GÜNÇAY KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ESKİŞEHİR ODUNPAZARJ
650 19852080 EMİNE DUMAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
651 19865661 RABİYE CANBAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
652 19961391 ŞERİFE ORMANCI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
653 19893483 HALİL İBRAHİM ALPİR MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
654 19881125 NURU!.! AH YO,DİRİM MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
655 19978545 RAMAZAN ÇELİK MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
656 19891062 ŞAHİN ÇETİNKAYA MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
657 19783036 KARABEY ÖZDEMİR İLÇE MÜFTÜSÜ ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
658 19842057 MÜNİR METİN İMAM HATİP ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
659 19841974 RAMAZAN AKDAö İMAM HATİP ESKİŞEHİR StVRİHtSAR
660 201213215 VEYSEL KARATAŞ İMAM HATİP ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
661 19870452 ÇELİL YILDIZ MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
662 19900494 MUSTAFA BİROL ANLAR MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
663 19902406 SELAMI ALBAYRAK MÜEZZİN KAYYIM ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
664 19971134 AHMET MEFTUN HOROZOĞLU İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPF.BAŞI
665 19862915 ALİ GÖZ İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
666 19950491 EYYÜP ÇOBAN İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
667 19833263 KAMAL POLAT İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
668 20020740 NECMETTİN AYAN İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
669 19887002 ÖNDER KIZII,KAYA İMAM HATİP ESKİŞEHİR TEPEBAŞI
670 19901694 MEHMET SABIK AKTAŞ CEZAEVİ VAİZİ GAZİANTEP
671 20010336 İSMET AKKAŞ VAİZ GAZİANTEP
672 19910328 ASLAN YILDIRIM İMAM HATİP GAZİANTEP NİZİP
673 20000333 NECAT ZEYREK İMAM HATİP GAZİANTEP NİZİP
674 20124584 BEHYE ARİKARSLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP NİZİP
675 20061407 TUBA ÇAKIR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP NİZİP


s,no SİCİL NO m SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI ÎL/tLÇE
676 1988633/ MEHMET ALTINTAŞ MAM HATİP GAZİANTEP OGUZELİ
677 20162373 MÜCAHİT DÎLGÎLİ 4/B I.H. GAZİANTEP ŞAHİNBEY
678 19900680 ADEM DEMİR MAM HATİP GAZİANTEP ŞAHİNBEY
679 19960864 MEHMET KARABİBER MAM HATİP GAZİANTEP ŞAHİNBEY
680 19890817 ÖMER ARŞTAN MAM HATİP GAZİANTEP ŞAHİNBEY
681 200710395 IIATİZE BAHÇE KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞAHİNBEY
682 20061651 ZEYNEP OĞUZTÜRK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞAHİNBEY
683 19812326 MUSTAFA BİLİCİ MAM HATİP GAZİANTEP ŞEHÎTKAMÎL
684 19865236 RESUL AVCI MAM HATİP GAZİANTEP ŞBHİTKAMIL
685 20011988 YUSUF SAİT OCAK MAM HATİP GAZİANTEP ŞEHÎTKAMİL
686 20124589 ESRA SAVAŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞEHÎTKAMİL
687 20124436 NİMET SURAŞI KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞEHÎTKAMİL
688 20124609 RABIAÖZCAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞEHÎTKAMİL
689 20132432 RUHŞEN ÖZDEMİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMIL
690 20061670 RUKİYE ÇIPLAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞEHÎTKAMİL
691 20073974 SEVİEKORKUT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMIL
692 20138419 MAHMUT AKDAĞ MÜEZZİN KAYYIM GAZİANTEP ŞEHİTKAMIL
693 200711855 N ADİYE KADIOĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GİRESUN
694 200711858 ZEKİYE COŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GİRESUN
695 20012851 EMRAH K1LIÇKAYA VHKİ GİRESUN ALUCRA
696 20112743 EMİNE KARAMUSTAFA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ GİRESUN BULANCAK
697 19961019 MURAT ÇAL İMAM HATİP GİRESUN EYNESİL
698 19742227 İSA KAYNAK İLÇE MÜFTÜSÜ GİRESUN GÖRELE
699 19910448 SEZGİN AY MÜEZZİN KAYYIM GİRESUN PİRAZİZ
700 19882638 İLHAMI KÖSE İMAM HATİP GİRESUN TİREBOLU
701 19811504 SALİH SAĞLAM İL MÜFTÜ YARDIMCISI GÜMÜŞHANE
702 19950779 ŞEMSETTİN CİNEMRE İMAM HATİP GÜMÜŞHANE KELKİT
703 20071449 ALI OSMAN BAŞ İMAM HATİP GÜMÜŞHANE TORUL,
704 19892188 İBRAHİM ÖKÇESİZOĞLU İMAM HATİP HAKKARİ
705 19972869 RECEP TURGUT MÜEZZİN KAYYIM HAKKARİ YÜKSEKOVA
706 20102071 HALENL'R KESKİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HASEKİ DİNİ YUK.IHT. MERKEZİ midi tri .eğit
707 19921808 CENGİZ ATEŞ İMAM HATİP HATAY .ANTAKYA
708 19811755 HAŞÎM ARKAN İMAM HATİP HATAY AN TAKYA
709 19931800 MURAT ÖRS İMAM HATİP HATAY ANTAKYA
710 19931205 NECATİ YILDIZ İMAM HATİP HATAY AN TAKYA
711 19810372 SAYİT ALKAN İMAM HATİP HATAY ANTAKYA
712 19820010 YUSUF DOĞRU İMAM HATİP HATAY ANTAKYA
713 201213724 ŞAZİYE ÇAM KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HATAY ANTAKYA
714 19964608 NECMİTTİN BULUT İMAM HATİP HATAY DÖRTYOL
715 200710741 FATMA ARSLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HATAY DÖRTYOL
716 20074985 FATMA BETÜL ARICAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HATAY DÖRTYOL
717 20121117 HURİYE DİKE KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HATAY DÖRTYOL
718 200710725 NİJRETŞAN KAYA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HATAY DÖRTYOL
719 19882325 MUSTAFA ADEM AKYÜREK İMAM HATİP HATAY HASSA
720 19921155 AHMET YETİM İMAM HATİP HATAY İSKENDERUN


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
721 19832525 EKREM BAKİR MAM HATİP HATAY İSKENDERUN
722 20121186 EMİNE UTLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ HATAY İSKENDERUN
723 20011353 HALİL AKTAŞ ŞUBE MÜDÜRÜ HATAY KIRIKHAN
724 200710815 AHMET KALA MAM HATİP HATAY SAMANDAĞ
725 20051398 YAKUP BABAGİL VAİZ İĞDIR
725 19900873 MAHMUT ESMER içe müftüsü CtDIR KARAKÛYUNLU
727 20010395 TALHA KAYA CEZAEVİ VAİZİ ISPARTA
728 19863519 GÜVEN DOĞAN MAM HATİP İSPARTA
729 19930413 F.RDAL ÇELİK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
730 20074945 GÜL KEZİBAN YILDIZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
731 20075953 HANSA YAVUZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
732 19930031 İBRAHİM ÇAKMAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
733 20112620 ZEYNEP ASUMAN ARSLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
734 20061813 ZEYNEP BATI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
735 19831529 NURHAN BAŞ UZMAN VAİZ İSPARTA
736 20041309 AYŞE KARAKAYA KATMAN VAİZ İSPARTA
737 19851662 NURETTİN DEDE İMAM HATİP İSPARTA
738 20079827 ELİFE YAMAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
739 19865598 HÜSNİYEBAŞKÖYLÜ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA
790 19875142 NURTEN BERTA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA EĞİRDİR
741 20138197 MAHMUT SARAÇOĞLU İMAM HATİP İSPARTA GELENDOST
742 200710851 KAMİLE SAFYÜRRK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA GÖNEN
743 20073083 BEKİR ZEYREK İMAM HATİP İSPARTA KEÇİBORLU
744 20120967 ŞULE SAĞDIÇ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA KEÇİBORLU
745 19864159 FARUK AYÇİÇEK İMAM HATİP İSPARTA SENİRKENT
746 19860293 NURSEL DALDAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSPARTA ŞARKÎKARAAĞAÇ
747 19977055 HAŞAN TOKAK İMAM HATİP İSPARTA YALVAÇ
748 19942524 İSHAKGENÇ İMAM HATİP İSTANBUL ARNAVUTKÖY
749 19901130 HÜSEYİN KANAT İMAM HATİP İstanbul ataşf.hIr
750 20072927 MUSTAFA CANCER İMAM HATİP İSTANBUL ATAŞEHtR
751 200713023 BİRGÜL GÜMÜŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ATAŞEHİR
752 20075092 FATMA GOKNER KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ATAŞEHtR
753 20126258 FAZİLET ÖZKÖKHLİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ATAŞEHİR
754 20075795 ŞULE TARI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ATAŞEHİR
755 20051444 ELİF TAŞCIOĞLU VAİZ İSTANBUL ATAŞEHİR
756 19901008 ABDURRAIIMAN ÛZPEHLtVAN İMAM HATİP İSTANBUL AVCILAR
757 20062269 EMİNE HARMANCI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL AVCILAR
758 19802480 HÜSEYİN ORHAN UZMAN İMAM HATİP tSTANBUL BAĞCILAR
759 20075353 FATMA KİLİT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAIIÇELİEVLER
760 20075341 FATMA ÖZAKPINAR KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAIIÇELİEVLER
761 20125809 IIANİFE KOCAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAHÇEÜEVLER
762 20125813 HATİCE GÜLSUYU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAHÇELffiVLER
763 20125840 KAMİLE AKSÖZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAHÇFLİEVLER
764 20103667 NAGIHAN ALTUNYURT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAHÇEÜEVLER
765 20075346 NESÎBE EKER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAIIÇELİEVLER


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/ İLÇE
766 20090218 SAFİYE BAŞDAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ STANBUl BAHÇELİEVLER
767 20117146 SIDIKA MERGEN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ STANBUL BAHÇELİEVLER
768 20032787 AHMET KORKMAZ MÜEZZİN KAYYIM STANBUL BAHÇELİEVLER
769 19831404 MUZAFFER FOKUÇ MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL BAHÇELİEVLER
770 19790602 MIJHİ1TİN BAŞAR MÜEZZİN KAYYIM [STANBUL BAKIRKÖY
771 19911904 FARUK VURAL VAİZ İSTANBUL BAKIRKÖY
772 19911203 EROL YENİ MAM HATİP İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
773 20071939 MÜCAHİT ADEM ÖZTÜRK MAM HATİP İSTANBUL BAŞ AKŞEHİR
774 20117078 AYŞENUR TURAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
775 20062484 SAADET BAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
776 201212605 MUHAMMED ERASLAN MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
777 19896945 AHMET ÇİL İMAM HATİP İSTANDUL BAYRAMLAŞ A
778 19940030 İSMAİL ÇALIŞKAN İMAM HATİP İSTANBUL BAYRAMPAŞA
779 20073994 TUBA ER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İstanbul rayrampaşa
780 19884467 CELAL YILDIRIM İMAM HATİP İSTANBUL BEŞİKTAŞ
781 19773274 FAHRİ KORAL İMAM HATİP İSTANBUL BEŞİKTAŞ
782 200710532 AZMİ KOÇ İMAM HATİP İSTANBUL BEYKOZ
783 19870322 TEYYAR TORLAK İMAM HATİP İSTANBUL BEYKOZ
784 19961909 AYŞE KARATAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ tSTANBUL REYKOZ
785 200711983 ÇİĞDEM ÖZER KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ tSTANBUL BEYKOZ
786 20062068 ELİF KALYONCU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BEYKOZ
787 20123137 ZEYNEP TEKİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
788 19961150 DÜRSÜN SERENT,î İMAM HATİP İSTANBUL BEYOĞLU
789 20125652 HÜLYA 'TÜRK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BEYOĞLU
790 20051048 ZEYNEP GÜRLER VAİZ İSTANBUL BEYOĞLU
791 20125704 FATİMA MUTLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL BÜYÜKÇF.KMECE
792 20051772 İBRAHİM KÖRİSMAİL UZMAN İMAM HATİP İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
793 20031389 ÖNER KIZILASLAN İMAM HATİP İSTANBUL ÇEKMEKÖY
794 19942436 HATİCE IŞIK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ESENLER
795 20122961 NURTEN KARAKAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ESENLER
796 20125696 MELEK KJRMIZIALTIN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ESENYURT
797 19873472 YAŞAR NURİ AKKUŞ MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL ESENYURT
798 200713133 SÜLEYMAN TAŞ İMAM HATİP İSTANBUL EYÜP
799 19851423 ALİ ŞAHİN BAŞ İMAM HATİP İSTANBUL FATİII
800 19841672 ASLAN BOZKURT İMAM HATİP İSTANBUL FATİH
801 19866695 İDRJS ÇEP İMAM HATİP İSTANBUL FATİH
802 19854354 AYŞE KESKİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL FATİH
803 20112707 ELİF AI.TUNTAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL FATİH
804 20102270 RUKİYE ESKİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL FATHİ
8(15 20062140 ZEYNEP YILDIZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL FATİH
806 20012307 RECEP GÜNAY İMAM HATİP tSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
807 19973002 YAKIJP ŞENAY İMAM HATİP tSTANBl İL GAZİOSMANPAŞA
808 19773226 HİMMET SERTTÜRK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
809 19875191 NEVİN SERTTÜRK KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
810 19885268 SEDAT AKDOĞAN İMAM HATİP İstanbul kadiköy


S,NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL /İLÇE
811 20121685 HAjMFE ŞİMŞEK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ STANBUL KADIKÖY
812 20051125 ENSARKARSL1 UZMAN İMAM HATİP STANBUL KADIKÖY
813 19822002 HÜSEYİN YAĞM1IR VAİZ STANRTJL KADIKÖY
814 19872371 REMZİ POLAT MAM HATİP İSTANBUL KAĞITHANE
815 20073646 AYŞE CİVELEK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
816 19853470 CEMİLE YILMAZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
817 20061809 ELİFE SİVRİKAYA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
818 19875598 LATİFE YENİCE. KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
819 20124087 SELMAÖNER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
820 19832436 SİNAN AKYÜZOĞLU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
821 19875206 SULTAN KADIOÖLU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KAĞITHANE
822 19861386 İSMAİL BİLGİN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KARTAL
823 20126261 SEDA KUSEYRÎ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KARTAL
824 20062154 TUBA PERU BAYLAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KARTAL
825 19920381 CAHİT KARABULUT İMAM HATİP İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
826 20113182 AYŞE KIRBAÇ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
827 20102411 FATMA BETÜL ANAYURDU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
828 20123760 NÎLGÜN GÖRDES KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
829 20075019 SEDA YILMAZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
830 200712375 SERPİL UZUN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ tSTANBIIL KÜÇÜKÇEKMECE
831 20123752 ŞENGÜL ÇELİK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
832 20062274 AYSEL YHNÎTEPE KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL MALTEPE
833 20074991 SABAHA! BAL KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL MALTEPE
834 20111158 SARA MERT KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUt. MALTEPE
835 20101511 RAMAZAN YUMRU MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL MALTEPE
836 19920959 YÜKSEL BATTAL İMAM HATİP İSTANRUI. PENDİK
837 20102630 HUMEYRA ALTON KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL PENDİK
838 201212509 MURATSGYMEN MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL PENDİK
839 19892443 ABDULLAH PARLAK İMAM HATİP İSTANBUL SANCAKTEPE
840 20079189 ESRA ORDU KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL SARIYER
841 20051184 İSA ERBAŞI CEZAEVİ VAİZİ İSTANBUL SİLİVRİ
842 20138656 KÜÖRANUR ÇANKAYA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL SİLİVRİ
843 20123186 HATİCE ARŞI .AN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL SUI.TANGAZİ
844 19942584 YASEMİN ÇİM KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL SULTANGAZt
845 19855513 MUSTAFA TÜRKEI, MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL ŞİLE
846 20030330 FARUK ECE VAİZ İSTANBUL ŞİLE
847 19854390 İSMAİL PEHLİVAN İMAM HATİP İSTANBUL ŞİŞLİ
848 200712981 İSMAİL ÇOBAN İMAM HATİP İSTANBUL ÜMRANİYE
849 20081505 İSMET PAK İMAM HATİP İSTANBUL ÜMRANİYE
850 19803432 MUSTAFA ALOK İMAM HATİP İSTANBUL ÜMRANİYE
851 20101753 SADF.TTN KOCA İMAM HATİP İSTANBUL ÜMRANİYE
852 19095921 NURİYE ÇETtNER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜMRANİYE
853 20071251 FATİH AKBABA MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL ÜMRANİYE
854 200713092 AHMET KAYA İMAM HATİP İSTANBUL ÜSKÜDAR
855 20128733 ALİ YİĞİT İMAM HATİP İSTANBUT,ÜSKÜDAR


S.NO Sicil, NO 41)1 SOYADI INVANI GÖREV YAPTIĞIİL/İLÇE
856 19887627 MEHMET ALTUNTAŞ MAM HATİP STANBULÜSKÜDAR
857 19875611 RECEP TA.ŞTEK MAM HATİP STANBUL ÜSKÜDAR
858 20013854 ZİNNURİ KURT MAM HATİP STANBUL ÜSKÜDAR
859 19852588 AHMET UĞUR KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ tSTANBUL ÜSKÜDAR
860 19942343 İLKNUR KAHVECİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
861 19842274 KADİR TAŞKIN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
862 20121051 MERAL SEÇKİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
863 19811540 MUSTATA AKARSU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
864 20130647 SALİH A DAĞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
865 200711610 SARE HANIM OEGUNER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
866 200710996 SEVAL KARADEMİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ÜSKÜDAR
867 19721676 AHMET RASİM TOK İMAM HATİP İSTANBUL ZEYTİNBURMJ
868 19893230 MUSTAFA DÎK İMAM HATİP İSTANBUL ZFYTİNBURNU
869 20113109 YASİN DİNÇ İMAM HATİP İSTANBUL ZEYTÎNBURNU
870 20136031 AYŞE CİHAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İSTANBUL ZEYTÎNBURNU
871 19960571 AIAETTÎN AKILMA MÜEZZİN KAYYIM İSTANBUL ZEYTÎNBURNU
872 20140341 CÜNEYİ'İ UREBE CEZAEVİ VAİZİ İZMİR
873 19821186 ADEM AKDENİZ İMAM HATİP İZMİR ALİAĞA
874 20043208 SALİM ÖN Al., İMAM HATİP İZMİR .ALİAĞA
875 19886196 REŞAT DERİB AŞI İMAM HATİP İZMİR BAYINDIR
876 19822791 İSMAİL FAKI MÜEZZİN KAYYIM İZMİR BAYINDIR
877 19972647 İBRAHİM AYDIN İMAM HATİP İZMİR BAYRAKLI
878 19874787 LATİF KARAGÖZ İMAM HATİP İZMİR BAYRAKLI
879 20114332 ARZU AKDAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BAYRAKLI
880 20073090 EKREM TUNÇKIR MÜEZZİN KAYYIM İZMİR BAYRAKLI
881 19910282 SEYİT KEMAL TÜRKER İMAM HATİP İZMİR BERGAMA
882 19901897 VEYSEL YILDIZ İMAM HATİP İZMİR BERGAMA
883 19875337 ESMA VAROL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BERGAMA
884 199710038 TEMEL ENGİN İMAM HATİP İZMİR BORNOVA
885 19862788 YUSUF ALTINTAŞ İMAM HATİP İZMİR BORNOVA
886 20061686 EMİNE GÜRSOY KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BORNOVA
887 20075442 ÖZLEM YILMAZ ’ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BORNOVA
888 20042644 HARUN BÖLÜKBAŞI MÜEZZİN KAYYIM İZMİR BORNOVA
889 201210960 MEHMET FATİH KARAKAYA MÜEZZİN KAYYIM İZMİR BORNOVA
890 19951901 MÖI İRELİ TAŞ İMAM HATİP İZMİR BUCA
891 19910301 MURAT AKSU İMAM HATİP İZMİR BUCA
892 19863920 MUSTAFA ÖZER İMAM HATİP İZMİR BUCA
893 19841531 SELAIIATTİN ÖNDEM İMAM HATİP İZMİR BUCA
894 19865744 AYŞE AYAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BUCA
895 201213151 AYŞEBOLAT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BUCA
896 20120974 FATMA ÖNDER KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BUCA
897 20075366 NAZLI URHAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BUCA
898 20132140 ZEYNEP İPEK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR BUCA
899 20103554 EMRAH YILMAZ MÜEZZİN KAYYIM İZMİR BUCA
900 19972951 RIFAT BURAN ŞUBE MÜDÜRÜ JİZMİR BUCA


S.NO SİCİL NO \DI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İI,/İLÇE
901 20012242 İĞUZHAN ZOR VHKİ İZMİR BUCA
902 19862271 HAKKI ÇOKYAŞAR MAM HATİP ZMİR ÇİĞLİ
903 20072121 MEHMET ALÎ DEMİR MÜEZZİN KAYYIM ZMİR GAZIEMtR
904 20112537 MUSTAFA DERDİYOK ŞOFÖR ZMİR GÜZELHAHÇE
905 20032778 YAŞAR ÖNLÜ VAİZ ZMİR GÜZELBAHÇE
906 19790993 ABDULCEBBARALTUN LÇE MÜFTÜSÜ İZMİR KARABAĞLAR
907 19901597 AHMET KOÇAŞ MAM HATİP İZMİR KARABAĞLAR
908 200712688 İBRAHİM AKDEMİR MAM HATİP İZMİR KARABAĞLAR
909 19960574 MEHMET SALİH ZENGİN MAM HATİP ZMİR KARABAĞLAR
910 20114284 ŞABAN AY İMAM HATİP TZMlR KARABAĞLAR.
91! 20062709 AYNUR İSOT KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
912 19972230 HAŞAN HÜSEYİN TÜRE KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
913 20076701 NEBAHAT KOCA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
914 20102578 NESRİN ERDEM KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
915 19854807 NRVRTYF, ÖZERMİŞLER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
916 20102437 NİLGÜL YILDIZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
917 20120619 ZEYNEP SÜMEYRA GÜNDÜZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARABAĞLAR
918 19852132 MEHMET EMİN ÇALLI İMAM HATİP İZMİR KARŞIYAKA
919 20075374 YASEMİN KAYA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARŞIYAKA
920 20120728 ZEHRA KOYUN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KARŞIYAKA
921 19862668 MUSTAFA BİLGİÇ MÜEZZİN KAYYIM İZMİR. KARŞIYAKA
922 19841091 ABDULKADİR CIRIK İMAM HATİP İZMİR KINIK
923 19813234 MUSTAFA ÖZDOĞAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KINIK
924 19920325 ALİ ÖZEL İMAM HATİP İZMİR KİRAZ
925 19921563 ZEKİ AKSOY İLÇE MÜFTÜSÜ İzmir konak
926 19977971 FATİH ERTEM İMAM HATİP İZMİR KONAK
927 19822039 HAMİTSAYIN İMAM HATİP İZMİR KONAK
928 19802928 İBRAHİM HAKKI ŞİMŞEK İMAM HATİP İZMİR KONAK
929 19896878 MEHMET BATTAL İMAM HATİP İZMİR KONAK
930 19901682 YUSUF ÇOŞKUN İMAM HATİP İZMİR KONAK
931 20075398 NAGİHAN ŞDNGÜL KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR KONAK
932 19770302 KAMİL Al.ACAOĞLU ' MÜEZZİN KAYYIM İZMİR KONAK
933 19951403 ZEKERİYE BOZÇA MÜEZZİN KAYYIM İZMİR KONAK
934 19885417 ZEKİ ÖZKAYA VAİZ • İZMİR KONAK
935 19830049 ALÎ ATSAY MÜEZZİN KAYYIM İZMİR MENDERES
936 20120701 NURCAN SARITAŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR MENEMEN
937 20120927 Sl'JMEYYE AKSOY KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR MENEMEN
938 20011486 MUSTAFA YUSUF KARAKAYA ŞOFÖR İZMİR NARUDERE
939 19940980 MÜNİR BULUT CEZAEVİ VAİZİ İZMİR ÖDEMİŞ
940 19962702 AHMET MALTEPE İMAM HATİP İZMİR ÖDEMİŞ
94 i 19852961 HALUK DEMİRBAŞ İMAM HATİP İZMİR ÖDEMİŞ
942 20131286 İBRAHİM AYDEMİR İMAM HATİP İZMİR ÖDEMİŞ
943 20032337 İBRAHİM TOP İMAM HATİP İZMİR ÖDEMİŞ
944 200711363 İSMAİL HAKİCAY1K İMAM HATİP İZMİR ÖDEMİŞ
945 19861755 İSMAİL KOCA İMAM HATİP İZMİR ÖDEMİŞ


S.NO SİCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YATTIĞI İL / İLÇE
946 19871294 MEHMET GÜLER MAM HATİP İZMİR ÖDEMtŞ
947 20072211 ÖZGÜR YILMAZ MAM HATİP ZMİR ÖDEMİŞ
948 19800743 ÛFATSEYLAN MAM HATİP ZMİR ÖDEMİŞ
949 19886728 ALİ ÇAKMAK MÜEZZİN KAYYIM İZMİR ÖDEMİŞ
950 19910351 SADETTİN ERBEY MÜEZZİN KAYYIM ZMİR ÖDEMİŞ
951 20120763 REFİYE SARIBAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR TİRE
952 19813763 FATİH KAÇAN MAM HATİP İZMİR TORBALI
953 19976347 RAMAZAN TURGUT MAM HATİP İZMİR TORBALI
954 20063397 EMİNE tMRE KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ İZMİR TORBALI
955 20030839 KAMİL GÜL VAİZ KAHRAMANMARAŞ
956 19861732 ISA DUT MAM HATİP KAHRAMANMARAŞ DULKAMROĞUI
957 20123225 GÜLTFN CtÛL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ DULKADIROĞLU
958 20100416 AHMET DERE CEZAEVİ VAİZİ KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
959 20114373 AHMET ÇAKIL İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
960 20030767 ÎSHAK SELÜK VAİZ KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
961 19822206 AHMET KARATURNA İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
962 19971531 İYSA SARIKAYA İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
963 19842126 NAİL ALAGOZ İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
964 19870718 NEZİR GÜL İMAM HATİP KAHRAMANMARAŞ ONtKİŞUBAT
965 19831592 EMİNE CAYMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMAN M ARAŞ ONİKİŞUBAT
966 20090434 İMRAN ARICAN FEDAKAR KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
967 200710162 MUAZZAM YENER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
968 20102392 TÜRKAN KARATÜRK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ ONtKİŞUBAT
969 19821168 ÖKKEŞ ASLAN MÜEZZİN KAYYIM KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
970 19910599 MAHMUT UZUN ŞUBE MÜDÜRÜ KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT
971 20102027 SÜMEYRA ÖZBEY KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU
972 19832765 MUHAMMK1) MERT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KARABÜK
973 20138450 NESLİHAN ÖZDEMİRLER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KARABÜK
974 19883149 RAMAZAN BÜK VHKİ KARABÜK
975 19791094 MUSTAFA KÖSE İMAM HATİP KARABÜK EFLANİ
976 20061945 NURCAN BAŞOL VAİZ KARABÜK EFLANİ
977 19882767 DURSUN SAR1VAZ İMAM HATİP KARABÜK SAFRANBOLU
978 19874147 NURİ OSMAN KARAKIR1K İMAM HATİP KARABÜK YENİCE
979 20081024 SEDAT AKSU İMAM HATİP KARAMAN
980 19901021 ALİDİMLIOĞLU ŞUBE MÜDÜRÜ KARAMAN
981 19941466 HALİL ALTIN VHKİ karaman
982 20120109 MUSTAFA AKSOY İMAM HATİP KARS
983 19951807 HÜSEYİN YAVUZ İMAM HATİP KARS DİGOR
984 19973224 MF.HMFT FATİH YILDIRIM CEZAEVİ VAİZİ KASTAMONU
985 20062328 İMRAN EKİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KASTAMONU
986 20042296 ZEYNEL DAT AHMF.TOĞI .1! UZMAN VAİZ KASTAMONU
987 19974616 K1TDDUSİ FINDIKLI İMAM HATİP K ASTAMONU AKAÇ
988 19976390 SADIK KOÇAK İMAM HATİP KASTAMONU AZDAVAY
989 20070778 REFİK AYDIN İMAM HATİP KASTAMONU DADAY
990 19900300 SALİM KÖYLÜ İMAM HATİP KASTAMONU DEVREKANİ


S.NO SİCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
991 19821553 YILMAZ ÜNAL MAM HATİP CASTAMONUHANÖNÜ
992 19920485 ZAK.İR AKKUŞ MAM HATİP KASTAMONU KÜRE
993 20031921 AL,İ ETtŞGEN MÜEZZİN KAYYIM KASTAMONU ŞEYDİLER
994 20010117 ABDURRAHMAN GÜLER MURAKIP KAYSERİ
995 19942957 HİDAYET DURN A UZMAN VAİZ KAYSER]
996 19861639 BRAHIM SOYAR EĞİTİM GÖREVLİSİ •KAYSERİ EĞİTİM MERKEZİ
997 20060877 MUSTAFA AKSOY MÜEZZİN KAYYIM KAYSERt FELAHİYE
998 20033242 MUSA POLAT VAİZ KAYSERİ HACILAR
999 20064004 ÜLKÜ GÖÇMEZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ İNCESU
1000 20043780 HAI.tr. tBRAHtM YENİAY VAİZ KAYSERİ İNCESU
1001 19840809 AHMET ŞAHİN İMAM HATİP KAYSERİ KOCASİNAN
1002 19901011 ERCAN POLAT İMAM HATİP KAYSERİ KOCASİNAN
1003 20114976 FATMA TUBA KAYABAŞI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ KOCASİNAN
1004 20133761 FİGEN AR1NÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ KOCASİNAN
1005 19893252 Al .AF.TTİN TIRPANOGLU MURAKIP KAYSERİ KOCASİNAN
1006 19900566 ADIL ŞİMŞEK İMAM HATİP KAYSERİ MELİKGAZİ
1007 19960551 AHMF.T ÇETtNKAYA İMAM HATİP KAYSERİ MELİKGAZI
1008 19963712 BURITANETTİN YAVUZ İMAM HATİP KAYSERİ MELİKGAZİ
1009 19855249 ŞUAYİP AKAR İMAM HATİP KAYSERt MELİKGAZİ
1010 19742805 YUSUF YILMAZ İMAM HATİP KAYSERİ MELİKGAZt
1011 200711898 AYŞE ALAT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
1012 200713284 KIYMET DURAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
1013 19852662 TÜLAY KARABULUT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZİ
1014 20063110 İJMÜS DOĞAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KAYSERİ MELİKGAZt
1015 20110968 ABDULLAH ÛIMF.Z MÜEZZİN KAYYIM KAYSERt MELİKGAZİ
1016 200711595 FATİH YILDIRIM MÜEZZİN KAYYIM KAYSERİ MELİKGAZİ
1017 20020378 MEHMET TOMBAK MÜEZZİN KAYYIM KAYSERİ MELİKGAZİ
1018 19791350 MAHMUT SAMİ BAĞIRAN VAİZ KAYSERİ MELİKGAZt
1019 19976904 MUSTAFA ÇOŞKUN İMAM HATİP KAYSERİ TALAŞ
1020 20150266 YUSUF ÖZTAŞ MÜEZZİN KAYYIM KAYSERİ TALAŞ
1021 19902256 İBRAHİM ETHEM UYGUN İMAM HATİP KIRIKKALE
1022 19874939 MÜSTAKİM AKSU İMAM HATİP KIRIKKALE
1023 19970407 ALİ BALI İMAM HATİP KIRKLARELİ
1024 19855472 Ari kütlüğün İMAM HATİP KIRKLARELİ
1025 19876227 HAYRI ÖZ İMAM HATİP KIRKLARF.I.t
1026 20102694 RÜVEYDA KILAVUZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KIRKLARELİ
1027 19874274 CEMAL SÖNMEZ VHKİ KIRKLARELİ BABAESKİ
1028 20120574 SÜMEYYA KOKSAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KIRŞEHİR
1029 19881033 COŞKUN ÖZDEMİR MÜEZZİN KAYYIM KIRŞEHİR
1030 20100158 ŞEREF ERDOĞAN İMAM HATİP KIRŞEHİR AKÇAKENT
1031 19821294 İSMAİL CAN İMAM HATİP KİLİS
1032 20102464 HATİCE RAYSA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KİLİS
1033 19980015 HÜSEYİN GÜNGÖR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KİLİS
1034 19960417 MAHMUT SAVRANLI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KİLİS
1035 19733628 MEHMET TACİDDİN OKUYUCU İLÇE MÜFTÜSÜ KİLİS MUSABEYLİ


S.NO StCİLNO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI IL / İLÇE
1036 20030921 AHMET ÖZB AY VAİZ KOCAELİ BAŞİSKELK
1037 19893521 1AMIT YAZAR MAM HATİP COCAELİ DARİCA
1038 20114889 ESRA DEMİR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ DARİCA
1039 20041689 ABDULLAH ALTIMŞIK VHKİ KOCAELİ DARİCA
1040 19886908 BİROL NURLU LÇE MÜFTÜSÜ COCAELİ DERÎNCE
1041 20129793 MUHAMMET TURAN AKBAŞ ŞOFÖR COCAELİ DÎLOVASI
1042 19872690 \HMET GÜMÜŞAY MAM HATİP COCAELt GEBZE
1043 200711679 ELİFE TOPÇU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ GERZE
1044 20124956 HAC1RE CİHAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ GEBZE
1045 19951754 İBRAHİM İNCE MAM HATİP KOCAELİ GÖLCÜK
1046 20079685 ZÜBEYDE AYDEMİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ GÖLCÜK
1047 19897157 ADNAN DÜNDAR MAM HATİP KOCAELİ İZMİT
1048 20112721 MELİKE ÇOLAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ İZMÎT
1049 19866240 İSMAİL KÖRÜR MAM HATİP KOCAELİ KARTEPE
1050 20077435 HABİBE MUHTAR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ KÖRFEZ,
1051 20122701 YASEMİN IIAYDARBEYOĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KOCAELİ KÖRFEZ
1052 19971856 KUDDISİ ÇAĞLAR BAŞVAİZ KONYA
1053 20012502 SÜNDÜZ DOĞAN VHKİ KONYA
1054 19951311 RİFAT BOZOĞLU İMAM HATİP KONYA AKŞEHİR
1055 20074348 r ATİME TUNÇEZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA AKŞEHİR
1056 20122359 SÜMEYYE ATEŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA AKŞEHİR
1057 20010359 BEYTULLAH AKTAŞ VAİZ KONYA AKŞEHİR
1058 20140363 HALİT ERİŞTİ VAİZ KONYA BOZKIR
1059 20051123 MEHMET HKASLAN İMAM HATİP KONYA ÇELTİK
1060 19880468 MAHMUT ÇİĞİTLİ İMAM HATİP KONYA DOĞANHİ-SAR
1061 19894037 SAİT DALGIÇ MÜEZZİN KAYYIM KONYA EREĞLİ
1062 20011393 BESTAMİ GÖZALAN VAİZ KONYA EREĞLİ
1063 20132361 KADİR GEZGİN MÜEZZİN KAYYIM KONYA JI.G1N
1064 20076470 MUSTAFA Al,TIN MÜEZZİN KAYYIM KONYA KADINHANI
1065 200712447 FATİH MEHMET UZUNU I İMAM HATİP KONYA KARAPINAR
1066 19864560 EYÜP ÇİL İMAM HATİP KONYA KARATAY
1067 19830501 İLHAN SIRAKAYA İMAM HATİP KONYA KARAT AY
1068 19833555 MUSA YENEN İMAM HATİP KONYA KARATAY
1069 19960184 MEVLÜTBAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA KARATAY
1070 19865162 MUSTAFA BÜYÜKYILMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA KARATAY
1071 20117157 TUBA ÇİMEN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA KARATAY
1072 19887450 TEVFİK AYDOĞAN VHKİ KONYA KULU
1073 20077175 K1IDÜUSİ BAŞBÜK İMAM HATİP KONYA MERAM
1074 19852428 SÜLEYMAN SELAI-IATTİN TAŞAN İMAM HATİP KONYA MERAM
1075 19841891 HİDAYET ÇİĞİL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA MERAM
1076 20062533 SALİHA AKOGLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA MERAM
1077 20051005 AYŞEGÜL ERGİN VAİZ KONYA SARAYÖNÜ
1078 20116069 FİLİZ UYAN VAİZ KONYA SARAYÖNÜ
1079 19855298 ABDULKADİR YILMAZ İMAM HATİP KONYA SELÇUKLU
1080 19872827 ALİ TEKER İMAM HATİP KONYA SELÇUKLU


S.NO SİCİL NO \DI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL / İLÇE
1081 20129409 BİLAL DÜNDAR MAM HATİP KONYA SELÇUKLU
1082 19921346 SA ÇELİK MAM HATİP CONYA SELÇUKLU
1083 19911206 MÜRSEL GENÇ MAM HATİP KONYA SELÇUKLU
1084 20102114 AYSEL TUNÇPİNAR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA SELÇUKLU
1085 200712335 HABİBE YILDIRIM KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA SELÇUKLU
1086 19942603 HAVVA CANAN BAŞOL KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA SELÇUKLU
1087 19875320 MUTEBER GÖK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA SELÇUKLU
1088 20113338 NURSEL AŞÇI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KONYA SELÇUKLU
1089 20062641 HATİCE UT1CU KUR'AN KURSU UZM. ÖĞRT. KONYA SELÇUKLU
1090 20160580 ALİ GÜNERİ 4/8 İ.H. KONYA TAŞKENT
1091 20050559 ABDULVAIIİD ARMAĞAN İMAM HATİP KÜTAHYA
1092 19900222 SALİH TETİK İMAM HATİP KÜTAHYA
1093 19930265 SÜLEYMAN DURAN İMAM HATİP KÜTAHYA
1094 20063959 NURAY YELES KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KÜTAHYA
1095 19884678 İBRAHİM KARATEICE MÜEZZİN KAYYIM KÜTAHYA
1096 19780077 HtlAfl ARMAĞAN İMAM HATİP KÜTAHYA ALTINTAŞ
1097 19863280 KADİR KONCA MÜEZZİN KAYYIM KÜTAHYA ASLANAPA
1098 19861743 İSMAİL ADİGÜZEL İMAM HATİP KÜTAHYA EMET
1099 20022215 MESUT DİNÇ İMAM HATİP KÜTAHYA GEDİZ
1100 19950075 EŞREF YAMAN İMAM HATİP KÜTAHYA HİSARCIK
1İÛ1 19864086 ERHAN ERKAN İMAM HATİP KÜTAHYA SİMAV
1102 20115809 SÜLEYMAN ÖZGENÇ İMAM HATİP KÜTAHYA SİMAV
1103 19854285 AHMET BAŞ İMAM HATİP KÜTAHYA TAVŞANLI
1104 19873758 İSMAİL ESER İMAM HATİP KÜTAHYA TAVŞANLI
1105 20041377 MUSTAFA KAYA İMAM HATİP KÜTAHYA TAVŞANLI
1106 20060291 YAKUPBURSA İMAM HATİP KÜTAHYA TAVŞANI!
1107 20122843 ZERRİN BURSA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ KÜTAHYA TAVŞANLI
1108 19902623 REMZİ BEYC AN MÜEZZİN KAYYIM KÜTAHYA TAVŞANI!
1109 19791060 MEHMET KURT İL MÜFTÜ YARDIMCISI MALATYA
1110 19921729 CENGİZ DERE VAİZ MALATYA
İlil 20030662 ZEKAİ IŞIK VAİZ MALATYA
1112 19921596 ŞERİF KAYA ’ VAİZ MALATYA ARGUVAN
1113 19842378 AHMET tLHAN İMAM HATİP MALATYA BATİ ALGAZİ
1114 20132122 BSRAÖZKAYA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA BATTAI.GAZİ
1115 20075729 MF.RZUKA AYDIN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA BATTALGAZİ
1116 20123988 SÜMEYYE ÇİLOGLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA BATTALGAZİ
1117 19972919 MUSTAFA DURMUŞ MÜEZZİN KAYYIM MALATYA BATTALGAZİ
1)18 20073420 FATİH TOKTAŞ VAİZ MALATYA BATTALGAZİ
1119 19978865 MUSTAFA ALICI İMAM HATİP MALATYA DOĞANŞEHİR
1120 20100924 HALİL İBRAHİM ICARAKAŞ İMAM HATİP MALATYA HEKİMHAN
1121 20100508 HÜSEYİN TOKLU VAİZ MALATYA HEKİMHAN
1122 20114728 MUHAMMED SENA KIZILTAŞ İMAM HATİP MALATYA YAZ IHAN
1123 19863507 YUSUF KORKMAZ İMAM HATİP MALATYA YEŞİLYURT
1124 201213387 KADRTYE KARAMAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA YEŞİLYURT
1125 19881511 RAHİME ÖZEV KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA YEŞİLYURT


S.N’O SİCİL'Nü ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI tL /İLÇE
İ126 20102217 SEVİM SENA CAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA YEŞİLYURT
1127 200711611 ZENNUREDORA KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MALATYA YEŞİLYURT
1128 19979152 AHMET AYDIN ERSOYLU MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1129 20012154 BAYRAM ŞEN ZENGİN MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1130 19896074 BRAHİM ÖZCAN MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1131 19850018 MEHMET YILDIZ MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1132 19864257 MÜRİEE İTİN EROÜUL MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1133 19961440 ŞAKİR CİN MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1134 19961917 TALİP SAMİ ATAK MAM HATİP MANİSA AKHİSAR
1135 20121934 SÛMRYRA BEYAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA AKHİSAR
1136 20061693 TUBANURAYÇÎÇEK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA AKHİSAR
1137 19852370 MEHMET DAL MÜEZZİN KAYYIM MANİSA AKHİSAR
1138 200713188 HÜSEYİN AIONER MAM HATİP MANİSA ALAŞEHİR
1139 19854148 MEHMET BAYKUŞ İMAM HATİP MANİSA ALAŞEHİR
1140 19854000 SÜLEYMAN ZEYBEK İMAM HATİP MANİSA ALAŞEHİR
1141 19885078 İSMAtL TUZAK İMAM HATİP MANİSA DEMİRCİ
1142 19886897 YUSUF KORKMAZ MÜEZZİN KAYYIM MANİSA DEMİRCİ
1143 19803213 MEHMETTUNCAY AYNİYAT SAYMANI MANİSA EĞİ TİM MERKEZİ
1144 19974912 NECATİ IŞIK İLÇE MÜFTÜSÜ MANİSA GOLMARMARA
1145 19977990 MEHMET ÇELIK İMAM HATİP MANİSA GOLMARMARA
1146 19863484 SAMİ GÜR İMAM HATİP MANİSA GÖRDES
1147 19901060 YUNUS ERDEM İMAM HATİP MANİSA GÖRDES
1148 19871902 AYHAN HAKYF.RÎ İMAM HATİP MANİSA KIRKAĞAÇ
1149 19885168 RAHMİ KAPLAN İMAM HATİP MANİSA KIRKAĞAÇ
1150 19951322 RAMAZAN SARIŞIN İMAM HATİP MANİSA KIRKAĞAÇ
1151 20041676 ÜNAL ALTUNTAŞ İMAM HATİP MANİSA KIRKAĞAÇ
1152 19851308 YUNUS BAYRAKTAR İMAM HATİP MANİSA KIRKAĞAÇ
1153 19940732 İBRAHİM KARATAŞ MÜEZZİN KAYYIM MANİSA KIRKAĞAÇ
1154 19791150 METİN SAĞLAM İMAM HATİP MANİSA KULA
1155 19831501 YAHYA KORKMAZ İMAM HATİP MANİSA KULA
1156 19901790 MEHMET KOCATAŞ MÜEZZİN KAYYIM MANİSA KULA
1157 19813750 MEHMET ACAR İMAM HATİP MANİSA SALİHLİ
1158 20135937 MÜNİRE KOCABAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA SALİHLİ
1159 20079948 MÜRŞİDE ARSLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA SALİHLİ
1160 20120808 NURSEL VAROL KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA SALİHLİ
1161 201210125 OSMAN AYDTNER MÜEZZİN KAYYIM MANİSA SALİHLİ
1162 20020473 MEHMET ARİF TİLKİTAŞ UZMAN İMAM HATİP MANİSA SALİHLİ
1163 20041098 MUHAMMET ALİ ERASLAN İMAM HATİP MANİSA SARIGÖL
1164 19871354 MEHMET TÜZ MÜEZZİN KAYYIM MANİSA SARIGÖL
1165 19941341 MEHMET AÜ ÖZDEMİR İMAM HATİP MANİSA SOMA
1166 20130639 NURULLAH ARDIÇ İMAM HATİP MANİSA SOMA
1167 20051074 KAMİLE YILDIRIM KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA SOMA
1168 20110530 HAŞAN TEKİN İMAM HATİP MANİSA ŞEHZADELER
1169 19870031 HÜSEYİN AKBAŞ İMAM HATİP MANİSA ŞEHZADELER
1170 19830627 MEHMET AİT YATKIN İMAM HATİP MANİSA ŞEHZADELER


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI tL / İLÇE
1171 19822937 AYŞE DERELİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA ŞEHZADELER
1172 19942602 GCLİZAR yavru KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA ŞEHZADELER
1173 20112212 SOMEYRA KANAL KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA ŞEHZADELER
1174 20117116 ZEYNEP KILIÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA ŞEHZADELER
1175 20079898 BİLAL CENGİZ MÜEZZİN KAYYIM MANİSA ŞEHZADELER
1176 20081264 RAMAZAN USLU MÜEZZİN KAYYIM MANİSA ŞEHZADELER
1177 19886184 ABDILMİITİ'ALİP SEMİZ MAM HATİP MANİSA TURGUTLU
1178 20102900 AHMET AHAT MAM HATİP MANİSA TURGUTLU
1179 19761174 MEHMET UNUTMAZ MAM HATİP MANİSA TURGUTLU
1180 19931698 MESUT BAŞYİĞİT MAM HATİP MANİSA TURGUTLU
1181 19841726 GÜLNUR GEMİ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA TURGUTLU
1182 19890523 MEHMET EMİN ALP KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA TURGUTLU
1183 20120466 SEDAT KUSURSUZ 4/B İ.H. MANİSA YUNUSEMRF,
1184 20074827 AYSUN YILMAZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MANİSA YUNUSEMRE
1185 20100399 VELİ BURHAN MEMUR MANİSA YUNUSEMRE
1186 19891786 ENVER BAKAY İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
1187 19971006 HAŞAN DENİZ İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
1188 19972053 ŞAHİN ERKEN İMAM HATİP MARDİN ARTUKLU
1189 20074307 FATMA AYDIN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MARDİN ARTUKLU
1190 201212717 MAHMUT YILMAZ İMAM HATİP MARDİN DERİK
1191 19901608 MEHMET SAİT GÖKÇE İMAM HATİP MARDİN KIZILTEPE
1192 20140313 FERHAN GENÇ VAİZ MARDİN YEŞİLLİ
1193 19800022 YUSUF İZZETTİN KONUK İL MÜFTÜ YARDIMCISI MERSİN
1194 19911868 MAHMUT KAPLAN İMAM HATİP MERSİN AKDENİZ
1195 19896427 MEHMET BENGİ İMAM HATİP MERSİN AKDENİZ
1196 19894292 AYŞEGÜL YÜKSEL ■ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN AKDENİZ
1197 20074877 AYTAÇ AB AYLI KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN AKDENİZ
1198 19897328 ADEM AKKUŞ MÜEZZİN KAYYIM MERSİN AKDENİZ
3199 20115593 ARZU KILINÇ VAİZ MERSİN AYDINCIK
1200 19883452 RIFAT CANPOLAT İMAM HATİP MERSİN ERDEMLİ
1201 20074863 FİLİZ YAVUZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN ERDEMLİ
1202 20060306 M EHM ET DOGANAY CEZAEVİ VAİZİ MERSİN SİLİFKE -
1203 20043772 HARUN REŞİT MIDTK İMAM HATİP MERSİN SİLİFKE
1204 19873917 ÖMER KİL İMAM HATİP ■ MERSİN SİLİFKE
1205 20012321 ABDULLAH GÜLER UZMAN VAİZ MERSİN SİLİFKE
1206 19852457 CUMALİ YAVUZ İMAM HATİP MERSİN TARSUS
1207 19892139 MÜKREMİN KARAKULAK İMAM HATİP MERSİN TARSUS
1208 20074860 HATİCE UYĞUR KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN TARSUS
1209 20123065 RAZİYE YAVUZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN TARSUS
1210 19801772 ALIKIUNÇ VAİZ MERSİN TARSUS
1211 20141045 İSMAtL ÖZKAN 4/B İ.H. MERSİN TOROSLAR
1212 19874856 HAMZA BOŞNAK İMAM HATİP MERSİN TOROSI .AR
1213 20111381 İSHAK AKKAN İMAM HATİP MERSİN TOROSLAR
1214 20061616 ABİDE DALDA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN TOROSLAR
1215 20123551 SÜMF.YYE ELMAS KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN TOROSLAR


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI tU İLÇE
1216 20113321 FATMA ŞAHİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MERSİN YENİŞEHİR
1217 20060325 MÜCAHİT ÖN VHKİ MUĞLA
1218 20151512 ÖMER BAYIR 4/B İ.H. MUĞLA FETHİYE
1219 19790964 HARUN TAN MAM HATİP MUĞLA FETHİYE
1220 19876152 RECEPGÜNGÜR MAM HATİP MUĞLA FETHİYE
1221 19891638 OSMAN İMECE MÜEZZİN KAYYIM MUĞLA FETHİYE
1222 19960724 ÜREYİ! KARADUMAN MAM HATİP MUĞLA KÖYCEĞİZ
1223 19790612 HAŞAN ERSÖZ LÇE MÜFTÜSÜ MUĞLA MARMARİS
1224 20112259 KENAN ARSLAN MAM HATİP MUĞLA MENTEŞE
1225 19822023 MEVLÜT ÖN MAM HATİP MUĞLA MENTEŞE
1226 20116873 NİLGÛN ATICI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MUĞLA MENTEŞE
1227 20013827 SERDAR GÜ! F.R KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MUĞE,A MENTEŞE
1228 20129767 İRFAN ÖKSÜZCE MAM HATİP MUĞLA MİLAS
1229 19892036 NURSt AKSOY İMAM HATİP MUĞLA SEYDIKEMER
1230 19875956 SÜLEYMAN GÖKMEN İMAM HATİP MUĞLA SEYDÎKEMER
1231 20127453 BEKİR ÖZCAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MUĞLA SEYDİKEMER
1232 19980130 BURHAN BALKAN İMAM HATİP MUŞ
1233 20074974 MELİHA İĞDİ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ MUŞ
1234 20073107 ÖMER FARUK KADİOĞLU İMAM HATİP MUŞ MALAZGİRT
1235 20064140 FİRDEVS ADIYAMAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ NEVŞEHİR
1236 20071753 MİYASF. RAYSAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ NEVŞEHİR
1237 20075131 ESMA GÖZÜBÜYCK KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ NEVŞEHİR GÜLŞEIIİR
1238 20075137 HAFIZA CEYLAN YILMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ NEVŞEHİR ÜRGÜP
1239 20076466 MUSTAFA ÖKSÜZ MÜEZZİN KAYYIM NEVŞEHİR ÜRGÜP
1240 19963944 NEJMETTÎN EKER İMAM HATİP NİĞDE
1241 20064148 ESMA KULLUK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ NİĞDE
1242 20064145 SIDDIKATÜRK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ NİĞDE
1243 20010745 YAVUZ TUĞBERK VAİZ NİĞDE ALTUNIIİSAR
1244 20072097 ORHAN KIIINÇ MÜEZZİN KAYYIM NİĞDE BOR
1245 19980004 ÖMER ERGİN EĞİTİM UZMANI ORDU
1246 19852002 BELGÜZAR ÇİÇEK MURAKIP ORDU
1247 19932537 EKREM TOPAL VHKİ ORDU
1248 19876326 HALİT SARI HİZMETLİ ORDU ALTINORDU
1249 19863071 MURAT ALPTEKİN İMAM HATİP ■ ORDU Al.TINORDU
1250 19851894 NESİME DÜZGÜN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ORDU ALTINORDU
1251 20139867 YASEMİN ERENLER ARAŞ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ORDU ALTINORDU
1252 20081833 İDRİS SARI MÜEZZİN KAYYIM ORDU ALTINORDU
1253 201212020 MÜCAHİT YILMAZ MÜEZZİN KAYYIM ORDU ALTINORDU
1254 19895385 CEMAL DEMF.TGÜI. ŞEF ORDU ALTINORDU
1255 20021745 MUSTAFA ÖNER VAİZ ORDU ALTEN'ORDU
1256 20011108 EYÜP ÇAP VHKİ ORDU ALTINORDU
1257 19980022 SAMİ ALIŞ VHKİ ORDU ALTINORDU
1258 19962698 .ABDULLAH TANIŞ İMAM HATİP ORDU ÇATALPENAR
1259 20131696 HÜSNE ORDU HİZMETLİ ORDU FATSA
1260 19886013 ADEM ÇAKIR MÜEZZİN KAYYIM ORDU FATSA


S,NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YATTIĞI İL /İLÇE
3261 20060209 HÜSEYİN BENLİ MAM HATİP ORDU GÖLKÖY
1262 19931759 MUHSİN SAYLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ORDU KUMRU
1263 19771019 MEHMET BAHTİYAR MAM HATİP ORDU PERŞEMBE
1264 20134200 EMRULLAH GÖRMÜŞ MAM HATİP ORDU UT..UREY
1265 20074924 RUKİYE KAYA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ORDU ÜNYE
1266 19773199 ALÎ YAZICI L MÜFTÜ YARDIMCISI OSMANİYE
1267 20125619 FÎLÎZ YILMAZ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ OSMANİYE
1268 20061735 KONCA ÇİMEN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ OSMANİYE
1269 20116927 UMMÜSÜ TOPÇU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ OSMANİYE
1270 20010487 HANİFİ ÇELİK MAM HATİP OSMANİYE BAHÇE
1271 19940313 MUSTAFA CANBOLAT ŞEF OSMANİYE DÜZİÇİ
1272 19900754 İBRAHİM KAR AK AYA MAM HATİP OSMANİYE HASANBEYLİ
1273 20152842 MAHMUT KAYA 4/B İ.H. OSMANİYE KADİRLİ
1274 200712714 ALİ TÜRKAN 'MAM HATİP OSMANİYE KADİRİ!
1275 19920389 EYÜP BAZ İMAM HATİP OSMANİYE KADİRLİ
1276 20117041 MUHAMMET ALÎ AKSU İMAM HATİP OSMANİYE KADİRLİ
1277 19812724 NURHAN SAYGILI KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ OSMANİYE KADİRLİ
1278 20072081 SENA YANARATEŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ OSMANİYE KADİRLİ
1279 20125820 ZEHRA KARAİBİŞ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ OSMANİYE KADİRLİ
1280 20000292 HÜSEYİN KARACA EĞİTİM GÖREVLİSİ O N.BİLMEN Dll\! YÜK İHT. MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ _<IMI<1
1281 20130035 FEYZA ÖZDEMİR ÖĞRETMEN RIFAT BÖREKÇİ EĞİTİM MERKEZİ mMİRLÜĞÜ
1282 20137614 REFİKE YILMAZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ RİZE
1283 20115479 SELMAİNCE KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ RİZE ARDEŞEN
1284 20061259 MERYEM ÖZBEK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ Rİ7F.GÜNKYSU
1285 19920346 PAŞALİ YILMAZ MÜEZZİN KAYYIM RİZEHEMŞİN
1286 20021987 İsmail yIldirim İMAM HATİP RİZE KALKANDERE
1287 19875942 HÜSEYİN KARAMAHML’TOĞLU İMAM HATİP SAKARYA ADAPAZARI
1288 19750786 SADETTİN KARAKUŞ İMAM HATİP SAKARYA ADAPAZARI
1289 20081863 TUĞRULERSOY İMAM HATİP SAKARYA ADAPAZARI
1290 20074299 ELİF KILIÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAKARYA ADAPAZARI
1291 20124721 AYŞEGÜL ERASLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAKARYA AKYAZI
1292 19821642 AHMET AY'l'A İMAM HATİP SAKARYA ERENLER
1293 20010426 SEYFUELAH COŞKUN CEZAEVİ VAİZİ SAKARYA GEYVE
1294 19852318 ALİ SAKA HİZMETLİ SAKARYA PAMUKOVA
1295 20030579 YÜKSEL GÜNER İMAM HATİP SAKARYA PAMUKOVA
1296 20115912 RAMAZAN YILMAZ MÜEZZİN KAYYIM SAKARYA PAMUKOVA
1297 20021377 CİHAN ÖZEL VAİZ SAKARYA SAP,ANCA
1298 19883649 ÖMER ERENOĞLU İMAM HATİP SAKARYA SERDÎVAN
1299 19890162 AYI A BAL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAKARYA SERDÎVAN
1300 20074266 LİBABE YÖNDÜM KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAKARYA SERDÎVAN
1301 20114825 RABÎA KARDOüAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAKARYA SERDÎVAN
1302 20103012 ABDUL ÇELİL KIROĞLU MÜEZZİN KAYYIM SAKARYA SERDÎVAN
1303 19893104 AHMET AKSU ŞUBE MÜDÜRÜ SAKARYA SERDÎVAN
1304 20074298 AYŞEGÜL ESKİKURT VAİZ SAKARYA SERDÎVAN
1305 20030975 HİDAYET SEVEN CEZAEVİ VAİZİ SAMSUN


S.NO Sicil. NO A1)I SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1306 19973497 H ACI MEHMET AKDOĞAN UZMAN VAİZ SAMSUN
1307 20083470 HATİCE ÖZTÜRK VAİZ SAMSUN
1308 19873204 SABRI DEMİRDEN MAM HATİP SAMSUN 19 MAYIS
1309 20061423 FİKRİYE DİRİLİK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN 19 MAYIS
1310 20122473 SEMİHA ATMACA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN 19 MAYIS
1311 19894496 İSMET ŞAL MAM HATİP SAMSUN ATAKUM
1312 20079237 NETİCE DURAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN ATAKUM
1313 20122713 SELMAALDAYRAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN ATAKUM
1314 20129921 ERDEM İNAN HİZMETLİ SAMSUN AYVACIK
1315 19872373 KENAN ACAR İMAM HATİP SAMSUN BAFRA
1316 20079306 MERYEM AŞÇI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN CANİK
1317 20051078 FATMA ERGİN KUR'AN KURSU UZM. ÖĞRT. SAMSUN CANİK
1318 20070473 ÖMER TOPÇU VHKİ SAMSUN ÇARŞAMBA
1319 19975408 HARUN AY İMAM HATİP SAMSUN İLKAD1M
1320 20115294 SEDAT ÖĞME İMAM HATİP SAMSUN İLKADIM
1321 19871012 BEKİR ALIOĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN İLKADIM
1322 20124342 İLKNUR YILMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN İLKADIM
1323 19942344 NURGÜL ALPAYDIN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN İLKADIM
1324 20124028 SELMA SAĞLAM KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN İLKADIM
1325 200711849 SULTAN ÖZKUL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SAMSUN İLKADIM
1326 20137630 SAVAŞ YILDIZ İMAM HATİP SAMSUN KAVAK
1327 20010108 SİNAN BOYÜT UZMAN VAİZ SAMSUN TERME
1328 19864333 ARSI..AN YFŞtLORAİ, İMAM HATİP SAMSUN VEZİRKÖPRÜ
1329 201210508 KENAN YAVUZ İMAM HATİP SAMSUN VEZİRKÖPRÜ
1330 19763978 KADİR KÖTÛLÜKETMEZ İLÇE MÜFTÜSÜ SAMSUN YAKAKbNT
1331 19850965 HAŞAN GÜNEŞ İMAM HATİP SİİRT
1332 19810935 NUREDDİN SANCAR İMAM HATİP SİİRT
1333 19975296 ÖMER ERKO KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SİİRT
1334 20061419 SÜMEYRA ASLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SİİRT
1335 20079815 BEHÇET AKSOY MÜEZZİN KAYYIM SİİRT KURTALAN
1336 19882542 ESAT KURT VHKİ SİİRT ŞİRVAN
1337 19972169 ORHAN GÜLEÇ ' İMAM HATİP SİNOP
1338 19887091 REMZİ TEKİN İMAM HATİP SİNOP
1339 20132294 RAHtME ATMACA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SİNOP
1340 19801782 OĞUZ METİN VAİZ SİNOP
1341 19931582 UFUKHAMZA YARIM HİZMETLİ SİNOP BOYABAT
1342 19831183 HAŞAN DEMİR İMAM HATİP SİNOP BOYABAT
1343 20139233 11 .YAS KAYA İMAM HATİP SİNOP BOYABAT
1344 19951365 İSA ASLAN MÜEZZİN KAYYIM SİNOP BOYABAT
1345 19972410 SAMİ SİPAHİOĞLU İLÇE MÜFTÜSÜ SİNOP DİKMEN
1346 19960872 HAŞAN İBRAHİM SEÇGÎN İMAM HATİP SİNOP DURAĞAN
1347 19950676 ENVER K1LIÇASLAN MÜEZZİN KAYYIM SİNOP DURAĞAN
1348 19975398 AHMET FATİH YILMAZ VHKİ SİNOP DURAĞAN
1349 19979088 CAFER ÇEVİK İMAM HATİP SİNOP GERZE
1350 19961473 SİNAN ÇELEBİ İMAM HATİP SİVAS


S.NO SİCİI, NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1351 20128383 HALİL İBRAHİM ERBAŞ MÜEZZİN KAYYIM SİVAS
1352 19963409 ŞABAN KAYA MÜEZZİN KAYYIM SİVAS
1353 20043506 MUHAMMET ALt BABAMGÜL MAM HATİP SİVAS DİVRİĞİ
1354 20077980 SONER TAN MAM HATİP SİVAS DOĞANŞAR
1355 20103272 MURAT ARSLAN VAİZ SİVAS GÜRÜN
1356 19976186 ALİÖZBAY KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ SİVAS ZARA
1357 20031109 YUSUF YEKTİR UZMAN VAİZ ŞANLIURFA
1358 19833048 MAHMUTTUZ LÇEMÜFTÜSÜ ŞANLIURFA BİRECİK
1359 20131719 YAKUP ÇALIŞKAN MAM HATİP ŞANLIURFA BOZOVA
1360 19960904 MUSTAFA BİLEN MAM HATİP ŞANLIURFA FYYÜBIYE
1361 19820434 YUSUF ŞULUL MAM HATİP ŞANLIURFA EYYÛBtYE
1362 19871541 ABDULLAH TURAN MAM HATİP ŞANLIURFA HALtLtYE
1363 20022367 İSA AKKUZU İMAM HATİP ŞANLIURFA H Af, İT İYE
1364 19900767 MAHMUT NEDİM MEVLl'jTOĞLIJ İMAM HATİP ŞANLIURFA HALİLİYH
1365 19841103 MF.HMKT ŞAH KÜÇ1JKOĞLU İMAM HATİP ŞANLIURFA HALİLÎYE
1366 19930977 MEHMET ŞİBAK İMAM HATİP ŞAN LillRF A HALİLÎYE
1367 19821363 MUSTAFA YUNUSOĞLÜ İMAM HATİP ŞANLIURFA HALİLÎYE
1368 20030490 RECEP KILIÇ İMAM HATİP ŞANLIURFA HALİLÎYE
1369 19812060 YUSUF ALKAN İMAM HATİP ŞANLIURFA HALİLÎYE
1370 19990334 MEHMET ALt BOYOK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ŞANLIURFA HALİLİYF
1371 20074897 YASEMİN OĞUZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ŞANLIURFA HALİLİYE
1372 20074905 ZEYNEP KAYA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ŞANLIURFA HALtLtYE
1373 20116702 SULTAN TEMEL VAİZ ŞANLIURFA HARRAN
1374 20116574 YAKUP BÜYÜK VHKİ ŞANLIURFA HARRAN
1375 20116480 ADEM KEM İMAM HATİP ŞANLIURFA Hİ1.VAN
1376 20116552 ENVER KILIÇ İMAM HATİP ŞANLIURFA HİLVAN
1377 20021034 ALİ UŞAKLI İMAM HATİP ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
1378 20116434 BAYRAM AKBABA İMAM HATİP ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
1379 20043081 MAHMUT UŞAKLI İMAM HATİP ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
1380 201210439 MEHMET YILANCI İMAM HATİP ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
1381 20125352 SÜHEYLA KAYA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
1382 19881689 BEKİR BEŞKAT UZMAN İMAM HATİP ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
1383 20152261 EYÜP KARADAĞ 4/Bİ.H, ŞANLIURFA SİVEREK
1384 20116586 ÖMF.R FARUK YÜKSEL İMAM HATİP ŞANLIURFA SURUÇ
1385 20077514 ZÜBEYDE ŞİMŞEK KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ Ş1RNAK
1386 20140323 ALİ TAIISIN VAİZ ŞIRNAK
1387 20042628 MESUT TUTUK VAİZ ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP
1388 20000250 İHSAN SABUNCU MÜEZZİN KAYYIM ŞIRNAK CİZRE
1389 20040880 HAMZA ERİK VAİZ ŞIRNAK CİZRE
1390 20032764 MESUT AYDIK VHKİ ŞIRNAK CİZRE
1391 19970167 ŞEKVAN SABUNCU VHKİ ŞIRNAK CİZRE
1392 20063034 GÜLŞAH YILMAZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY
1393 19870293 HULUSİ UYSAL İMAM HATİP TEKİRDAĞ ÇORLU
1394 19803139 VAHİT KAHRAMAN ŞEF TEKİRDAĞ EĞİTİM MERKEZÎ
1395 20032744 KAHRAMAN TAŞÇI EĞİTİM GÖREVLİSİ TKKJRDAG bülllM MERKEZİ ’MfTnfiRi nün


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1396 20075193 ESRA TUNÇER VAİZ TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLISt
1397 19960456 NADİR AKGÜN MAM HATİP TEKİRDAĞ MURATLI
1398 19950755 GÜRHAN BAYRAK MAM HATİP TEKİRDAĞ SÜLFYMANPAŞA
1399 20114621 SEBAHAT GÜREL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TEKİRDAĞ SÜLFYMANPAŞA
1400 20124208 ZEHRA AKSU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TEKİRDAĞ SULEYMANPASA
1401 20052117 MUSA PINARLİ MÜEZZİN KAYYIM TEKİRDAĞ SULEYMANPASA
1402 19831500 FARUK YALÇIN MAM HATİP TOKAT
1403 19963109 KAYA DÜNDAR MAM HATİP TOKAT ERBAA
1404 19870726 SEYİT KÜSE MAM HATİP TOKATERBAA
1405 20062714 GÜ1 .AY ARRLAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TOKAT ERBAA
1406 19841961 BEKİR DİKMEN MAM HATİP TOKAT NİKSAR
1407 19900722 HABİP ASAL VAİZ TOKATNÎKSAR
1408 19895584 YILMAZ SERTTAŞ MÜEZZİN KAYYIM TOKAT ZİLE
1409 20079246 HÜSEYİN AKPINAR İMAM HATİP TRABZON AKÇAABAT
1410 20128194 MEHMET ŞENTÜRK İMAM HATİP TRABZON AKÇAABAT
1411 19822757 MUHAMMET ERDOĞAN İMAM HATİP 'TRABZON AKÇAABAT
1412 19886251 MURAT GEDİKLİ İMAM HATİP TRABZON AKÇAABAT
1413 19852108 RAMÎS KALAYCI İMAM HATİP TRABZON AKÇAABAT
1414 200711854 AYŞE KAYABAŞI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON AKÇAABAT
1415 20062799 MERYEM KARAAĞAÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON AKÇAABAT
1416 20114102 ELİF HALII.OĞLU VAİZ TRABZON AKÇAABAT
1417 20072263 ZEKİ GÜVEN VAİZ TRARZON BEŞİKDÜZÜ
1418 20060730 BİLAL HACÎÖMEROĞLU İMAM HATİP TRABZON ÇAYKARA
1419 20072262 FARUK NAFİZ ÖZKAN İMAM HATİP TRABZON DERNEKPAZARI
1420 19883698 KOKSAL KANDEMtR İMAM HATİP TRABZON DÜZKÖY
1421 20011663 YILMAZ BAYRAM VAİZ T RABZON DÜZKÖY
1422 19885680 AHMET BUIİITOĞLU İMAM HATİP TRABZON OF
1423 20100635 MUSTAFA DUMANGÖZ İMAM HATİP TRABZON OF
1424 19962314 MUSTAFA KESKİN İMAM HATİP TRABZON OF
1425 19931971 ABDUI.BAKİ ÖZTEMEL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON OF
1426 20136149 İBRAHİM ÜZÇADIROĞLU KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON OF
1427 20011788 OSMAN ÇAVUK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON OF
1428 20010822 YAKUT NACİ ÖZTEMEL KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON OF
1429 19893563 AYDIN MURUTOĞLU İMAM HATİP ■ TRABZON ORTAHİSAR
1430 20050772 GÜRSEL KIRAN İMAM HATİP TRABZON ORTAHtSAR
1431 19871958 HÜSNÜ YİĞİT İMAM HATİP TRABZON ORTAHİSAR
1432 19970724 ŞÜKRÜ BİRİNCİ İMAM HATİP TRABZON ORTAHİSAR
1433 20079250 AHMET ALÎ GÜRSOY KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON ORTAHİSAR
1434 20082906 ŞÜKRÜ AKBAŞ MÜEZZİN KAYYIM TRABZON ORTAHİSAR
1435 19791919 ŞERAFETTİN KAYHAN İMAM HATİP TRABZON VAKFIKEBİR
1436 20061607 IIANİFE MUZAFFER KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ TRABZON YOMRA
1437 20100308 MUSTAFA BULUT CEZAEVİ VAİZİ UŞAK
1438 19821322 AZİZ BURAL İMAM HATİP UŞAK
1439 19830846 İBRAHİM SEZER İMAM HATİP UŞAK
1440 19821366 NURİ YÜKSEL İMAM HATİP UŞAK


S.NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL /İLCE
1441 19853965 RAMAZAN DAMAR MAM HATİP UŞAK
1442 20051822 RAMAZAN ÖZTEMİR MAM HATİP UŞAK
1443 20075967 Fİ,VAN TOKMAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ UŞAK
1444 19881831 I-İATİCE HZER KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ UŞAK
1445 20121875 NEVİN KÖROĞLU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ UŞAK
1446 19881724 İBRAHİM CAN MÜEZZİN KAYYIM UŞAK
1447 19883333 RAMAZAN DURNA UZMAN İMAM HATİP UŞAK
1448 20030466 MEHMET ALÎ MÎŞE UZMAN VAİZ UŞAK
1449 19760942 ALİM KARA VAİZ UŞAK
1450 20101881 PINAR ÖZTÜRK VAİZ UŞAK
1451 19910410 MUHAMMET Al İ ÖZ AYDIN VHKİ UŞAK
1452 19861088 ABDULLAH COŞKUN 'MAM HATİP UŞAKBANAZ
1453 19932046 IIÜSEYtN YÜKSEL İMAM HATİP UŞAK BANAZ
1454 19960541 AHMET ERCAN İMAM HATİP ÜŞAK EŞME
1455 19881973 RAMAZAN KAHYA İMAM HATİP UŞAK EŞME
1456 20011336 MUSTAFA ATİCİ VAİZ UŞAK SİVASLI
1457 20011499 İLYAS KOŞAR VHKİ UŞAK SİVASLI
1458 19841232 VELÎ ÖZBEY VHKİ UŞAK SİVASLI
1459 19822519 ALİ ZORBOZAN İMAM HATİP UŞAKULUBEY
1460 19896409 MEHMET ÇETÎNTAŞ İMAM HATİP UŞAK ULUBEY
1461 20160493 BİLAL BARIŞ 4/B İ.H. VAN BAŞKALE
1462 20150219 BÜNYAMİN ÇE1İNKAYA İMAM HATİP VAN BAŞKALE
1463 20062630 YASEMİN IRMAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN EDREMİT
1464 19951420 İBRAHİM MACİT İMAM HATİP VAN ERCİŞ
1465 19887310 MEHMET KOÇ İMAM HATİP VAN ERCİŞ
1466 20124313 ZEHRA COŞKUN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN ERCİŞ
1467 19970785 MEHMET GÜLDAL VAİZ VAN GÜRPINAR
1468 20042733 ADNAN AYDIN İMAM HATİP VAN ÎPEKYOLU
1469 20124300 HATİCE İLHAN KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN IPEKYOLU
1470 20114843 NEVA DOĞRU KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN ÎPEKYOLU
1471 20116909 ÖZLEM HATİCE GÜLAÇ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN1 İPEKYOLU
1472 20061760 SELMABEREKE ' KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN IPEKYOLU
1473 20080305 FETHİ SENCER MÜEZZİN KAYYIM VAN İPEKYOLU
1474 20116897 MUHAMMET .AKBABA MÜEZZİN KAYYIM VAN İPEKYOLU
1475 20041794 ÖMER ALACA MÜEZZİN KAYYIM VAN İPEKYOLU
1476 20077113 ZELÜ1A ARZU ÇAKMAK KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ VAN TUŞBA
1477 19876163 BAYRAM ÇELENK İMAM HATİP YALOVA
1478 19931377 İSA İLTER İMAM HATİP YALOVA
1479 20131454 HACER ORHON KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YALOVA
1480 19840059 OSMAN UÇAR ŞEF YALOVA
1481 20043847 MEHMET UYANIK VAİZ YALOVA
1482 20101123 HÜSEYİN İSPİR İMAM HATİP YALOVA ARMUTLU
1483 19830321 SEI.MAN TULUMCU İMAM HATİP YAKIYA ÇINARCIK
1484 20123107 BAŞAK ORÇİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YALOVA ÇINARCIK
1485 20051130 BAYRAM ERKOVAN VHKİ YALOVA ÇİFTLİKKOY


S.NO SİCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL / İLÇE
1486 19960448 BÜNYAMİN FİDAN MAM HATİP YOZGAT
1487 20102290 IUBA ÖZKAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YOZGAT
1488 19886138 DURAN FİDAN MÜEZZİN KAYYIM YOZGAT
1489 19920017 MEVLÜTIIÖKE MÜEZZİN KAYYIM YOZGAT
1490 19980769 MURAT KARADUMAN MÜEZZİN KAYYIM YOZGAT
1491 19900748 YAŞAR MERİÇ MAM HATİP YOZGAT AKDAĞMADFM
1492 19901643 HÜSEYİN KAYA VHKİ YOZGAT AKDAĞMADENİ
1493 19890575 NECATİ KAYA MÜEZZİN KAYYIMI YOZGAT AYDINCIK
1494 19977444 TAHİR ASLAN MÜEZZİN KAYYIM YOZGAT ÇEKEREK
1495 20063868 TATMA ÜRYAN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YOZGATSARAYKENT
1496 20116914 AYŞE YOZGAT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YOZGAT SORGUN
1497 20127497 ELİT ÖZDE,MİR KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YOZGAT SORGUN
1498 19890552 ADEM MURAT İMAM HATİP YOZGAT ŞEFAATLİ
1499 20101502 MUSA ÜNAL İMAM HATİP YOZGAT ŞEFAATLİ
1500 20040661 MUSTAFA ALTAN İMAM HATİP YOZGAT ŞEFAATLİ
1501 19854486 GAZI İPEK İMAM HATİP YOZGATYERKÖY
1502 20102503 NESLİHAN AVŞAR CAMGÖZ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ YOZGAT YERKÖY
15U3 19884125 İDRİS BİRİNCİ CEZAEVİ VAİZİ ZONGULDAK
1504 19883490 AZMİ ALTUNKAY A İMAM HATİP ZONGULDAK
1505 20063089 SADİFE AYCI KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ZONGULDAK
1506 19871915 ALİ AKBAŞ HİZMETLİ ZONGULDAK ALAPLI
1507 20131779 MÜRSELEZENGİN İMAM HATİP ZONGULDAK ALAPLI
1508 19941482 SEZGİN aktepe İMAM HATİP ZONGULDAK ALAPLI
1509 19822198 İRFAN SARIOĞLU MÜEZZİN KAYYIM ZONGULDAK ALAPLI
1510 19973720 MURAT TAŞ MÜEZZİN KAYYIM ZONGULDAK ÇAYCUMA
İ511 19893456 MEHMET KAZKONDU İMAM HATİP ZONGULDAK DEVREK
1512 20113049 RAMAZAN ARŞTAN İMAM HATİP ZONGULDAK DEVREK
1513 19921032 EYÜP GÜMÜŞ İMAM HATİP ZONGULDAK EREĞLİ
1514 19920789 SABAHATTİN KART İMAM HATİP ZONGULDAK EREĞLİ
1515 19811292 EMİNE TURGUT KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ZONGULDAK EREĞLİ
1516 19894445 HALİME GÖKTEKİN KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ZONGULDAK EREĞLİ
1517 19865494 RAMAZAN DUMAN MURAKIP ZONGULDAK EREĞLİ
1518 20078612 tZZETDAŞKIRAN İMAM HATİP ZONGULDAK KOZLU
1519 20075850 VAHİT BİLİCİ MEMUR ZONGULDAK KOZLU


TC KİMLİK SİCİL NO ADI SOYADI İNTANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
l 45496688202 1609 :îakan TOKAÇ Dış Ekonomik İlişkiler Genel Müdürü Ankara / Çankaya
2 40747090742 1769 Tabir CANATAN Dtş Ekonomik İlişkiler GM Yard. Ankara / Çankaya
3 39022459442 2243 3krem KARİ'AL Daire Başkanı Ankara/ Çankaya
4 10871645170 2233 Tarun AKKAŞ Daire Başkam Ankara/Çankaya
5 12913442938 2168 Yusuf ALTINTAŞ Daire Başkam Ankara / Çankaya
6 46027742158 2167 Yusuf AÇIK8AS Daire Başkanı Ankara / Çankaya
7 14726575872 2142 Vlurat Engin AKKAS Daire Başkam Ankara / Çankaya
8 38344909246 638 Hüseyin. ZENGİN Tazine Başkontrolörii Ankara / Çankaya
9 19024859716 2083 Fatih SEZER Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
10 37134422568 2078 Levent KARADAYT Tazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
11 22540841196 2148 ratih AKBULUT Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
12 33697518732 2150 Muharrem DEMİRCİ Tazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
13 51304653232 2141 Erkan ARAT Hazine Kontrolörü Ankara/ Çankaya
14 32587678174 2404 Sami KOÇAK Hazine Kontrolörü .Ankara / Çankaya
15 19168000678 2151 Yusuf ÇELİK Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
16 26671084408 2143 Burak UYAN Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
17 37405614358 2210 Emnıllah DURMUŞ Hazine Kontrolörü Ankara/Çankaya
18 26656481604 2222 Mustafa GÜLEŞEN Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
19 26864422598 2216 Süleyman BIYIK Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
20 18868253674 2862 Bilal KENAR Stj. Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
21 48364234778 2733 Ahmet GÖDEEEK Stj. Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
22 16075041510 2938 Evtip El Ensar YAZICI Sti. Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
23 15437606282 2717 Rüstem ÖZ Stj. Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
24 33652776122 2935 Bilal BAŞOĞEIJ Stj. Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
25 19760534724 2934 Gökhan ÖZÜKAÇMAZ Stj. Hazine Kontrolörü Ankara / Çankaya
26 30691076046 2945 Tunahan KÖKMEN Sigorta Denetleme Aktüer Yardımcısı İstanbul / Şişli
27 37558538914 2414 Yunus Emre KAYRA Sigorta Denetleme Uzmanı İstanbul / Şişli
28 63568368500 2580 Ahmet ERDOĞAN Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
29 31120299388 2419 Hakan GÜNDOCrDU Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
30 13039182838 2295 Özdemir YALCIN Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
31 15536316662 2357 Vesile Gülnür KARADAĞ Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
32 58447374338 2853 Ömer YALVAÇ Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
33 13948507906 2309 Mustafa Uğur AL VER Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
34 43672579542 2516 Ezel KILIÇDERE Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
35 10885327598 2755 Kamuran DİNÇ Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
36 25111147642 2250 Mahmut Salih ÜNLÜ Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
37 İ902221463D 2487 Esalettin Yasin UYSAL Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
38 37819186878 2847 Tarık TOKÜÜZ Hazine Uzmanı Ankara/Çankaya
39 13502871030 2625 Ersin YANDIK Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
40 54565385966 2254 Fırat YILMAZ Hazine Uzmanı Ankara/Çankaya
41 33943534868 2582 Mehmet Tolga YÜCEL Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
42 42268020802 1969 Süleyman ÖZ Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
43 14560311056 1860 Ayşe YİĞİT Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
44 68095076652 2157 Fatih BOZKURT Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
45 43828929184 343 Selamet YAZICI Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
46 22598066862 2523 Ali KARAKÖSF, Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
47 362567 i 1506 149 Muzaffer ALACAOĞULLARI Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
48 35389822066 2745 Fevzi TOPÇU Hazine Uzmanı Ankara i Çankaya
49 19174752332 2518 Mustafa AHCl Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
50 23657336612 2714 Serkan IŞIK Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
51 66193239436 2558 Kürşad ARSLAN Hazine Uzmanı Ankara / Çankaya
52 10034819196 2814 Fatma Tuba DÖNMEZ Hazine Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
53 28003777880 2805 Yusuf DÖNMEZ Hazine Uzman Yardımcısı Ankara i Çankaya
54 14230695516 2942 Kamil AYGÖREN Hazine Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
55 23585704408 2810 Erdal SEBUKTEKİN Hazine Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
56 70477101524 2778 Gökhan DEMİR Hazine Uzman Yardımcısı Ankara i Çankaya
57 53701707808 2800 Kadir AKTUĞ Hazine Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
58 37705472566 2329 Cihan MEŞREFOGLU Hukuk Müşaviri Ankara / Çankaya
59 32029241508 2330 Kemal KİRBAŞ Hukuk Müşaviri Ankara / Çankaya
60 44596113676 2257 Taner YILDIZ Hukuk Müşaviri Ankara / Çankaya
61 62473200622 2331 Mehmet YILMAZ Hukuk Müşaviri Ankara / Çankaya
62 18914350708 2097 Ali KAYIM ÎV Denetçi Ankara / Çankaya
63 28817440352 1987 Saadettin DİLAVER Şube Müdürü Ankara / Çankaya
64 30340232670 31 İsmail ARIK Şube Müdürü Ankara / Çankaya
65 46123801476 2596 Turgut TÜRKEŞ Şef Ankara / Çankaya
66 11611222972 2134 Kazım PAMUK Bilgisayar İşletmeni Ankara / Çankaya
67 16715705260 2978 Nejla SÜZER Memur (Ş) Ankara / Çankaya


KURUMU: Radyo ve Televizyon Üst Kurulu
SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 221 Adem PETEK Üst Kurul Uzmanı ANKARA
2 575 Adem SENEMAN Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
3 596 Ahmet Şükrü ŞAFAK Daire Başkan Yardımcısı ANKARA
4 569 Ahmet YANIK Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
5 587 Ayşe YANIK Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
6 586 Ayşe ÖZDEMÎR Üst Kurul Uzman Yardımcısı İSTANBUL
7 475 Berrin AŞKIN BOZKURT Üst Kurul Uzmanı ANKARA
8 594 Enes DOĞAN Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
9 465 Erdem ÇAKMAK Üst Kurul (Eski) Uzmanı ANKARA
10 448 Erhan ESMERAY Uzman Denetçi ANKARA
11 584 Fatih ARSLAN Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
12 599 Fatih CENGİZ Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
13 509 Ferdi YILMAZ Üst Kurul Uzmanı ANKARA
14 576 İsmail FISTIK. Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
15 589 Mehmet AKİN Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
16 263 Mehmet Emin MALTAŞ Ust Kurul Uzmanı ANKARA
17 597 Mehmet OKAY Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
18 122 Mustafa DEMİRARSLAN Üst Kurul Uzmanı ANKARA
19 591 Mustafa İMAL Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
20 538 Mustafa KARAOĞLU Üst Kurul Uzmanı ANKARA
21 619 Mustafa SAĞDIÇ Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
22 582 Nebi BATTAL Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
23 579 Sevriye VERBAY Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
24 595 TuğbaMAHMUTOĞLU Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
25 469 Volkan KARADAĞ Üst Kurul Uzmanı ANKARA
26 503 Yasemin SARAÇ Üst Kurul Uzmanı ANKARA
27 570 Yasin UÇKUN Üst Kurul Uzman Yardımcısı ANKARA
28 347 Yılmaz KESMECİ Üst Kurul Uzmanı ANKARA
29 213 Yüksel EMBEL Üst Kurul Uzmanı ANKARA


KURUMU: SERMAYE PİYASASI KURULU

NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 2468-0824 YALÇIN KÖSE UZMAN İSTANBUL
2 2484-0847 MUHAMMED EMİN ÇETİNKÜNAR UZMAN İSTANBUL
3 2482-0845 MEHMET ZEKİ BİNGÖL UZMAN İSTANBUL
4 2470-0826 ADEM ÖZEL UZMAN ANKARA
5 2568-0980 ÖZCAN GÜRÇAY BİLİŞİM UZMAN YARDIMCISI ANKARA
6 2436-0765 EMRULLAH KAPLAN UZMAN İSTANBUL
7 2481-0844 KEMAL AYGAR UZMAN ANKARA
8 2459-0815 RAİF AKTAŞ UZMAN ANKARA
9 2438-0767 KÜBRA ÇELİK UZMAN İSTANBUL
10 2517-0918 HAKAN YILDIRIM UZMAN YARDIMCISI ANKARA
11 2467-0823 BİLAL YAZAROĞLU UZMAN ANKARA
12 2469-0825 KEMAL YILMAZ UZMAN ANKARA
13 2520-0921 ENES GÜNDOĞDU UZMAN YARDIMCISI İSTANBUL
14 2526-0927 HALUK DURGUT UZMAN YARDIMCISI İSTANBUL
15 2546-0954 HAŞAN HÜSNÜ KARAMANGİL UZMAN YARDIMCISI ANKARA
16 2521-0922 ZÜLKÜF KOÇ UZMAN YARDIMCISI İSTANBUL
17 2593-1005 RİFAT SONGÜR UZMAN YARDIMCISI ANKARA
18 2502-0877 ERDEM TUNCER UZMAN ANKARA
19 2518-0919 SEMİH FURKAN GÜNAYDIN UZMAN YARDIMCISI ANKARA
20 2363-0680 YASEMİN ÇAKIR UZMAN ANKARA
21 5220-0861 ALİ SAİD YÜKSEL SİSTEM PROGRAMCISI İSTANBUL
22 5125-0165 ORHAN ÖZCAN HALKLA İLİŞKİLER UZMANI ANKARA
23 5174-0225 ŞEREF AVCI TEKNİSYEN ANKARA
24 5094-0594 LEVENT SOYALP SİSTEM PROGRAMCISI ANKARA
25 5115-0698 MUSTAFA KALKAN SİSTEM PROGRAMCISI ANKARA
26 5145-0410 VELİT ÇİFTÇİ MÜDÜR ANKARA
27 2498-0873 SEVGİ AKTEKİN UZMAN İSTANBUL
28 2471-0827 EMİN TAYLAN ÖZTÜRK UZMAN İSTANBUL
29 5177-0647 NURETTİN BAĞLI KOL HALKLA İLİŞKİLER UZMANI ANKARA
30 1054-0899 MURAT KOÇ KURUL ÜYESİ İSTANBUL

 

KURUMU:TASARRUF MEVDUATI SİGORTA FONU

NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 59 DENİZ ABAY FON AVUKATI İSTANBUL/ŞİŞLİ
2 173 OĞUZAKYÜZ FON DENETÇİSİ İSTANBUL/ŞİŞLİ
3 364 MEHMET KAMİL OĞUZ ŞEF İSTANBUL/ŞİŞLİ
4 18 NEVZAT MAZI BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ İSTANBUL/ŞİŞLİ
5 327 ABDURRAHMAN YILMAZ FON UZMANI İSTANBUL/ŞİŞLİ
6 303 EROL KOÇ BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ İSTANBUL/ŞİŞLİ
7 FS/361 MURAT ERSOY İDARİ PERSONEL İSTANBUL/ŞİŞLİ
8 326 RESUL TÜRK FON UZMANI İSTANBUL/ŞİŞLİ
9 78 ASUMAN ÖZKAN FON AVUKATI İSTANBUL/ŞİŞLİ
10 115 AYLA KÜÇÜKOĞLU KELEŞ DAİRE BAŞKANI İSTANBUL/ŞİŞLİ
11 402 TURAN DALMA FON UZMANI İSTANBUL/ŞİŞLİ
12 172 AHMET YÜCEL VURAL FON UZMANI İSTANBUL/ŞİŞLİ

 

KURUMU: T.C. BAŞBAKANLIK TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI

SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 556 Ahmet ALGAN Uzman Ankara/Çankaya
2 789 Mehmet Uğur KARADUMAN Uzman Ankara/Çankaya
3 1047 Sedat GÜNEÇ Uzman Ankara/Çankaya
4 783 Yüksel ARSLAN Uzman Ankara/Çankaya
5 792 Eyüp CAN Uzman Ankara/Çankaya
6 1042 Dr. Ahmet ŞAHİN Başkan Yardımcısı İstanbul/Küçükçekmece
7 689 Mehmet HACIOĞLU Uzman İstanbul/Küçükçekmece
8 788 Baki Turan TUNCEL Uzman İstanbul/Küçükçekmece
9 918 Muhammed BEYAZIT Uzman İstanbul/Küçükçekmece
10 633 ÜmitİNGEÇ Uzman İstanbul/Küçükçekmece
11 782 Serkan TEMİZER Uzman İstanbul/Küçükçekmece
12 917 Tarık ÖZTÜRK Uzman İstanbul/Küçükçekmece

 

KURUM: TÜRK İŞBİRLİĞİ VE KOORDİNASYON AJANSI BAŞKANLIĞI

NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI Görev Yaptığı İl/İIçe
1. 74425429 Cenk Gedik VHKİ ANKARA/ÇANKAYA
2. 82531751 Kazım Doğan TİKA Uzman Yard, ANKARA/ÇANKAYA
3. 83658261 Özlem Keskin TIKA Uzmanı ANKARA/ÇANKAYA
4, 79551271 Halil İbrahim Erdal TİKA Uzmanı ANKARA/ÇANKAYA
5. 89692152 Mehmet Kaan Yüksel TİKA Uzman Yard. ANKARA/ÇANKAYA
6. 82454059 Ahmet Dayı TIKA Uzmanı ANKARA/ÇANKAYA
7. 72523112 Ömer Çetin Uzman ANKARA/ÇANKAYA
8. 81642042 Mehmet Bünyamin Bilir TİKA Uzmanı ANKARA/ÇANKAYA
9. 79425026 Dilek Sayın VHKİ ANKARA/ÇANKAYA
10. Mehmet T urgut Yılmaz Sözleşmeli Uzman ANKARA/ÇANKAYA

 

KURUMU: TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş.

Sıra No Kurum Sicil No Adı Soyadı Unvanı Görev Yaptığı İl/İlçe
1 1685 İRFAN YAŞAR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI Ankara/Çankaya
2 1741 FATİH ŞAHİN BAŞMÜFETTİŞ Ankara/Çankaya
3 1598 ONUR KARA KURT KIDEMLİ UZMAN Ankara/Çankaya
4 1601 CANER EMRE AKÇAY KIDEMLİ UZMAN Ankara/Çankaya
5 1641 ÖZGÜN ÖZENCİ UZMAN Ankara/Çankaya
6 1631 MURAT BUĞAN MÜŞAVİR Ankara/Çankaya
7 1650 ÖZKAN ERDAL MÜŞAVİR Ankara/Çankaya
S 1651 ABDULAZİM ÖZDEMİR MÜŞAVİR Ankara/Çankaya
9 1682 HATİCE METİN BAKIR MÜŞAVİR Ankara/Çankaya
10 1709 ZELİHA EŞKİ MÜŞAVİR Ankara/Çankaya
11 1740 CEM CİHANGİR ÜSTÜN MÜŞAVİR Ankara/Çankaya
12 1744 BURAK YILDIZ MÜFETTİŞ YARDIMCISI Ankara/Çankaya
13 1675 AYSEL GÜLERYÜZ ŞEF İstanbul/Şîşli
14 1683 FİLİZ KOÇ ŞEF Ankara/Çankaya



KURUMU: TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU
SIRA
NO SİCİL NO ADÎ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 8024 ABDULLAH AKBAY1R BAŞTEKNİSYEN İSTANBUL
2 1701? ABDULLAH YELDAN YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
3 17110 ABDULMECİT CÖMERT YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
4 16619 ABDUSSEMLD ÜZDAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
5 8308 ADEM KARACA ŞEFTEKNİSYEN ANKARA
6 8728 .ADEM ZANCO TAKİP MEMURU ANTALYA
7 16737 ADİL SAÇAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ İSTANBUL
8 16846 AHMET ÇAT MALT DENETÇİ ANKARA
16692 AHMET ÇİFTÇİ MUHABİR ANKARA
10 16844 AHMET FATİH METİN MALİ DENETÇİ ANKARA
İl 15933 AHMET GÖKHAN DEMİR MÜDÜR ANKARA
12 17123 AHMET tÇEN MUHABİR İSTANBUL
13 16518 AHMET İZGİ YAPLM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
14 i 7038 AHMET KARAKAŞ MUHABİR ANKARA
15 17107 AHMETKAYAR MUHABİR ANKARA
16 15061 AHMET KOYUNCU MÜŞAVİR ANKARA
17 16983 AHMET ÖZDEMİR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
18 16340 AHMET TORUN MUHABİR ANKARA
19 16868 AHMET TURAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
20 16926 AHMET ÜNSAL YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
2! 17149 AHMET YAVAŞ MUHABİR ERZURUM
22 16725 AKİF COŞKUN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
23 16770 ALAATTİN ÇAKIR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
24 16283 ALt AHMET BÖKEN MÜTERCİM SPİKER ANKARA
25 16549 ALÎ FUAT AYHAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
26 16949 ALİ HANCI YAPİM VE YAYIN GÖREVLİSİ İSTANBUL


27 16084 ALİ IHSAN TOKER MUHABİR DİYARBAKIR
28 16474 ALİ ÖZPARUN MUHABİR ANKARA
29 16016 Al,t RIZA SARI KAMERAMAN ANKARA
30 16229 ALİ SAĞIR MÜHENDİS MERSİN
31 16561 ALİ SF.RRAÇ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
32 16774 ALİ SUAT GÜNEK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
33 11463 ALİ YÜCE YAYIN ŞEFİ ANKARA
34 16986 ALPARSLAN GÜI.CÜ YAPIM VB YAYIN GÖREVLİSİ DİYARBAKIR
35 16040 ALPER TUFAN MONTAJCI ANKARA
36 13092 Al,TAN ÇAKIR ŞEFTEKNtSYEN ANKARA
37 17124 ARİF ŞİMŞEK MÜFETTİŞ ANKARA
38 16899 ASIM KART AL YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
39 17134 AStYü TÜRKMEN MÜFETTİŞ ANKARA
40 16186 AYHAN BAYKARA MONTAJCI ANKARA
41 16515 AYHAN ÇELEN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
42 7415 AYHAN 0 KATALI STRATEJİ UZMANI ANKARA
43 16923 AYHAN ÖZARSLAN MÜFETTİŞ ANKARA
44 16073 AYKUT YILDIR MUHABİR DİYARBAKIR
45 17455 AYNUR KÖSE İI-TER BAŞMİMAR ANKARA
46 16981 AYŞE GÖKÇEN CERRAHOĞLU MUHABİR ANKARA
47 16643 BAHADIR GÜRLER YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
48 17109 BAHTİYAR ATAMAN MÜFETTİŞ ANKARA
49 165Ü9 BARAN TAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
50 17060 BAŞAK EKİNCİ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
51 15363 BAYKALALAVANT YAPIM VE YAYIN ELEMANI ANKARA
52 16845 BEI.MA TÜRKCAN KARKA MAlt DENETÇİ ERZURUM
53 16598 BERTAN GOLAL MUHABİR İSTANBUL
54 16114 BEŞİR ELMAS SPİKER ANKARA


55 17030 BEYTULLAII DAYAR SPİKER ANKARA
56 16269 BEYTULLAH OK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
57 16251 BİLAL AK.YILDIRIM YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ DİYARBAKIR
58 17103 BİLAL EĞLENCE MÜFETTİŞ ANKARA
59 16911 BİLAL YİĞİT YAPİM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
60 15073 BİROL UZUNAY STRATEJİ UZMANI . ANKARA
61 1655S BURAK AI1MED DOĞAN YAPİM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
62 16339 CAVİT ATASEVER MUHABİR ANKARA
63 16919 CELAL ÇAKMAK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
64 16989 CELALETTİN TURGUT MUHABİR ANKARA
65 16634 CELİITAT YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
66 17079 CENGİZ KAYA YAPİM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
67 1508! CENGİZ YEL ARAŞTIRMACI ANKARA
68 16259 CUMA ŞEICERDAĞ MÜHENDİS ANKARA
69 15883 CUMALİ ÇAYGEÇ MUHABİR ANKARA
70 15072 ÇETİN TÜZÜN ARAŞTIRMACI ANKARA
71 14047 ÇETİN YAVAŞ BAŞMÜHENDİS İZMİR
72 7845 DR. SEDAT ONAY ARAŞTIRMACI ANKARA
73 16930 EBUBEKİR KEPEK müfettiş ANKARA
74 16967 EFNAN YILAN MUHABİR İSTANBUL
75 17156 EMRAH ALADAÖ MÜFETTİŞ ANKARA
76 16279 EMRAH TİMUÇİN YAZICI MUHABİR ANKARA
77 16866 EMRE KAZAN YAPIM VB YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
78 17076 EMRE ÖZTÜRK MUHABİR ANKARA
79 16833 ENES BORA MUHABİR İSTANBUL
80 16099 ENESEKER SPİKER İstanbul
81 16103 ERCÜMENT ÖZMEN SPİKER ANKARA
82 16999 ERDAL DAYAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA


83 16719 ERDAL DİZMAN YAPIM VE YAYN GÖREVİ İSİ .ANKARA
84 15453 ERDAL KIZKAP AN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
85 15831 ERDOĞAN BAYCAN YAPIM VE YAYIN ELEMANI . ANKARA
86 13928 ERDOĞAN YILDIZ YAYIN ŞEFİ ANKARA
87 17044 ERGÜL MERCAN KAYAPINAR SPİKER DİYARBAKIR
88 11458 EROL UYSAL RAŞTEKNİSYEN ANKARA
89 13316 EROL YÜKSEL BAŞKAN YARDIMCISI ANKARA
90 1690! ERSAN YALÇJNKAYA YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
91 16085 ERSİN ÇELİK MUHABİR ANKARA
92 15080 ERSİN ŞANLI MÜDÜR ANKARA
93 16715 ERTAN RÎDHA MUHABİR İSTANBUL
94 16871 ERTUĞRULUNCU MÜHENDİS ANKARA
95 16071 EŞREF ÜZÜM MONTAJCI ANKARA
96 16903 EVREN KARA YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
97 16680 EYÜP EREN MUHABİR ANKARA
98 16079 EYÜP KESER MONTAJCI ANKARA
99 17154 FADIL AKSU YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ .ANKARA
i 00 16992 FARUK SEVEN SPİKER İSTANBUL
101 17057 FARIIKYAKUT YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
102 16959 FATİH GÜLÜŞEN YAPIM VE YAYIN' GÖREVLİSİ ANKARA
103 16816 FATİH KAPAN MALİ DENETÇİ ANKARA
104 17035 FATİH MEHMET DOĞAN YAPIM VE YAYIN" GÖREVLİSİ ANKARA
105 1714! FATİH ÖZBAHÇECİ YAPIM VE YAVTN GÖREVLİSİ ANKARA
106 17142 FATİH SAYAR MUHABİR ANKARA
107 17028 FATİH SÖNMEZ MÜFETTİŞ ANKARA
108 15977 FATMA DOEMACI ARAŞTIRMACI ANKARA
109 13992 FAYSAL ATA BAŞTEKNİSYEN ANKARA
110 16772 FEDAİ İPEK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA


111 13294 FERDUN ÖZCAN SESLENDİRME YÖNETMENİ ANKARA
112 17115 FERHAT DURUK AN MUHABİR ANKARA
m 15420 FERHAT YAZICI YAPIM VE YALIN GÖREVLİSİ DİYARBAKIR
114 15881 FESİH TAŞ PRODÜKTÖR ANKARA
115 11771 FETHUULAH KTRŞAN STRATEJİ UZMANI ANKARA
116 15065 FEVZİ DURAN MÜŞAVİR ANKARA
117 16912 FİGEN ÇİNAR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
118 17069 GÖKHAN KOZ YAPIM VE YAYIN GÖREVLfSt ERZURUM
119 16935 GÜLAY UGAR AVUKAT ANKARA
120 17041 GÛLTEN IŞIK HACI! ARLI MÜFETTİŞ ANKARA
121 15972 GÜNAY ÇALIŞKAN TEKNİSYEN ANKARA
122 16091 HAKAN AKSEL YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
123 16618 HAKAN AYDIN MUHABİR ANKARA
124 16905 HAKAN KARACA MÜHENDİS ANKARA
125 16759 HAKAN KARIMAN MUHABİR ANKARA
126 17070 HAKAN MALKOÇ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
127 16811 IIALİL KARABEKİR MALİ DENETÇİ ANKARA
128 9232 HALİL KİLİÇ MÜŞAVİR ANKARA
129 17075 HALİTMUSAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
130 17022 HALtTOĞUL YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
131 16101 HAMİDE DEMET AKAT SPİKER İSTANBUL
132 16180 HAMZA GÜNF.RİGÖK SPİKER ANKARA
133 15793 HAŞAN DASRİ ERDEN MÜTERCİM SPİKER TRABZON
134 16925 HAŞAN BOSTAN YATIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
135 17167 HAŞAN ÇELİK YAPİM VE YAYIN ELEMANI ANKARA
136 17113 HAŞAN HÜSEYİN ÖRS YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
137 16637 HAŞAN YAMAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
138 17127 IIAVA ORDU YAPIM VF. YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA


139 17246 HÜLYA ÖZTEKİN MEMUR İSTANBUL
14Ü 16604 HÜSEYİN ARSLAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
141 17136 HÜSEYtN EI.MAS YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
142 i 7066 HÜSEYİN GÜNEL YAPIM VE YAYIN GÖREVİ.ÎSÎ ANKARA
143 9195 HÜSEYİN SOLAK MÜDÜR ANKARA
144 16701 İBRAHİM ERDEM YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
145 17093 İBRAHİM HALİL CAYMAZ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
146 16729 İBRAHİM HALİL ÖZTÜRKERİ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
147 17040 İBRAHİM HALİL POLAT YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
148 17119 İBRAHİM KUMLK MÜHENDİS ANKARA
149 16611 İBRAHİM Ö7TÜRK MUHABİR ANKARA
150 17067 İBRAHİM TOSUN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
151 16212 İLHAN BAHADIR MONTAJCI ANKARA
152 16247 İLYAS DAL YAPIM VE YAYIN ELEMANI DİYARBAKIR
153 16779 İSMAİL BİŞGİN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
154 8012 İSMAİL ENGİN AKBAŞ BAŞTEKNİSYEN ANKARA
155 17029 İSMAİL IRMAK YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
156 12777 İSMAİL KILIÇ BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
157 12606 İSMAİL ÖZBEK TEKNİSYEN ANKARA
158 16586 KADİR YETİK MUHABİR ANKARA
159 16214 KAMER ÇETİNER MÜHENDİS ANILARA.
160 13634 KAMİL AYKAN KOR. VE GÜV.MEM. ANKARA
161 17015 KEMAL ERDEM YÖNETİM HİZMETLERİ UZMAN! ANKARA
162 16623 KENAN ÖZTÜRK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
163 16910 KORAY ÇINAR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
164 16174 KORAY DEMİRCİ PRODÜKTÖR ANKARA
165 i 5905 KUBİLAY SÜSLÜ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
166 14809 KUBULAY ERDOĞAN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA


167 16904 KÜRŞAT YILMAZ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
168 16982 LOKMANCAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
169 14328 MAIIFUZ KONUŞ KOR. VE GÜV.MEM. DİYARBAKIR
170 15946 MEHMET AKİF ÖZTÜRK TEKNİSYEN ANKARA
171 16388 MEHMET ALİ ÖO.ET YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
172 16364 MEHMET BİLAL ÇOLAK PRODÜKTÖR ANKARA
173 16749 MEHMET BİLGİÇ MUHABİR ANKARA
174 16341 MEHMETÇİĞİN MUHABİR ANKARA
175 36927 MEHMET DARÇIN MÜFETTİŞ ANKARA
176 17143 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ. ANKARA
177 12830 MEHMET FETHİ FIRINCI BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
178 16158 MEHMET FF.TÎ CEYLAN YAYIN DENETMENİ ANKARA
179 16722 MEHMET KIŞLAR MÜHENDİS ANKARA
180 16769 MEIIMET KUŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ İSTANBUL
181 16997 MEHMET MUSTAFA EVLİ SPİKER ANKARA
182 16215 MEHMET ÖZKAR BAŞMÜHENDİS ANKARA
183 15923 MEHMET ÖZTOP MÜFETTİŞ ANKARA
184 16620 MEHMET SALİH HELVACI YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
185 13383 MEHMET ŞAHİN PRODÜKTÖR ERZURUM
186 16995 MEHMET ŞÎRÎN ÇOBAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
187 16254 MELAIİAT ULUÇ SPİKER ANKARA
188 16282 MERYEM MADAK MUHABİR ANKARA
189 17157 METİN GEZEN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
190 15880 METİN YİĞİT YAPIM VE YAYIN GÖREVİ.tSt ANKARA
191 16305 MEVLİT ERGİN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
192 16917 MF.VLÜT YAMAN YAPIM VE YAYrN GÖREVLİSİ ANKARA
193 16730 MUALLA AKMAN SERİK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
194 15926 MUHAMMED ÇİÇEK ARAŞTIRMACI ANKARA


195 17178 MUHAMMED SALİH BOZTAŞ MUHABİR ANKARA
196 16004 MUHAMMED YUSUF ESER MUHABİR İZMİR
197 16960 MUHAMMET AVCI YAPIM VE YAYN GÖREVLİSİ ANILARA
198 i 7082 MUHAMMET CAVİT MERİÇ YAPIM VE YAYLN GÖREVLİSİ ERZURUM
199 16472 MUHAMMET KARA YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
200 16837 MUHSİN ALKAN BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
201 16384 MURAT GEZER MUHABİR ANKARA
202 15571 MURAT KABAN YAPIM VE YAYIN ELEMAN! ANKARA
203 15074 MURAT KARACA HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
204 13280 MURATÖZKÖSE STRATEJİ UZMANI ANKARA
205 16881 MUSTAFA AKTÜRK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
206 16486 MUSTAFA ALTINTAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
207 17137 MUSTAFA ASLAN MUHABİR İSTANBUL
208 16135 MUSTAFA BALTA MUHABİR ANKARA
209 16460 MUSTAFA KEMAL ALP YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
210 17085 MUSTAFA KEMAL KARA MÜHEMDtS ANKARA
21! 17473 MUSTAFA OYMAK STRATEJİ UZMANI ANKARA
212 16717 MUSTAFA ÖZDEMÎR YAPIM VE YAYIN GÖREVİ ,İSİ ANKARA
213 16746 MUSTAFA PINAR MUHABİR ANKARA
214 17065 MUSTAFA REYHANLIOĞI.U YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
215 16687 MUSTAFA SAVAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ İSTANBUL
216 16483 MUSTAFA SELMAN ATAKUL YAPIM VE YAYIK GÖREVLİSİ ANKARA
217 16621 MUSTAFA ULUIRMAK MÜHENDİS ANKARA
218 16907 MUSTAFA ÜNAL YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
219 15819 MUSTAFA YAZKAN MÜTERCİM SPİKER ANKARA
220 13933 MUSTAFA YEKTA TEKNİK YÖNETMEN ANKARA
221 9728 MUSTAFA YILDIZ BAŞMÜHENDİS İSTANBUL
222 17073 NAGİHAN KOÇ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA


223 15075 NECATİ VEFA İLHAN STRATEJİ UZMANI ANKARA
224 9326 NEJDET YARBA BAŞTEKNÎSYEN ANKARA
225 16914 NESLİHAN ÖZEL YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
226 16970 NİYAZI ÖZKAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
227 16731 NURDAN AYŞE COŞKUN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
228 16R80 NURGÜL DİNÇ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
229 15459 NURİ COŞAR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
230 17087 NURİDURNA YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ERZURUM
231 16058 OĞUZHAN ERDEM MUHABİR İSTANBUL
232 17031 OKAN YABACI YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
233 15895 ORHAN EREN PRODÜKTÖR ANKARA
234 16459 ORHAN TOKMAK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
235 13792 OSMAN AYDIN BAŞTEKNİSYEN ANKARA
236 15890 OSMAN KIRAL BAŞMÜHENDİS ANKARA
237 13979 OSMAN NURİ ERDEM USTA İSTANBUL
238 15945 OSMAN TAHA SİRKECİ TEKNİSYEN ANKARA
239 16707 ÖMER FARUK YILDIZ YAPIM VE YAYİN GÖREVLİSİ ANKARA
240 17204 ÖNDER EFİL YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
241 16599 ÖZCAN KESER MUHABİR İSTANBUL
242 13093 ÖZDEN KINIK STRATEJİ UZMANI ANKARA
243 16032 ÖZGÜN OZAN KARADAĞ PRODÜKTÖR İSTANBUL
244 16616 ÖZGÜR AKSOY MUHABİR ANKARA
245 16703 ÖZKAN PÜSKÜLLÜ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
246 16894 PINAR T10I.AT YAPIM VE. YAYIN GÖREVLİSİ ERZURUM
247 15S42 RAHMİ ŞENER YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
248 17104 RASÎM BULUT YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
249 J 7509 RECEP DURGUN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
250 16906 RECEP ŞEN MÜFETTİŞ ANKARA


251 16928 REMZÎYE EI.REY ODABAŞ MÜFETTİŞ ANKARA
252 11296 REŞİT MUHTAR SANATÇI(SES) İZMİR
253 9193 RIDVAN AülLKAYA TEKNİK YÖNETMEN ANKARA
254 17263 RİFAT GÜNEŞ MEMUR ANKARA
255 15947 SADETTİN POLAT TEKNİSYEN ANKARA
256 16488 SAFİYE TOKGÖZ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
257 16736 SAİT EDİĞE YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ İSTANBUL
258 15082 SALİ11 DURSUN STRATEJİ UZMANI ANKARA
259 16119 SALİH ÜZER PRODÜKTÖR ANKARA
260 15884 SEDAT DALDA YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
26! 17324 SEDAT TURHAN HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
262 17116 SEDAT YEŞİLİRMAK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
263 14320 SELAMI AKCAY KOR. VE GÜV.MEM. DİYARBAKIR
264 16510 SELAMI GÜLER YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
265 15063 SELAMİ KARANFİL MÜŞAVİR ANKARA
266 17150 SELÇUK AYVAZ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
267 16159 SELÇUK ÇELİK MUHABİR ANKARA
268 17166 SELİM TURAN YAPLM VE YAYIN GÖREVIİSİ ANKARA
269 1707i SENAN ÇOLAK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
270 15089 SERDAR SERBEST STRATEJİ UZMANI ANKARA
271 17129 SERKANCANBAZ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
272 15907 SERVET DAĞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
273 16589 SERVET SAYMA MUHABİR ANKARA
274 16527 SEYİD KILIÇ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
275 15090 SEZAİ YAVAŞ STRATEJİ UZMANI ANKARA
276 16804 SEZGİN YILMAZ MALI DENETÇİ ANKARA
277 17151 SINAN GÜNEŞ YAPIM VE YATIN GÖREVLİSİ ANKARA
278 16918 SİNAN METİN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA


279 16916 SİNAN ÖZDEMÎR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
280 16306 SUNDAY KAPISIZ MÜFETTİŞ ANKARA
281 16691 SÜLEYMAN AK MUHABİR ANKARA
282 15426 SÜMEYYE NUR ÜNVER MUHABİR İSTANBUL
283 16665 ŞABAN HARMAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
284 16976 ŞAHİN BATİKAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ DİYARBAKIR
285 15979 ŞEFİK CÜREBAL BAŞMÜHENDİS ANKARA
286 17068 ŞÜKRAN ÇOŞKIIN Fl'RAT YAPIM VE YAYIN GÖREVİ JSt DİYARBAKIR
287 16924 ŞÜKRÜ GÜRDAMAR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
288 14079 TANER DİNÇ TAKİP MEMURU İZMİR
289 16638 TARIK AKKURT YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
290 15447 TUBA GÜVEN YAPIM VE YAYIN ELEMANI İSTANBUL
291 14633 TUFAN TAN RESİM SEÇİCİ ANKARA
292 17112 TUOBA ALSANCAK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
293 (6548 TUĞRUL ÇAKIR YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
294 17072 TUNCAY F.RTAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
295 16112 TURGUT USUL SPİKER ANKARA
296 17002 VELİ SAMİ AL SPİKER İSTANBUL
297 15078 VEYSEL GÜMÜŞ MÜŞAVİR ANKARA
298 İ3715 VEYSEL SAYAN SORUMLU BAŞMÜHENDİS-BAŞMİMAR ANK4RA
299 13380 YALÇIN GÜLER MUHABİR ERZURUM
300 9020 YAŞAR YÜCE BAŞMÜHENDİS ANKARA
301 13814 YAŞAR YÜKSEL BAŞTEKNİSYEN ANKARA
302 16104 YAVUZ ÖZDEMİR SPİKER ANKARA
303 17121 YILMAZ BEŞTAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
304 16248 YUNUS AYHAN TEKNİKER ANKARA
305 16932 YUNUS BULUT MÜFETTİŞ ANKARA
306 16636 YUSUFÖZTÜRK YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA


307 16227 YUSUF UÇAN TEKNİSYEN ANKARA
308 11482 YÜKSEL DEĞERCAN STRATEJİ UZMANI ANKARA
309 16145 ZAFER ÜNSAL MÜFETTİŞ ANKARA
310 16538 ZEHRA ASLAN YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
311 16466 ZEYNEP ÇF.TİNBAŞ YAPIM VE YAYIN GÖREVLİSİ ANKARA
312 15869 ZEYTUNE YIL1X1AT1 MÜTERCİM ANKARA

 

KURUMU : VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SİM
NO SİCİL NO ADI SOL ADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 12/17093 Seyyid Vehbi SAR1MEHMIİT Mimar Samsun
2 12/20049 T'iilay VURAL Mimar Ankara
3 12/17017 Oğuzlıan HARMAN Mühendis Ankara
. 4 12/15975 Mustafa KARAGÖZ Ayniyat Saymanı Hatay
: s 12/11429 Süleyman OKUR Bilgisayar İşletmeni Diyarbakır
| 6 12/20299 Netice COŞKUN Mimar Hatay
7 12/16933 İsmet KARA Bilgisayar İşletmeni Hatay
8 12/17109 Osman ATA Bilgisayar İşletmeni Ankara
9 12/19691 Kenan ÜNĞAN Araştırmacı Ankara
10 12/12131 Mehmet Emin DOĞAN Araştırmacı İzmir
11 12/16693 Necdet SEVGİ Araştırmacı Bursa
12 12/20125 Mehmet BAL Mühendis Bursa
13 12/16519 Mehmet Ali AKKAYA Bilgisayar İşletmeni İstanbul
14 12/19883 Ümmü Gülsüm ERDOĞAN Mimar İstanbul
15 12/17079 Yasin KIRAN Mühendis Bursa
16 12/19821 Kenan IBA Mühendis Ankara
17 12/12507 Murat YEŞİLLİ Veri Hazırlama ve Kontrol İsletmeni Diyarbakır
18 12/17843 Cihangir ÇÖRTEN Mühendis Kayseri
19 12/19799 Onın BALAL Müfettiş Ankara
20 12/16491 İsmet BAKEŞ Hizmetli İzmir
21 12/15589 İsmail BOZ OK Tekniker Ankara
22 12/19771 Haldun UÇKAN Müfettiş Ankara
23 12/19767 Mehmet SÜMBÜL Mühendis Sivas
24 12/20451 İbrahim TAZE Teknisyen Hatay
25 12/19987 Bumin Kağan İSMAİLOĞLU Vakıf Uzmanı Ankara
26 12/20321 Oğuzhan YILDIZ VakıfUzman
Yardımcısı Ankara


KURUMU: T.C. BAŞBAKANLIK YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLAR
BAŞKANLIĞI

SIRA
NO SİCİL
NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 123 MUHLİS KAÇAR UZMAN ANKARA/ÇANKAYA
2 124 MUSTAFA DEMİRCİ UZMAN ANKARA/ÇANKAYA
3 83 SERVET ÇETİN YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLAR UZMANI ANKARA/ÇANKAYA



SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREVYAPTIĞIİL/İLÇE
1 23850 AB DUL MECİT ÖZCANAN ARAŞTIRMACI (6639) STANBUl
2 27321 ABDULAZİZDAŞBULAK ÖĞRETMEN ERZURUM
3 23854 ABDULBAKİ AYDIN ARAŞTIRMACI (6639) HAKKARİ
4 25403 ABDULKADİRTUNCER ÖĞRETMEN MERSİN
5 27936 ABDULLAH AKÇA ÖĞRETMEN AKSARAY
6 24292 ABDULLAH KARACURT MEMUR MALATYA
7 26457 ABDULLAH OKŞAŞ ÖĞRETMEN MUĞLA
8 23549 ABDULLAH YURT LMUDURU ERZURUM
9 25549 ABDÜLKADİR ÇELİK ÖĞRETMEN AKSARAY
10 17181 ADEM ATASEVER MÜŞAVİR (633| BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
11 25278 ADNAN YILMAZ ÖĞRETMEN SAKARYA
12 15664 AFİFE TAŞ SOSYAL ÇALIŞMACI ANTALYA
13 28578 AHMET ALMACI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
14 2746S AHMET AŞIK ÖĞRETMEN AFYONKARAHİSAR
15 26164 AHMET BAŞARAN ÖĞRETMEN ZMİR
16 25496 AHMET BİLDİRCİN AMBAR MEMURU KAHRAMANMARAŞ
17 05117 AHMET TÜRKMEN ÖĞRETMEN [STANBUL
18 22165 AHMET YALÇNKAYA ÖĞRETMEN SAMSUN
19 23917 AKIN OKTAY İMÜDÜRÜ KARS
20 25408 AKIN SÖNMEZ ARAŞTIRMACI (6639) MUĞLA
21 23825 AKİFYILMAZ ÖĞRETMEN KAHRAMANMARAŞ
22 27488 AKİLE KARATAŞ ÇOCUK EĞ;TİCİ5İ ANKARA
23 17672 ALAADİN BARAN KURULUŞ MÜD.YRD. DİYARBAKIR
24 23928 ALAETTİN ASLAN ARAŞTIRMACI 16639) ERZİNCAN
25 25447 ALİ ATEŞ ÖĞRETMEN AKSARAY
26 27907 ALİ DOĞRU ÖĞRETMEN MERSİN
27 26022 ALİ GEDİK ÖĞRETMEN SAKARYA
23 22009 ALİ İHSAN ŞAHİN ARAŞTIRMACI (6639) İSTANBUL
29 27472 ALİ KONYA ÖĞRETMEN ANKARA
30 27708 ALİ OSMAN ÜNAL ÖĞRETMEN KIRŞEHİR
31 24082 ALİ TATAR ÖĞRETMEN YOZGAT
32 26645 ALİ YAYLACIK ÖĞRETMEN HATAY
33 19015 ALİ YAZICI SOSYAL ÇALIŞMACI KASTAMONU
34 25301 ALİ YILMAZ ÖĞRETMEN MERSİN
35 2544S ALPER ÇOBAN ÖĞRETMEN BALIKESİR
36 26564 ARZU KESKİN MEMUR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
37 26699 ARZU SARITAŞ ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
38 13812 ARZU TETİK BİLGİSAYAR İŞLETMENİ DİYARBAKIR
39 31871 A5U OKTARATAK AVUKAT SİVAS
40 20582 ASUDE ALKOÇ ÖĞRETMEN ' AYDIN
41 27238 ATALAYTEMİZTÜRK ÖĞRETMEN MALATYA
42 25291 ATAMAN ÖZTÜRK ÖĞRETMEN KIRŞEHİR
43 25508 ATİLLA CANBOLAT ÖĞRETMEN HATAY
44 27889 ATİLLAÖZKU. ÖĞRETMEN KOCAELİ
45 25312 AYDIN AKÖZ ÖĞRETMEN MERSİN
46 23940 AYDIN KALKAN ARAŞTIRMACI (6539) BURSA
47 20260 AYNUR YAŞAR USTA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ SİNOP
48 25694 AYSUNER İL MÜDÜR YARDIMCISI MANİSA
49 20458 AYŞE ÇELİK ARAŞTIRMACI (6639) İZMİR
50 27498 AYŞE ÇETİNTAŞ ÖĞRETMEN GAZİANTEP
51 25889 AYŞE DEMİR ÖĞRETMEN AMASYA
52 27228 AYŞE GEBİÇ3ERK ÖĞRETMEN KARS
53 17925 AYŞEGÜL TÜRKMEN ÖĞRETMEN YALOVA



54 25271 BANU TUNCAY YILDIZ ASP UZMANI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
55 28947 BASIŞ YALÇIN SOSYAL ÇALIŞMACI SAKARYA
5S 25445 BAYRAM ASLAN ÖĞRETMEN AKSARAY
57 26655 BEDRİ ÜNAL ARAŞTIRMACI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
58 23895 BEKİR ÇELİK ARAŞTIRMACI KAYSERİ
59 25387 BELK'Z DUMAN ÖĞRETMEN BURSA
60 26487 BİROL ÇAM ARAŞTIRMACI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
61 26084 BİRSEN ERDEN HEMŞİRE ERZİNCAN
62 27288 BURAKKÜTKÜT ÖĞRETMEN ANKARA
63 26566 BURCU ATALAY ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
64 24113 BURCU ŞÜHEDAŞİMŞEK FİZYOTERAPİST ĞDIR
65 16638 BÜLENT PİŞİ ARAŞTIRMACI ANKARA
65 23938 BÜNYEMİN ASLAN ARAŞTIRMACIMI YALOVA
57 26511 BÜŞRA HANCILAR ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
53 15603 CANAN UTLU HEMŞİRE MARDİN
69 23588 CELALETTİN TOKMAK ÖĞRETMEN SİVAS
70 25832 ÇELİL DOĞAN ÖĞRETMEN MANİSA
71 23024 CEM GÜL ARAŞTIRMACI TOKAT
72 25544 CENGİZ ERCAN ÖĞRETMEN MANİSA
73 25979 CENGİZ ULUS ÖĞRETMEN AYDIN
74 24712 cEVümzern ASP UZMANI BAKANLİK MERKEZ/ANKARA
75 25317 CİHAN GÜLER ÖĞRETMEN ORDU
76 27534 CUMA ÇİÇEK ÖĞRETMEN ANKARA
77 27954 ÇAĞLAR UZ'JN ÖĞRETMEN ESKİŞEHİR
78 16190 ÇETİN KOPUZ ÖĞRETMEN SAMSUN
79 22740 DAVUT ÜNAL TEKNİKER BAKAN U K M ER K EZ/AN KAR A
80 23584 DERVİŞ MESUT DURMUŞ ÖĞRETMEN BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
81 26414 DİDEM ORGAN ÖĞRETMEN HATAY
82 19063 □İĞDEM PİŞİ SOSYAL ÇALIŞMACI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
83 21738 DİLEK GÜDEL TABİP KASTAMONU
84 26122 DOĞAN ATİK BİLGİSAYAR İŞLETMEN! KAYSERİ
85 25464 EKREM TEKÇE ÖĞRETMEN TOKAT
86 26180 ELİF KARAOGLU ARAŞTIRMACI (S639| AĞRI
87 19064 EMİNEGÜNGÖR SOSYAL ÇALIŞMACI YALOVA
88 27705 EMİNE TAZECAN HEMŞİRE ANKARA
89 13548 EMİNEYURDAGÜL HEMŞİRE ANKARA
90 27929 EMİR KIZILBOĞA ÖĞRETMEN ORDU
91 26726 EMRE BOZGÜL DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
92 25542 ENGİN ALP ÖĞRETMEN DÜZCE
93 25783 ENGİN AVCILAR ŞEF BALIKESİR
94 19863 ERCAN GÖKTAŞ ÖĞRETMEN NEVŞEHİR
95 29615 ERDALTOPAL MEMUR(Ş) ADANA
96 23897 ERDOĞAN ÖNCÜL ÖĞRETMEN TOKAT
97 24473 ERHAN GÜNGÖR İL MUCURU ADANA
98 29080 ERHANİBAÇ SOSYOLOG DENİZLİ
99 25321 ERKAN DEMİRBAŞ ÖĞRETMEN ORDU
100 23964 EROL ASLAN ARAŞTIRMACI (6639) TRABZON
101 26602 EROL ATILGAN ÖĞRETMEN ANKARA
102 23932 EROL ÇEVRİM ÖĞRETMEN RİZE
103 17304 ER5AN YAĞMUR FİZYOTERAPİST YALOVA
104 25577 ERTAN SRARABACIOĞLU ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKE2/ANKARA
105 26107 ESMA KİRİŞ V.H.K.İ. BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
105 27667 ESMA YILMAZ ÖĞRETMEN İZMİR
107 25604 ESRA AKSUNGUR PSİKOLOG NİĞDE
108 27694 ESRA NOKAY HEMŞİRE KIRKLARELİ
109 24896 EVŞEN KARUCU FİZYOTERAPİST SAKARYA
jııo 25526 EYYÜRTOPAK ÖĞRETMEN HATAY


111 26472 EZGİ YAKUT ÖĞRETMEN ANKARA
112 25299 CAHRİ AR ARAŞTIRMACI DÜZCE
113 25401 "ARUK CÖMERT ARAŞTIRMACI URFA
114 2406B FARUK UĞUZ ÖĞRETMEN UŞAK
115 20822 FATİH AKDENİZ MÜHENDİS BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
116 25509 FATİH ALAKUŞ ÖĞRETMEN MANİSA
117 29860 FATİH COŞKUN DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
113 23874 FATİH ÇAVUŞ DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
119 26658 FATİH ERDOĞAN ÖĞRETMEN ÇANKIRI
120 27154 FATİH FERAMUZYIlDIZ AB UZMANI BAKANLI K M ERKEZ/ANKARA
121 23881 FATİH KORUCU DENETÇİ BAKANLI K M ERKEZ/ANKARA
122 23842 FATİH OLGUN ÖĞRETMEN AKSARAY
123 20138 FATMA KARADüRAN HEMŞİRE <AHRAMANMARAŞ
124 27738 FATMA KUTSAL ŞAHİN ÖĞRETMEN ANKARA
125 25413 FATMA KUZUCU ARAŞTIRMACI MALATYA
125 21198 FATMA ÖZTÜRK YURTYÖNETİM MEMURU KÜTAHYA
127 25511 FATMA SÖNMEZ ARAŞTIRMACI {6639| ANKARA
128 24465 FATMA YAHYATÜRKMEN ASP UZMANI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
129 15154 FESİH ALATAŞ KURULUŞMÜO. YRD, MUŞ
130 24521 FETHULLAH HAKSÖYL5R A5P UZMANI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
131 26732 FIRAT KARAKAVA ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
132 24394 GARANİ ÇELİK ÖĞRETMEN BURSA
133 27599 GÖKHAN AKTAŞ ÖĞRETMEN İZMİR
134 25165 GÖKHAN YILDIZ ŞOFÖR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
135 26598 GÖNÜL YILDIZ ÖĞRETMEN BALIKESİR
136 27215 GÜLAY ALBAYSAK DİN GÖREVLİSİ YOZGAT
137 25287 ĞÜLSAN BerçeM HUKUKMÜŞAVİRİ ANKARA
138 23868 GÜLNUR TUNCER DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
139 26703 GÜLSÜM KOÇ ÖĞRETMEN İZMİR
140 26689 GÜLSÜM ÜNSAL ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
141 24517 GÜROL VURAL ASP UZMANI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
142 25425 HABİBYAR V.H.K.İ. BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
143 252S1 HABİBE Kİ LİNÇ ÖĞRETMEN SAKARYA
144 27355 HACER KÜTÜK ÖĞRETMEN ANKARA
145 27256 HAFİZE KARAGÖZ ÖĞRETMEN ANKARA
145 20969 HAKAN KARAKAHRAMAN SOSYAL ÇALIŞMACI ANKARA
147 27322 HAKAN NURLU ÖĞRETMEN ERZURUM
148 23886 HALİL ÖMER YALIM ÖĞRETMEN BURSA
149 15251 HALİL UÇAR SOSYAL ÇALIŞMACI BALIKESİR
150 24817 HALİME CANKURTARAN ÖĞRETMEN İZMİR
151 23952 HANEFİ ERDEN ARAŞTIRMACI AFYON KARAHİSAR
152 25717 HARUN AFŞAR ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
153 27592 HARUN BAYAT ÖĞRETMEN İZMİR
154 23954 HARUN TORUL ARAŞTIRMACI (6639) ORDU
155 25290 HARUN TUNA ÖĞRETMEN MERSİN
155 28425 HAŞAN KARADENİZ SOSYOLOG TUNCELİ
157 19994 HAŞAN KÖYBAŞ1 BİLGİSAYAR İŞLETMENİ NEVŞEHİR
158 25304 HAŞAN SEMERCİ ÖĞRETMEN SİVAS
159 31625 HAŞAN YÜKSEL SOSYAL ÇALIŞMACI BURDUR
160 12380 HATÇE AY BİLGİSAYAR İŞLETMENİ SAMSUN
161 23898 HAVVA KADIN TOPÇU ÖĞRETMEN İSPARTA
162 23927 HAYRETTİN ALTINTAŞ ÖĞRETMEN BURSA
163 20482 HAYRETTİN PALA ARAŞTIRMACI (6639) BAYBURT
164 27375 HAYRİYE SA YASLAN ÖĞRETMEN BATMAN
155 22516 HAYRULIAH YÜCEL ÖĞRETMEN BİTLİS
156 27323 HERDEM KIZILDAĞ SERVİ ÖĞRETMEN ERZURUM
157 26538 HİCRET KUÇUKER
7-YRFKOĞIII ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANüK MERKEZ/ANKARA


168 24919 HİDAYET BOZKURT LMÜDÜRÜ DİYARBAKIR
169 26378 HİDAYET DOST ÖĞRETMEN ADIYAMAN
170 23879 HİLAL KÜÇÜKEL DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
171 1145 HİLMİ PİRİM ARAŞTIRMACI DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI
172 25971 HÜLYA MATARACİ ÖĞRETMEN VAN
173 23859 HÜSEYİN ASİ DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
174 25514 HÜSEYİN ÇELİK SAĞLIK MEMURU SPARTA
175 26931 HÜSEYİN ERTEN MEMUR BURSA
176 23103 HÜSEYİN TORAMAN SATINALMA MEMURU KÜTAHYA
177 279S8 HÜSEYİN TÜRK ÖĞRETMEN HATAY
178 26141 HÜSEYİN YILMAZ ÖĞRETMEN ANKARA
179 27835 BRAHİM UYGUN ÖĞRETMEN DENİZLİ
180 20412 DRİS ERSOY SOSYAl ÇALIŞMACI SPARTA
181 25657 DR İS KANAT ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
182 27816 SA DEMETGÜL ÖĞRETMEN BALIKESİR
183 27600 SA YILMAZ ÖĞRETMEN STANBUL
184 23953 SAKERTUĞRUL ARAŞTIRMACI ESKİŞEHİR
185 24900 SMAİL ALTIN DAL ÖĞRETMEN GAZİANTEP
186 24501 '5MAİL YELPAZE BAKANLIK MÜŞAVİRİ (Ş> BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
187 29616 'SMAİL YILDIRIM BİLGİSAYAR İŞLETMENİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
188 26644 SMET KARABULUT ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
189 24588 SMET YILDIZ POLAT BAKANLIK MÜŞAVİRİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
190 22832 KADİR OĞUZ YURi" YÖNETİM MEMURU KIRŞEHİR
191 25306 KADİR SÖN8ÜL ÖĞRETMEN AKSARAY
192 23893 KAHRAMAN ÇINAR ÖĞRETMEN BURSA
193 26960 KAMİL AKGÜL SOSYOLOG İSTANBUL
194 23851 KAMİL DEMİR ÖĞRETMEN AMASYA
195 23921 KAZIM BİRİN UZMAN BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
196 25378 KEMAL SERHAT KÜLÜK V.H.K.İ. BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
197 23165 KEVSER DİNÇER SAĞLIK MEMURU İSPARTA
198 20601 KILIÇ DOĞAN ÖĞRETMEN TUNCELİ
199 25525 KUDDUSÎ GEDİK ÖĞRETMEN ANKARA
200 27252 KÜBRA AYDIN TANRIVERDİ PSİKOLOG BALIKESİR
201 23849 LALE ÖCAL ARAŞTIRMACI BAKANUK MERKEZ/ANKARA
202 19733 LALE VURGUN ARAŞTIRMACI ANKARA
203 23750 LEVENT GARİBOGLU ÖĞRETMEN ERZURUM
204 23955 LEVENT ŞENTÜRK ÖĞRETMEN ÇANKIRI
205 26040 LEYLAAYSİN ÖĞRETMEN KAYSERİ
206 20480 LEYLA ÖKSÜZ SOSYAL ÇALIŞMACI ANKARA
207 26400 LOKMAN DEĞER ÖĞRETMEN İSTANBUL
208 16636 LUTFULLAH AKSOY SOSYAL ÇALIŞMACI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
209 27793 MAKBULE TAMER HEMŞİRE BURDUR
210 27653 MECİTTOKSOY ÖĞRETMEN NİĞDE
211 25693 MEHMET CEMİL SÜMBÜL ARAŞTIRMAC: (Ö) AĞRI
212 26572 MEHMET ÇELİK ASP UZMAN YARDIMCISI BAKAN Ll .< M ER KEZ/AN KARA
212 26063 MEHMET ÇETİN ARAŞTIRMACI (6639) BURDUR
214 23552 MEHMET ÇİTİL ARAŞTIRMACI AĞRI
215 26443 MEHMET DOĞAN KIRCA BAŞDENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
216 26653 MEHMET EMİN YENİGÜN ÖĞRETMEN MARDİN
217 23877 MEHMET ERKUL DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
218 23890 MEHMET KARA ARAŞTIRMACI OSMANİYE
219 23439 MEHMET POLAT ÖĞRETMEN TEKİRDAĞ
220 26563 MEHMET REŞİT ERDOĞAN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
221 25970 MEHMET TARIK MATARACİ ÖĞRETMEN VAN
222 24472 MEHMETTOKDEMİR ÖĞRETMEN ANKARA
223 25359 MEHMET TURMUŞ ARAŞTIRMACI MALATYA
|224 15386 MEHMETÜNAL ÖĞRETMEN KAHRAMAN MARAŞ


225 27384 VIEHMET YILDIZ ÖĞRETMEN 3URSA
226 18057 VIEHTAP OKTAY HEMŞİRE jAMSUN
227 27163 VİEMDUH KiftBAÇ ÖĞRETMEN ANKARA
228 27843 MERALEROGLU ÖĞRETMEN KOCAELİ
229 31471 VİERVE CİVELEK AVUKAT STANBUL
230 27984 MESUT AKAY ÖĞRETMEN DENİZLİ
231 1147 ME5UT ERDEM ARAŞTIRMACI DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI
232 24477 MESUT OKŞAŞ ÖĞRETMEN MUĞLA
233 27594 METİN TOPAL ÖĞRETMEN ZMİR
234 23863 MEVLANA 3ALCI DENETÇİ 3AKANLIK MERKEZ/ANKARA
235 27666 MİKAİL BAYIR ÖĞRETMEN ZMİR
236 27359 MİYESE ÇINAR ÖĞRETMEN ANKARA
237 27286 MUAMMER ALİ İHSAN ENSAROĞLU ÖĞRETMEN STANBUL
23S 23967 MUHAMMET BEKAR ÖĞRETMEN ANKARA
239 29505 MUHAMMET ÇİÇEK MEMUR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
240 23871 MUHAMMET Kİ LİNÇ DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MSRKEZ/ANKARA
241 26470 MUHAMMET VATANSEVER DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
242 29111 MUHLİS YILDIRIM BİLGİSAYAR İŞLETMENİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
243 23939 MURAT AKBULUT ARAŞTIRMACI AĞRI
244 23950 MURAT AKOĞLU ÖĞRETMEN MANİSA
245 26462 MURAT ALTiNDAĞ ARAŞTIRMACI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
246 25935 MURAT AYYILDIZ ÖĞRETMEN ANKARA
247 27224 MURAT DEMİR ÖĞRETMEN KAYSERİ
248 23875 MURAT ELMAS DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
249 26529 MURAT MENUİLLİOĞLU ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
250 23923 MURATŞENOĞLU ARAŞTIRMACI (5539) SİNOP
251 23925 MURAT YILDIRIM ARAŞTİRMAG SAMSUN
252 26033 MUSTAFA AKSU ÖĞRETMEN ANKARA
253 26664 MUSTAFA BAL ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
254 25174 MUSTAFA CAN AYNİYATSAYMANI ANKARA
255 29164 MUSTAFA CAKIRTAS SOSYOLOG BURSA
256 23961 MUSTAFA ÇALIŞKAN ARAŞTIRMACI NEVŞEHİR
257 25690 MUSTAFA ÇELİK ARAŞTIRMACI (6639) KIRIKKALE
258 26950 MUSTAFA DELİCE SOSYAL ÇALIŞMACI KIRIKKALE
259 23298 MUSTAFA DURAK SATINALMA MEMURU KOCAELİ
260 26379 MUSTAFA ERDEM ÖĞRETMEN İSPARTA
261 27748 Musrara'TO’ö'şa ÖĞRETMEN MANİSA
262 22957 MU5TAFA İLİK ARAŞTIRMACI (6639) İZMİR
263 25176 MUSTAFA İLKER ULU MEMUR 3AKANLIK MERKEZ/ANKARA
264 22414 MUSTAFA KORKAT SOSYAL ÇALIŞMACI KARS
265 09627 MUSTAFA ÖZKAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ MALATYA
265 26354 MUSTAFA POLATTAŞ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ŞIRNAK
267 29722 MU5TAFASEVER ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
26B 27718 MUSTAFA SEYHAN ÖĞRETMEN MUĞLA
269 28028 MUSTAFA TAŞ ÖĞRETMEN KONYA
270 27973 MUSTAFA TERZİ ÖĞRETMEN DİYARBAKIR
271 23968 MUSTAFA ÜRETİR ÖĞRETMEN ESKİŞEHİR
272 27185 MUSTAFA YAMAÇLI ÖĞRETMEN ADANA
273 26674 MUSTAFA ZEYBEKOĞLU ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
274 29259 MUZAFFER REİSOĞLU BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ANKARA
275 23869 MÜJDAT GÜNEŞ DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
276 19346 MÜMİN TÜRKER ÖĞRETMEN DENİZLİ
277 27317 NADİR KURUKOL ÖĞRETMEN BURSA
278 23933 NAİM DURAL ARAŞTIRMACI (56391 KAYSERİ
279 19777 NAZLI ALTIN HEMŞİRE ESKİŞEHİR
280 27278 NEBAHATSARE DELİCE ÖĞRETMEN ANKARA
281 20744 NECATİ AYHAN AYNİYAT SAYMANI ELAZIĞ


282 i6728 NECMETTİN KOÇAK 3AŞDENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
283 23926 NESİM DURAL ARAŞTIRMACI 3AZİANTEP
284 31446 NESRİN DEMİR ÖĞRETMEN ANKARA
285 27809 NESRİN ŞAHİN ÖĞRETMEN KONYA
288 25324 NEVZAT SAYHAN MÜHENDİS JARÜLACEZE-İSTANBUL
287 26429 NEZAHAT GOZUBOYUK ÖĞRETMEN nATAY
288 26558 NİGAR DUMAN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
289 29217 NİHAL KILIÇ YİEMUR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
290 20119 NİLÜFER ERTEN SOSYAL ÇALIŞMACI BURSA
291 20970 NİVAN DİLEK KURUDERE FİZYOTERAPİST ESKİŞEHİR
292 2347$ NUMAN DİNÇER SAĞLIK MEMURU SPARTA
293 25126 NURAY GÖZALAN ÖĞRETMEN HATAY
294 25363 NURAYSENKAL ARAŞTIRMACI (6539) AMASYA
2SS 23505 NURCAN ALTUN ARAŞTIRMACI (6639) VAN
296 20740 NURCAN DAĞLI BÜYÜKKCNUK ÖĞRETMEN GAZİANTEP
297 26746 NJREDDİN ÖZDEN AB UZMANI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
298 25327 NURGÜL KALYONCU MEMUR TRABZON
299 25977 NURSEN CEYLAN ÖĞRETMEN KAYSERİ
300 26309 NURŞEN KARAKOÇTANGUT PSİKOLOG HAKKARİ
301 22013 NURULLAH COŞKUN ARAŞTIRMACI (6639) AMASYA
302 23566 OĞUZ AKBABA ÖZ ARAŞTIRMACI (6639) ANKARA
303 23754 OĞUZ METE ŞAHAN ÖĞRETMEN ANKARA
304 1100 ORHAN AKMAN MEMUR DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI
305 23009 ORHAN KÜLEKÇİ ARAŞTIRMACI BARTIN
306 21518 OSMAN CERRAH YURTYCNETİM MEMURU SPARTA
307 26188 OSMAN ÇAKIR ÖĞRETMEN BAKANLI K M ERK EZ/AN KARA
308 23930 OSMAN ÇİZMECİ İL MÜDÜRÜ 3URDUR
309 23956 OSMAN DEMİREL ÖĞRETMEN KÜTAHYA
310 239C1 OSMAN ÖZKAN ARAŞTIRMACI HATAY
311 20546 ÖMERAKKAYA BAŞDENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
312 23852 ÖMER ÇEÇEN ARAŞTIRMACI (6639) MARDİN
313 18166 ÖMER FARUK TAŞCAN SOSYAL ÇALIŞMACI ELAZIĞ
314 27841 ÖMER FATİH TOPALAK ÖĞRETMEN DENİZLİ
315 23620 ÖMER KARTAL ARAŞTIRMACI (6639) ANKARA
316 29229 ÖMER ÖZTAŞ MEMUR ANKARA
317 23905 ÖMER TOPÇU ÖĞRETMEN İSPARTA
318 23833 ÖZCAN KELEŞ ÖĞRETMEN AKSARAY
319 26678 ÖZGÜRERGÜN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
320 23896 ÖZGÜR TURHAN İLMÜDÜRÜ İĞDIR
321 26471 ÖZLEM ÇAM ÖĞRETMEN ANKARA
322 25698 ÖZLEM GÜL ÖĞRETMEN TOKAT
323 28668 ÖZLEM ÖZKAN SOSYOLOG SAMSUN
324 24192 PERİHAN GEZER YURT YÖNETİM MEMURU ADANA
325 27305 PINAR ŞANVERDİ SAĞLIK MEMURU GAZİANTEP
326 26284 RABİA AKYILDIZ PROGRAMCI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
327 27118 RABİA YİLMAZ ÖĞRETMEN GAZİANTEP
328 26547 RAFİ KARABIYIK DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
329 25469 RAHİM TUNÇEL ARAŞTIRMACI VAN
330 22629 RAMAZAN BEŞKAT ARAŞTIRMACI (6639) ŞANLIURFA
331 22996 RAMAZAN CEBE PROGRAMCI BAKAN Li K M ERK EZ/AN KARA
332 23870 RAMAZAN ERÇİL DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
333 24998 RAMAZAN GÜLER SOSYOLOG BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
334 27349 RAZİYE KARABACAK ÖĞRETMEN İSTANBUL
335 26486 RECEP CAM UŞÇU ÖĞRETMEN VAN
336 26540 RECEP SANDAL ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
337 29913 RECEPTOPSAKAL DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
338 18326 RECEP USTA ÖĞRETMEN SAKARYA


339 23910 RES'JL DARAMA ÖĞRETMEN DİRNE
340 26647 REŞAT DEMİRDAG DENETÇİ YARDIMCISI 3AKANLSK MERKEZ/ANKARA
341 24902 RUH!ÇOKAN L MÜDÜRÜ DÜZCE
342 25354 >ADIK KOÇ ÖĞRETMEN BALIKESİR
343 29273 AFFAN ÖR5 BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 3AKANLIK MERKEZ/ANKARA
344 26633 »AFİYE ŞEN 4SP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
345 27673 5AFURE TAŞÇI HEMŞİRE MANİSA
346 23909 SAİTMIZRAKUDAĞ ARAŞTIRMACI ADIYAMAN
347 24276 SALİH ARICI ÖĞRETMEN GAZİANTEP
348 822 5ALİH UCA TABİP DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI
349 23002 SALİHAKURT HEMŞİRE AYDIN
350 25471 SAVAŞ BÜYÜKYURT ARAŞTIRMACI (6639) KAR5
351 29560 SEBATI ÇAVUŞ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ANKARA
352 25503 SEDAT ARICI ÖĞRETMEN BALIKESİR
353 24038 SEDAT ÇAKIR ÖĞRETMEN MUŞ
354 27240 SELAHATTİNAKSOY ÖĞRETMEN ANKARA
355 22986 SELAHATTİN BULUT ARAŞTIRMACI (6639) BİNGÖL
356 26399 SELAMİ PEK5ÖZ ÖĞRETMEN ERZURUM
357 26579 SELİN CENGİZ ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
358 25340 SELİN GÜL V.H.KJ. TOKAT
359 29848 SELMAN DEDEOĞLU FİZYOTERAPİST BALIKESİR
360 28369 SELMANİ AKBUDAK MEMUR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
361 27341 SEMA TEPE ÖĞRETMEN STANBUL
362 26683 SERDALALTUN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
363 27993 SERDAR YILMAZ ÖĞRETMEN KÜTAHYA
364 26660 SERKAN UYĞUN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
365 27855 SERPİLTERZİ ÖĞRETMEN DİYARBAKIR
366 27327 SEVCAN ÇELİK ÖĞRETMEN SAMSUN
367 19713 SEVGİ MERMERCİ HUKUK MÜŞAVİRİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
368 15104 SEYFULLAH BİLEN SOSYAL ÇALIŞMACI KIRIKKALE
369 17427 SİNAN ALTUNTAŞ SOSYAL ÇALIŞMACI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
370 26136 SİNAN KAPLAN ÖĞRETMEN DÜZCE
371 26601 SİNAN SAYLAM ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
372 27828 SONGÜL EŞREFOV PS'KOLOG VAN
373 27S37 SONGÜL ÜNAL ÖĞRETMEN KAHRAMANMARAŞ
374 26474 SULTAN PİŞKEN HEMŞİRE VAN
375 23878 SULTAN ŞEN DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
376 27024 SUNAYAVUZ ÖĞRETMEN GAZİANTEP
377 26541 SUPHİ KESKİN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
378 23081 SÜHEYLASAKA ÖĞRETMEN VAN
379 27844 SÜLEYMAN AKGÜN ÖĞRETMEN MERSİN
380 26048 SÜLEYMAN DİNÇER UZMAN BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
381 23918 SÜLEYMAN KARADELİ ARAŞTIRMACI YOZGAT
382 26634 SÜLEYMAN TURMAZ ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
383 23884 ŞABAN ÖZ ÖĞRETMEN İSTANBUL
384 23541 ŞADUMAN DODUOĞUJ ARAŞTIRMACI (6639) KASTAMONU
385 25352 ŞERAFETTİNMURRE ARAŞTIRMACI (6639) BİTLİS
385 23486 ŞEREF BULUT ARAŞTIRMACI (6639) KAHRAMANMARAŞ
387 27701 ŞERİFE ÖZDEMİR HEMŞİRE ANKARA
388 24060 ŞERİFE TATAR ÖĞRETMEN YOZGAT
389 27091 ŞEVKİYE EROL ÖĞRETMEN SAMSUN
390 25987 ŞEYDA KAYA ÖĞRETMEN SAKARYA
391 26447 ŞÜHEDA AKSOY FİZYOTERAPİST BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
392 28546 ŞÜKRAN AYTAŞ ÖĞRETMEN ANKARA
393 25091 ŞÜKRAN TAYIK MEMUR ADANA
394 26720 TAHSİNXHANQĞLU DENETÇİ YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
395 26490 TAYFUN YAŞAR MEMUR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA


396 25717 TAYYAR SİLSÜPÜR KURULUŞ MÜD.YRD, SAKARYA
397 2576S TEMUR UZUNCA SOSYOLOG KÜTAHYA
398 25343 TİMUR MUZAFFER ARAŞTIRMACI (6639) SAKARYA
399 28857 TUĞBATURAN PSİKOLOG STANBUL
400 27516 TUGÇE HATİCE ÇAL (DEMİR) ÖĞRETMEN ANKARA
401 26451 TURAN UYAN ÖĞRETMEN MANİSA
402 25409 TURGAY SANCAR L MÜDÜR YARDIMCISI KÜTAHYA
403 22976 TÜLAY DOĞAN HEMŞİRE SİVAS
404 23935 TÜRKER UZUN ÖĞRETMEN SAMSUN
405 22631 UFUKGİRGİN FİZYOTERAPİST BURDUR
406 26675 ÜLKER YÜCEL ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
407 26710 ÜMMÜGÜLSÜM YILMAZ ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/AN KARA
408 19108 ÜMRAN SOLAK ÇOCUK EĞİTİCİSİ KONYA
409 23468 ÜNAL ÖNCÜL ÖĞRETMEN MERSİN
410 28344 VEYSİ ALTUN KURULUŞ MÜDÜRÜ MUŞ
421 23894 YAKUPBİLECAN ARAŞTIRMACI (6639) ANKARA
412 26637 YAKUPGÜL ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
413 26130 YAKUPYÜKSEK ÖĞRETMEN BİLECİK
414 27960 YALÇIN UÇAR ÖĞRETMEN HATAY
415 27202 YASEMİN DAVARCl ÖĞRETMEN ANKARA
416 15604 YASEMİN KARA YAĞMUR HEMŞİRE YALOVA
417 26622 YASEMİN MERT MADEN ASP UZMAN YARDIMCISI BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
418 31092 YASEMİN YILMAZ ÇÖZÜMLEYİCİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
419 27132 YASİN YAĞCI DENETÇİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
420 29117 YAŞAR KARADEMİR BİLGİSAYAR İŞLETMENİ BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
421 1153 YEŞİM ÖZCAN ŞEF DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI
422 25449 YILMAZ ATEŞ ARAŞTIRMACI (6639) BİNGÖL
423 24952 YUSUFTEKER ŞOFÖR BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
LIL 23583 YÜKSEL ARSLAN ÖĞRETMEN BAKAN! IK MFRKF7/ANKARA
425 23079 ZAFER YILDIRIM ÖĞRETMEN SİVAS
426 24323 ZAHİD VEHBİ SOYLU MEMUR MANİSA
427 15049 ZEHRA ŞENOL FİZYOTERAPİST İSTANBUL
425 24540 ZEKERİYA İYİMAYA ÖĞRETMEN BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
429 25721 ZEKERİYADÖNMEZ ÖĞRETMEN BALIKESİR
430 25510 ZEKERİYA GÜL ÖĞRETMEN MERSİN
431 20601 ZELİHA BELKİZ ÇOBAN HEMŞİRE YALOVA
432 29303 ZEÜHAÜNAL SOSYOLOG İZMİR
433 25158 ZEYNEP AKBABA BERBER AVUKAT ELAZIĞ
434 27325 ZEYNEP TÜRKMEN ÖĞRETMEN SAMSUN
435 26846 ZÖHRE SEVİNÇHAN YİĞİT ASP UZMAN YARDIMCI5I BAKANLIK MERKEZ/ANKARA
436 25282 ZÜBEYDE KOÇ ÖĞRETMEN İZMİR
437 25443 ZÜHREATAY ARAŞTIRMACI (6639) BATMAN
438 27353 ZÜLFİY6 BİŞER ÖĞRETMEN ANKARA
439 25791 ZÜLFÜ KARABACAK ÖĞRETMEN ORDU



Kurumu: Avrupa Birliği Bakanlığı
Sıra No Sicil No Adı ve Soyadı Unvanı Görev Yaptığı İl/İlçe
1 20037 Haşan Turgay TURSUN Avrupa Birliği İşleri Uzmanı Ankara / Çankaya
2 50119 Ayhan ARFAT Şef Ankara / Çankaya
3 50120 Melek KONAK Memur Ankara / Çankaya
4 50121 Haşan SAKALLI Memur Ankara / Çankaya
Kurumu: AB Bakanlığı - AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı
5 52 Halil BabaTAKKABULAN Koordinatör Ankara / Çankaya
6 112 Vahit HAN Uzman Ankara / Çankaya
7 153 Serkan CAM Büro Görevlisi Ankara / Çankaya
Kurumu: AB Bakanlığı - Türk Akreditasyon Kurumu
8 52 Recep YEŞÎLÖZ Akreditasyon Uzmanı Ankara / Çankaya
9 70 ÜmitHORZUM Akreditasyon Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
10 73 Abdülvahap AVCI Akreditasyon Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
11 71 Mehmet Faruk AKTAR Akreditasyon Uzman Yardımcısı Ankara / Çankaya
12 29 Halit İrfan AKSOY Genel Sekreterlik Müşaviri Ankara / Çankaya

 

KURUMU: BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI

BÎLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
SIRA
NO SİCİL
NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ (BİRİM/İL)
1 7063 AYHAN KARACA Bakanlık Müşaviri Bakanlık Müşavirliği- Ankara
2 3283 RAMAZAN KAYA Bakanlık
Müşaviri(Ş) Bakanlık Müşavirliği- Ankara
3 7783 İHSAN ERTUĞRUL Bakanlık
Müşaviri(Ş) Bakanlık Müşavirliği- Ankara
4 5859 ADNAN VURAL ÖRSDEMİR Bakanlık
Müşaviri® Bakanlık Müşavirliği- Ankara
5 8799 LOKMAN YEĞEN Bakanlık
Müşaviri® Bakanlık Müşavirliği- Ankara
6 8187 YAVUZ ŞAHİN Bakanlık
Müşaviri® Bakanlık Müşavirliği- Ankara
7 8757 SELÇUK DEĞERLİ Bakanlık
Müşaviri® Bakanlık Müşavirliği- Ankara
8 6948 RAMAZAN MAÇAN Başmüfettiş Rehberlik Ve Teftiş Başkanlığı-Ankara
9 9302 YAVUZ YAZAR Müfettiş Rehberlik Ve Teftiş Başkanlığı-Ankara
10 9309 CEMAL TEMİZ Müfettiş Rehberlik Ve Teftiş Başkanlığı-Ankara
11 10683 İSMAİL SERKAN ERDOĞAN Müfettiş
Yardımcısı Rehberlik Ve Teftiş Başkanlığı-Ankara
12 8410 MUSTAFA AKÇA Mühendis Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
13 9621 OSMAN CİHAN SELVİ Sanayi Ve Teknoloji Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
14 9583 SUIIEYLA KATAR Sanayi Ve Teknoloji Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
15 9411 RIDVAN ERBAŞ Sanayi Ve Teknoloji Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
16 9374 RÜMEYSA ZEYNEP SÜMER A.B Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara


17 9905 SEVİL AL A.B Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
18 9377 EMİNE LÜY GÜMÜŞ A.B Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
19 9502 HALİL ÖZDEN A.B Uzmanı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
20 10423 AMMARYASİRBAŞ A.B Uzman Yardımcısı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü- Ankara
21 10826 ONURÖZKAYA Mühendis Bilim Ve Teknoloji Genel Müdürlüğü-Ankara
22 8394 FATMA ÇAYIR Mühendis Bilim Ve Teknoloji Genel Müdürlüğü-Ankara
23 9567 AHMET YAŞAR ŞAĞBAN Sanayi Ve Teknoloji Uzmanı Bilim Ve Teknoloji Genel Müdürlüğü-Ankara
24 11131 NİHAN DEMİRCİ Memur Metroloji Ve
Standardizasyon Gen. Müd.- Anlcara
25 8513 LOKMAN YEŞİLKA YA Mühendis Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü-Ankara
26 6312 HARUN BAKİ Mühendis Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü-Ankara
27 3803 ENVER NAZLI Mühendis Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü-Ankara
28 6261 YAKUP ARSLAN Mühendis Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü-Ankara
29 7853 MUHAMMET ALİ KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü-Ankara
30 9381 MAHMUTKÜR Mühendis Sanayi Genel Müdürlüğü- Ankara
31 9592 ENES ULVİ CANİK Sanayi Ve Teknoloji Uzmanı Sanayi Genel Müdürlüğü- Ankara
32 9735 SEDA ÇOTUK Sanayi Ve Teknoloji Uzmanı Sanayi Genel Müdürlüğü- Ankara
33 8235 HAŞİM GÖNÜL Mühendis Sanayi Ürünleri Güv. Ve Den. Gen. Müd.-Ankara
34 9788 AHMET YORULMAZ Mühendis Sanayi Ürünleri Güv. Ve Den. Gen. Müd.-Ankara
35 11129 ADEM KAYA Memur Sanayi Ürünleri Güv. Ve Den. Gen. Müd.-Ankara
36 10911 HACI MEHMET DOĞAN Memur Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı-Ankara


37 10288 MÜSLÜM SARI Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmem Adıyaman İl Bstm
38 9516 MUAMMER COŞKUN Mühendis Aksaray İl Bstm
39 11449 FATİH KARABUDAK Memur Ankara İl Bstm
40 11445 AHMET KULOĞLU Memur Gaziantep İl Bstm
41 7681 FATİH ERYILMAZ Şube Müdürü Antalya İl Bstm
42 9203 ERDAL GEVREK Araştırmacı Burdur İl Bstm
43 9546 SÜLEYMAN KOCA Mühendis Çorum İl Bstm
44 7011 İBRAHİM GÜLŞEN Şoför Denizli İl Bstm
45 7678 HÜSEYİN ERDEM Araştırmacı Erzurum İl Bstm
46 10186 ZÜBEYRİ TUFAN Araştırmacı
(6191) Hatay İl Bstm
47 9903 MAHMUT İLKER ARIÖZ Mühendis Hakkari İl Bstm
48 9973 ÖZCAN KAHRAMAN Mühendis İstanbul İl Bstm
49 9987 EKREM SARBAT Mühendis İstanbul İl Bstm
50 11663 HAMDİ İGDECİ Şef İstanbul İl Bstm
51 11249 MİRAY AKINCIOĞLU Memur İstanbul İl Bstm
52 8122 MUTENA GÜNEYLİGİL Mühendis Kocaeli İl Bstm
53 7503 TURAN KİP Ölçü Ve Ayar Memuru Kayseri İl Bstm
54 9276 BİROL ÇELEBİ Memur Kayseri İl Bstm
55 7716 BARIŞ KILINÇ Araştırmacı Kırıkkale İl Bstm
56 9241 AHMET YETİK Memur Kırıkkale İl Bstm
57 9191 ŞABAN KÜÇÜKGÜMRAH Kütahya Bilim, Sanayi Ve Teknoloji İl Müdürü Kütahya İl Bstm
58 7753 BENGUSU ŞEBNEM GENÇOĞLU Mühendis Kütahya İl Bstm
59 9520 İRFAN GÜNDÜZ Mühendis Mersin İl Bstm
60 9352 ABDULLAH YETER Mühendis Muğla İl Bstm
61 8319 HÜSEYİN DAĞ Şube Müdürü Şanlıurfa İl Bstm
62 5476 TALAT ŞEKERCİ Şube Müdürü Zonguldak İl Bstm


TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ (TPE)
1 MESUT ÖZGEN Bilgisayar
İşletmeni Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı/ANKARA
2 MEHMET SELÇUK Marka Uzman Yardımcısı Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı/ANKARA
3 MUTTALİP ÖZTÜRK Marka Uzman Yardımcısı Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı/ANKARA
4 AYŞE ERDEMİR Memur (Ş) Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı/ANKARA
5 TEKİN BÜLBÜL Avukat Türk Patent Enstitüsü Hukuk Müşavirliği /ANKARA.'
6 CAHİT AYVAZ Marka Uzmanı Türk Patent Enstitüsü Yeniden İncelem ve Değerlendirme Kurulu/ANKARA
7 MEHMET NURŞAD SÖZER Patent Uzmanı Türk Patent Enstitüsü Patent Dairesi Başkanlığı/ANKARA
8 MURAT ONUR Patent Uzmanı Türk Patent Enstitüsü Patent Dairesi Başkanlığı/ANKARA
9 AYNUR HORZUM Patent Uzman Yardımcısı Türk Patent Enstitüsü Patent Dairesi Başkanlığı/ANKARA
10 VEYSEL BELEK Marka Uzmanı Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı/ANKARA
11 EMRE CİHANBEYOĞLU Patent Uzman Yardımcısı Türk Patent Enstitüsü Patent Dairesi Başkanlığı/ANKARA
12 ZEYNEL ABİDİNKARADİŞ Patent Uzman Yardımcısı Türk Patent Enstitüsü Patent Dairesi Başkanlığı/ANKARA
13 MÜCAHİT AYIK Marka Uzman Yardımcısı Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı/ANKARA
KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ
BAŞKANLIĞI (KOSGEB)
1 ABDULKADİROMAÇ KOBİ Uzmanı KOSGEB-Anadolu Yakası Müdürlüğü İstanbul
2 ABDULLAH CEMİL UĞURLU Başkanlık
Müşaviri KOSGEB-OSTİM Müdürlüğü Ankara


3 ABDULLAH TAŞKIN KOBİ Uzmanı KOSGEB-OSTİM Müdürlüğü Ankara
4 ADNAN AKYÜZ KOBİ Uzmanı KOSGEB-Konya
Müdürülüğti
5 ALİ VASFÎ ESKİCİOĞLU KOBİ Uzmanı KOSGEB-Düzce Müdürlüğü
6 AHMET HALİT CELAYİR AVUKAT Hukuk Müşavirliği
7 AYHAN ÇARLIOĞLU KOBİ Uzmanı KOSGEB-Erzurum Muhasebe Müdürlüğü
8 BAHADIR GEVHER Kobi Uzmanı KOSGEB Ankara/Sincan Müdürlüğü
9 BİLAL SARI Başmüfettiş KOSGEB-Rehberlik ve Denetim Kumlu Ankara
10 BİRKANARSLAN Müdür Tcdvircn KOSGEB-Düzce Müdürlüğü
11 CAFER YAKUPOĞULLARI Araştırmacı KOSGEB-Ardahan
Müdürlüğü
12 EMRE MERDAN Kobi Uzmanı Van
13 ENGİN ÖZTÜRK Kobi Uzmanı Manisa
14 ENGİN DUMAN Muhasebeci KOSGEB-OSTİM Müdürlüğü Ankara
15 ERCÜMENT ÖZTÜRK Başkanlık
Müşaviri KOSGEB-Siteler Müdürlüğü Ankara
16 ERDAL ÇELİK Araştırmacı KOSGEB-Erzurum
Müdürlüğü
17 ERDOĞAN İNİZ Şoför Muğla
18 ERHAN KORKUT Kobi Uzmanı Ankara
19 ERKAN YÜCE Memur Ankara
20 ERTUĞRUL NAZLI Kobi Uzmanı Ankara
21 ERMAN İNCE KOBİ Uzmanı KOSGEB-Anadolu Yakası Müdürlüğü İstanbul
22 ESAT MAHMUT BELER KOBİ Uzmanı KOSGEB-Kayseri
Müdürlüğü
23 ESAT SARIYERLİ Muhasebeci KOSGEB-Sincan Müdürlüğü Ankara
24 FATİH KAYA Araştırmacı KOSGEB-Muş Müdürlüğü
25 GÖKHAN DOĞAN Müdür K.MARAŞ
26 GÜNER SELÇUK USTA KOBİ Uzmanı KOSGEB-Trabzon
Müdürlüğü
27 GÜRSEL KIZILASLAN Müdür İstanbul
28 HACI YUSUF YALMANCI Muhasebeci KOSGEB-OSTİM Müdürlüğü Ankara
29 HAKKI GÜZEL KOBİ Uzmanı KOSGEB-Manisa
Müdürlüğü
30 HÜSEYİN TÜYSÜZ Başkan
Yardımcısı KOSGEB-Özel Kalem Müdürlüğü Ankara
31 KEMAL ZENGİN Muhasebeci KOSGEB-Siteler Müdürlüğü Ankara


32 KENAN KARATEKE Muhasebeci KOSGEB-İstanbul Muhasebe Müdürlüğü
33 MEHMET KUDDUSt KEVSER Avukat Ankara
34 MESUT BALTA Avukat Ankara
35 MAHFUS ÇETİN Muhasebeci KOSGEB-Siteler Müdürlüğü Ankara
36 MESUT DEĞER Muhasebeci KOSGEB-Sincan Müdürlüğü Ankara
37 METİN ŞATIR Başkan
Yardımcısı KOSGEB-Özel Kalem Müdürlüğü Ankara
38 METİN BAĞDAT Başkanlık
Müşaviri KOSGEB-OSTİM Müdürlüğü Ankara
39 MEVLÜT KARAÇAM Müdür KOSGEB-Merkez Bilgi Koordinasyon Müdürlüğü Ankara
40 MİTHAT BÜLBÜL KOBİ Uzman Yardımcısı ICOSGEB-Nevşehir
Müdürlüğü
41 MİTHAT PAS Müdür KOSGEB-Kilis Müdürlüğü
42 MUHAMMEDAKAR KOBİ Uzmanı KOSGEB-Kayseri
Müdürlüğü
43 MURAT İYİLİKBİLEN Müdür KOSGEB-Bayburt
Müdürlüğü
44 MUSTAFA BEYHAN Başkan Müşaviri KOSGEB-Siteler Müdürlüğü Ankara
45 MUSTAFA KAPLAN Başkan
Başmüşaviri KOSGEB-Özel Kalem Müdürlüğü Ankara
46 MUSTAFA KOCA Muhasebeci KOSGEB-Hakkari
Müdürlüğü
47 MUSTAFA KÜRŞAT KARAŞAHİN KOBİ Uzmanı KOSGEB-Anadolu Yakası Müdürlüğü İstanbul
48 MÜMTAZ BAYAZIT KOBİ Uzmanı K.Maraş
49 MUSTAFA NACAROĞLU Muhasebeci KOSGEB-Gaziantep
Müdürlüğü
50 MUTLU BİLECAN Teknisyen KOSGEB-Şımak Müdürlüğü
51 NESİBE GENÇ Kocaeli
52 NACİ FİDAN KOBİ Uzmanı KOSGEB-Kuzey Müdürlüğü İzmir
53 NOGAY NADİR KOÇ KOBİ Uzmanı ICOSGEB-Ağrı Müdürlüp
54 ÖMER ERDOĞAN KOBİ Uzman Yardımcısı KOSGEB-Malatya
Müdürlüğü
55 ÖZGÜR ARMANERİ Müdür İzmir
56 SALİH ÜNAL Müdür İzmir
57 SEHER YILMAZ Başkanlık
Müşaviri KOSGEB-Özel Kalem Müdürlüğü Ankara
58 SELAHATTİNKAYA Araştırmacı KOSGEB-Boğaziçi Müdürlüğü İstanbul


59 SELÇUK KARAPINAR Araştırmacı KOSGEB-Erzurum
Müdürlüğü
60 SELMA TEZYETİŞ Başkan Müşaviri KOSGEB-Özel Kalem Müdürlüğü Ankara
61 SEMA ASLAN Muhasebeci Muğla
62 SERKAN SOYKUVVET KOBİ Uzmanı Ankara
63 SÜLEYMAN MACİT KOBİ Uzmanı Kayseri
64 ŞAMİL AKP1NAR Müdür KOSGEB-Bilgi Koordinasyon Müdürü Ankara
65 UFUK BERKMEN KOBİ Uzmam KOSGEB-Kuzey Müdürlüğü İzmir
66 UYGAR KÖSE KOBİ Uzmam KOSGEB-Güney Müdürlüğü İzmir
67 YAKUP KALİZ KOBİ Uzmanı Gaziantep
68 YASİN SERHAT CANORUÇ Memur KOSGEB-OSTİM Müdürlüğü Ankara
69 YAVUZ GELGİ KOBİ Uzmanı İsparta
70 YASİN TEMUR Başmüfettiş KOSGEB-Relıberlik ve Denetim Kurulu Ankara
71 YUSUF İSKENDER KOBİ Uzman Yardımcısı KOSGEB-Sakarya
Müdürlüğü
TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU (TÜBİTAK)
1 İSMAİL ALTUNTAŞ Uzman
Yardımcısı T übitak-Bi deb Ankara
2 MERYEM ARZUARUNTAŞ Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilim Ve Toplum Daire Başkanlığı Ankara
:> METİNAYSEL Avukat Tübitak-Hukuk Hizmetleri Başkanlığı Ankara
4 ZEYNEPBİLGİCİ Uzman Tübitak- Bilim Ve Toplum Daire Başkanlığı Ankara
5 AHMET BOZ Bil.Prog. Uzm. Yrd. Tübitak-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Ankara
6 FERHAN ÇAL Uzman Tübitak-Bilim Kurulu Sekreterya Birimi Ankara
7 TUĞBADURUKAN Uzman
Yardımcısı Tübitak- Seyahat İşleri Birimi Ankara
8 ESRA GÜVEN Bil.Prog. Uzm. Yrd. Tübitak-Ardeb Ankara
9 İSMAİL KURT Uzman Tübitak-Genel Evrak Vc Arşiv Müdürlüğü
10 HİLAL NUHOGLU Avukat Tübitak-Hukuk Hizmetleri Başkanlığı Ankara


11 İLKNUR ÖZÇELİK Grup Yürütme Komitesi Sekreteri Tübitak-Ardeb Ankara
12 BURAK FEVZİ SABAH Uzman Tübitak-Bilim Ve Toplum Daire Başkanlığı Ankara
13 NEVZAT SEVİM Bil.Prog. Uzm. Yrd. Tübitak-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Ankara
14 ZEYNEP ÜNALAN Bilimsel
Programlar
Başuzmanı Tübitak-Bideb Ankara
15 ÖZKAN KENEŞ Müdür Tübitak-Bilim Ve Toplum Daire Başkanlığı Ankara
16 MUSA ÇAĞLAR Bilimsel
Programlar
Uzmanı Tübitak-Bilim, Telcn. Ve Yen. Politikaları D.B. Ankara
17 ABDULLAH FARUK GÖNÜLLÜ Bilimsel
Programlar
Başuzmanı Tübitak-Ardeb Ankara
18 YUSUF EFE YILDIZ Uzman Yrd. Tübitak-Bilim Ve Toplum Daire Başkanlığı Ankara
19 FAHRETTİN FİNDİK Başuzman Tübitak-lleri Teknolojiler Araştırma Ens. Bilgem Ankara
20 HAŞAN KOÇ Uzman Teknisyen Tübitak- Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
21 HAŞAN ATEŞ Teknisyen Tübitak- Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
22 ÖMER FAİK SONGUR Araştırmacı Tübitak- Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Bilgem Gebze
23 OSMAN BİÇER Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
24 İSA BOSTAN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
25 NACİYE ÇELENLİ Araştırmacı Tübitak- Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
26 FATİH ATAK Uzman
Yardımcısı Tübitak- Bilgem İleri Teknolojiler Araştırma Ens. Ankara Ankara
27 YUSUF ÇERİ Araştırmacı Tübitak- Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze


28 HİCRAN EKDİ TAŞK1RAN Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
29 KEMALAKGÜN TAŞKIRAN Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
30 OĞUZHANERSOY Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
31 MUHAMMED FETHULLAH ESGİN Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
32 GAYE AKTÜRK Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst, Gebze
33 ERDİNÇ GÜZEL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
34 EMRE KARA Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
35 İBRAHİM KASIMOĞLU Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
36 YAKUP KAYA Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip, Araş. Enst. Gebze
37 RECEP TALHAKÜYÜK Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
38 MELEK OKTAY Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
39 ENES ÖZBAY Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
40 ÜMİT YALAP Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
41 GÜVEN YÜCETÜRK Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze


42 ÖMER FARUK ZORLU Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
43 YUSUF ADIBELLİ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
44 FİLİZ AĞDEMİR Araştırmacı Tübitak-Bilgem İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı Gebze
45 SAMETAKGÜN Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
46 ŞÜKRÜ ARKAYA Teknisyen Tübitak-Bilgem Yazılım Teknolojileri Araştırma Ens. Ankara
47 ALİCANAKYOL Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
48 GÖKHAN ALKAN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
49 AHMET ALPTEKİN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
50 UĞUR AUTUN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
51 ÖZGÜR ASLAN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı Gebze
52 MEHMET ASLAN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
53 AYŞE BARANAK Uzman Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
54 FARUK BAYHAN Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
55 ALİBERKİL Uzman Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
56 NUMANBÎL Teknisyen Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
57 SELÇUK BOSTANCIOĞLU Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
58 AHMET EMİN BULUT Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
59 MEHMET BÜYÜKÖZKAN Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara


60 HÜSEYİN CAN Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
61 ÖMER CANBULUT Başuzman Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
62 ÖMER FARUK TURAN ÇAVLI Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
63 ERCAN CEYLAN Başteknisyen Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
64 FATİH ÇAKIR Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
65 ORHAN ÇALIK Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
66 EMİN ÇALIŞKAN Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
67 YILMAZ ÇANKAYA Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
68 HAŞAN BASRİ ÇELEBİ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip, Araş. Enst. Gebze
69 NURULLAH ÇIRAKOĞLU Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd, Gebze
70 MUSTAFA ÇOBAN Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
71 OSMAN DAVULCU Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
72 TANSU ARİF DAYAN Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
73 DENİZ DEMİR Teknisyen Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
74 BEŞÎR DEMİR Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
75 ŞEYDA DOĞRU Araştırmacı Tübitak-Bilgem İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı Gebze
76 OSMAN EĞİLMEZ Başuzman Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze


77 BURAK EKİNCİ Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
78 HAKAN ERDOĞAN Başuzman Tübitak-Bilgem 0 Gebze
79 MUSTAFA ERGÜN Teknisyen Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
80 ORHAN EROĞLU Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
81 VEYSEL HATAŞ Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
82 ALEMDAR HALİS İSLAMOĞLU Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
83 SENAİ KALAFAT Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
84 AHMET KARA Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem İleri Teknolojiler Araştırma Ens. Ankara
85 MEHMET KARA Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens, Gebze
86 EBUBEKİR KARAGÖL Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
87 YAVUZ KARALI Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
88 ERHAN KASAPÇI Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
89 YAVUZ KAŞIKÇI Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
90 ADNAN KAYA Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
91 ULAŞ KAYA Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
92 VOLKAN KELEŞ Başuzman Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
93 MEHMET EMİN KILIÇ Yardımcı Eleman Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
94 ABDULLAH MAĞAT Araştırmaeı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze


95 ERTUĞRUL MURAT Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
96 MEHMET ÖCAL Araştırmacı Tiibitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
97 NURİ ÖZALP Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
98 RECEP ÖZBAY Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
99 ONUR SAMET ÖZER Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
100 RECEP ÖZMEN Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
101 OSMAN PAMUK Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
102 ABDURRAHMAN PEKTAŞ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
103 ABDULKADİR POŞUL Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
104 ZEKERİYA SARICA Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
105 FATİH SEVİMLİ Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
106 BETÜL SOYSAL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
107 MESUT ŞAHAN Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
108 SERHAT ŞAHİN Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
109 GÖKHAN ŞAHİN Memur Tübitak-Bilgem Bilgi Sistemleri Ve Tesis Güvenlik Gebze
110 ABDULKADİR ŞAN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
111 ŞENOL ŞENYURT Araştırmacı Tübitak-Bilgem Kamu Sm Gebze
112 MESUT TAN Başuzman Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze


113 LOKMAN TARTAR Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yrd. Gebze
114 YÜCEL TAŞ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
115 HÜSEYİN TİRLİ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
116 MUHAMMED OĞUZHAN TOPGÜL Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
117 HAKAN ULUSOY Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
118 MUSTAFA ULVİ Araştırmacı Tübitak-Bilgem Bilişim Teknolojileri Ens. Gebze
119 EMİRUNER Başuzman Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Gebze
120 ABDULLAH USTA Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
121 METİN UZUNER Uzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
122 CİHAT YILDIZ Araştırmacı Tübitak-Bilgem Siber Güvenlik Ens. Ankara
123 ÖNDER YILMAZ Uzman
Yardımcısı Tübitak-Bilgem İş Geliştirme Başkan Yardımcılığı Gebze
124 MUSA KAZIM YİĞİT Memur Tübitak-Bilgem Yazılım Teknolojileri Araştırma Ens. Ankara
125 ADEM ZÜMBÜL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Bilgem Ulusal Elektronik Ve Krip. Araş. Enst. Gebze
126 NİHAT AKAY Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
127 SAVAŞ ALTINIŞIK Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
128 ERCAN AVCI Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
129 FATİHAYDIN Uzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
130 MURATBARANAK Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
131 SALİH ÇAMUR Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze


132 VİLDAN ELMAS Memur Tübitak-Mam Çevre Ve Temiz Üretim Enstitüsü (Çtüe) Gebze
133 OSMAN GÖZÜTOK Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
134 OĞUZCAN GÜNDÜZ Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
135 ERTUĞRUL GAZİ KIYIKÇI Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
136 MUSTAFA MALKOÇ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
137 EYÜP SEVİNDİK Memur Tübitak-Mam İdari Ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı Gebze
138 HÜSEYİN TAŞKIN Araştırmacı Ttibitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Gebze
139 MEHMET TOPTAŞ Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Enerji Enstitüsü (Ee) Ankara
140 MUSTAFA NACİ YAZICIOĞLU Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Gen Enstitüsü Gebze
141 SÜLEYMAN YILDIRIM Uzman Tübitak-Mam İdari Ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı Gebze
142 BAYRAM YÜKSEL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Mam Gen Enstitüsü Gebze
143 ERGUN ÇANÇALAR Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
144 VEDAT EKÜTEKİN Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
145 ENES ERDİN Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
146 EMRE EROL Uzman
Yardımcısı Tübitak-Sage Ankara
147 İBRAHİM ALPER ERSOY Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
18 SAMET HİÇSÖNMEZ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
149 YASİN UYSAL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
150 ASIM ZEYBEK Uzman
Araştırmacı Tübitak-Sage Ankara
151 MUSTAFA DİŞÇİ Uzman
Araştırmacı Tübitak-Tüsside Gebze
152 MUSTAFA DURMUŞ Araştırmacı Tübitak-Tüsside Gebze
153 AKİF ÖZBAY Uzman
Yardımcısı Tübitak-Tüsside Gebze
154 EMİN SEVİNDİ Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Tüsside Gebze


155 AYŞE ŞENTÜRK Araştırmacı Tübitak-Tüsside Gebze
156 HAKAN TURAN Uzman
Araştırmacı T übitak-T üsside Gebze
157 ALİ ÜNAL Araştırmacı Tübitak-Tüsside Gebze
158 HÜSEYİN ÇOTUK Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Ulakbim Ankara
159 ABDULLAH EROL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Ulakbim Ankara
160 SİNAN FANK Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Ume Gebze
161 SADİ AYHAN Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara
162 MEHMET HAKAN İNANÇ Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara
163 ŞABAN YAVUZ KARA Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara
164 ALİ ÖMER KOZAL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara
165 MİTHAT SELİM ŞAHİNER Uzman
Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara
166 SEBAHATTİN TOPAL Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara
167 ÖZGÜR YILMAZ Başuzman
Araştırmacı Tübitak-Uzay Ankara



TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE)
SIRA
NO SİCİL
NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YERİ (BİRİM/İL)
1 2340 ABDULLAH USAME TOKGÖZ Yüksek Mühendis Yapı Kimyasallan Tek. Şef.(Ankara)
2 2336 ABDURRAHMAN UZ Müdür Deney ve Kalibrasyon Merkezi Başkanlığı, Gıda Laboratuvarı Müd. (Ankara)
3 2833 HAKAN PUS TSE Uzman Yardımcısı Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü( Ankara)
4 2559 HÜSEYİN KARAKAŞ Mühendis Deney vc Kalibrasyon Merkezi Başkanlığı, Elektroteknik Lab. Gebze Müdürlüğü, Ev Aletleri Şefliği (Kocaeli)
5 2729 İBRAHİM ETHEM DOĞANAY TSE Uzman Yardımcısı Tıbbi Cihaz ve Çocuk Bakım Gereçleri Tek.Şef.(Ankara)
6 2272 İSMAİL DUMAN Mühendis Bursa Kalibrasyon Müdiirlüğü(Bursa)
7 2491 MEHMET MURAT ÜNAL Tekniker Mersin İthalat Müdürlüğü (Mersin)
8 2770 MÜCAHİT GÜRLER TSE Uzmanı Eskişehir Belgelendirme Müd.(Eskişehir)
9 2817 RAMAZAN ÇAKMAK TSE Uzman Yardımcısı Polimer ve Boru Perf. Lab. Teknik Şefliği
10 2532 SAMET BUĞRA KÜÇÜK Mühendis Denizli Tekstil Lab. Teknik Şefliği (Denizli)
11 2716 SİNAN IŞIK TSE Uzman Yardımcısı Ulaşım ve Lojistik Sistemleri Merkezi, Ankara Araç Proje Müd. (Ankara)
12 2765 YALÇIN AZANPA TSE Uzman Yrd. Standardizasyon Grup Başkanlığı(Ankara)
13 2771 YUNUS ATALAY TSE Uzman Yardımcısı Belgelendimıe Merkezi Başkanlığı, Makine Sektörü Müdürlüğü, Makine Grubu Şefliği (Ankara)

 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI (ÇASGEM VE MERKEZ
TEŞKİLATI)

SIRA
NO stc.
NO ADI SOYADI UNVANI GÖR. YAP. İL/İLÇE
1 10458 EMRE KARAOĞLU İŞ MÜFETTİŞ YARD. İSTANBUL/KADIKÖY
2 10521 MAHMUT SATMAN İŞ MÜFETTİŞ YARD. İST ANBUL/KADIKÖY
3 7940 ÖMER FARUK USLU İŞ BAŞMÜFETTİŞİ BURSA/OSMANGAZİ
4 10006 TANER ŞAHİN İŞ MÜFETTİŞ YARD. ANKARA/ÇANKAYA
5 10002 YAHYA ARARIZ İŞ MÜFETTİŞ YARD. İSTANBUL/KADIKÖY
6 5868 METİN AVCIOĞLU İŞ BAŞMÜFETTİŞİ İZMİR/KONAK
7 7954 GÖKHAN ALP İŞ MÜFETTİŞİ ANKARA/ÇANKAYA
8 7246 BEYHAN ŞAHİN İŞ BAŞMÜFETTİŞİ ANKARA/ÇANKAYA
9 7121 SADRET ÇAĞLAR İŞ BAŞMÜFETTİŞİ ANKARA/ÇANKAYA
10 10005 RAMAZAN ÖZTÜRK İŞ MÜFETTİŞ YARD. İSTANBUL/KADIKÖY
11 10132 GÖKSEL GÖKÇEN İŞ MÜFETTİŞİ YARD. İZMİR/KONAK
12 10080 ABDURRAHİM DEMİR İŞ MÜFETTİŞİ YARD. BURSA/OSMANGAZİ
13 8151 FAHRETTİN AKÇAY TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
14 10630 MURAT AKSOY ARAŞTIRMACI ANKARA/ÇANKAYA
15 10195 MUHAMMET ERGÜN MEMUR ANKARA/ÇANKAYA
16 10385 ŞERİFE YEŞİLOĞLU V.H.K.İ ANKARA/ÇANKAYA
17 9121 AHMET ÇETİN BAKANLIK MÜŞ. ANKARA/ÇANKAYA
18 9969 SALMAN KISA BAKANLIK MÜŞ. ANKARA/ÇANKAYA
19 9325 ABDULLAH LİVATYALI ÇALIŞMA UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
20 10695 RAŞİTAKGÜL DAİRE BAŞKANI ANKARA/ÇANKAYA
21 10177 BÜNYAMİN AKSOY ÇALIŞMA UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
22 9910 SERHAT KARADAĞ ÇALIŞMA UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
23 9520 NURETTİN ALBAYRAK YİH UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
24 9553 ERDEM BABAARSLAN İSG UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
25 9560 MEHMET SALİH AKPOLAT İSG UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
26 6720 SAMİ DENİZ TEKNİKER ANKARA/Y.MAHALLE
27 8617 FERÖZDEMİR VHKİ ANKARA/Y .MAHALLE
28 10606 ORHAN AĞAÇCI PSİKOLOG ANKARA/Y.MAHALLE
29 8950 GÖKHAN ÇOLAK VHKİ ANKARA/Y.MAHALLE
30 9024 MUSA KARABIYK LABORANT KOCAELİ/MERKEZ
31 9782 ÖZLEM K AR ABOĞA İSG UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
32 10349 HAMZA ALTINSOY İSG UZMAN YARD. ANKARA/ÇANKAYA ’
33 10596 SEZAİ DEMİREL ÇÖZÜMLEYİCİ ANKARA/Y .MAHALLE
34 10018 FUAT CANBAY KİMYAGER KOCAELİ/MERKEZ
35 10232 BÜŞRA HIRLAR AB UZMAN YARD. ANKARA/ÇANKAYA
36 10384 RAMAZAN AKTAŞ V.H.K.İ. ANKARA/ÇANKAYA
37 136 SÜMEYRA AKGÜN MEMUR ANKARA/ÇANKAYA
38 137 HAŞAN DİNER AMBAR MEMURU ANKARA/PURSAKLAR
39 5643 MEHMET ÖZDOĞAN İŞ BAŞMÜFETTİŞİ ANKARA/PURS AKLAR


DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI

SIRA
NO SİCİL
NO ADI, SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL,
İLÇE
1 201 Şaban TALAŞ Devlet Personel Uzmanı ANKARA-ÇANKAYA
2 720 Ali Haydar Savaş KARAMANGİL Devlet Personel Uzmanı ANKARA- ÇANKAYA
3 553 Salih ARSLAN Devlet Personel Uzmanı ANKARA-ÇANKAYA
4 530 Halid BAĞMANCI Devlet Personel Uzmanı ANKARA-ÇANKAYA
5 603 Mustafa KAYA Devlet Personel Uzmanı ANKARA- ÇANKAYA
6 601 Murat YILMAZ Devlet Personel Uzmanı ANKARA- ÇANKAYA
7 728 Seyit Mehmet YAVUZ Devlet Personel Uzmanı ANKARA- ÇANKAYA
8 702 Muhammet YILDIZ Devlet Personel Uzman Yrd. ANKARA-ÇANKAYA
9 691 Murat YENİLMEZ Devlet Personel Uzman Yrd. ANKARA-ÇANKAYA
10 712 Mustafa Cüneyd DİLER Devlet Personel Uzman Yrd. ANKARA-ÇANKAYA
11 693 Ali BALPINAR Mühendis ANKARA- ÇANKAYA



SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇAUŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
1 88863 DİLEK AKGÜN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ADANA SGİM ADANA/ÇUKUROVA
2 92010 MUSTAFA AKGÜN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI ADANA SGİM ADANA/ÇUKUROVA
3 88830 İHSAN KARADAŞ ŞEF ADANA SGİM ADANA/SEYHAN
4 134932 FATİH KAYACI ECZACI ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
5 122111 İLKER ÇİLİNGİR VHKİ ADANA SGİM ADANA «'MERKEZ
6 63271 MESUT MARAŞUOĞLU MÜHENDİS ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
7 404775 MUHAMMED ENES PEKER İCRA MEMURU ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
8 114798 ÖNCÜ SARIŞ ERCAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ADANA SGİM ADANA /MERKEZ
9 97617 TURAN DÜLGER İCRA MEMURU ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
10 306S91 YILMAZ SEYREN ŞEF ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
11 411085 YUSUF ŞAHİN MEMUR ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
12 88793 AHMET KARA MEMUR ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
13 3C6284 HALİS SAVILMAZ VHKİ ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
14 111831 MEHMET NURİ DANIŞMAN VHKİ ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
15 138089 YAHYA ADIGÜZEL TABİP ADANA SGİM ADANA/MERKEZ
16 114907 DURDU MEHMET AYVA SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ADIYAMAN SGİM ADIYAMAN/MERKEZ
17 121391 MEHMET EMİN EKİNCİ MEMUR ADIYAMAN SGİM ADIYAMAN/MERKEZ
18 406489 BARIŞ MUSTAFA KAYA SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
19 411034 EMİR YASİN AYYILDIZ ECZACI AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
20 112206 HALİL ÇETİNKAYA VHKİ AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
21 100382 İBRAHİM ÇOLAKER SİGORTA İL MÜDÜR YARDIMCISI AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
22 122353 LEVENT OĞUZ VHKİ AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
23 115493 SALİM EKİNCİ VHKİ AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR /MERKEZ
24 306213 AHMET KİRİŞ VHKİ AFYONKARAHİSAR SGİM AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
25 403060 FAHRİYE DEMİRKOL VHKİ AKSARAY SGİM AKSARAY/MERKEZ
26 400623 ALPER ÜNAL SOSYAL GÜVENLİK UZMANI AKTÜERYA VE FON YÖN DAİ BŞK ANKARA/MERKEZ
27 406132 KEMAL YASIN GÜRMEN VHKİ AMASYA SGİM AMASYA/MERKEZ
29 121205 AYHAN ÖZTÜRK ŞEF ANKARA SGİM ANKARA/ALTINDAĞ
29 20B836 MEHMET OKUR SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI ANKARA SGİM ANKARA/ALTINDAĞ
30 99351 MEHMET ALİ CAN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ANKARA SGİM ANKARA/KAZAN
31 400933 ALİ GEDİK TABİP ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
32 102111 ALİ YILMAZ UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
33 121409 AYDOĞAN ÖZBEY SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
34 408531 DURAN OZFİDAN . SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
35 411124 EMRE SAYKAL MEMUR ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
36 209548 FERHAT ŞİMŞEK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
37 304326 GÜRSEL AKÇAY ARAŞTIRMACI ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
38 302152 HALİL HULjKİ ÛZTEKİN ARAŞTIRMACI ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
39 208580 HAŞAN TÜRK ŞEF ' ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
40 307489 İBRAHİM TOPÇU UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
41 306371 İHSAN KAYBAL BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
42 309922 MAHMUT METE GÛRKAN AVUKAT ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
43 209219 MEHMET SARIÇİL VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
44 301086 MEHMET SEVGİLİ BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
45 21008S MEHMET YILDIZ VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
46 3ÖS094 MEHMET YÖRÜK UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
47 102774 OKTAY ELDEM TABİP ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
48 40C078 OSMAN ÖZCAN TABİP ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
49 206981 RİFAT YOLA UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
50 88252 SAYGI GÜLKAN UZMAN TABİP ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
51 118771 SERVETAVADOS SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
52 301716 SITKI TATAR BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
53 406714 ŞEBNEM KAYA ECZACI ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
54 408566 TUNCAY OĞUZ CRA MEMURU ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
55 308847 YUSUF ARIKANOĞLU UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
56 79003 YÜKSEL ÇAKMAK TABİP ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
57 209666 ZİYA KARAGÜLLE VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
58 407273 DERYA ARiTEKİN VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
59 121846 EMİNE YEL VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
60 1084S2 ERDİNÇ ÖZBORA UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
61 403093 FATİH ARISOY VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
62 305803 FERHAT YONCALIK ECZACI ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
63 93392 HALİS GÜVEN UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
64 99913 KENAN BÜYÜKGÜZEL ŞEF ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
65 305693 MEHMET NECATİ ÇETİNER BAŞKANLIK MÜŞAVİRİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
66 208712 MEHMET POSTALLI ŞEF ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
67 89508 MUHLİS KOLAT UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
68 114228 ÖNCEL YILMAZ UZMAN ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
69 95929 SEYHAN KART HİZMETLİ ANKARA SGİM ANKARA/ MERKEZ
70 209612 TARKAN AKAN VHKİ ANKARA SGİM ANKARA/MERKEZ
71 209277 HALİL MURAT UYAR SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ANTALYA SGİM ANTALYA / ALANYA
72 411097 AHMET ŞİMŞEK MEMUR ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
73 110924 ALİ POYRAZ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
74 309495 ESRACERAN ÇETİN ECZACI ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
75 303009 MUAMMER GOZÜTOK VHKİ ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
76 116340 MUAMMER PARIN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
77 410413 MUHAMMEDUĞUR MEMUR (Ş) ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
78 408626 SEBAHAT KOCATÜRK İCRA MEMURU ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
79 114897 ÜMİT KÜÇÜKOĞLU SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ANTALYA SGİM ANTALYA /MERKEZ
80 S3506 HALUK BİLGİÇ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ANTALYA SGİM ANTALYA/MURATPAŞA
81 119434 ALİ SARITEPE SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜR YARDIMCISI ANTALYA SGİM ANTALYA /MERKEZ
82 118769 BAYRAM ŞENTÜRK VHKİ ANTALYA SGİM ANTALYA /MERKEZ
83 97732 ESMA ÇELİK VHKİ ANTALYA SCİM ANTALYA/MERKEZ
84 45258 NECMETTİN ARAŞ TEKNİSYEN ANTALYA SGİM ANTALYA/MERKEZ
85 121740 ALİ POLAT VHKİ ARTVİN SGİM ARTVİN/MERKEZ
86 407360 BERATI AKBAŞ VHKİ AYDIN SGİM AYDIN/DİDİM
87 410422 HATİCE GÜLTEKİN MEMUR (Ş) AYDIN SGİM AYDIN/MERKEZ
88 411096 METİN DEDEOÖLU MEMUR AYDIN SGİM ' AYDIN / MERKEZ
89 408321 MUSTAFA ALTUN SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI AYDIN SGİM AYDIN/MERKEZ
90 305964 ADNAN AKÇAY ŞEF AYDIN SGİM AYDIN/MERKEZ
91 403971 ALİ KAZIM KÜLLÜ VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/BANDIRMA
92 122527 ARİFE YILDIRIM VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
S3 101842 DURSUN AKÇELİK VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
94 112943 HAŞAN EREN '«Ki BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
95 121511 İSMAİL BATİN VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
96 79902 İSMAİL YEŞİLTAŞ AŞÇI BALIKESİR SGİM BALIKESİR / MERKEZ
97 407380 MEHMET İLHAN SABANCI VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
98 121781 MEHTAP ÖZDEMİR ŞEF BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
99 408638 MUHAMMET ÇİNİCİ İCRA MEMURU BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
100 406178 AYFER TOPÇU MEMUR BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
101 118524 MUSTAFA ÖZDEMİR İCRA MEMURU BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
102 306671 RAMAZAN GÜÇLÜ VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
103 404058 SEMA İPEK VHKİ BALIKESİR SGİM BALIKESİR/MERKEZ
104 410282 YALÇIN SALAY ŞUBE MÜDÜRÜ BASIN VE HALKLA İLİŞ MÜŞ. ANKARA/MERKEZ
105 408573 ÇAĞRI TURGUT VHKİ BASIN VE HALKLA İLİŞ MÜŞ. ANKARA/MERKEZ
106 404662 OKTAY YILMAZ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BAYBURT SGİM BAYBURT/MERKEZ
107 306933 RAKİP POLAT ŞEF BAYBURT SGİM BAYBURT/MERKEZ
108 76519 ŞAMİL KURT SİGORTA İL MÜDÜR YARDIMCISI BAYBURT SGİM BAYBURT/MERKEZ
109 410116 MUSTAFA ÖNCÜ İCRA MEMURU BAYBURT SGİM BAYBURT/MERKEZ
110 409040 BASRİ GENÇ SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI BİLECİK SGİM BİLECİK/MERKEZ
111 121072 KENAN KESTANE MEMUR BİLECİK SGİM BİLECİK/MERKEZ
112 304871 AHMET BARUT SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ BOLU SGİM BOLU /MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLCE
113 98179 İRFAN İŞGÖREN ARAŞTIRMACI BOLU SGİM BOLU /MERKEZ
114 78422 RAHMİ CİHAN ARAŞTIRMACI BOLU SGİM BOLU/MERKEZ
115 99169 SEZEN KARA VHKİ BOLU SGİM BOLU/MERKEZ
116 119224 HARUN GÖRKEM SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BOLU SGİM BOLU/MERKEZ
117 305091 HAŞAN ERİK VHKİ BOLU SGİM BOLU/MERKEZ
118 402510 ARİF ŞEN ŞEF BURSA SGİM BURSA/İZNİK
119 118079 AHMET ÖZKAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/'MERKEZ
120 121677 ALİ MERT VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
121 308284 ALİ TOMTÜRK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
122 408254 CENGİZ CABBAR İCRA MEMURU BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
123 111954 CİHAT BOZKURT SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGıM BURSA/MERKEZ
124 308523 EMİNE ALTUNTAŞ VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
125 140160 FARUK ÛZTÜRK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
126 401106 FERHAT TOPAÇ VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
127 89139 GÜLCAN MERCAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
128 410475 hacerdursunoSlu MEMUR (Ş) BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
129 406761 HAKAN AYDIN MEMUR BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
130 409549 HANİFEALTIP(OKUR) MEMUR (Ş) BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
131 406664 İLKER KÜÇÜKASLAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMEM YARDIMCISI BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
132 400198 İSMAİL TURA SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
133 99269 METİN TOPAL VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
134 407128 MUSTAFA BUDAK VHKİ . BURSA SGİM BURSA /MERKEZ
135 405907 MUSTAFA KAYA SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
136 134357 MÜSLİME ÖZGÜR SARIUŞAK HEMŞİRE BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
137 412019 RAMAZAN DİRLİK SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
138 116338 SABAHATTİN DUYMUŞ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
139 306237 SALİH GÜLER VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
140 122239 SÜLEYMAN DİLMAN İCRA MEMURU BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
141 74735 TAHSİN AKYÜZ VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
142 400772 UFUK BAKIR VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
143 131972 ADİLE ÜNAL TABİP BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
144 117533 EYYUPAKBULUT SOSYAL GÜVENLİK MERKEZ MÜDÜRÜ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
145 307982 İSA ÖZTAŞ ARAŞTIRMACI BURSA SGİM BURSA / MERKEZ
146 65522 İSMET ÇA6LIYAN ARAŞTIRMACI BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
147 119237 MURAT DEDE VHKİ BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
148 407465 NESLİHAN ÇALIŞKAN [ORA MEMURU BURSA SGİM 3URSA/MERKEZ
149 410361 ORKUTKARASUNGUR MEMUR BURSA SGİM BURSA/MERKEZ
150 405988 İSMAİL ÇAYLAK VHKİ ÇANKIRI SGİM ÇANKIRI/MERKEZ
151 400514 KEMAL TAHİR KOCAOGlU TABİP ÇORUM SGİM ÇORUM /MERKEZ
152 400268 MUHAMMET SAADETTİN FINDIK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ÇORUM SGİM ÇORUM/MERKEZ
153 408664 SITKI ARSLAN İCRA MEMURU ÇORUM SGİM ÇORUM /MERKEZ
154 110810 MAHMUT YILDIZ VHKİ ÇORUM SGİM ÇORUM/MERKEZ
155 97754 MUSTAFA TÜTÜNCÜ VHKİ ÇORUM SGİM ÇORUM/MERKEZ
156 404666 ZAFER DEMİREL VHKİ ÇORUM SGİM ÇORUM/MERKEZ
157 400508 ERDAL ERİKOÛLU TABİP DENİZLİ SGİM DENİZLİ/MERKEZ
15B 309132 SMAİLYUSMAK VHKİ DENİZLİ SGİM DENİZLİ/MERKEZ
159 404657 MEHMETADAY VHKİ DENİZLİ SGİM DENİZLİ / MERKEZ
160 400164 MUAZ AŞIK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ DENİZLİ SGİM DENİZLİ/MERKEZ
161 112824 MUSTAFA ALİ ALAYONT İCRA MEMURU DENİZLİ SGİM DENİZLİ/MERKEZ
162 122507 NESLİHAN ARICI VHKİ DENİZLİ SGİM DENİZLİ /MERKEZ
163 411078 OSMAN AKDEMİR MEMUR DENİZLİ SGİM DENİZLİ/MERKEZ
164 406682 RECEP AKDAŞ SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI DENİZLİ SGİM DENİZLİ/MERKEZ
135 401198 FATİH AKGÜMÜŞ VHKİ DESTEK HİZMETLERİ DAİ. BŞK AN KARA/MERKEZ
166 210308 MEHMETAKTÜRK VHKİ DESTEK HİZMETLERİ DAİ. BŞK AN KARA /MERKEZ
167 99769 MURAT KABA DAĞITICI DESTEK HİZMETLERİ DAİ. BŞK AN KARA/MERKEZ
168 117467 EFRAİM SEYİTHAN İŞÇİ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ DİYARBAKIR SGİM DİYARBAKIR/MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
169 407525 EMRAH BİLEK İCRA MEMURU DİYARBAKIR SGİM DİYARBAKIR /MERKEZ
170 406994 MALİK TAŞ SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI DİYARBAKIR SGİM DİYARBAKIR/MERKEZ
171 108665 ŞEYHMUS DEMİR DİŞ TABİBİ DİYARBAKIR SGİM DİYARBAKIR /MERKEZ
172 400665 İSHAK ELHAMAN VHKİ DİYARBAKIR SGİM DİYARBAKIR/MERKEZ
173 401390 OĞUZHAN DEMİR VHKİ DÜZCE SGİM DÜZCE /MERKEZ
174 97392 DURAK GÜL VHKİ ELAZIĞ SGİM ELAZIĞ /MERKEZ
175 409168 MUSTAFA MESUTBERKER SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI ELAZIĞ SGİM ELAZIĞ/MERKEZ
176 121014 MUSTAFA NACİ ÇETİNKAYA İCRA MEMURU ELAZIĞ SGİM ELAZIĞ/MERKEZ
177 307952 YAŞAR ŞAHİMER VHKİ ELAZIĞ SGİM ELAZIĞ/MERKEZ
178 83138 ÜMİT ŞENOL MÜHENDİS ELAZIĞ SGİM ELAZIĞ/MERKEZ
179 209711 ALİ TÜZEN VHKİ EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
180 52226 ASLAN YILMAZ VHKİ EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA /MERKEZ
181 400172 AYŞEGÜLBAŞTAK SOSYAL GÜVENLİK UZMANI EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
182 101980 AYŞEGÜLBAYAER VHKİ EMEKLİLİK HlZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
183 88474 CENGİZ TÜRKCAN ŞUBE MÜDÜRÜ EMEKLİLİK HİZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
184 209515 DEMET ARSLAN VHKİ EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
185 1789 FEVZİ İŞLİ BÜRO PERSONELİ EMEKLİLİK HİZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
186 97622 İSMAİL POLAT ŞUBE MÜDÜRÜ EMEKLİLİK HlZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
187 401483 MEHMET AKİFYARDIMCI SOSYAL GÜVENLİK UZMANI EMEKLİLİK HİZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
186 302919 MEHMET ALİ FIRAT SOSYAL GÜVENLİK UZMANI EMEKLİLİK HlZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
189 67553 MEHMET BAYRAM SOSYAL GÜVENLİK UZMANI EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
190 205585 MEHMET TÛRKYILMAZ ŞEF EMEKLİLİK HİZ. GEN, MÜD, ANKARA/MERKEZ
191 203900 RÜSTEM ÛZDEMİR UZMAN EMEKLİLİK HlZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
192 4137G SAMİ KÜLEKÇİ ŞUBE MÜDÜRÜ EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
193 304824 UĞUR HUYUGUZEL UZMAN EMEKLİLİK HİZ. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
194 1758 YUSUF KARA BÜRO PERSONELİ EMEKLİLİK HlZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
195 305436 ADİL DEMİR SOSYAL GÜVENLİK UZMANI EMEKLİLİK HİZ. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
196 65325 METİN ŞAT HİZMETLİ ERZİNCAN SGİM ERZİNCAN /MERKEZ
197 102140 BEKİR KESİCİ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ERZURUM SGİM ERZURUM/HORASAN
198 51558 HULUSU BUMİN SOSYAL GÜVENLİKİLMÜDÜRÜ ERZURUM SGİM ERZURUM/MERKEZ
199 101439 OKTAY BAYRAK VHKİ ERZURUM SGİM ERZURUM/MERKEZ
200 98480 RAYET KEKEÇ VHKİ ERZURUM SGİM ERZURUM/MERKEZ
201 308790 SONGÜL ÇİÇEK VHKİ ERZURUM SGİM ERZURUM/MERKEZ
202 117930 HAKAN YAMAK VHKİ ESKİŞEHİR SGİM ESKİŞEHİR / MERKEZ
203 89560 MEHMETERTEK ARAŞTIRMACI ESKİŞEHİR SGİM ESKİŞEHİR / MERKEZ
204 117438 RAMAZAN AVİNCAN VHKİ ESKİŞEHİR SGİM ESKİŞEHİR /MERKEZ
205 113772 RAMAZAN GENÇOĞLU SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ESKİŞEHİR SGİM ESKİŞEHİR/MERKEZ
206 136910 CEMİL DİNÇOĞLU ECZACI GAZİANTEP SGİM GAZİANTEP/MERKEZ
207 89048 CUMA BUDAK ARAŞTIRMACI GAZİANTEP SGİM GAZİANTEP/MERKEZ
208 405292 MEHMET ŞÜKRÜ DİKER SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ GAZİANTEP SGİM GAZİANTEP /MERKEZ
209 405714 MEHMET YAŞAR SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI GAZİANTEP SGİM . GAZİANTEP/MERKEZ
210 403559 HATİCE İNAL VHKİ GAZİANTEP SGİM GAZİANTEP /MERKEZ
211 404500 HATİCE KAZANCI VHKİ GAZİANTEP SGİM GAZİANTEP/MERKEZ
212 409247 BELGİN AKKURT ECZACI GENEL SAĞLIK SİG. GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
213 98120 ELİF ŞENOL VHKİ GENEL SAĞLIK SİG. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
214 405734 MEHMET ŞERİF GÜNDÜZ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI GENEL SAĞLIK SİG. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
215 208620 MUSTAFA SERT ŞUBE MÜDÜRÜ GENEL SAĞLIK SİG, GEN. MÜD, ANKARA /MERKEZ
216 . 400610 ÛMERERÇİN SOSYAL GÜVENLİK UZMANI GENEL SAĞLIK SİG. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
217 401570 ÖMERMİRAHMETOĞLU SOSYAL GÜVENLİK UZMANI GENEL SAĞLIK SİG. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
218 409335 İLKE ÖZDEMİR TABİP GENEL SAĞLIK SİG. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
21S 405450 ŞEHRİ MİNE DELİBAŞ BARUT ECZACI GENEL SAĞLIK SİG. GEN. MÜD, ANKARA/MERKEZ
22C 404379 MELİKE OTKUN MEMUR GÜMÜŞHANE SGİM GÜMÜŞHANE/MERKEZ
221 401ÛS2 AHMET DEMİR MEMUR HATAY SGİM HATAY/MERKEZ
222 407616 EMİNE TÜRKOĞLU MEMUR HATAY SGİM HATAY/MERKEZ
223 405863 ÖMER MANDAL VHKİ HATAY SGİM HATAY/MERKEZ
224 208652 BEKİR YILDIRIM ŞEF HİZMET SUNUMU GEN. MÜD, ANKARA/MERKEZ


SN SİCİL NO ADİ SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
225 304258 HACI MAHMUT ERDEMİR ŞUBE MÜDÜRÜ HİZMET SUNUMU GEN. MÜD, ANKARA/MERKEZ
226 402130 MELİKE BURCU ÇAĞIL SOSYAL GÜVENLİK UZMANI HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
227 405596 MUHAMMED MURAT ÇARDAK SOSYAL GÜVENLİK UZMANI • HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
228 405613 SÜLEYMAN KIZILCAN SOSYAL GÜVENLİK UZMAN! HİZMET SUNUMU GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
229 405941 ÜMİT ZENGİN SOSYAL GÜVENLİK UZMAN YARDIMCISI HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA /MERKEZ
230 405731 YUNUS YALÇIN SOSYAL GÜVENLİK UZMANI HİZMET SUNUMU GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
231 401421 AYŞE GÜL KUYUBAŞI PROGRAMCI HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA /MERKEZ
232 1730 CELAL BAYRAM ŞENGÜL SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
233 405733 MEHMET KARADAYI SOSYAL GÜVENLİK UZMANI HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
234 102331 NURŞENAVADOS VHKİ HİZMET SUNUMU GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
235 209255 NAZIM ARDIÇ VHKİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ ANKARA/MERKEZ
236 S7656 BAYRAM ÖZCAN ŞEF İSPARTA SGİM İSPARTA/ MERKEZ
237 403453 FATİH BAYRAKDAR MÜHENDİS İNŞAAT VE EMLAK DAİ. BŞK, ANKARA/MERKEZ
238 407780 EMİME EYÛBOĞLU MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL / FATİH
239 411434 BİLAL YILDIRIM MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/KADIKÖY
240 403649 AHMET SAİT AKKAYA İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL / MERKEZ
241 401787 ALİ EVRİM ÜRGÜP MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
242 402036 CEMAL SAYAR MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
243 208686 DİLEK ERTAN VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
244 405S12 EDAKARAKOYUN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
245 115482 EMİN DUTAR SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
246 402013 EMRE YILMAZER MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
247 401341 FAHRİYE BUDAK MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
248 405505 FATİH YILMAZ SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
249 112862 HAKAN HASTÜRK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
250 402008 HALİTTALHA UÇAR İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
251 402221 HATİCE ERDOĞAN MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
252 402271 HATİCE SUKAS VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
253 407540 HULUSİ KAYA İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
254 403580 HURİYE KÖMÜRCÜ MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
255 121125 İHSAN ŞAHİN VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
255 121858 İSMAİL KARABAYIR SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
257 400119 LOKMAN KARAASLAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
258 404841 MEHMET NURKIZILATEŞ MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
259 411433 MERVEASLANOĞLU YILMAZ İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
260 400093 MURATBAYHAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
261 408733 MURAT GÜLE8AŞ İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
262 401228 MURATVARDAR MÜHENDİS İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
263 409726 MURAT YAĞCI VHKİ İSTANBUL SGİM 'STANBUL/MERKEZ
264 402775 MÜRTEZA TUTKUN MEMUR İSTANBUL SGİM 'STANBUL/MERKEZ
265 404299 NAZAN SEZGİN MEMUR İSTANBUL SGİM 'STANBUL/MERKEZ
266 405098 NAZMI MARHAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM 'STANBUL/MERKEZ
267 409132 NURETTİN KAYA MÜHENDİS İSTANBUL SGİM 'STANBUL/MERKEZ
268 122407 OKAY GÜLDALİ MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
259 404463 OSMAN KAYA MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
270 65981 RANAGÜNGÖR ECZACI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
271 400853 RECEP ŞAHİN VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
272 302534 RECEP YAKICI ARAŞTIRMACI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
273 98964 SADIK SOYALP İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
274 401388 SEDAT POLAT MEMUR İSTANBULSGİM İSTANBUL/MERKEZ
275 404779 SIDDIK ÖZCAN VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
276 121803 ŞAHİN GÜLTEPE VHKİ İSTANBUL SGİM 'STANBUL/MERKEZ
277 136905 ŞEYMA KALYONCU ECZACI İSTANBUL SGİM 'STANBUL/'MERKEZ
278 400366 TURGUT KORKMAZ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
279 308875 TURGUT UZUNALİ VHKİ İSTANBUL SGİM STANBUL/MERKEZ
280 112823 ÜZEYİR YİTİK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM STANBUL/ MERKEZ


SN SİCİL NO ADİ SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İLİ İLCE
281 1037S9 VEDAT SARIYAR VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
282 110781 YAHYA ÇELİK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
283 402229 YASEMİN YİĞİT MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
284 118591 YAŞAR FİLİZ VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
285 121195 YUSUF TIĞLI VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
286 100799 ZEYNEP SENA KEKİLLİOĞLU KA AVUKAT İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
287 99322 SONGÜL ZİREK SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI İSTANBUL SGİM İSTANBUL /SARiYER
288 407886 Ömer yildirim MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL /ÜMRANİYE
289 115712 AHMET YILDIRIM NURTÜRK İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
290 111220 ALI ÖZDİL ŞEF İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
291 401783 ARZU DOĞAN MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
292 135162 ARZU ÜNLÜ ECZACI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
293 407102 AYDIN BADEMCİ SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
294 405423 BAYRAM İLCİ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTAN3UL/MERKEZ
295 411512 DENİZ KEKEÇ MEMUR İSTANBUL SGİM İSTAN8UL/ MERKEZ
296 402803 EBRU EMEN MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
297 136739 EBRU YÜCEL YÜKSEL ECZACI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
298 400297 FATİH AHMET BAKIR SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
299 401002 FİGEN USLUSOY VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
300 135811 HACER CENGİZ ECZACI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
301 121813 KADİR TURALI VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
302 411028 KEVSER BAYRAM VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
303 118167 MURAT ARAZ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
304 400305 MUSTAFA TEVFİK ÖZKAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
305 408736 NARİN UĞUR İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
305 407826 NEDRET AKÇINAR MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
307 402801 NEŞE YILDIRIM MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
308 407018 NİHAL ATICI TOKAY SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
309 136949 NURDAN ERSOY ECZACI İSTANBUL SGİIM İSTANBUL/MERKEZ
310 400353 OSMAN ÛZBOLAT SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
311 401823 ÖMERFARUKAYDIN VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
312 402244 ÖZLEM ÇEVİK MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
313 406827 ÖZLEM SUBAŞI MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
314 121119 RÜSTEM BERKER MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
315 115378 SERVET KABA SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
316 59351 SEVGİ BİLİK MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
317 101893 SEYİDE ÇALGUN VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
318 116279 TURAN ÖNDER SOSYAL GÜVENLİK MALİ HİZ, MÜDÜRÜ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
31S 408382 UĞUR AY SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
320 401385 ÜSTÜN ARSLAN İCRA MEMURU İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
321 136656 YAŞAR RÜZGAR DİŞ TABİBİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
322 121201 YUSUF GÜNAY VHKİ İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
323 404974 ZELFİ ÇAKIR MEMUR İSTANBUL SGİM İSTANBUL/MERKEZ
324 89933 HALİL DERİN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ İZMİR SGİM İZMİR/KONAK
325 405511 AYHAN SAĞLAM SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
326 303829 ENGİN BİLGİLİ ARAŞTIRMACI İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
327 4C61C2 HÛDA AKDEMİR VHKİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
328 403099 KUBİIAYVANUOĞLU MEMUR İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
329 122235 MEHMET AKİF KÜPELİ ’CRA MEMURU İZMİR SGİM 'ZMİR/ MERKEZ
330 410351 ML'HAMMED BODUR MÜHENDİS İZMİR SGİM ZMİR / MERKEZ
331 404036 MUSTAFA MEYDİ ’CRA MEMURU İZMİR SGİM ZMİR/ MERKEZ
332 55016 RECEP DAĞDEVİREN UZMAN TABİP İZMİR SGİM 'ZMİR/ MERKEZ
333 305262 REMZİ AYBUĞA ARAŞTIRMACI İZMİR SGİM 'ZMİR/MERKEZ
334 89713 ADEM DİREK ŞEF İZMİR SGİM 'ZMİR/MERKEZ
335 407940 ADEM ÖZTÜRK MEMUR İZMİR SGİM 'ZMİR/MERKEZ
336 122439 ALİ DENİZ MEMUR İZMİR SGİM 'ZMİR /MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
337 89939 AYTEKİM YILMAZ ŞEF İZMİR SGİM İZMİR /MERKEZ
338 102490 ENİS ESER VHKİ İZMİR SGİM İZMİR /MERKEZ
339 122694 HARUN ÇİFTÇİ VHKİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
340 61878 MAHMUT KUŞ VHKİ . İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
341 309831 MEHMETCANKURT VHKİ İZMİR SGİM İZMİR /MERKEZ
342 115747 MEHMET ENVER BİLİNMİŞ VHKİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
343 121550 MEVLÜT BAHAR VHKİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
344 408887 MUSTAFA KAHRİMAN VHKİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
345 138506 SÜMEYRAÖZTORK VHKİ İZMİR SGİM İZMİR /MERKEZ
346 207370 TÜRKAN KUMRUOGLU VHKİ İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
347 407936 ÜLKÜ GÜNDÜZ MEMUR İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
348 407918 YASİN AKEL SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI İZMİR SGİM İZMİR/MERKEZ
349 122555 SONGÜLYORULMAZ ŞEF KAHRAMANMARAŞSGİM KAHRAMANMARAŞ /DULKADİRC
350 102280 AKİF PALTA İCRA MEMURU KAHRAMANMARAŞ SGİM KAHRAMANMARAŞ/MERKEZ
351 121783 MEHMET KELİR VHKİ KAHRAMANMARAŞ SGİM KAHRAMANMARAŞ/MERKEZ
352 131058 MURATTAŞDAN VHKİ KAHRAMANMARAŞSGİM KAHRAMANMARAŞ/MERKEZ
353 121843 GÜLŞAH ÇETİN VHKİ KARAMAN SGİM KARAMAN/MERKEZ
354 402573 DİLEK ÇELİK MEMUR ' KARS SGİM KARS/MERKEZ
355 73118 ALİ YERLÎKAYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜR YARDIMCISI KASTAMONU SGİM KASTAMONU/MERKEZ
356 405955 ALTUNBAHÇA MEMUR KASTAMONU SGİM KASTAMONU /MERKEZ
357 403434 BİhTER GÜLA VHKİ KASTAMONU SGİM KASTAMONU/MERKEZ
358 407054 EMİN YAPAR SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI KASTAMONU SGİM KASTAMONU/MERKEZ
359 403490 ESRA ÇAKIR VHKİ KASTAMONU SGİM KASTAMONU/MERKEZ
360 117243 SÜLEYMAN METİN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI KAYSERİ SGİM KAYSER/MEÜKGAZİ
361 306035 MUSTAFA TEFE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ KAYSERİ SGİM KAYSER! /ERCİYES
362 307581 ALİRIZA GÜNDÜZ ECZACI KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
363 135112 AYLİN TAŞ ECZACI KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
364 93478 BATTAL EVREN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
365 95965 CENGİZ YILDIRIM ARAŞTIRMACI KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
366 122249 HAKAN GÜR İCRA MEMURU KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
367 4C5451 HALİL KILIÇ SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
36B 122564 MEHMET FÜRKAN ÖZTÜRK VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
369 121814 SEYİT ÇILDIR VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
370 122361 SEYYİT FATİH SEMERCİ VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
371 400557 ŞENOL ÇEKİÇ ECZACI KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
372 117473 AHMET AKINCI VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ /MERKEZ
373 95177 ALİ KORKMAZ VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
374 306024 BAHATTİN DAŞTAN VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSER!/MERKEZ
375 138040 BÜLENT ŞANLI MEMUR ' KAYSERİ SGİM KAYSER!/MERKEZ
376 305928 ÇAKIR ÇETİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜR YARDIMCISI KAYSERİ SGİM KAYSERİ / MERKEZ
377 66503 HAYRİYE ÇÖL VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
378 111590 MAHMUT MERT TEKNİSYEN KAYSERİ SGİM KAYSERİ /MERKEZ
378 121682 MALİK YILMAZ VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
38C 309006 MEHMET ACER VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
381 135382 TAMER ÇAVDAR VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
382 404442 UĞUR ÜNAL MEMUR KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
383 99333 ÜNAL ŞAHİN ŞEF KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
384 306022 ZEKİ KARA VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ/MERKEZ
385 104027 ZUHAL AKILLI VHKİ KAYSERİ SGİM KAYSERİ /MERKEZ
386 304345 HAŞAN ALTINOK MEMUR KIRIKKALE SGİM KIRIKKALE/MERKEZ
387 1216S9 HATİCE ÜÇÜNCÜ VHKİ KIRIKKALE SGlM KIRIKKALE/MERKEZ
388 401360 MEHMET TAPLAKTEPE MEMUR KIRIKKALE SGİM KIRIKKALE/MERKEZ
389 303870 MEVLÜTTEKE VHKİ KIRIKKALE SGİM KIRIKKALE/MERKEZ
390 99609 TÛLAYUZAR VHKİ KIRIKKALE SGİM KIRIKKALE/MERKEZ
391 404351 HÜSEYİN DEDE MEMUR KIRKLARELİ SGlM KIRKLARELİ/MERKEZ
392 4032S3 İBRAHİM DEMİRCİ MEMUR KIRŞEHİR SGlM KIRŞEHİR/KAMAN


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLCE
393 412140 A8DURRAHMAN KUM SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI KIRŞEHİR SGİM KIRŞEHİR/MERKEZ
394 130522 NERGİZ KARA VHKİ KIRŞEHİR SGİM KIRŞEHİR/MERKEZ
395 66524 LÜTFI UZUN VHKİ KIRŞEHİR SGİM KIRŞEHİR/MERKEZ
396 301948 RAMAZAN TOY ARAŞTIRMACI KİLİS SGİM KİLİS/MERKEZ
397 122237 ERCAN YERLİKAYA İCRA MEMURU KOCAELİ SGİM KOCAELİ/MERKEZ
398 122559 ERDİNÇ KESKİN ŞEF KOCAELİ SGİM KOCAELİ/MERKEZ
399 121671 EROL KAYA ŞEF KOCAELİ SGİM KOCAELİ/MERKEZ
400 121753 MURAT,KARABULUT ŞEF KOCAELİ SGİM KOCAELİ /MERKEZ
401 411089 MUSAİŞCAN MEMUR KOCAELİ SGİM KOCAELİ/MERKEZ
402 402313 SAYİMEOR MEMUR KOCAELİ SGİM KOCAELİ/MERKEZ
403 137422 SEVDA ERBAŞ TABİP KOCAELİ SGİM KONYA/KARAPINAR
404 104809 AHMET AĞBAŞ VHKİ KOCAELİ SGİM KOCAELİ/MERKEZ
405 19875 ABDULLAH KARABULUT TEKNİSYEN KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
406 140011 ALİ ÇEVİK VHKİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
407 114118 ALİ UYANIK SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
408 408989 AYTEKİN AVC; MÜHENDİS KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
409 121424 BÜNYAMİN ÖZKAN ŞEF KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
410 408922 CEMİL GÛRKAN İCRA MEMURU KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
411 85362 ERCÜMENT BÜLBÜL TABİP KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
412 401277 FAHRETTİN ÖNER VHKİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
413 138577 GÛLHANOĞUZ HEMŞİRE KONYA SGİM KONYA /MERKEZ
414 97304 HAVVA KÜÇÜK VHKİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
415 404307 HURİYE YİĞİT MEMUR KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
416 309504 KADR YE UZUN ECZACI KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
417 402347 MEHMET ALİ YILDIZ SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
418 135003 MURAT ÇELİK ECZACI KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
419 408743 RABİA ŞİŞMAN İCRA MEMURU KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
420 307950 RAMAZAN KIZILTAŞ VHKİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
421 96476 SAKIP ALKAN VHKİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
422 13Û7Û3 SONER EYLENEN VHKİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
423 404891 ŞADİYE DURAN AVUKAT KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
424 401279 ZEKİ TEKEL VHKİ . KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
425 305891 BEKİR ASLAN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ KONYA SGİM KONYA/SELÇUKLU
426 98198 MURAT METİ SOSYAL GÛVENÜK MERKEZİ MÜDÜRÜ KONYA SGİM KONYA/YUNAK
427 405154 ARİF KULDAŞ SOSYAL GÜVENUK DENETMENİ KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
428 403296 BEKİR DALDAL MEMUR KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
429 406394 SELMA DUMAN MEMUR KONYA SGİM KONYA/MERKEZ
430 119503 HARUN UYSAL VHKİ KÜTAHYA SGİM KÜTAHYA/MERKEZ
431 408079 HÜSEYİN IŞIKLAR MEMUR ' KÜTAHYA SGİM KÜTAHYA/MERKEZ
432 122291 MURAT MUSTAFA SARIKÛLE İCRA MEMURU KÜTAHYA SGİM KÜTAHYA/MERKEZ
433 115053 ÖMER FARUK İNAĞ İCRA MEMURU . KÜTAHYA SGİM KÜTAHYA/MERKEZ
434 308413 AHMET ÖZCAN ŞEF KÜTAHYA SGİM KÜTAHYA/MERKEZ
435 75620 ABDÜLHAMİT ER SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ MALATYA SGİM MALATYA / BEYDAĞI
436 105472 AHMET FEHMİ BOZAN ŞEF MALATYA SGİM MALATYA/MERKEZ
437 401915 HÛDA SÜLÜ VHKİ MALATYA SGİM MALATYA/MERKEZ
438 117571 AYDIN TOPAL İCRA MEMURU MANİSA SGİM MANİSA/MERKEZ
439 306521 BİLGİN BİLGİLİ ARAŞTIRMACI MANİSA SGİM MANİSA/MERKEZ
440 98994 CAFER ÇAMLI İCRA MEMURU MANİSA SGİM MANİSA/MERKEZ
441 306953 NAZİR TAŞÇI VHKİ MANİSA SGİM MANİSA/MERKEZ
442 114838 YUNUS ÖZKARADAĞ İCRA MEMURU MANİSA SGİM MANİSA/MERKEZ
443 411091 İLYAS TURAN MEMUR MARDİN SGİM MARDİN ( MERKEZ
444 403616 İBRAHİM HALİL PELTEK VHKİ MERSİN SGİM MERSİN/AKDENİZ
445 408745 SERKAN BARUT İCRA MEMURU MERSİN SGİM MERSİN/MERKEZ
446 117399 BİROL SEVİMLİ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI MUĞLA SGİM HUĞU/FETHİYE
447 401230 FERRJHİPEK MEMUR MUĞLA SGİM MUĞLA/MERKEZ
446 405821 HANİFE GÜNGÖR VHKİ MUĞLA SGİM MUĞLA/MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
449 121067 İSMAİL KARAALP SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI MUĞLA SGİM MUĞLA/MERKEZ
450 404595 TURGAY BİROL VHKİ MUĞLA SGİM MUĞLA/MERKEZ
451 403250 SÜMEYYE BERGİN MEMUR NEVŞEHİR SGİM NEVŞEHİR/MERKEZ
452 307998 MEHMET ÖZIŞIK ARAŞTIRMACI NİĞDE SGİM NİĞDE/MERKEZ
453 408161 SERAP SÜRME AYDOĞAN İCRA MEMURU NİĞDE SGİM NİĞDE /MERKEZ
464 121302 İBRAHİM BOLAT VHKİ ORDU SGİM ORDU/MERKEZ
455 403218 CİHAN ÖZTÜRK MEMUR ORDU SGİM ' ORDU/MERKEZ
456 402260 SERPİL BELDAĞ ÖZTÜRK VHKİ ORDU SGİM ORDU/MERKEZ
467 308465 8EHİYE TER VHKİ OSMANİYE SGİM OSMANİYE/MERKEZ
458 116902 ERCAN FATİH ÜSTÜN ŞEF OSMANİYE SGİM OSMANİYE/MERKEZ
459 404771 LEVENT GÜLER VHKİ OSMANİYE SGİM OSMANİYE /MERKEZ
460 411038 MEHMET DOĞDU VHKİ OSMANİYE SGİM OSMANİYE/MERKEZ
461 104604 ABDULLAH AL BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA / MERKEZ
462 406067 ABDURRAHMAN MEŞE MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
463 400570 AHMET KARAMAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
464 121977 AHMET TUFAN BAT MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
465 122006 ALİ DİKMEN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ 8ŞK. ANKARA/MERKEZ
466 121563 ALİ OSMAN GÛNDCĞDU MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
467 104529 ALPER YUMAK BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
468 121957 ARİF VARHAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
469 122086 AYHAN KURT MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
470 406663 AYKUT GÜLER MÜFETTİŞ YARDIMCISI REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
471 401481 CAN AKMAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
472 120650 CENGİZ BÜYÛKBİRER BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
473 105850 CÜNEYT OLGAÇ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
474 121571 DAVUT ULU OZ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
475 122085 EBUBEKİR SIDDIK YİGlTTÛRK MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
476 1084S1 ERDOĞAN YATAK BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
477 400575 FATMA AYDIN YÜK5EKDAĞ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
478 404313 FERDİ TOKAR MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
479 405347 FIRAT ÇALKINSIN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
480 401460 HALİL İBRAHİM DEMİR MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
481 405265 HAMİT DOGANAY MÜFETTİŞ YARDIMCISI REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
482 209810 HARUN HASBİ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/'MERKEZ
483 402626 HATİCE ARSLAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
484 121561 İDRÎSAKCAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
485 121564 İLHAN KÜÇÜK MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
4B6 104645 İSMAİL AYGAR BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
487 122008 KENAN KOÇAK MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA /MERKEZ
488 308983 LEVENT DEMİRTAŞ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
489 105875 MAHMUT KOTAN BAŞMÜFETTİŞ . REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
490 1C5856 MEHMET ŞAHİN BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
491 104615 MEHMET ŞENER BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
492 122002 MEHMET YİĞİTBAŞI MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
493 402061 MİKAİL KILINÇ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA / MERKEZ
494 108486 MİTHAT YALÇIN BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
495 120997 MURAT SAYGI MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA / MERKEZ
496 120960 MURAT SEMİZOĞLU MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
497 121558 MURAT ÜNLÜ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
498 122009 MUSTAFA ONAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
499 404257 MUSTAFA UÇAR MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
500 105876 MÜKREMİN SÜRÜCÜ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
501 105838 NAMIK KAYA BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
502 121958 ORHAN AKGÜRBÜZ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
503 104621 ORHAN ESKİ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA /MERKEZ
504 106204 ÖMER ÇALIŞKAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA /MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLCE
505 121978 ÖMER SAKA MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA .'MERKEZ
505 108562 RAMAZAN YILDIZ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
507 105840 SADIKABANOZOÖLU BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA /MERKEZ
508 104677 SELAMI GÖZ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
509 121984 SELÇUKAKMAN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
510 104585 SERAP ŞENER BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ EŞK. ANKARA/MERKEZ
511 405040 SÜHA BOLGI MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ EŞK. ANKARA /MERKEZ
512 121955 SÜLEYMAN SÜRÜCÜ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
513 121963 TAHA KEMAL KESKİN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
514 400446 TURAN TEKPINAR MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞBŞK. ANKARA /MERKEZ
515 121005 UMUT TOPÇU MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
516 122087 ÜMİT KEMAL YILDIZLI MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
517 120998 VELİ BALKAN MÜFETTİŞ ' REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
519 121S59 YASİN ALTÜN MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞBŞK. ANKARA /MERKEZ
519 400444 YASİN EKİCİ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞBŞK. ANKARA/MERKEZ
520 400400 YASİN ÖZBEY MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
521 121961 YILMAZ YENİ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
522 1C45S7 YÜCEL YENİ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
523 122C07 ZEKlAKGÜL MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
524 402180 ZÜLKÜF PQWT MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
525 405306 AYDIN KUBAY MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
526 409376 CAFER PALACI MÜFETTİŞ YARDIMCISI REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
527 403854 ÇİĞDEM KILIÇ VHKİ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
528 403589 EMRAH YİĞİT MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
529 402198 HAKAN ÇOLAK MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
530 104653 KAZIM GÛKTAŞ BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
531 105854 MEHMET ÇETİN BAŞMÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
532 402159 MEHMET IŞIK MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
533 120993 MEHMET MANKAL MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
534 405275 MEHMET YATIK MÜFETTİŞ YARDIMCISI REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
535 404322 MUCİP AVCU MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞBŞK. ANKARA/MERKEZ
536 408375 MUSTAFA ARI MÜFETTİŞ YARDIMCISI REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
537 408374 NURETTİN AKMAN MÜFETTİŞ YARDIMCISI . REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
538 408377 ORHAN GÜNGÖR MÜFETTİŞ YARDIMCISI REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
539 402844 ÖMER FARUK MACİT MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK. ANKARA/MERKEZ
540 402156 ÖMER YILDIZ MÜFETTİŞ REHBERLİK VE TEFTİŞ BŞK, ANKARA/MERKEZ
541 122300 MUSTAFA UZUNER İCRA MEMURU RİZE SGİM RİZE /MERKEZ
542 405359 YUSUFARSLAN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ SAKARYA SGİM SAKARYA/MERKEZ
543 408569 BİRGÜL ÖZER VHKİ SAKARYA SGİM SAKARYA/MERKEZ
544 401212 İSMAİL DİRİLİK ŞEF SAKARYA SGİM SAKARYA/MERKEZ
545 121663 HACI ÇEÇE ŞEF . SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
546 120122 RAHMİ OCAK VHKİ SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
547 121063 SELÇUK KANCA VHKİ SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
548 89730 ERTEKİN TUNCER SOSYAL GÜVENLİK MERKEZ MÜDÜR VEKİLİ SAMSUN SGİM SAMSUN /MERKEZ
549 307986 KEMALÜSTÜNER VHKİ SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
550 117733 RECEP VARLIK SOSYAL GÜVENLİK MERKEZ MÜDÜRÜ SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
551 122258 YAŞAR ÖZGÜR VHKİ SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
552 118354 YÜCEL ACI VHKİ SAMSUN SGİM SAMSUN/MERKEZ
553 4Û05C3 ABDULKADİRKULU SOSYAL GÜVENLİK UZMANI SİGORTA PRİM, GEN.MÜD. ANKARA/MERKEZ
554 208481 AYŞE YILMAZ VHKİ SİGORTA PRİM GEN.MÜD. ANKARA/MERKEZ
555 40C968 CEMİL DİLMAÇ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI SİGORTA PRİM. GEN.MÜD. ANKARA/MERKEZ
556 209636 FATMA TEMELCİOĞLU VHKİ SİGORTA PRİM. GEN.MÜD. ANKARA/MERKEZ
557 64931 GÜLAY SÜZEN ŞEF SİGORTA PRİM, GEN.MÜD. ANKARA/MERKEZ
558 89750 İBRAHİM OZDİLEK ŞU3E MÜDÜRÜ SİGORTA PRİM, GEN.MÜD, ANKARA/MERKEZ
559 102216 İSMAİL KAYADAŞIOĞLU ŞUBE MÜDÜRÜ SİGORTA PRİM. GEN.MÜD, ANKARA/MERKEZ
560 52240 KENAN ŞENOL SOSYAL GÜVENLİK UZMANI SİGORTA PRİM. GEN.MÜD. ANKARA/MERKEZ


SN SİCİL NO ADI SOYADI UNVAN ÇALIŞTIĞI BİRİM İL/İLÇE
561 400047 MAHMUT KARASU SOSYAL GÜVENLİK UZMANI SİGORTA PRİM. GEN. MÜD, ANKARA/MERKEZ
562 405590 SAİT GÜLEÇ SOSYAL GÜVENLİK UZMAN YARDIMCISI SİGORTA PRİM. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
563 402399 ŞEHRİ KARACA VHKİ SİGORTA PRİM. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
564 20964S TERCAN DAL VHKİ SİGORTA PRİM, GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
565 121992 VELİ AĞÖREN SOSYAL GÜVENLİK UZMANI SİGORTA PRİM. GEN. MÜD. ANKARA /MERKEZ
566 101269 YUSUF KAVRUKER ŞEF SİGORTA PRİM, GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
567 113596 ZAFER YÜKSEL VHKİ SİGORTA PRİM. GEN. MÜD. ANKARA/MERKEZ
568 121593 ZEYNEP AKBULUT ŞEF SİGORTA PRİM, GEN, MÜD. ANKARA/MERKEZ
569 98509 BİLAL DOĞAN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZ MÜDÜRÜ SİVAS SGİM SİVAS / ŞARKIŞLA
570 138438 CENGİZHAN BİNGÖL ŞEF SİVAS SGİM SİVAS/MERKEZ
571 209546 ERDAL CEBE VHKİ STRATEJİ GELİŞ. BŞK. ANKARA/MERKEZ
572 400987 FADİME OLMUŞ SOSYAL GÜVENLİK UZMAN YARDIMCISI STRATEJİ GELİŞ. BŞK. ANKARA/MERKEZ
573 405023 HİLAL KILIÇ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI STRATEJİ GELİŞ. BŞK. ANKARA/MERKEZ
574 405922 TUĞBA NUR DEMİROL SOSYAL GÜVENLİK UZMANI STRATEJİ GELİŞ, BŞK. ANKARA/MERKEZ
575 404874 ABDULKADİR BAYDİLLİ MEMUR ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
576 400203 BEKİR KARADEMİR SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ ŞANLIURFA SGİM ŞANJURFA /MERKEZ
577 401768 İSHAK İLHAN VHKİ ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA / MERKEZ
578 110746 MEHMET BARAN VHKİ ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
579 403575 MEHMET KANAT MEMUR ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
580 119988 MUSTAFA GÜLHAN MEMUR . ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
581 111383 MÜSLÜM AKSOY SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA / MERKEZ
582 305156 NURCAN KOKSAL VHKİ ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
583 408354 SENA ACAR ASLAN ECZACI ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
584 98973 HAŞIM ERTAŞ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA ,'HİLVAM
585 411023 İSMAİL TOK VHKİ ŞANLIURFA SGİM ŞANLIURFA/MERKEZ
586 59237 MEHMET ALİ YIKARBABA ARAŞTIRMACI ŞIRNAKSGİM ŞIRNAK/ MERKEZ
587 121280 OSMAN ÛZTÜRK ŞEF TRABZON SGİM TRABZON /ARAKLI
588 97623 ENEZALTUN İCRA MEMURU TRABZON SGİM TRABZON/MERKEZ
589 134897 MEHTAP TOPKARA ECZACI TRABZON SGİM TRABZON/MERKEZ
590 406117 ŞERAFETTİN AKÇAY MEMUR TRABZON SGİM TRABZON/MERKEZ
591 134968 YONCA YILMAZ ECZACI TRABZON SGİM TRABZON/MERKEZ
592 122634 YUSUF BAL VHKİ TRABZON SGİM TRABZON/MERKEZ
593 116204 AHMET ALTUNSOY SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ TRABZON SGİM TRABZON/OF
594 118018 BERAT BİRİNCİ VHKİ TRABZON SGİM TRABZON/MERKEZ
595 404SÛ2 SEDAT ŞEN A RAŞTİ RMACI (6191] UŞAK SGİM UŞAK/MERKEZ
596 102138 ALİALDEMİR VHKİ UŞAK SGİM UŞAK/MERKEZ
597 404908 İSMAİLATEŞ ARAŞT!RMACI(6191] YALOVA SGİM YALOVA/MERKEZ
598 403783 İLYAS YÜCESAN MEMUR YALOVA SGİM YALOVA/MERKEZ
599 400270 İBRAHİM AYDIN SOSYAL GÜVENLİK DENETMENİ YOZGAT SGİM YOZGAT/MERKEZ
600 65523 İSMAİL ALTUNKUYU VHKİ YOZGATSGİM YOZGAT/MERKEZ
601 121318 NEYFELÇAKMAKKAYA ŞEF YOZGATSGİM YOZGAT/MERKEZ
602 119170 SATI MEHMET KELEŞ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ ZONGULDAK SGİM ZONGULDAK/ALAPU
603 103420 MUZAFFER DÜZGÜN VHKİ ZONGULDAK SGİM ZONGULDAK/MERKEZ
604 402325 ELİF ERLAT VHKİ ZONGULDAK SGİM ZONGULDAK/MERKEZ
505 408839 ESMA TÜYSÜZ MEMUR ZONGULDAK SGİM ZONGULDAK/MERKEZ

 

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sıra
No Sicil
No Ad Soyad Unvanı/Pozisyonu Birimi İlçe
1 12383 Mahmut SEVİNÇ istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
2 12172 Kemal GÖKÇE istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
3 12174 irfan SARAÇ İstihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
4 7324 Fatma ŞENEL istatistikçi ANKARA YENİMAHALLE
5 12190 Alpaslan AYDEMİR İstihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
6 12153 Şemsettin DEMİRTAĞ istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
7 8048 Şakir İNALTUN Şube Müdürü ANKARA YENİMAHALLE
8 12092 Rahmi HATİPOĞLU Uzman ANKARA YENİMAHALLE
9 10578 Yüksel ARSLAN VHKİ ANKARA YENİMAHALLE
10 12158 Sara GÖZEL istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
11 12157 Fatih HAYAL istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
12 12187 Aşkın TAY istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
13 12388 Mustafa BAKIR istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
14 12193 Adem ÖZEV istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
15 12192 Serdar YAMAN istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
16 12191 Bekir GÜNEŞ istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
17 12155 Yasin ÇAKMAK istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
18 12152 Burak ERTAN istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
19 12161 Filiz AYVAZ istihdam Uzm Yrd ANKARA YENİMAHALLE
20 10070 Musa ÇİÇEK VHKİ ANKARA YENİMAHALLE
21 41278 Ahmet GÖK iş ve Ms Dn (sözleşmeli) ADANA YÜREĞİR
22 9971 Ya kup UÇAR Şef ADIYAMAN MERKEZ
23 41172 Derya UYAN işveMsDn AFYONKARAHİ' MERKEZ
24 41789 Ali YÜREKLİ iş ve Ms Dn AFYONKARAHİ! MERKEZ
25 43995 Serpil SİVRİ iş ve Ms Dn AFYONKARAHİ! MERKEZ
26 7039 Duran GÖNENCİ Şef AKSARAY MERKEZ
27 11095 İsmail GÖK VHKİ ANKARA YENİMAHALLE
28 42626 Murat GOLLÜ iş ve Ms Dn ANKARA ÇANKAYA
29 40473 Kadir BAYAR iş ve Ms Dn ANKARA ALTINDAĞ
30 40903 Murad AKKUŞ iş ve Ms Dn ANKARA ÇANKAYA
31 42364 Furkan CURA iş ve Ms Dn ANKARA ÇANKAYA
32 40424 Yalçın BİLİCİ iş ve Ms Dn ANKARA ALTINDAĞ
33 41930 Emine KAYA iş ve Ms Dn ANKARA YENİMAHALLE
34 40842 Mehmet TOKER iş ve Ms Dn ANTALYA MERKEZ
35 42305 Fatma FİŞEKÇİ iş ve Ms Dn ANTALYA MERKEZ
36 12340 Yadikar KÜÇÜKÇE Memur ANTALYA MERKEZ
37 12272 Hanife OKUŞBAKDEMİR Memur ARDAHAN MERKEZ
38 10516 Muharrem ERDEM Memur ARTVİN MERKEZ
39 43584 Mesut DEMİR iş ve Ms Dn BALIKESİR BANDIRMA
40 10662 Filiz BAKİ Memur BALIKESİR MERKEZ
41 44590 Hüseyin KÖLEMEN Memur BALIKESİR MERKEZ
42 11176 Nevzat BULAN VHKİ BALIKESİR MERKEZ
43 40619 Kenan TOPUZ iş ve Ms Dn BALIKESİR MERKEZ
44 10514 Nuray SUNGUR Memur BATMAN MERKEZ
45 44555 Hüseyin BOLAT VHKİ BİLECİK MERKEZ
46 10673 Mehmet DAYAN VHKİ BİTLİS MERKEZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


47 10574 Esra GÜMÜŞ VHKİ BURSA OSMANGAZİ
48 40093 Osman AYDIN işve Ms Dn BURSA İNEGÖL
49 43880 Mehmet TUTARGA işve Ms Dn BURSA OSMANGAZİ
50 41618 Fatih ARIKBOĞA işve Ms Dn BURSA GEMLİK
51 41997 Turgay AVCI işve Ms Dn BURSA OSMANGAZİ
52 42485 Mustafa ARSLAN işve Ms Dn BURSA İNEGÖL
53 11488 Yasin ÇAKIR VHKİ ELAZIĞ MERKEZ
54 44118 Zafer KURTOĞLU Memur ERZURUM MERKEZ
55 40866 Mustafa YETKİN işveMsDn ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
56 11201 Mustafa PALABIYIK Araştırmacı (6191) ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
57 10755 Semih SAVURAN Memur ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
58 41873 Abdurrahman ÖZTÜRK iş ve Ms Dn GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
59 10763 Mikail DEMİR VHKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
60 11171 Murat ÖZEROL Memur GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
61 42120 Mehmet YILMAZ iş ve Ms Dn GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
62 43472 Yunus YILDIZ iş ve Ms Dn GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
63 41872 Sinan KÖSE iş ve Ms Dn GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
64 10615 Hacı ÖZEL VHKİ GİRESUN MERKEZ
65 41442 Derviş PİLAVLI iş ve Ms Dn İSTANBUL KADIKÖY
66 42923 Yüksel ERSOY İş ve Ms Dn İSTANBUL TUZLA
67 11154 Güven ÇELİK Memur İSTANBUL SANCAKTEPE
68 12279 Muhammet GÜL Memur İSTANBUL TUZLA
69 10569 Fatih TOP VHKİ İSTANBUL PENDİK
70 44303 Fethan KURT VHKİ İSTANBUL BEYOĞLU
71 11183 Mehmet Ali BAYKAL Memur İSTANBUL PENDİK
72 40334 Enes AYDIN işve Ms Dn İSTANBUL TUZLA
73 12576 İbrahim PALA Memur İZMİR KARABAĞLAR
74 12032 Mehmet CANBAZ Avukat İZMİR İZMİR
75 41592 Emin BEDİR iş ve Ms Dn İZMİR KONAK
76 41877 Mustafa SEÇGİN iş ve Ms Dn İZMİR KARABAĞLAR
77 11206 Murat SAKARYA Araştırmacı (6191) İZMİR BAYRAKLI
78 7875 Muzaffer EZBERCİ VHKİ İZMİR TORBALI
79 9537 Hakan HÖKEREK VHKİ İZMİR TORBALI
80 43742 Atiye DİLEK iş ve Ms Dn K.MARAŞ ELBİSTAN
81 43787 Muhammed GÜNEŞ iş ve Ms Dn K. M ARAŞ MERKEZ
82 41009 Zeki TAT iş ve Ms Dn K.MARAŞ MERKEZ
83 43399 Abdurrahman ÖZAKAN işve Ms Dn K.MARAŞ MERKEZ
84 10562 İlhami GÜLTEKİN VHKİ KASTAMONU MERKEZ
85 40944 Ayhan DEMİRTAŞ işve Ms Dn KASTAMONU MERKEZ
86 40012 Fazilet GÜLTEKİN işve Ms Dn KASTAMONU MERKEZ
87 43717 ilhan GÖKHAN işve Ms Dn KAYSERİ MELİKGAZİ
88 41265 Arif ARSLAN işve Ms Dn KAYSERİ MELİKGAZİ
89 40782 Abîdin DOĞAN işve Ms Dn KAYSERİ MELİKGAZİ
90 42456 Selami YILDIZ işve Ms Dn KAYSERİ MELİKGAZİ
91 40153 Yusuf SANDIK işve Ms Dn KAYSERİ MELİKGAZİ
92 40568 Zeka i YOLAÇAN işve Ms Dn KAYSERİ MELİKGAZİ
93 7705 İbrahim CEYLAN VHKİ KIRIKKALE MERKEZ


94 10355 Ahmet Mutlu KÖYLÜ Şube Müdürü KIRŞEHİR MERKEZ
95 11156 Salih ERDEM VHKİ KİLİS MERKEZ
96 12369 Ali PALTA Memur KOCAELİ GEBZE
97 12337 Ömer KARAGÖZ Memur KOCAELİ MERKEZ
98 5350 Feyyaz EKİNCİ Şef KOCAELİ GEBZE
99 42371 Raziye ALIŞ KAN işve Ms Dn KOCAELİ GEBZE
100 9363 Ayhan ŞAHİN VHKİ KOCAELİ GEBZE
101 7862 Kasım YAGCIOĞLU Şoför KOCAELİ GEBZE
102 42836 Nurullah KALELİ iş ve Ms Dn KONYA SELÇUKLU
103 40738 Ertan YAVUZ iş ve Ms Dn KONYA SELÇUKLU
104 41583 Serdar BAĞ iş ve Ms Dn KONYA SELÇUKLU
105 44577 Fatih DEMİR Memur KONYA SELÇUKLU
106 10086 Alper BALCIOĞLU Avukat MALATYA BATTALGAZİ
107 10530 Meral ŞİMŞEK VHKİ MALATYA BATTALGAZİ
108 8829 Muammer KIZILKAYA VHKİ MANİSA ŞEHZADELER
109 41751 Muzaffer ÖZTÜRK iş ve Ms Dn MUĞLA MERKEZ
110 43315 Sami SARI İş ve Ms Dn MUĞLA MERKEZ
111 43316 Hikmet BULDU iş ve Ms Dn MUĞLA MERKEZ
112 10499 Dursun ŞAHİN Memur MUĞLA MERKEZ
113 44670 Mehmet Nuri ATMACA Memur MUĞLA MERKEZ
114 44672 Resul AKPINAR VHKİ MUĞLA MERKEZ
115 42752 Emine DİRİER işve Ms Dn NEVŞEHİR MERKEZ
116 8857 Halil İbrahim AKYÜZ Şube Müdürü NİĞDE MERKEZ
117 41641 Gökhan ÖZDEMİR iş ve Ms Dn OSMANİYE MERKEZ
118 41249 Haşan BAYRAKTAR iş ve Ms Dn RİZE MERKEZ
119 41621 Kaan YALÇIN KAYA iş ve Ms Dn SAKARYA ERENLER
120 10536 İlker PEKER Memur SAMSUN MERKEZ
121 42987 Burak TURGUT işve Ms Dn SAMSUN MERKEZ
122 12347 Naim ÖZENSEL Memur TEKİRDAĞ ÇORLU
123 44667 Nazmi GÜR Büro Personeli (sözleşme UŞAK MERKEZ
124 6825 Nurettin ERTEM Araştırmacı (6639) MALATYA BATTALGAZİ
125 9178 Alpaslan KARABULUT istihdam Uzm ANKARA YENİMAHALLE
126 44665 Ali ÖZMEN Memur BALIKESİR MERKEZ
127 11185 Salih YAZICIOĞLU VHKİ İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
128 12675 Engin ÇINAR Şef KARABÜK MERKEZ
129 44576 Mehmet Ali ULUTÜRK Memur KONYA SELÇUKLU
130 41472 Hacer ALAN işve Ms Dn NEVŞEHİR MERKEZ


KURUMU: ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
S.NO Sicil No Âdı Soyadı Unvanı Görev Yaptığı İlfİiçe
1 27225 Haydar BOZDAG MÜHENDİS ADIYAMAN
2 30658 Ahmet ARSLAN MÜHENDİS AFVONKARAHİSAR
3 33708 İbrahim GÜLTEKİN MÜHENDİS AĞRI
4 33728 Meviüt ATA MÜHENDİS AĞRI
5 34256 Mehmet Ali AŞIK MÜHENDİS ANKARA
6 24184 Şerif KURT MÜHENDİS ANKARA
7 30115 Koray EŞİCİ MÜHENDİS AYDIN
8 21739 Rüstem ŞAHİN MATEMATİKÇİ AYDIN
9 34378 Cemalettin ÇULGATAY MÜHENDİS (ÖZELLEŞTİRME) BALIKESİR
10 28877 Tülin GÖKŞİN MÜHENDİS BALIKESİR
11 33867 Taşkın MERT MUTEMET BİLECİK
12 32503 Adnan KAPLAN BİYOLOG BURDUR
13 30924 Abdulbaki AYTEKİN MÜHENDİS BURSA
14 29915 Tunahan YÜCE BEKÇİ BURSA
15 35302 Soner CANOĞLU ÇEVRE VE ŞEH. UZMAN YARD. ANKARA
16 32154 Erdal ŞALLI MÜHENDİS ANKARA
17 32158 Ersan DEĞERLİ MÜHENDİS ANKARA
18 34753 Yaşar OLGUN TEKNİKER (ÖZELLEŞTİRME) ERZİNCAN
19 28359 Cüneyd KOTAN MÜHENDİS ERZURUM
20 28881 Murat KEÇECİOGLU MÜHENDİS ERZURUM
21 29878 Türkan ÇATAL MÜHENDİS ERZURUM
22 32713 Sultan YILMAZ MÜHENDİS GİRESUN
23 35001 Kamil BERBER MÜHENDİS KASTAMONU
24 24546 Sinan TÜRKAN TEKNİKER KASTAMONU
25 24126 Zeynep HATİP MEMUR KASTAMONU
26 34346 Adem ÖZÇALİMLİ MÜHENDİS KAYSERİ
27 31799 Süleyman ATİ LA MÜHENDİS KAYSERİ
28 21537 Abdülkadir GÜN MÜHENDİS KONYA
29 29073 Şerafettin PARMAK TEKNİSYEN KONYA
30 29411 Tahir Haşan KARTAL MÜHENDİS KÜTAHYA
31 26690 Turgay ALKIUÇ MÜHENDİS KÜTAHYA
32 28813 Gökhan EMİR MÜHENDİS RİZE
33 332S6 BekirTUNÇER . MÜHENDİS SAMSUN
34 30669 Burhan PAMUK MÜHENDİS SAMSUN
35 30138 Mümin ÇETİNER MÜHENDİS SİİRT
36 25276 YakupAKKUŞ TEKNİSYEN SİİRT
37 28781 Ahmet Selim US MÜHENDİS ŞANLIURFA
38 29843 Mehmet ONAY MÜHENDİS ŞANLIURFA
39 30867 Afşin YILDIRIM MÜHENDİS UŞAK
40 31641 Haşan Hüseyin ŞAHİN MÜHENDİS UŞAK
41 27281 Hülya ASLAN MÜHENDİS UŞAK
42 27961 Ömer BAŞKURT TEKNİKER UŞAK
43 30473 Bedri YILDIZ MİMAR VAN
44 29807 Fatih AKKOYUN MÜHENDİS VAN
45 28205 Selami MERDİN ARAŞTIRMACI (6639)
MESLEKİ HİZ.ESKİ GENEL MÜDÜR V. ANKARA
46 21449 Kasım KAYÎHAN BAKANLIK MÜŞAVİRİ
(YAPI İŞLERİ ESKİ GENEL MÜDÜR V.) ANKARA
47 30334 Hidayet UYAR MÜHENDİS ANKARA
48 26322 Ali İhsan GÜNDOĞAN MÜHENDİS (İL MÜDÜR YARDIMCISI) ANKARA
49 30578 Hidayet SEMERCİ ARAŞTIRMACI (6191) ANKARA


KURUMU: ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
S.NO Sicil No Adı Soyadı Unvanı Görev Yaptığı Il/İlçe
SÛ 34365 Gürbüz ÖZTÜRK UZMAN ANKARA
sı 13680 Cahit ÜÇÜNCÜ MÜHENDİS İSTANBUL
52 35137 Tuba KOMİŞ MEMUR ÇANAKKALE
53 32474 Beyza Güler KOCAMAN BİYOLOG BİLECİK
54 30495 ADEM BİLEN MÜHENDİS HAKKARİ
55 28850 ALİ İNEL MÜHENDİS ANKARA
56 35303 AYSEL ÇULF ACI UZMAN YARDIMCISI ANKARA
57 32595 BİLAL AYVAZ KİMYAGER DENİZLİ
58 28145 BÜLENT ÖZEL MÜHENDİS BİTLİS
59 34726 EDA KARACA MÜHENDİS ANKARA
60 35398 EKREM EMRE SÖĞÜT UZMAN YARDIMCISI ANKARA
61 35443 ERTAN SOYKAMER UZMAN YARDIMCISI ANKARA
62 35541 HALİL İBRAHİM AKARSU MÜHENDİS KOCAELİ
63 33112 İLYAS ÖZTOK MÜHENDİS MANİSA
64 35678 MEHMET USLU TEKNİKER GAZİANTEP
65 35399 MELEK SARIKÖSE UZMAN YARDIMCISI ANKARA
66 33371 MUHAMMET EMİN ÇİNİCİ MÜHENDİS UŞAK
67 29992 MURAT BAĞDATOĞLU VHKİ ANKARA
68 33556 NADİRE PELİN DURU MÜHENDİS SAMSUN
69 27468 NESRULLAHULUSOY ŞEF ANKARA
70 6001150 NURETTİN PELİT MÜHENDİS (SÖZLEŞMELİ) İSTANBUL
71 34331 ORHAN HACISALİHOĞLU MÜHENDİ5 SAKARYA
72 31622 RİFAT DERİCİ MÜHENDİS İSPARTA
73 34181 SELÇUK İNAL MÜHENDİ5 ANKARA
74 33582 KADİR DEMİRBOLAT DAİRE BAŞKANI ANKARA
75 33822 YUSUF KOÇ DAİRE BAŞKANI ANKARA
76 24660 AHMET AYIKPEH LİVAN İLMUDURU TUNCELİ
77 34776 HAŞAN ÇOLAKOĞLU UZMAN ANKARA
78 27745 MURAT DAYI MÜHENDİS ANKARA
79 32013 AYŞE CANSEVEN MÜHENDİS ANKARA
80 33881 ÜMİT YENER MÜHENDİS İZMİR
81 34275 İBRAHİM AYDIN MÜHENDİS ESKİŞEHİR
82 33192 ÖZLEM ÖZTÜRK MÜHENDİS AFYONKARAHİSAR
83 31656 ERSİN YILMAZ MÜHENDİS SİNOP
84 28497 AKİF GÖKSU ŞEHİR PLANCISI MERSİN
85 26837 ŞEVKET SERHAT AKATA ŞUBEMUDURU BALIKESİR
86 29517 HATİCE CİVİL KÖSEN MİMAR BURDUR
87 31384 ALİ RIZA SIĞIRTMAÇ ŞUBE MÜDÜRÜ DENİZLİ
88 31039 MEHMET AKİF KAYA MÜHENDİS DENİZLİ
89 29894 SÜMEYRA ÇATAL ŞEHİR PLANCISI BURDUR
90 24286 TARIK YAŞAR MİMAR BATMAN


KURUMU: İLLER BANKASI A.Ş.

Sıra No Sicil No Adı Soyadı Ünvanı Görev Yaptığı İl
1 9860 Abdullah KAR Büro Persoeli Adana
2 11268 Sabahattin YAKAR Büro Persoeli Adana
3 13468 Kemal SÜNNETÇİ Teknik Uzman Adana
4 11744 Abdullah SARI Başmüfettiş Ankara
5 7725 Adnan GÜMÜŞSOY Kıdemli Uzman Ankara
6 9278 Ali Serdar TİRYAKİ Kıdemli Uzman Ankara
1 12223 Derya KIRBAŞ Uzman Ankara
8 12971 Osman KELEŞ Uzman Ankara
9 12283 Önder YÜCEL Uzman Ankara
10 13510 Yusuf AYDIN Uzman Ankara
11 14843 Ü'mmühan Büşra ACUR Uzman Yard. Ankara
12 9143 Faik Yücel ESEN Bölge Müdürü Antalya
13 13340 Ferhat ERGEZEN Büro Persoeli Antalya
14 9292 Mustafa DUMAN Teknik Uzman Antalya
15 12204 Abdullah KAYA Teknik Uzman Elazığ
16 8670 Mustafa AKBAŞ Teknik Uzman Elazığ
17 12218 Şaban YILMAZ Müdür Erzurum
18 8938 İbrahim AŞIKIN Teknik Uzman Eskişehir
19 13396 Mehmet ÖZDAL Düz İşçi Gaziantep
20 13527 Mehmet TE KATLI Müdür Gaziantep
21 12867 Ahmet Lokman VAROL Uzman Gaziantep
22 14009 Cihan YILMAZ Uzman Gaziantep
23 14070 Mürüvvet ESER Uzman Gaziantep
24 12789 Necati KUŞÇU Uzman Gaziantep
25 12387 Mehmet VERKAYA Kıdemli Uzman İstanbul
26 9524 Mehmet Ercan ŞAMHAL Müdür İstanbul
27 14371 Caner MUTLU Teknik Uzman İstanbul
28 14062 Mehmet BAKIRTAŞ Teknik Uzman İstanbul
29 9300 Ümit KILIÇARSLAN Teknik Uzman İstanbul
30 8493 Muhittin MENEKŞE Müşavir İzmir
31 9251 Yüksel AK YÜZ Teknik Uzman İzmir
32 13715 Metin GÜMÜŞ Yönetim Personeli İzmir
33 14213 Mesut KURU Teknik Uzman Kastamonu
34 13865 Cafer ŞAHİNGÖZ Uzman Kastamonu
35 9173 Mehmet CENGİZ Teknik Uzman Konya
36 8374 Kadir IIABİP Müdür Samsun
37 7568 Murat AYAPBEK Kıdemli Uzman Samsun
38 14120 Fevzi MERAL Müdür Samsun
39 12610 Musa TÜRKEL Teknik Uzman Samsun
40 11975 Ethem ÇONGAR Kıdemli Uzman Sivas
41 13516 Mustafa AYGÜN Teknik Uzman Trabzon
42 11396 Şükrü ASLAN Müdür Trabzon


KURUMU: TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 42555 Erkan YAŞIT Kadastro Teknisyeni Denizli
2 31386 Ruşen ADA Kontrol Mühendisi Sivas
3 42522 Satılmış Savaş ARUN Bilgisayar İşletmeni Yozgat/Sorgun
4 32699 Mürsel AKÇA Bilgisayar İşletmeni Yozgat/Yerköy
5 33372 Hasaıı SİNKAYA 1 apu Müdürü Ordu/Mesudiye
6 36258 Necmettin ÇAK1RTAŞ Bilgisayar İşletmeni Adıyaman/Besni
7 34175 Celal YILMAZ Kontrol Mühendisi Şanlıurfa
$ 28720 Mehmet TUĞAN Kontrol Memuru Denizli
9 25177 Ahmet Önder GÜRAKSU Kontrol Memuru Denizli
10 32405 Zafer IŞIK Kontrol Mühendisi Denizli
11 43273 Arif Reşit KUŞ Bilgisayar İşletmeni Kahramanmaraş/Onikişubat
12 37354 Diydenı KAN DEM İR Bilgisayar İşletmeni Denizli/Pamukkale
13 37486 Şenol AKGÜNDÜZ Bilgisayar İşletmeni Kayseri/Mclikgazi
14 36662 Okan GÖYNÜK Bilgisayar İşletmeni Kayseri
15 40811 Esat ELMA Kadastro Teknisyeni Ordu
16 31111 Abdulkadir DlLEKLİ Kontrol Memuru Ordu
17 32417 Ahmet BOZ Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Kahramanmaraş/Onikişubat
18 30953 Rukiye PAKSU Bilgisayar İşletmeni Denizli/Pamukkale
19 35641 Halil İbrahim SEMERCİOĞLU Kontrol Mühendisi Ankara
20 32855 Durali GÜNDÜZ Kontrol Mühendisi İsparta
21 32371 Mehmet PEKŞEN Kadastro Teknisyeni Antalya
22 42652 İlyaz AYAYDIN Araştırmacı Antalya
23 42295 Musa YILDIRIM Kadastro Teknisyeni Trabzon
24 42417 İbrahim HASDEMİR Bilgisayar İşletmeni Samsun
25 37405 Mustafa Kemal ŞAHİN Arşiv Memura Trabzon
26 33531 Tolga ORUÇ Mühendis Denizli
27 38926 Muzaffer ÇINAR Bilgisayar İşletmeni Manisa/Selendi
28 38266 Ali ihsan ÖZKAN Bilgisayar İşletmeni Ankara/Beypazarı
29 41570 Birgül GENÇEL Kadastro Teknisyeni Afyonkarahisar/Sinanpaşa
30 29794 Ömer DOĞAN Kontrol Mühendisi Balıkesir
31 26252 Kemalettin DEMİR Kontrol Memuru Karaman
32 31139 Adem ERTUĞRUL Kontrol Memuru Antalya
33 34954 Ahmet BORA Bilgisayar İşletmeni Bahkesir/Altıeylül
34 32413 Feti DURAN Kontrol Mühendisi Karaman
35 37353 Melihşah IŞIK Bilgisayar İşletmeni Antalya/Gazipaşa
36 41998 Gümrah ÜSTÜN Uzman Ankara
37 35210 Doğan ÇAKIR Bilgisayar İşletmeni Bilecik/Bozüyük
38 25195 İsa ÇİFCİ Kontrol Memuru Eskişehir
39 32267 Asım OLÇAY Kadastro Teknisyeni Eskişehir
40 32594 Erol KURT Mühendis Kayseri
41 34180 Mehmet YTLMAZ Bilgisayar İşletmeni Kütahya
42 34331 Musa CELEB Bilgisayar İşletmeni Afvonkarahisar/Sinanpaşa
43 29396 İhsan DAĞIDIR Bilgisayar İşletmeni Ordu/İkizce
44 22290 Erdem BOYRAZ Tapu Müdürü Bolu/Göynük
45 42651 Şahin AKLAN Araştırmacı Konya/Selçuklu
46 41720 Nurgiil GÖK Kadastro Teknisyeni Karabük
47 28913 Ahmet IŞIK Tapu Müdürü Diyarbakır/Çermik
48 40613 Dilber Gül ŞENGEL Uzman Erzurum
49 40752 Nurullah AKINCI Bilgisayar İşletmeni Erzurum/Y akutiye
50 39462 Fatih YILDIRIM Bilgisayar İşletmeni İstanbul/Sultangazi


KURUMU: TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
51 42874 Özgecan VARDAR Bilgisayar İşletmeni İzmir/Torbalı
52 22220 Süleyman TOPRAK. Tapu Müdürü Çorum/Oğuzlar
53 29238 Enver BULUT Tapu Müdürü Manisa/Soma
54 29758 Haşan ALGÜL Kadastro Müdürü Eskişehir ’
55 31405 Hamil ATİLLA Şube Müdürü Sivas
56 22751 Erol ALABUĞA Şube Müdürü Ankara
57 35232 Metin Yıldıray ÖZTÜRK Bilgisayar İşletmeni Ankara/Keçiören
58 39736 Abdullah M. KAYMAK Uzman Ankara
59 37723 Yasemin ÖZTÜRK Bilgisayar İşletmeni Ankara
60 25698 Mesut İŞCEN Tapu Müdürü Bolu/Kıbrıscık
61 33618 ÖmerBAKBAK Tapu Müdürü Sivas/Gölova
62 26904 Abdulkadir YILMAZ Bölge Müdür Yardımcısı Antalya
63 44668 Kadriye METİN Uzman Ankara
64 43224 Nahide KILIÇ Tapu ve Kastro Uzman Yrd. Ankara
65 29840 Mahmut ERBAŞ Kadastro Müdürü Kırşehir
66 30676 Mustafa CERAN Şube Müdürü Ankara
67 24762 Ali YILMAZ Şube Müdürü Denizli
68 25056 Ahmet FEDAİ Bölge Müdür Yardımcısı Denizli
69 26040 Ceyhan ÇALIŞKAN Kontrol Memuru Yozgat
70 30992 Osman AK1ÜRK Tekniker Yozgat
71 34850 Cem KARADA VUT Bilgisayar İşletmeni Ankara
72 23383 Cuma APAYDIN Şube Müdürü Konya
73 20720 Adil ŞAHİN Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Konya/Akören
74 41714 Murat KUMRU Kadastro Teknisyeni Çorum
75 34900 Mustafa DAĞDELEN Bilgisayar İşletmeni Kayseri/Melikgazi
76 39185 Rukiye BURGU Bilgisayar İşletmeni Kayseri
77 30994 Ahmet ALAGÖZ Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Ankara/Çankaya
78 28901 Ömer ŞAHİNGÖZ Bölge Müdürü Yozgat
79 30638 Haşan BAKIR Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Ankara/Allmdağ
80 18338 Habil OĞAN Bölge Müdürü Diyarbakır
81 31504 Halil TETCTAŞ İç Denetçi Ankara
82 31501 Hidayet GÜVENÇ Tapu Dairesi Başkanı Ankara
83 40381 Mevlana SEZGİN Tekniker Karaman
84 27915 Ayhan AKKAYA Kontrol Mühendisi Aydın
85 35523 Habib DUMAN Tekniker Bolu
86 43852 Okan KELEŞ Bilgisayar İşletmeni Sakarya/Sapanca
87 42621 Abdullah ERYAVAŞ Araştırmacı (6191) İstanbul
88 26835 Ahmet GÜMÜŞ Kadastro Teknisyeni Kütahya
89 31102 Alaettin DEMİR Kontrol Memuru Kütahya
90 39010 Ayşe AKSOY Arşiv Memuru Ankara/Pursaklar
91 34032 Birkan KOÇAK Kadastro Teknisyeni İzmir
92 41526 Cemil SAĞLAM Mühendis Malatya
93 26772 Çevri ÖZT ÜRK Kadastro Teknisyeni Yozgat
94 43236 Fatih TÜRKMEN Tapu ve Kastro Uzman Yrd. Ankara
95 31355 Fatih VİZİR Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Osmaniye
96 35013 Harun Reşit OGUR Kontrol Mühendisi Konya
97 36948 Hüsamettin DURMUŞOĞLU Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Gaziantep/Şahiııbey
98 34985 Hüseyin KOÇ Kontrol Mühendisi Uşak
99 29471 İskender ÖZKAN Tekniker Balıkesir
100 36510 Levent KILIÇ Bilgisayar İşletmeni Bolu


KURUMU: TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
101 30662 Mehmet ÖZÇELÎK Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Afyonkarahisar
102 43217 Mehmet Vahdet GEZER Tapu ve Kastro Uzman Yrd. Ankara
103 38624 Muhittin KARABİNA Mühendis Trabzon
104 37280 Murat YAPICI Tapu ve Kastro Uzman Yrd. Ankara
105 34001 Osman ARİ Tekniker İzmir
106 39505 Osman GÖK Mühendis Ankara
107 22319 Ömer AYÇAN Şube Müdürü Edime
108 37886 Ramazan KENDİRLİ Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Manisa/Şehzadeler
109 31447 Reyhan KARABİNA Şube Müdürü Trabzon
110 30622 Uğur DÜNDAR Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Denizli/Pamukkale
111 23732 Vahdettin EKEN Kontrol Memuru Malatya
112 40953 Yalçın ÇALIŞKAN Kadastro Teknisyeni Zonguldak
113 38891 Nagehan DEMİR Bilgisayar İşletmeni Ardahan
114 39339 Recep ATAŞ Tekniker Ankara
115 43690 Hakan ALTUN Bilgisayar İşletmeni Kırklareli
116 25694 Haşan ÖZALBAN Bölge Müdürü Samsun
117 44885 Havva ALVER Bilgisayar İşletmeni Gaziantep/Şehitkamil
118 31346 Metin UNGURLU Tekniker Çanakkale
119 28812 Oktay ŞİMŞEK Kadastro Teknisyeni İstanbul
120 40751 Mustafa YILDIZ Memur Erzurum

 

KURUMU: DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 12500 Hüseyin Doğan Daimi Temsilcilik Müsteşarı (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
2 12551 Ömer Murat Büyükelçilik Müsteşarı (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
3 12624 Azize Sargın Daimi Temsilcilik Müsteşarı (M M) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
4 12663 Hüseyin Konuş Şube Müdürü (MM) Merkez
5 12676 Ömer Bedir Şube Müdürü (MM) Merkez
6 12743 İbrahim Çetinkaya Şube Müdürü (MM) Merkez
7 12788 Seyfullah Şahin Şube Müdürü (MM) Merkez
8 12802 Melek Mehtap Şahin Başkatip (MM) Merkez
9 12821 Mehmet Akif Koç Başkatip (MM) Merkez
10 12841 Ender Erarslan Başkatip (MM) Merkez
11 12851 Bilal Yılmaz Başkatip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
12 12872 Ahmet Ferda Karadeniz Başkatip (MM) Merkez
13 12874 Elif Beyza Peker ikinci Katip (MM) Merkez
14 12886 Halil Dinç ikinci Katip (MM) Merkez
15 12927 Harun Reşit Halisoğlu ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
16 12936 Ahmet Eyyüp Kalafat ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
17 12939 Mustafa Enes Esen ikinci Katip (MM) Merkez
18 12942 Ahmet Fatih Hanoğlu ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
19 12948 Ceyhun Tarım ikinci Katip (MM) Merkez
20 12950 Osman Mallı ikinci Katip (MM) Merkez
21 12953 Sibel Tuna ikinci Katip (MM) Merkez
22 12954 Egemen Özalp ikinci Katip (MM) Merkez
23 12956 Tuncer Kıyak ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
24 12957 Mehmet Göksel ikinci Katip (MM) Merkez
25 12959 Ömer Güler ikinci Katip (MM) Merkez
26 12962 Murat Selim Beken ikinci Katip (MM) Merkez
27 12964 Volkan Başman ikinci Katip (MM) Merkez
28 12965 Muhammed Veysi Çelil ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
29 12966 Yusuf Ziya Kenar ikinci Katip (MM) Merkez
30 12967 Mücahit Fatih Uçar İkinci Katip (MM) Merkez
31 12968 Emre Zeyrek ikinci Katip (MM) Merkez
32 12969 Mehmet Said Pak ikinci Katip (MM) Merkez
33 12970 Murat Ertaş İkinci Katip (MM) Merkez
34 12972 Fatih Göral ikinci Katip (MM) Merkez
35 12980 Veysel indi ikinci Katip (MM) Merkez
36 12982 Merve Neva Ünal Balaban İkinci Katip (MM) Merkez
37 12983 Hüseyin Atmaca ikinci Katip (MM) Merkez
38 12984 Kerim Doğan ikinci Katip (MM) Merkez
39 12985 Alper Atak ikinci Katip (MM) Merkez
40 12987 Veysel Rauf Oduncu İkinci Katip (MM) Merkez


41 12991 Yavuz Selim Çankal Muavin Konsolos (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
42 12998 Erdem Karal kinci Katip (MM) Merkez
43 13001 Mehmet Peker kinci Katip (MM) Merkez
44 13002 Enes Özbey kinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz aaşlamamıştır
45 13003 Yusuf Selçuk ikinci Katip (MM) Merkez
46 13005 Gökhan Toy Muavin Konsolos (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
47 13011 Zekiye Dinç ikinci Katip (MM) Merkez
48 13013 Çetin Şanlı ikinci Katip (MM) Merkez
49 13016 Yunus Gül ikinci Katip (MM) Merkez
50 13017 Fatih Özer ikinci Katip (MM) Merkez
51 13020 Erdinç Ünal İkinci Katip (MM) Merkez
52 13021 İlker Dağdeviren İkinci Katip (MM) Merkez
53 13022 Abdullah Kızıl İkinci Katip (MM) Merkez
54 13023 Özgen Topçu İkinci Katip (MM) Merkez
55 13026 Özcan Gültekin İkinci Katip (MM) Merkez
56 13028 Eşref Gün ikinci Katip (MM) Merkez
57 13029 Haşan Hüseyin Güven İkinci Katip (MM) Merkez
58 13030 Çelil Tekneci ikinci Katip (MM) Merkez
59 13032 Enes Gülçek ikinci Katip (MM) Merkez
60 13033 Abdulkerim Çelik ikinci Katip (MM) Merkez
61 13034 Cemal Ceylan İkinci Katip (MM) Merkez
62 13041 Erhan Akbenli ikinci Katip (MM) Merkez
63 13042 Hatice Çalgan Uçar İkinci Katip (MM) Merkez
64 13045 Recep Aydın İkinci Katip (MM) Merkez
65 13047 Fethullah Güler ikinci Katip (MM) Merkez
66 13050 Koray Kömürcü İkinci Katip (MM) Merkez
67 13051 Hüseyin Tansu Tuna ikinci Katip (MM) Merkez
68 13052 Sait Faik Gülşen ikinci Katip (MM) Merkez
69 13056 Mehmet Sait Güler İkinci Katip (MM) Merkez
70 13057 Berat Dinçer İkinci Katip (MM) Merkez
71 13059 Yusuf Demirci İkinci Katip (MM) Merkez
72 13060 Sümeyra Sevim İkinci Katip (MM) Merkez
73 13061 Yavuz Selim Aygün ikinci Katip (MM) Merkez
74 13062 Recep Eriş ikinci Katip (MM) Merkez
75 13063 Fatih Erik İkinci Katip (MM) Merkez
76 13064 Türkan Dağdeviren ikinci Katip (MM) Merkez
77 13065 Mehmet Bozkaya İkinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
78 13067 Yıldıray Koyuncu İkinci Katip (MM) Merkez
79 13071 Ramazan Onay İkinci Katip (MM) ' Merkez
80 13073 Mehmet Selahaddin Özçelik ikinci Katip (MM) Merkez
81 13074 Halil Uruçay İkinci Katip (MM) Merkez
82 13076 Ahmed Gürbüz İkinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
83 13077 Nalan Aktan ikinci Katip (MM) Merkez
84 13079 Ahmet Soner Ensaroğlu ikinci Katip (MM) Merkez
85 13081 Hüseyin Erben İkinci Katip (MM) Merkez
86 13086 Berat Çolak ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
87 13087 Ersayim Gürbuğa ikinci Katip (MM) Merkez
88 13088 İmdat Öner İkinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
89 13090 Hakan Zeybek İkinci Katip (MM) Merkez


90 13092 Sinan Atan kinci Katip (MM) Merkez
91 13095 Bekir Alpul kinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz aaşiamamıştır
92 13100 Fatma Tarım kinci Katip (MM) Merkez
93 13101 Hüseyin Özbaş kinci Katip (MM) Merkez
94 13103 Ömer Faruk Güngör kinci Katip (MM) Merkez
95 13104 Mustafa Arabul kinci Katip (MM) Merkez
96 13105 KanberAkyön kinci Katip (MM) Merkez
97 13106 Mehmet Bahadır Pençe ikinci Katip (MM) Merkez
98 13107 Fatih Cangür ikinci Katip (MM) Merkez
99 13114 Habibe Bayata ikinci Katip (MM) Merkez
100 13128 Talha Yağcı İkinci Katip (MM) Merkez
101 13129 Adil Çiftçi İkinci Katip (MM) Merkez
102 13130 Mehmet Beyazıt Dişli ikinci Katip (MM) Merkez
103 13132 Aykut Remzi Sargın ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
104 13135 Bülent Köremez ikinci Katip (MM) Merkez
105 13143 Bekir Kartal ikinci Katip (MM) Merkez
106 13144 Abdulbaki Kaya ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
107 13147 Şeyda Güler ikinci Katip (MM) Merkez
108 13148 Ömer Doğan ikinci Katip (MM) Merkez
109 13151 Yaşar Durmuş İkinci Katip (MM) Merkez
110 13154 Serdar Fırat Başbuğ ikinci Katip (MM) Merkez
111 13156 Fatih Akkuş ikinci Katip (MM) Merkez
112 13159 Metin Yağmurcu ikinci Katip (MM) Merkez
113 13162 Gamze Selçuk Üçüncü Katip (MM) Merkez
114 13166 Muhammed İrice ikinci Katip (MM) Merkez
115 13171 Ahmet Ayçiçek İkinci Katip (MM) Merkez
116 13172 Şerayim Recep Aktan ikinci Katip (MM) Merkez
117 13175 Cemal Yıldız ikinci Katip (MM) Merkez
118 13179 Murat Yıldırım İkinci Katip (MM) Merkez
119 13181 Gürsel Ünal İkinci Katip (MM) Merkez
120 13184 Arife Sayıcı ikinci Katip (MM) Merkez
121 13185 Numan Dalkıran ikinci Katip (MM) Merkez
122 13190 Selahattin Ertuğrul Uzun ikinci Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
123 13198 Alper Koyuncuoğlu Üçüncü Katip (MM) Merkez
124 13199 Cemilenur Bayram Gürbüz Üçüncü Katip (MM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
125 13203 Kübra Nur Ensaroğlu Üçüncü Katip (MM) Merkez
126 13210 Muhammed Sevim Üçüncü Katip (MM) Merkez
127 13211 Muhammet Erkan Tanı Üçüncü Katip (MM) Merkez
128 13216 Enes Faruk Erdek Üçüncü Katip (MM) Merkez
129 13218 Selma Pak Üçüncü Katip (MM) Merkez
130 13219 Merve Akova Üçüncü Katip (MM) Merkez
131 13220 Muhammet Murat Çiftçi Üçüncü Katip (MM) Merkez
132 13261 üsame Döner Üçüncü Katip (MM) Merkez
133 22638 Feyza Gün ikinci Katip (KİM) Merkez
134 22663 Derya Halisoğlu Üçüncü Katip (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
135 22669 Sultan Atan Üçüncü Katip (KİM) Merkez
136 22698 Mehtap Güven Üçüncü Katip (KİM) Merkez
137 22699 Mehmet Emre Gökmenoğlu Üçüncü Katip (KİM) Merkez
138 22703 Gülzade Sevinç Üçüncü Katip (KİM) Merkez


139 22708 Remzi Er Üçüncü katip (kİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
140 22714 Büşra Beydoğan Üçüncü Katip (KİM) Merkez
141 22716 Muzaffer Doyan Üçüncü katip (KİM) Merkez
142 22725 Fatma Şanlı Üçüncü Katip (KİM) Merkez
143 22768 Haşan Emre Ersolak Üçüncü Katip (KİM) Merkez
144 22769 Esra Erik Üçüncü Katip (KİM) Merkez
145 22775 Abdullah Kahraman Üçüncü Katip (KİM) Merkez
146 22786 Mehmet Muhdi Aydın Üçüncü Katip (KİM) Merkez
147 22800 Murat Şeşen Üçüncü Katip (KİM) Merkez
148 22806 Ferhat Gezici Üçüncü Katip (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
149 22811 Yusuf Arpacık Üçüncü Katip (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
150 22817 Taner Akgün Üçüncü Katip (KİM) Merkez
151 22826 Hayriye Yılmaz Üçüncü Katip (KİM) Merkez
152 22829 Efe Çağrı Şen , Üçüncü Katip (KİM) Merkez
153 22830 İbrahim Halil Elkoca Üçüncü Katip (KİM) Merkez
154 22835 Meliha Sarkış Şengül Üçüncü Katip (KİM) Merkez
155 22837 Zehra Gül Üçüncü Katip (KİM) Merkez
156 22839 Enes Arısoy Üçüncü Katip (KİM) Merkez
157 22840 Halit Yeşil Üçüncü Katip (KİM) Merkez
158 22845 Tuğba Topçu Üçüncü Katip (KİM) Merkez
159 22858 Zeynel Abidin Göksu Üçüncü Katip (KİM) Merkez
160 22862 Didem Çetin Üçüncü Katip (KİM) Merkez
161 22864 Bilal Şehirli Üçüncü Katip (KİM) Merkez
162 22877 Mehmet Düzenli Üçüncü Katip (KİM) Merkez
163 22878 Yusuf Karasoy Üçüncü Katip (KİM) Merkez
164 22889 Zeynep Gülçek Üçüncü Katip (KİM) Merkez
165 22891 Azize Tekineş Muavin Konsolos (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
166 22893 Efendi Demir Üçüncü Katip (KİM) Merkez
167 22894 Fikriye Başbuğ Üçüncü Katip (KİM) Merkez
168 22896 Özcan Akkent Üçüncü Katip (KİM) Merkez
169 22897 İnci Demir Ataşe (KİM) Merkez
170 22900 Fatih Demir Üçüncü Katip (KİM) Merkez
171 22902 Hakan Demirtürk Üçüncü Katip (KİM) Merkez
172 22903 Kurtuluş Yücel Muavin Konsolos (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
173 22904 Enes Konuk Üçüncü Katip (KİM) Merkez
174 22910 Fatma özbey Üçüncü Katip (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
175 22912 Nihat Çiçek Üçüncü Katip (KİM) Merkez
176 22922 Mehmet Mağden Üçüncü Katip (KİM) Merkez
177 22931 Cübeyr Sabancı Üçüncü Katip (KİM) Merkez
178 22940 Mustafa Çelik Üçüncü Katip (KİM) Merkez
179 22941 Kübra Kızıl Üçüncü Katip (KİM) Merkez
180 22944 Fethullah Kaptan Üçüncü Katip (KİM) Merkez
181 22963 Şahsene Ardıçlı Ataşe (KİM) Merkez
182 22965 Resul Külte Muavin Konsolos (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
183 22989 Barış Koca Üçüncü Katip (KİM) Merkez
184 22991 Türker Büyüktalaslıoğlu Üçüncü Katip (KİM) Merkez
185 23008 Esra Demir Ataşe (KİM) Merkez
186 23024 Çağlar Şakı Ataşe (KİM) Merkez
187 23030 Tolga Güneş Ataşe (KİM) Merkez


188 23033 Selman Durmaz Ataşe (KİM) Merkez
00 23034 Neslihan Acar Ataşe (KİM) Merkez
190 23039 Erdem Altın Ataşe (KİM) Merkez görevine mazeretsiz başlamamıştır
191 23058 Saadet Dündar Ataşe (KİM} Merkez
192 23063 Tahir Anıl Şengül Ataşe (KİM) Merkez
193 23067 Gülhan Sine Ataşe (KİM) Merkez
194 23076 Akif Emre Orhan Ataşe (KİM) Merkez
195 29003 Oktay San Dışişleri Uzman Yardımcısı Merkez
196 29004 Ali Uğur Araş Dışişleri Uzman Yardımcısı Merkez
197 29021 Mustafa Dinçer Dışişleri Uzman Yardımcısı Merkez
198 29024 Yıldırım Temel Dışişleri Uzman Yardımcısı Merkez
199 53103 Halil Gökkaya Bilgisayar İşletmeni Merkez
200 53134 Yunus Gürbüz Mühendis Merkez
201 53458 Evren Güler Avukat Merkez
202 53583 Sümeyye Sadıç Mühendis Merkez
203 53635 Ömer Kaya Şoför Merkez
204 61254 İsmail Egeli Sözleşmeli Personel (Şoför) Yurtdışı
205 61760 Burcu Tanrısev Sözleşmeli Personel (Sekreter) Yurtdışı
206 61761 Sinem Yaldızlı Sözleşmeli Personel (Takipçi) Yurtdışı
207 61813 Halil Ersoy Sözleşmeli Personel (Şoför) Yurtdışı
208 61847 Mensur Avcı Sözleşmeli Personel (Sekreter) Yurtdışı
209 63048 Tuba Ümmüsüleym Sümer Sözleşmeli Personel (Sekreter) Yurtdışı
210 63175 Fatma Gül Sözleşmeli Personel (Sekreter) Yurtdışı
211 67155 Kemal Doğan Sözleşmeli Personel (Sekreter) Yurtdışı
212 68525 Yunis Bolat Sözleşmeli Personel (Şoför) Yurtdışı
213 68729 Cemile Yıldız Sözleşmeli Personel (Sekreter) Yurtdışı
214 68762 Ünal Sevinç Sözleşmeli Personel (Takipçi) Yurtdışı
215 80226 Süleyman Keloğlu İç Denetçi Merkez

 

 

KURUMU: EKONOMİ BAKANLIĞI

SIRA
NO SİCİL
NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 3019 Ali Hakan KANAT Ürün Denetmeni İZMİR
2 3674 Enes KILIÇ Dış Ticaret Uzman Yardımcısı ANKARA
3 3719 Veysel ALTAY Ürün Denetmeni İSTANBUL
4 1244 Abdullah Suat EKİCİ Bölge Müdür Yardımcısı TRABZON
5 3284 Ali EREN Bilgisayar İşletmeni ANKARA
6 1552 Levent AKPINAR Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
7 1568 Ali DİKİLİ Karakas Ticaret Müşaviri KARAKAS
8 1538 Ahmet Şevket YURT Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
9 2893 Mehmet Fatih Yüce Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
10 3008 Yusuf GÜNGÖRDÜ Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
11 3946 Oğuz YERLİ Dış Ticaret Uzman Yardımcısı ANKARA
12 2708 Mehmet ÖZDEMİR Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
13 1761 Ahmet İlhan ÇALIKOĞLU Singapur Ticaret Başmüşaviri SİNGAPUR
14 3466 Katade Bilal ÖZER Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ANKARA
15 1862 Cengiz KARACA Teknisyen ANKARA
16 3111 Özlem KARADUMAN Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
17 260 Feriha İpek WA1IEED Nitelikli Yerel Uzman MIAMI
18 2604 Nuriye Ölkü AYIK Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
19 3418 Aziz Osman YAMAKOĞLU Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
20 2921 Ahmet Melik KOCA Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
21 3536 Efendi GÜMÜŞ Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
22 2782 Osman ŞENGÖL Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
23 2987 Muhammet Fahir YEŞİLOVA Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
24 1758 Nail ERSOY Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
25 2811 ARİF ÇALIŞ Bakanlık Müşaviri ANKARA
26 3011 Mehmet Raşit Okumuş Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
27 3623 Yunus ÜRESİN Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni İZMİR
28 1321 Cahit ALATAŞ Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
29 2132 Özgür ÇALIŞKAN Ticaret Müşaviri STOKHOLM
30 2831 Alime Gül GÖNEŞ Ürün Denetmeni İSTANBUL
31 2903 Ramazan TURAN Dış Ticaret Uzmanı ANKARA
32 3331 Davut ULURAK Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmem ANKARA
33 3332 Recep SÜNBÜL Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ANKARA
34 2158 Ümit KAYA Cakarta Ticaret Müşaviri CAKARTA
35 3752 Turgay EŞME Dış Ticaret Uzman Yardımcısı ANKARA
36 2237 Aysel GÜNEY Bilgisayar İşletmeni ANKARA
37 1786 GülbenÖZTÜRK ÇELİK Şube Müdürü ANKARA
38 2447 Jale KIRCA Şef İSTANBUL
39 1127 İLYAS AKYILDIZ Bölge Müdür Yardımcısı İZMİR


T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

STRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL,İLÇE
i 3806 ABDULLAH ERKAN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
2 3663 ADEM BİLMEZ ETK UZMAN YRD. ANKARA/ÇANKAYA
3 3776 ALİ ÇEVİK HİZMETLİ ANKARA/ÇANKAYA
4 3027 ALİ ŞAŞMAZ PROGRAMCI ANKARA/ÇANKAYA
5 2548 ALİKAN KURT MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
6 2985 AYDIN KAPTAN MÜHENDİS ANKARA / ÇANKAYA
7 3658 AYSEL HURİ ETK UZMAN YIID. ANKARA/ÇANKAYA
8 2966 BAHRİ YAZICI MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
9 3914 CEYRULİ,AH SİNAN ÇEVİK ARAŞTIRMACI ANKARA/ÇANKAYA
lö 2961 DERYA OKL'Ç BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ANKARA/ÇANKAYA
il 3328 ERDAL TCANTAŞ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
12 2996 ERGÜN KOÇ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
n 2613 EYÜP MERCİMEK TEKNİSYEN ANKARA/ÇANKAYA
14 2653 GÖKMEN GÜVENDİ TEKNİSYEN ANILARA/ÇANKAYA
15 110 gOltekîn eren TEKNİKER (İŞÇİ) ANKARA/ÇANKAYA
16 3007 HAKAN ARİ MÜHENDİS ANKARA / ÇANKAYA
17 3891 İBRAHİM ÖZDEN DUMAN SÖZ.BİLİŞİM UZMANI ANKARA / ÇANKAYA
18 3056 İSMAİL ÇALIŞ TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
19 3782 KADİR KİUÇOÖLU SÖZ.BİLİŞİM UZMANI ANKARA / ÇANKAYA
20 3954 KAHRAMAN ÖZDEMÎR MEMUR ANKARA /ÇANKAYA
21 3138 KEMAL ALAKUŞ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
22 3037 MEHMET KOKSAL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
23 3874 MEHMET MUHSİN KORKUTATA MEMUR ANKARA/ÇANKAYA
24 2585 MEHMET ÜLKÜ VHKİ ANKARA / ÇANKAYA
25 3863 MEHMET YILDIZ HİZMETLİ ANKARA/ÇANKAYA
26 2608 MESUT GÜLER ŞEF ANKARA / ÇANKAYA
27 3430 MUSTAFA CANBAZ MÜHENDİS ANKARA / ÇANKAYA
28 2702 MUSTAFA DEMİROL ETK UZMAN YRD. ANKARA / ÇANKAYA
29 3577 MUSTAFA ERKEÇ ETK UZMAN YRD. ANKARA /ÇANKAYA
30 3947 MUSTAFA ÖZTÜRK MÜHENDİS (Ö.) ANKARA/ÇANKAYA
31 3602 MUZAFFER ALPER SEZEN ETK UZMAN YRD. ANKARA/ÇANKAYA
32 3016 MÜHİDDİN İZGÎ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
33 3445 NACİYE MÜGE ÖNAL DAİRE TABİBİ ANKARA/ÇANKAYA
34 2819 OLCAY ARSLAN . MEMUR ANKARA/ÇANKAYA
35 2706 RECEP KÜKYAY MÜHENDİS ANKARA / ÇANKAYA
36 3066 SABRI DAĞCI MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
37 2616 SELMA (GÖZÜKARA) UYMAZ MEMUR ‘ ANKARA / ÇANKAYA
38 3483 SERPİL KAYKISIZ ARAŞTIRMACI ANKARA/ÇANKAYA
39 3038 ŞAKIR ASLAN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
40 3071 TUĞBA YILDIRIM VHKİ ANKARA/ÇANKAYA



SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
I 2809 ADNAN ALTİNKUM MEMUR İZMİR
2 2915 AYHAN ÇAVUŞ MÜDÜR İSTANBUL
3 4561 BEKİR DÖVEROĞLU MÜDÜR ANKARA
4 5064 CANHR FİLJZ BAŞMÜHENDİS ANKARA
5 3684 CEM SOYDEMİR MÜDÜR ANKARA
6 5039 GALİP UYAR BAŞMÜHENDİS ANKARA
7 5103 GÖKHAN TÜRKER UZMAN ANKARA
8 4329 İBRAHİM SAİD ARJNÇ GENEL MÜDÜR YRD, ANKARA
9 5280 İSMAİL ŞARLAR UZMAN ANKARA
10 2914 M.SEMİH YÜKSEK DAİRE BAŞKAN V. ANILARA
11 4630 MEHMET AKİF TOPCUOÖLU BAŞMÜHENDİS ANKARA
12 3033 MEHMET AKYIEDIZ BAŞUZMAN ANKARA
13 4407 MEHMET DENİZ BAŞMÜHENDİS ANKARA
14 4735 MEHMET PARMAKSIZ TEKNİKER KARABÜK
15 2866 MUAMMER YILDIZ MÜDÜR ANKARA
16 4714 MUHARREM TANTAOĞLU UZMAN İSTANBUL
17 4394 MUSTAFA ÇELEBİ BAŞMÜFETTİŞ ANKARA
18 4308 RAMADAN EMLAK BAŞUZMAN ANKARA
19 1845 RAMAZAN ÇELİK OPERATÖR HATAY/DÖRTYOL
20 4811 SALİH MÜEZZİNOĞLU MÜDÜR ANKARA
21 5221 SAMİ DİLİ VAR MÜHENDİS TEKİRDAĞ
22 4437 ŞAKİRERl'AKUŞ MÜDÜR İSTANBUL
23 2889 ÜMİT YAKUT MÜDÜR ANKARA
24 3641 YUNUS KARABULUT BAŞMÜHENDİS İSTANBUL
25 3659 ZAFER KARA UZMAN BURSA



SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İIVİLÇE
l 20338 ABDULKADİR ÖZGEN BAŞMÜHENDİS K.MARAŞ / MERKEZ
2 21176 ADEM YURTSnVRN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
3 18515 ADNAN BRYİĞIT İŞLETME MÜDÜR YRD. AYDIN / BOZDOĞAN
4 20806 AHMET GÜNEBAKAN VHKt K.MARAŞ / MERKEZ
5 61865 AHMET KORKMAZ İŞÇİ ARTVİN / MERKEZ
6 20456 AHMET ŞAHİN TEKNİK ŞEF Ş.URFA/BOZOVA
1 43790 ALİ ALICI tşçl OSMANİYE/ KADİRLİ
8 22344 ALİ BAYSAL BAŞUZMAN MANİSA/SOMA
9 20973 ALİ ÇALIK TEKNİKER K.MARAŞ /ELBİSTAN
10 20710 ALİ İHSAN KARAKAŞ BAŞMÜHENDİS BURSA/MERKEZ
11 12492 ALİMENKÜ BAŞMÜFETTİŞ ANKARA/ÇANKAYA
12 21292 ARİF GÖNER ŞEF ANKARA/ÇANKAYA
13 59139 ASLAN KOÇ işçi KMARAŞ/AFŞİN
14 15118 ATİLLA ÖZMEN MÜŞAVİR ANKARA/ÇANKAYA
15 34346 AYHAN BOLAT İŞÇİ K.MARAŞ/ AFŞİN
16 21882 AYHAN ERCAN VHKİ MANİSA /SALİHLİ
17 20417 AYHAN ÖZDEMİR MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
18 56257 DALI ACAR işçi ÇANAKKALE / ÇAN
19 15185 BEDRİ İCİL1NÇ KOR.VE GÜV.ŞEFİ K.MARAŞ/ AFŞİN
20 55428 BEKİR SAKARYA İŞÇİ ÇANAKKALE / ÇAN
21 17154 BENGÜ KAYA VHKİ ANKARA/ÇANKAYA
22 19328 ÇETİN GÖKMEN TEKNİKER ANKARA / NALLIHAN
23 59138 EBUBEKİR S İDDİK BÜYÜKBULUT İSÇİ K.MARAŞ / AFŞİN
24 21895 EKREM ÖZDEN ER TEKNİK ŞEF ANKARA/ÇANKAYA
23 21246 EMRE KOSKA MÜHENDİS ADANA/MERKEZ
26 22143 ENGİN ÖZCAN TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
27 54827 ENVER TUNA İŞÇİ K.MARAŞ/ELBİSTAN
28 17165 ERDEM YILDIRIM MÜŞAVİR ANKARA/ÇANKAYA
29 21874 EREN ÖZTÜRKÇİ MÜHENDİS ARTVİN / MERKEZ
30 20598 ERTIUN KORAY TORUN MÜHENDİS MANİSA/SALİHLİ
31 60319 ERSİN SAMİ Ö/.TÜRK işçi İZMİR/Al .İAĞA
32 21242 ERTUĞRUL ÇİNPOLAT MÜHENDİS K.MARAŞ / ELBİSTAN
33 20755 EVREN AKOZ BAŞMÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
34 20473 FATİH AKYÖRÜK BAŞMÜHENDİS İSTANBUL / .AMBARLI
35 20681 FATİH DUMAN MÜHENDİS İZMİR / ALİAĞA
36 21146 FATİH GÜLŞEN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
37 54807 FATİH ÖZCAN İŞÇİ K.MARAŞ/ELBİSTAN
38 21215 FATİH YASİN ŞAHİN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
39 59503 FEHMİ GÜN ELİ İŞÇİ DİYARBAKIR /ÇÜNGÜŞ
40 58988 FERHAT FINDIK işçi K.MARAŞ/AFŞİN
41 27100 FİKRET YILDIRIM işçi TOKAT/ALMUS
42 20865 GENÇAY BAŞTİMAR MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
43 21984 GÖKMEN ASLAN TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
44 51591 GÜLESER BASMACI işçi ANKARA/ÇANKAYA
45 21042 GÜN AY AYDIN BAŞMÜHENDİS İZMİR / .ALİAĞA
46 52981 H. AHMET GIJRÜNLÜOĞLU İŞÇİ K.MARAŞ/ELBİSTAN
47 20670 HALİL ÖZDEMİR ŞEF ÇANAKKALE/ÇAN
48 20982 HAMZA GÜNGÖR TEKNİKER TOKAT/ALMUS
49 58307 HAZER KARATAŞ işçi URFA/BOZOVA
50 21144 İBRAHİM ÖZK1R MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
51 16904 İLYAS BOLAT BAŞUZMAN K.MARAŞ i ELBİSTAN
52 20800 İSMAİL ÇETİNKAYA MÜHENDİS K.MARAŞ / ELBİSTAN
53 22037 İSMAİL ÖZERHAN MÜHENDİS ANKARA /GÖLBAŞI
54 13475 KADİR BUZGAN BAŞUZMAN MANİSA/SALİHLİ
55 19930 KASIM EKİN VHKİ DİYARBAKIR/ MERKEZ
56 21747 KAZIM GÜNDÜZ ŞEF OSMANİYE /KADİRLİ
57 20984 KEREM ADIYAMAN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
58 20689 MAHMUT SEVİNDİK BAŞMÜHENDİS URFA/BOZOVA
60 41707 MEHMET AY İŞÇİ ANKARA/NALLIHAN
61 22006 MEHMET BİLAL ÖZ MÜHENDİS SAMSUN/ÇARŞAMBA
62 20975 MEHMET BOZABALI BAŞMÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
63 20081 MEHMET EMİN KARaMANOĞULLARİ MEMUR DİYARBAKIR /'ÇÜNGÜŞ
64 20730 MEHMET FATİH ŞAHİN BAŞMÜHENDİS İSTANBUL / AMBARLI
65 54669 MEHMET 11ANİFİ ŞEKERCİ işçi K.MARAŞ / ELBİSTAN
66 20692 MEHMET REŞAT DEMİR MÜHENDİS ANKARA/GÖLBAŞI


SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/tLÇE
67 27671 MEHMET ŞAHİN işçi İZMİR/ALİAĞA
68 53946 MEHMET ŞENGÜI, işçi K.MARAŞ/ELBİSTAN
69 20540 MEHMETTURAN SAĞLIK MEMURU KIRŞEHİR/KAMAN
70 54598 MEHMET YILMAZ İşçi K.MARAŞ/ELBİSTAN
71 32845 MENDERES YÜKSEL işçi K.MARAŞ/AFŞİN
72 19059 MUSTAFA AYDEMİR ŞEF ELAZIĞ / KEBAN
73 20333 MUSTAFA AYDIN MÜHENDİS ÇANAKKALE i ÇAN
74 10740 MUSHAF'A BİRCAN BAŞUZMAN ANKARA/ÇANKAYA
75 20563 MUSTAFA İNAL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
76 50641 MUSTAFA MARAŞLI İşçi K.MARAŞ/AFŞİN
77 20621 MUSTAFA YALÇIN MÜHENDİS İSTANBUL/ AMBARLI
78 19462 MUSTAFA YILMAZ ŞEF K.MARAŞ/AFŞİN
79 22149 MUSTAFA YOLALAN MEMUR ANKARA/ÇANKAYA
80 20834 NAZIM GÜRALP MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
81 21997 NECAT! BÜYÜKÖZER TEKNİKER KIRŞEHİR/ KAMAN
82 53676 NUH BÜLBÜL İŞÇİ K.MARAŞ / ELBİSTAN
83 22378 OĞUZ KÜÇÜKÖNER MEMUR MANİSA / SOMA
84 62055 OSMAN AYDIN İşçi İSTANBUL/AMBARLI
85 17679 OSMAN ÇİFTÇİ BAŞMÜHENDİS Ş.URFA / BOZOVA
86 60378 OSMAN POLAT İŞÇİ .ARTVİN/MERKEZ
87 21417 ÖMER KAYABAŞI MÜHENDİS SAMSUN/ÇARŞAMBA
88 58378 ÖZKAN SARİ BAŞMÜHENDİS İŞÇİ (KAPSAMDIŞI) ANTALYA/MERKEZ
89 15078 RAFET AYDIN TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
90 20396 RAMAZAN ARAŞ İŞLETME MÜDÜRÜ DİYARBAKIR /ÇÜNGÜŞ
91 14665 RAŞİT İŞ MÜŞAVİR ANKARA/ÇANKAYA
92 21109 SEDAT BAYSAL TEKNİK ŞEF ANKARA/ÇANKAYA
93 21228 SELAHİTTİN PEKCAN MÜHENDİS K.MARAŞ / ELBİSTAN
94 20854 SEMRA ŞAHİN VHKt Ş.URFA/BOZOVA
95 20583 SERCAN KAYMAK BAŞMÜHENDİS ÇANAKKALE/ÇAN
96 21912 SERDAR KÖKLÜ MÜHENDİS İSTANBUL/AMBARLI
97 21787 SEYİT AHMET ÜÜNER BAŞMÜHENDİS K.MARAŞ / ELBİSTAN
98 20986 SÜHEYLA YILMAZ BAŞMÜHENDİS MANİSA/SALİHLİ
99 51358 SÜLEYMAN ASLAN işçi Ş.URFA/BOZOVA
100 20213 ŞEVKİ GÜNEŞ ŞEF SAMSUN / ÇARŞAMBA
101 16561 ŞULE ASLANTÜRK UZMAN K.MARAŞ / ELBİSTAN
102 10969 ŞÜKRÜ DEMİR BAŞUZMAN ANKARA/ÇANKAYA
103 18305 UĞUR ÖZCAN İŞLETME MÜDÜR YRD. BURDUR/BUCAK
104 20864 UĞUR SEVİN MÜHENDİS ANKARA/GÖLBAŞI
105 21317 ÜMİT ARI BAŞMÜHENDİS ANKARA/NALLIHAN
106 60262 YASİN VURAL işçi İZMİR/.ALİAĞA
107 55541 YASİN YELEĞEN İŞÇİ K.MARAŞ/ELBİSTAN
108 20745 YILD1RAY GÜNEY MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
109 21179 YILDIRIM ERDEM ŞEF ANKARA/ÇANKAYA



SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI IL/İLÇE
1 20355 ABDULLAH SAMİ BAŞARAN GRUP BAŞKANI ANKARA
2 20281 ABDURRAHMAN KURUCAK ENERJİ UZMANI ANKARA
3 20269 AHMET KAYA ENERJİ UZMANI ANKARA
4 20508 AYŞEGÜL ARSLAN SALUR ENERJİ UZMANI ANKARA
5 20319 BETÜL OĞUZ IRK1ÇATAL ENERJİ UZMANI ANKARA
6 20402 BÜLENT' BAYRAMİÇ YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
7 20267 BÜLENT HAYALOĞLU ENERJİ UZMANI ANKARA
8 20434 CANAN KANDEMİR ENERJİ UZMANI ANKARA
9 20497 EMİNE BALCI ENERJİ UZMANI ANKARA
10 20449 ENSARİ DÜRMAZ GRUP BAŞKANI ANKARA
11 20318 ERCÜMENT CAMADAN GRUP BAŞKANI ANKARA
12 20210 ERKAN ERDOĞDU ENERJİ UZMANI ANKARA
13 20218 EKOL ÜNAL ENERJİ UZMANI ANKARA
14 20465 FATİH TEOMAN KAYA ENERJİ UZMANI ANKARA
15 20506 FATMA YILMAZ KUŞÇU ENERJİ UZMAN YARDIMCISI ANKARA
16 20379 FEYZA AKIN YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
17 20461 FURKAN CERAN ENERJİ UZMAN! ANKARA
18 20418 GAZİ EKİCİ YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
19 20468 GÖKHAN ÖZTÜRK ENERJİ UZMANI ANKARA
20 20264 GÖKHAN TEKİN ENERJİ UZMANI ANKARA
21 20322 HACI YUSUF ÇINAR GRUP BAŞKANI ANKARA
22 20450 T1ASAN YÜCEL YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
23 20202 İBRAHİM ETEM ERTEN GRUP BAŞKANI ANKARA
24 20405 İLKER DİNÇ YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
25 20432 İSA ÖMER İŞIKDOĞAN ENERJİ UZMANI ANKARA
26 20548 MACİT BAYRAKTAR ENERJİ UZMAN YARDIMCISI ANKARA
27 20404 MAHİR ÇİMENTEPE YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
28 20388 MEHMET ALİ BALLI YÖNETİM GÖREVLİSİ ANKARA
29 20659 MEHMET SIDIK YILDIZ ENERJİ UZMAN YARDIMCISI ANKARA
30 20259 MEHMET VURAL ENERJİ UZMANI ANKARA
31 20406 MELİK KIRMAÇ GRUP BAŞKANI ANKARA
32 20498 MUHARREM BÜYÜKBOSNA ENERJİ UZMANI ANKARA
33 20417 MURAT DEMİRCİ YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
34 20031 MURAT GİDİŞ ENERJİ UZMANI ANKARA
35 20350 MUSTAFA AYDEĞER ENERJİ UZMANI ANKARA
36 20342 MUSTAFA SEZGİN GRUP BAŞKANI ANKARA
37 20287 MUSTAFA YILMAZ ENERJİ UZMANI ANKARA
38 20286 MUTLU ARSLAN ENERJİ UZMANI ANKARA
39 20300 MÜRVET" SARİ İLETİŞİM GÖREVLİSİ ANKARA
40 20138 OSMAN BÎRGİN ENERJİ UZMANI ANKARA
41 20251 RIZA GÜNGÖR GRUPBAŞKANI ANKARA
42 20304 SAİD ARSLAN ENERJİ UZMANI ANKARA
43 20544 SAMET PALTA ENERJİ UZMAN YARDIMCISI ANKARA
44 20289 SELAHATTİN MURAT ŞİRİN ENERJİ UZMANI ANKARA
45 20501 SERHAT ESER ENERJİ UZMANI ANKARA
46 20510 SUNA KAPLANHAN ENERJİ UZMANI ANKARA
47 20290 SÜLEYMAN KELEŞ ENERJİ UZMANI ANKARA
48 20513 TAHA KOTAN ENERJİ UZMANI ANKARA
49 20042 TANER MUTLU ENERJİ UZMANI ANKARA
50 20480 'TURGUT ÇOBAN YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
51 20310 TÜRKAY DOĞAN GRUP BAŞKANI ANKARA
52 20320 ULVİ ÇANKAYA ENERJİ UZMANI ANKARA
53 20436 YASEMİN AKGÜN ENERJİ UZMANI ANKARA
54 20467 YASİN UZUN ENERJİ UZMANI ANKARA
55 20493 YAVUZ E TLİK YÖNETİM HİZMETLERİ UZMANI ANKARA
56 20090 YILMAZ ÖZDEMİR ENERJİ UZMANI ANKARA
57 20416 ZEYNAL KAHRAMAN AVUKAT ANKARA


SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 56032 ABDULHAMİT DAVŞANC1 MÜHENDİS BALIKESİR/BANDIRMA
2 38513 AIIMET ERG ÜN BAŞUZMAN ANKARA
3 55005 AKIN AFŞAR HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA
4 52341 ALİ KAPANCI BAŞUZMAN BALIKESİR / BİGADİÇ
5 56239 ALİ SERT MEMUR ANKARA
6 56216 ALPAY KÎRÎT KİMYAGER BALIKESİR/BANDIRMA
7 57182 AYDIN KOÇ MÜHENDİS KÜTAHYA/EMET
8 56587 BİLAL YASLI MEMUR ANKARA
9 45603 BÜLENT BAŞ İŞLETME MÜDÜR YRD. ESKİŞEHİR/SEYİTGAZİ
10 41042 CEMAL EMRAH ÇETİN KİMYAGER ANKARA
11 51678 DAVUT ÖZDEN İPEKÇİ MÜFETTİŞ ANKARA
12 55628 ERDOĞAN YILDIZ MÜHENDİS ESKİŞEHİR/SEYİTGAZİ
13 39188 EROL TEZGEL İŞLETME MÜDÜR YRD. ESKİŞEHİR/SEYİTGAZİ
14 17274 FATİH AYDIN PROGRAMCI BALIKESİR /BANDIRMA
15 54286 FİLİZ ULUDAĞ MÜFETTİŞ ANKARA
16 28513 FUAT ÖZDEMİR BAŞMÜHENDİS BALIKESİR/BİGADİÇ
17 45618 HACI ALİ ICANBERLİOĞLU DAİRE BAŞKAN YRD. ANKARA
18 17303 HÜSEYİN DAMA BAŞMÜHENDİS BALIKESİR / BANDIRMA
19 39232 İBRAHİM ÖLMEZ TEKNİK ŞEF ANKARA
20 54989 İSA BALCI MEMUR ANKARA
21 45569 İSMAİL YAVAŞ BAŞMÜHENDİS BALIKESİR/BANDIRMA
22 30131 MEHMET AFACAN BİRİM MÜDÜRÜ KÜTAHYA/EMET
23 47591 MUAMMER SÖYLEMEZ BAŞUZMAN ANKARA
24 55262 MUHAMMERARSLAN ŞEF YARDIMCISI ANKARA
25 20408 MUHAMMET HAMDİ DEMİRHAN TEKNİK UZMAN ANKARA
26 56913 MURAT TANRIKULU MÜHENDİS KÜTAHYA/EMET
27 ' 55168 MUSTAFA KULA ŞEF YARDIMCISI BALIKESİR /BANDIRMA
28 50365 NİLGÜN GÖKÇE ŞEF YARDIMCISI ANKARA
29 57616 NUR AKÇA ALTIPARMAK MÜHENDİS BALIKESİR/BİGADİÇ
30 17297 NURİ ÖZBEK TABİP KÜTAHYA/ EMET
31 57624 ONUR ŞAHİN MÜHENDİS BALIKESİR/BİGADİÇ
32 56956 ÖMER BÜYÜKKAYA işçi ESKİŞEHİR/SEYİTGAZİ
33 55195 ÖZGÜR GİRAYHAN BAŞMÜHENDİS ANKARA
34 38449 RAMAZAN BÜTÜNER ARAŞTIRMACI ANKARA
35 57256 RAMAZAN YILMAZ MÜHENDİS KÜTAHYA/EMET
36 38770 RAZİYE KARADEMİR ERÜÜN BAŞMÜHENDİS ANKARA
37 38431 SADETTİN ÖZDEMİR MEMUR KÜTAHYA /EMET
38 35042 SALİH AYDIN BAŞUZMAN ANKARA
39 56780 SAMET BENLİ MÜHENDİS KÜTAHYA/FMET
40 55524 SAMİ YILDIZ tşçt BALIKESİR / BİGADİÇ
4! 41045 SEZAİ SAPANCIOĞLU BAŞMÜHENDİS BURSA / M.KEMALPAŞA
42 38779 ŞEFİK DEMİREL TEKNİK ŞEF AN İCARA
43 48523 ŞEVKET KARADON MÜDÜR YRD. BALIKESİR / BANDIRMA
44 56243 T AHA AYAŞ MÜHENDİS BALIKESİR/BANDIRMA
45 20482 TÜMAY ULUDAĞ ARAŞTIRMACI ANKARA
46 17287 ULAŞ ALTINTAŞ TEKNİK ŞEF BALIKESİR/BANDIRMA
47 56828 YASİN KORALAY MÜHENDİS ANKARA
48 52816 YAŞAR YALÇIN MEMUR KÜTAHYA/EMET
49 57247 YAŞAR YILDIZ MÜHENDİS ANKARA
50 27894 YUSUF YABALAR BAŞMÜHENDİS ESKİŞEHİR
51 55423 ZEHRA SARIKAYA MEMUR ANKARA


SIRA
NO Sicil. NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İKÇE
1 11050 ABDUL KADİR ŞİMŞEK İÇ DENETÇİ ANKARA /ÇANKAYA
2 11319 ADİLE BATUR(POLAT) MÜHENDİS MALATYA/ YEŞİLYURT
3 10611 ADEM BAYRAM MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
4 10406 AHMET KÖSE TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
5 7553 ALİ ALTINA Y BÖLGE MÜDÜRÜ BALIKESİR/MERKEZ
6 11317 DENİZ CİVELEK MÜHENDİS DİYARBAKIR/BAĞLAR
7 11731 ERMAN KAYA BİYOLOG ANKARA/ÇANKAYA
S 10300 ERSİN YILDIRIM TEKNİSYEN İSTANBUL/BEYOĞLU
9 11591 FARUK YAZICI TEKNİSYEN ANKARA/ÇANKAYA
10 10545 FATİH ÖZSAR1 MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
11 11342 FATİH SERTÇETİN TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
12 10049 FATİH ŞENOL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
13 10749 FATMANA GÖKÇE MÜHENDİS KONYA/SELÇUKLU
14 11814 FUAT ÇÖMLEKÇİLER MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
15 i 1009 GÖKHAN KARA TEKNİSYEN ANKARA/ÇANKAYA
16 11848 HALİL AL1NCAK MEMUR ADANA/ÇUKUROVA
17 11852 İLYAS TUNÇ MEMUR ANKARA/ÇANKAYA
18 11281 İSMAİL ÇALIŞIR KİMYAGER •ANKARA/ÇANKAYA
19 10994 tSMAİL ÇOBAN TEKNİSYEN ANKARA/ÇANKAYA
20 10829 KORAY KINALI MÜHENDİS MALATYA/YEŞİLYURT'
21 8615 MAHMUT BİNOL MÜHENDİS KONYA/SELÇUKLU
22 9356 MEHMET FETİH PEHLİVAN MUHASEBECİ MALATYA/YEŞİLYURT
23 11559 MEHMET ONGAN MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
24 9640 MEHMET ÜLKÜ MÜHENDİS DİYARBAKIR / BAÖLAR
25 11115 METİN GÖZMEN TEKNİSYEN VAN / MERKEZ
26 11352 MİNE KARACA MÜHENDİS MALATYA / YEŞİLYURT
27 9647 MUKADDES KESKİN MÜHENDİS DİYARBAKIR /BAĞLAR
28 9968 MURAT ÇİÇEK MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
29 10899 OĞUZ CEVLIK MÜHENDİS ADANA/ÇUKUROVA
30 10639 SAİT ENEZ MÜHENDİS BALIKESİR /MERKEZ,
31 11499 SHLMA YILMAZ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
32 10802 SEMİH KUTLU MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
33 10807 VEDAT MAÇO MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
34 11693 VOLKAN SEVİNÇ TEKNİKER ANKARA/ÇANKAYA
35 11372 YUSUF VOLKAN DEMİREL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
36 11531 YÜKSEL ÖNDER ŞEF (Ö.J MALATYA/YFŞtL YURT
37 11570 ZAFER KUŞ MÜHF.NDİS ANKARA/ÇANKAYA


SIRA
NO SİCİR NO ADÎ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 1830 ALİAKGÖZ ATOM ENERJİSİ UZMAN YARDIMCISI .ANKARA i ÇANKAYA
2 1218 AYHAN AKTEPH ŞEF ANKARA/ÇANKAYA
3 1116 BARIŞ YILMAZ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
4 1888 BETÜL ERGÜN VHKİ İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
5 1249 FARUK ILDIZ MÜHENDİS ANKARA / KAZAN
6 1414 FATMA ILDIZ MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
7 1206 HAKAN KIŞLAL MÜHENDİS ANKARA/KAZAN
8 1758 HAMDÎ ERÇELİK FİZİKÇİ ANKARA/ÇANKAYA
9 1757 İLKER ÖZDEMİR MÜHENDİS İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
10 1754 MEHMET EMİN KALELİOĞLU MÜHENDİS İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
11 1637 METİN KOKSAL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
12 1636 MUHAMMET BARIK MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
13 1217 MUSTAFA KARAOĞI.U APK UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
14 1804 NURİ CAN MÜHENDİS İSTANRU1. / KÜÇÜKÇEKMECE
13 1734 ÖMER ÖZSOY KİMYAGER İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
16 1665 ÖMER YÜCEL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
17 1199 SANCAK ÖZDEMİR ATOM ENERJİSİ UZMANI ANKARA/ÇANKAYA
İR 1623 SELİM DLMİREL MÜHENDİS ANKARA/ÇANKAYA
19 1537 VAICKAS BÜYUKÖZ FİZİKÇİ ANKARA/ÇANKAYA
20 585 ZEKİ YORULMAZ TEKNİSYEN İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE



SIRA SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI
NO İİVİLÇE
1 26596 ABDULLAH EKİN MEMUR KASTAMONU / MERKEZ
2 26298 ABDULMECİT KARAMAN IIUH1 N’DIS ANKARA/MERKEZ
3 25231 ABDÜLHAMİT GÜRBÜZ MUHİ 4DI8 KONYA / MERKEZ
4 55350 ADEM ARSLAN HAT BAKIM TEKN. KÜTAHYA/MERKEZ
5 26527 AHMET BURUNSUZ MÜHENDİS İSTANBUL/MERKEZ
6 19795 AHMET DURAN MEMUR BURSA/MERKEZ
7 16202 AHMET DURAN LAYIKKR TABİP KAYSERİ / ME1RKHZ
8 26911 AHMET YILDIZ BAŞMÜ11ENDİS ERZURUM/MERKEZ
9 59692 AK1\ ÇEİNKAYA TEKNİKER ELAZIĞ / MERKEZ
10 25161 ALAADDİN SARUHAN TEKNİK ŞEF ANKARA / MERKEZ
11 18941 ALİ DAĞDELEN MEMUR BALIKESİR / MERKEZ
12 25134 ALİ GÖK TEKNİK ŞET ANKARA / MERKEZ
13 14811 AEİONGAN BAŞTEKNİSYEN İSTANBUL / MERKEZ
14 27335 ALİ OSMAN FİDAN MÜHENDİS KONYA/SEYDİŞEHİR
15 55673 ALİ RIZA HİSLİ TEKNİSYEN İSPARTA / MERKEZ
16 26988 .ALİ YALÇIN BAŞTEKNİSYEN İZMİR/BORNOVA
17 19527 ALPER TÜRKER ŞEF ANKARA / MERKEZ
18 26295 ANDAÇ ŞAtR MEMUR ANKARA / MERKEZ
19 17647 ASIM YILMAZ KORUMA GÜV.GÖR. ANKARA / KAZAN
20 27061 AYŞE ŞEKER MEMUR. ANKARA/MERKEZ
21 18495 BARIŞ GURSU BAŞMÜHENDİS ELAZIĞ / MERKEZ
22 19558 BARIŞ ŞALAK BAŞMÜHENDİS İSPARTA/MERKEZ
23 26033 BİLAL ÇELİK tekniker ADAPAZARI / MERKEZ
2-1 25363 BİLAL KALAYCI MÜHENDİS İZMİR /MERKEZ
25 25932 BİLAL KARAMIZRAK BASMUHINDÎS İSPARTA/MERKEZ
26 20021 BİROL ÇAKAR R 3ŞMUHPNDİS SAMSUN /MERKEZ
27 26311 BÜLENT AŞIĞI TEKNİK ŞEF ANKARA / MERKEZ
28 18488 BÜLENT DEMİRCİ BAŞMÜHENDİS ARTVİN / HOPA
29 25805 CÜNEYT AYDIN TEKNİK ŞEF G. ANKARA/MERKEZ
30 14929 EKREM SAÇKESEN TEKNİKER KÜTAHYA/MERKEZ
31 26013 EMRAH ARSLAN MÜHENDİS ERZURUM İ MERKEZ
32 25963 ENDER ARSLAN MÜHENDİS BURSA
33 27517 ENGİN YÜCE DAVA TAKİP MEMURU İSTANBUL / MERKEZ
34 35633 ERCAN OK LOKAL AMİRİ ADAPAZARI / MERKEZ
35 25178 ERDAL KAŞIKÇI BAŞMÜHENDİS SAMSUN / MERKEZ
36 27162 ERDAL PEKCAN MÜHENDİS KASTAMONU / MERKEZ
37 25808 ERKAN TUNÇ TEKNİKER ANKARA / MERKEZ
38 25635 ERrUĞRUJ, EREZ BAŞMÜHENDİS (G.) İSTANBUL/MERKEZ
39 27488 EYÜP BATMAN TEKNİK ÖĞRETMEN MANİSA/SOMA
40 18847 FAHRETTİN İŞIK KORUMA VE GÜVENLİK AMİRİ İZMİR/MERKEZ
11 26434 FAHRİ DOĞAN MÜHENDİS-GRUP BAŞMÜH.GÖRV. ADANA / MERKEZ
42 26373 FATİH FİDAN MÜHENDİS ORDU / MERKEZ
43 25438 FATİH GÖNCÜ MÜHENDİS İSTANBUL/ MERKEZ
44 26365 FATİH ÜNAL BAŞMÜHENDİS ANKARA/MERKEZ
45 76210 FATİH YALÇIN TEKNİKER SAMSUN / MERKEZ
46 25781 FATİH YAZICI BAŞMÜHENDİS ANKARA / MERKEZ
47 19987 FEHMİ BERBER KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ DÜZCE/AKÇAKOCA
48 15658 ELLEMEZ ABDUKAYA KOR.GÜV.GÖRV. DİYARBAKIR
49 25469 FEKRAH KANGÜL HUKUK MÜŞAVİRİ İZMİR/MERKEZ
50 26394 FIRAT ERDEM BAŞMÜHENDİS TRABZON i MERKEZ
51 25183 FİKRET BECER ŞEF ANKARA / MERKEZ
52 25346 GÖKHAN ÜZDEVECİ GRUP BAŞMÜHENDİSİ KONYA i MERKEZ
53 26081 GÖKSELER GÖKTAŞ BAŞMÜHENDİS (G.) ANKARA / GÖLBAŞI
54 27062 GÜLHAN ÖRS MEMUR ANKARA / MERKEZ
55 26552 HAFÎZE AKIN ŞEF ANKARA / MERKEZ
56 17778 HAKAN ÖZEL KOR. GÜV.GÖR. ANKARA / SİNCAN
57 37022 HALİL BAHÇİVANCI BAŞTEKNİSYEN ANKARA/MERKEZ
58 26239 HALİL İBRAHİM GÖK BAŞMÜHENDİS KÜTAHYA/MERKEZ
59 25202 HALİL İBRAHİM KOTAN ÎŞL.MÜD.YRD. (G.) ERZURUM/MERKEZ
60 17561 HALİL MUTLU UZMAN ANKARA / MERKEZ
61 26189 HAMÎT KARAKOYUN MÜHENDİS-BAŞ MÜHENDİS G. ANKARA / GÖLBAŞI
62 27163 HAŞAN DENİZ MÜHENDİS İSTANBUL/MERKEZ
63 26842 İM SAN ENDER YILMAZ MÜHENDİS-BAŞMÜHENDİS G. EDİRNE / MERKEZ
64 19685 HAŞAN YURDAKUL MEMUR KAYSERİ/MERKEZ
65 26513 HAYRULLAH TELLİ ŞEF VAN/MERKEZ


SIRA
NO SİCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇF.
66 27193 HİDAYET DEMİR DAVA TAKİP MEMURU TRABZON / MERKEZ
67 27116 HİLAL TOPUZ MEMUR MANİSA / SOMA
68 25692 HİMMET EROĞLU ŞEF EDİRNE / MERKEZ
69 18450 HÜSEYİN 110ZKURT MÜDÜR ÇANAK KAIE / MERKEZ
70 25680 HÜSEYİN ÇALI TEKNİKER KÜTAHYA i MERKEZ
71 1797! HÜSEYİN ÇALIŞIR İŞLETME MÜDÜRYRD. ANTALYA/ KEPEZ
72 19536 HÜSEYİN ÇARK TEKNİKER MANİSA /SOMA
73 26582 HÜSEYİN TÜRK MÜHENDİS TOKAT / MERKEZ
74 19094 HÜSEYİN YAYLACI BAŞMÜHENDİS DENİZLİ / MERKEZ
75 59053 İBRAHİM ÇELİK TEKNİSYEN ADANA / MERKEZ
76 1484! İDRİS CtÜLAÇAR ŞEF VAN / MERKEZ
77 26334 İLKAY YAVUZ YILMAZ TEKNİKER İSTANBUL/ MERKEZ
78 26240 İSMAİL HAKKİ ERTEM BAŞMÜHENDİS AFY ONKARAIIİS AR / MERKEZ
79 20029 İSMAİL UZUN MEMUR İSTANBUL/MERKEZ
80 25936 İSMAİL ZENGİN TEKNİK ŞEF KASTAMONU / MERKEZ
81 19989 KADtR ŞAHIN TEKNİSYEN ADAPAZARI/MERKEZ
82 19437 KAMİL ÖZSOY BAŞUZMAN G.ANTEP / MERKEZ
83 17145 KOKSAL ALTUN MEMUR SAMSUN
84 27060 MAHMUT DALLI MEMUR ANKARA/MERKEZ
85 27037 MAHMUT TAŞ MÜHENDİS ELAZIĞ / MERKEZ
86 17974 MEHMET ALİ ÖZBEK MÜDÜR BATMAN / MERKEZ
87 26520 MEHMET ERAL MEMUR BURSA
88 26241 MEHMET NURİ ÇİNK1L1Ç MÜDÜR YRD. ANKARA i MERKEZ
89 27063 MEHMET KAŞİT BİNİCİ MEMUR ANKARA/'MERKEZ
90 26158 MEHMET ÜSTÜNSOY UZMAN ANKARA / MERKEZ
91 1890 i MEHMET YAVUZ MEMUR KÜTAHYA/ MERKEZ
92 25915 MEHMET YİEÜN BAŞMÜHENDİS MUĞLA / YATAĞAN
93 18349 MESUT EROL MÜHENDİS SAMSUN / MERKEZ
94 25452 MESUT ÖKSÜZ MÜHENDİS İSTANBUL i MERKEZ
95 59213 MUAMMER İŞLEYEN TEKNİSYEN KÜTAHYA/MERKEZ
96 2521i MUHAMMED ALÎ CESUR MÜHENDİS ANKARA/ GÖLBAŞI
97 27160 MUHAMMET AKSU MÜHENDİS ERZURUM/MERKEZ
98 25579 MUHAMMET COŞKUN TEKNİKER MUĞLA/MERKEZ
99 25174 MUHAMMET ERDOĞAN BAŞMÜHENDİS İSTANBUL / MERKEZ
100 18294 MUHAMMET HÜSNİ AKSAKALLI ŞUBE MÜDÜRÜ ANKARA / MERKEZ
101 18825 MUHİTTİN YILDIZ KOR.GÜV.GRUP ŞEFİ KAYSERİ / MERKEZ
102 17629 MURAT DAĞ MEMUR DİYARBAKIR. / MERKEZ
103 25466 MURAT İN BAŞMÜHENDİS İSPARTA/MERKEZ
104 27513 MURAT ÖZDEMİ.R MEMUR VAKARA - MERKEZ
105 58938 MURAT RAMAZAN BAŞTBKNİKER SAMSUN / MERKEZ
106 26462 MURAT TAPLA.K BAŞMÜHENDİS SAMSI KI MERKEZ
107 25603 MUSTAFA ÇAM BAŞMÜHENDİS ANTALYA/MERKEZ
108 26200 MUSTAFA DÖNMEZ MÜHENDİS ANKARA/MERKEZ
109 48274 MUSTAFA DÖNMEZ TEKNİSYEN ANKARA / GÖLBAŞI
110 58569 MUSTAFA KARA TEKNİKER ADANA/ MERKEZ
111 19439 MUSTAFA KAT BAŞMÜHENDİS ADAPAZARI! MERKEZ
112 26267 ML s 1 AFA KEMAL KARAKAYA MÜHENDİS ANKARA / MERKEZ
113 26328 MI S l U- û KOMUT MÜHENDİS İSTANBUL MERKEZ
114 25659 MUSTAFA OZPAK BAŞMÜHENDİS EDİRNE i MERkf /
1 i 5 59606 MUTEMET ŞAHAN TEKNİSYEN İSTANBUL \1ERKF
116 19514 NEZİH DURGUT BAŞMÜHENDİS KÜTAHYA/MERKEZ
Iİ7 25641 NİHAL CANDAN TEKNİKER İZMİR/MERKEZ
lifi 17991 NURCAN MACUTILİPINAR TEKNİK ŞEF ANKARA/MERKEZ
119 27148 NÜKHET BABAYİĞİT DEMİREL mühendis İZMİR/MERKEZ
120 27383 ONURÖZSİPAHİ MÜHENDİS ERZURUM / MERKEZ
121 25349 ORI LAN AYDIN MÜHENDİS BURSA/MERKEZ
122 19427 OSMAN DUĞAZ BÖLGE MÜD.YRD. SAMSUN / MERKEZ
123 26218 OSMAN KUYULDAR TEKNİKER İSTANBUL / MERKEZ
124 26398 ÖMER FINDIK GRUP BAŞMÜHENDİSİ ERZURUM / MERKEZ
125 26826 ÖMER POLAT MEMUR KAYSERİ / MERKEZ
126 25951 ÖZGÜR KUDIJDAN BAŞMÜHENDİS ANKARA / MERKEZ
127 26341 ÖZKAN KARA GRUP BAŞMÜHENDİSİ KÜTAHYA / MERKEZ
128 15834 RAMAZAN AKENGİN KORKMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ DİYARBAKIR i MERKEZ
129 43032 RECEP AYDIN BAŞGARSON BURSA/MERKEZ
130 15791 S.ADIK DAĞ KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ MARDİN / MERKEZ
131 25596 SADIK YANARATEŞ BAŞMÜHENDİS ANTALYA / MERKEZ
132 25939 SALİH ARSLAN TEKNİKER ANKARA/MERKEZ
133 26870 SAMET TOSUN MÜHENDİS G.ANTEP / MERKEZ


SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL.TLÇE
131 2607! SAMİ EKİNCİ MÜHENDİS İZMİR/MERKEZ
135 19897 SELİM ALPSOY MEMUR BURSA / MERKEZ
136 27021 SHRDALALARSLAM TEKNİK ŞEF ANKARA/MERKEZ
137 26575 SEVİLAY UYANIK MÜHENDİS MÜDÜR G. ERZİNCAN / MERKEZ
133 26878 SİBEL Al İŞ MEMUR İSTANBUL/ MERKEZ
139 26367 SİNAN S.AMİ KABA MÜHENDİS KONYA/MERKEZ
140 25513 ŞAHİN İPEK TEKNİK ŞEF ANKARA / MERKEZ
141 15005 ŞEHM'US YEŞİLYURT TEKNİSYEN BATMAN/MERKİ7
142 18409 ŞULE KELEŞ UZMAN KONYA/MERKEZ
143 26032 TALİP TUNÇ MÜHENDİS ELAZIĞ/MERKEZ
144 25976 TEMEL KARASU CRU? BAŞMÜHENDİSİ KÜTAHYA /MERKEZ
145 25896 UĞUR KAYITMAZDATIR BAŞMÜHENDİS KONYA / MERKEZ
146 25139 ÜMİT ERBAŞI GRUP BAŞMÜHENDİSİ İSPARTA /MERKEZ
147 58077 VEYSEL CAN TEKNİSYEN ANKARA / MERKEZ
1.48 19992 YAHYA ALTTA7 BAŞTEKNİSYFN ADAPAZARI/MERKEZ
149 27237 YAHYA ERDEN mühendis MUĞLA/YATAĞAN
150 9141 YAŞAR EREKLİ şef İZMİR /MERKEZ
151 25529 YUNUS DEMİRİ AŞ GRUP BAŞMÜHENDİSİ ANTALYA/FİNİKE
152 59422 YUNUS EMRE AKSOY BAŞ TEKNİSYEN G.ANTEP / MERKEZ
153 25878 YUNUS OI.GAN MÜHENDİS EDİRNE/MERKEZ
154 13735 YUSUFBAYRAK MUDUR YRD. ANKARA /MERKEZ
155 18402 5LSUF GÜLMEZ BAŞMÜHENDİS BALIKESİR/MERKEZ
156 26684 Yl SUE OZPULAT JEkUkOhRrKlEN ANKARA/MERKEZ
157 19686 ZEKAYI ŞİMŞEK KORUMA GÜVENLİK GÖR. KAYSERİ / MERKEZ
158 25198 ZHKFRİYA DÖNMEZ GRUP BAŞMÜHENDİSİ KASTAMONU / MERKEZ
159 19155 ZEYNEL YILDIRIM ŞEF G.ANTEP/MERKEZ



SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇL
1 24İ0İ CELAL KORKUL MÜHENDİS ANKARA
2 24Î13 MUSTAFA ÇOLAK BAŞMÜHENDİS ANKARA

 

T.C. ENERJİ VE TABU KAYNAKLAR BAKANLIĞI
TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 3845 ABDULLAH AKÇA MÜHENDİS ANKARA / YENİMAHALLE
2 39535 ADEM KOÇYİĞİT TEKNİKER KÜTAHYA/ TAVŞANLI
3 50533 AHMET SESLİ TEKNİKER MANİSA/SOMA
4 27552 Al İMET YAŞAR DİRİCİK TELEFON OPR, KÜTAHYA/TAVSANLI
5 E0704 AYTAŞ ORHAN BAŞMÜHENDİS MANİSA / SOMA
6 3312 BAYRAM YÜCE ŞEF ANKARA/YENİMAHALLE
7 3915 BEKİR ARŞI,AN BAŞUZMAN ANKARA/YENİMAHALLE
8 24415 CEMAL SALTAN ÖLÇÜ TESPİT SORUMLUSU KÜTAHYA/TAVŞANLI
9 3834 CEMİL UYSAL BAŞUZMAN ANKARA/YENİMAHALLE
10 3919 CENGİZ ÇELEBİ BAŞUZMAN ANKARA/YENİMAHALLE
11 22871 CEVDET AKKOÇ TORNA USTASI KÜTAHYA / TAVŞANLI
12 fi 1057 ÇETİN ÇİÇEK MÜHENDİS MANİSA/SOMA
13 80160 ENGİN ŞAHİN TEKNİKER MANİSA
14 1040 ERDEM YILDIZ MÜHENDİS MANİSA/ SOMA
15 35415 FATİH ÖZTAŞ YÜKLEYİCİ OPERATÖR MANİSA/ SOMA
lö 21740 FEHMİ KOCAAÖA KAZI İHRAZA! USTASI KÜTAHYA/TAVŞANLI
17 Eli 39 FİKRET ÇEVİK MEMUR MANİSA / SOMA
18 4061 HABİL TANRIVERDİ MÜHENDİS ANKARA/YENİMAHALLE
19 35510 HALİT GÜN AĞIR KAMYON İŞ MAK, TAMİRCİSİ KÜTAHYA/ TAVŞANLI
20 E0747 HAMZA TÜRKEN VEZNEDAR MANİSA/SOMA
21 4051 HARUN SAGLAMER MEMUR ANKARA / YENİMAHALLE
22 2372 HÜLYA ARSLAN OĞLU BAŞMÜHENDİS ANKARA / YENİMAHALLE
23 E0815 HÜSEYİN KATIRCI BAŞMÜHENDİS MANİSA/SOMA
24 E0677 HÜSEYİN ORDUKAYA BAŞMÜHENDİS MANİSA/ SOMA
25 E0316 İBRAHİM USLU BAŞMÜHENDİS MANİSA /SOMA
26 02269 İHSAN YILDIZ MEMUR KÜTAHYA/TAVŞANLI
27 G2465 ÎLYAS KIR MEMUR KÜTAHYA
28 35765 İSMAİL HAKKI ELDEMİR ELEKTRİK USTASI MANİSA
29 E1058 İSMAİL YİĞİT BAŞMÜHENDİS MANİSA / SOMA
30 G2306 KADİR BEŞİR MÜHENDİS KÜTAHYA/TAVŞANLI
31 El 137 LEYLA DURSUN MEMUR MANİSA/SOMA
32 3736 LÖMEN ATMACA MEMUR ANKARA / YENİMAHALLE
33 EÖ753 LÜTFÜ GÜNDOĞDU ŞEF MANİSA/SOMA
34 G2384 MAHMUT GÜLEÇ MÜHENDİS KÜTAHYA /TAVŞANLI
35 36238 MEHMET ALİ ÜNAL ŞİLT SÜRÜCÜ KÜTAHYA/TAVŞANLI
36 25998 MEHMET ASLAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ KÜTAHYA/TAVŞANLI
37 257 MEHMET BALABAN TEKNİKER ÇANAKKALE / ÇAN
38 214 MEHMET UĞUR SULTAN MÜHENDİS ÇANAKKALE / ÇAN
39 223 MUHAMMED ENGİN BAŞMÜHENDİS ÇANAKKALE/ÇAN
40 4005 NAİM TOZAN MEMUR ŞIRNAK / SİLOPİ
41 4148 NURULLAH ALBAY1CAK MÜHENDİS ANKARA/YENİMAHALLE
42 3913 ONUR FEVZİ KEVENLİK MÜHENDİS ANKARA / YENİMAHALLE
43 Gİ632 OSMAN'I URAN BAŞUZMAN KÜTAHYA / TAVŞANLI
44 23818 OSMAN YILMAZ İŞÇİ KÜTAHYA/TAVŞANLI
45 22942 ÖZKAN ÖZCAN EKSKAVATÖR USTA BAŞI KÜTAHYA/TAVŞANLI
46 4060 RAHMAN DOĞAN PROGRAMCI ANKARA / YENİMAHALLE
47 26029 RAMAZAN AÇIKGÖZ ELEKTRİK USTASI KÜTAHYA /TAVŞANLI
48 26247 RECEP DEMİR BİLGİSAYAR OPERATÖRÜ KÜTAHYA /TAVŞANLI
49 124 REMZİYE KARAKAYA ŞEF ÇANAKKALE /ÇAN
50 E0455 SALİH AYOÜN ŞEF MAVİŞ A / SOMA
51 977 TAHİR TUFAN AĞIR KAMYON SOFORU ÇANAKKALE/ÇAN
52 3853 VOLKAN ÇAKIROĞLU MEMUR ANKARA / YENİMAHALLE
53 35738 YUSUF SÜNGÜ MANEVRACİ HARM. MANİSA/SOMA
54 24466 ZEYNEL KONUR POSTABAŞ1 KÜTAHYA / TAVŞANLI


SIRA
NO StCİL NO ADİ SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇJD
1 5001335 AÛJJULHALUK YARARLI MÜHENDİS BATMAN
2 5000773 AHMET DOGRULR KIDEMLİ MÜHENDİS ANKARA
3 4104665 ALAİDDİN BULAT BAŞMÜHENDİS ADIYAMAN
4 2104648 Al .PASI .AN ÇF.T.ÎK BAŞMÜHENDİS BATMAN
5 5000263 ALPTEKİN ABDtOĞLU ŞEF KIRICARELİ i LÜIEBURGAZ
6 3934 AYTAÇ DOĞAN ŞEF ANKARA
7 2930008 BİLAL ATALAY ÜRETİM OPERATÖR YRD. BATMAN
8 5000593 CEMALETTİN SEVGİ ÜRETİM TEKNİSYENİ BATMAN
9 3479 DAVLİ'İYRAS MÜŞAVİR AVUKAT ANKARA
10 2104171 DURAN DEMİR KIDEMLİ UZMAN MÜHENDİS ANKARA
11 2604503 , EMİN ÖZDABAKOĞLU ŞEF BATMAN
12 2709823 ERDİNÇ ÇtÇEK T.ABARATUVAR TEKNİSYENİ BATMAN
13 5000403 EREN EROĞLTJ ŞEF ADIYAMAN
14 5001284 ERKAM DOĞRU MÜFETTİŞ ANKARA
15 2104529 fatih malik mîmaroğu; MÜDÜR BATMAN
16 5001173 FATİH MEHMET Y1LDIZER KIDEMLİ MÜHENDİS BATMAN
17 5000646 FATİH ŞAHİN UZMAN MÜHENDİS ANKARA
18 5001175 FAZLI ŞEN KIDEMLİ MÜHENDİS ANKARA
19 4101108 FERHAT FAŞ BAŞ DANIŞMAN ANKARA
20 5001121 FIRAT SÜREN KIDEMLİ MÜHENDİS BATMAN
21 5000755 CıÜLBAHAR YELKEN AKTAŞ UZMAN (İDARİ) ANKARA
22 5000283 HARUN KILIÇ BAŞMÜHENDİS BATMAN
23 5001180 HARUN KIRMACI MÜHENDİS ANKARA
24 5001803 FIASAN BEKİR ERDOĞAN mühendis BATMAN
25 5003999 İBRAHİM KAHRAMAN mühendis ADIYAMAN
26 4104095 İBRAHİM ÖZER DAİRE BAŞKAN YARDIMCISI ANKARA
27 5000667 İBRAHİM SUPHİ TURHAN KIDEMLİ MÜHENDİS ADIYAMAN
28 4182 KEMALEDDİN "1OKATL1 DANIŞMAN ANKARA
29 5000497 MAHMUT BÜLBÜL ŞEF BATMAN
30 93059 MEDİNE YILMAZ BÜRO GÖREVLİSİ ANKARA
31 5000217 MEHMET KENAN YAPICI ŞEF BATMAN
32 5001280 MEHMET LEK KIDEMLİ MÜHENDİS KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
33 5001352 MEHMET ÖZACAR MÜHENDİS ADIYAMAN
34 2930026 MEHMET SAİD KAYA ÜRETİM OP. YRD. BATMAN
35 . 5000260 MEHMET TEKKESİN BAŞMÜHENDİS KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ
36 5000725 MESUT YAŞA UZMAN KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
37 5001385 MUHAMMED KEMAL ÖZDEMİR UZMAN YRD. ADIYAMAN
38 4104673 MUHAMMET MUSTAFA ÇELEBİ MÜDÜR ANKARA
39 4104638 MUSTAFA OZMEN ŞEF ADIYAMAN
40 5000754 MÜRSEL AKTAŞ UZMAN ANKARA
41 5001067 OSMAN GÖKÇE KIDEMLİ TEKN. ADIYAMAN
42 2103865 OSMAN İLÇİ DAİ.BŞK.YRD. ANKARA
43 5000007 OSMAN KILINÇ İNŞ. TEKNİSYENİ ADIYAMAN
44 4680 ÖMER FARUK DEMİRÖZÜ UZM MÜHENDİS ANKARA
45 4425 ÖZLEM AKBULUT ŞEF . ANKARA
46 3553 RAMAZAN PCSKÜLLÜ DANIŞMAN ANKARA
47 5001437 RAMAZAN YILMAZ KIDEMLİ MÜHENDİS BATMAN
48 4495 SABAHATTİN NAYIR SERVİS SORUMLUSU ANKARA
49 5001679 SAİT SÜER MÜHENDİS BATMAN
50 5001282 SAMET GİRGİN KIDEMLİ MÜHENDİS KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
51 5001146 SEFAHATTİN BOLAT UZMAN MÜHENDİS ANKARA
52 4104535 SERVET ÖZEVİN BAŞMÜHENDİS .ADIYAMAN
53 5000791 SÜLEYMAN TAŞKULAK TEKNİSYEN BATMAN
54 5000082 ŞABAN SERİN UZMAN MÜHENDİS ANKARA
55 4104179 TEZCAN ŞAHİN KIDEMLİ UZMAN MÜH. ANKARA
56 5001400 UFUK LALİK MÜHENDİS ADIYAMAN
57 5001014 VEYSEL KURUL ELEKT. TEKNİSYENİ BATMAN
58 2930099 VEYSt EKİNCİ SOSYAL TESİS SOR. BATMAN
59 2578 YAHYA PEKTAŞ BAŞDANIŞMAN ANKARA
60 2104627 YUSUF ŞENEL ŞEF BATMAN
61 5001063 ZAHİRE SEYMEN KIDEMLİ TEKN. ANKARA


SIRA
NO SİCİI., NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 5058074 ADEMBEYREK İŞÇİ ZONGULDAK/KİLİMLİ
2 9533 BEKİR DURU MÜHENDİS ZONGULDAK / KRD.F, REGLİ
3 4053461 CENGİZ ÖZMEN İŞÇİ ZONGULDAK / MERKEZ
4 6048886 COŞKUN ÇAKIR İŞÇİ ZONGULDAK/KOZLU
5 9392 ERHAN TUNA TEKNİKER ZONGULDAK/MERKEZ
6 6047589 ERSİN SEVİM İŞÇİ ZONGULDAK/KOZLU
•7 9878 FAHRİYE YAZICI MEMUR ZONGULDAK/MERKEZ
8 9181 HALUK ÖNDER BAŞMÜHENDİS ZONGULDAK/KOZLU
9 5122487 IIASAN BOZKURT İŞÇİ ZONGULDAK/KİLİMLİ
10 5129969 HÜSEYİN DOĞRU İŞÇİ ZONGULDAK/KİLİMLİ
11 6858 İBRAHİM BAIIÇA VEZNEDAR BARTIN / AMASRA
12 7932 İBRAHİM YILDIZ MÜHENDİS BARTIN/AMASRA
13 9946 İDRİSALAN MÜHENDİS ZONGULDAK/ KİLİMLİ
14 2034225 İSMAİL ÇELİK İŞÇİ ZONGULDAK! KDZ.EREĞLİ
15 6061892 İSMAİL KÖSE İŞÇİ ZONGULDAK:/MERKEZ
16 5058016 MURSEL EMRE İŞÇİ ZONGULDAK/ KİLİMLİ
17 1003865 NECATİ DEMİREL İŞÇİ ZONGULDAK / MERKEZ
18 8722 NECMETTİN ESKİ KOR.GÜV.GÖR. ZONGULDAK/ KDZ.EREĞLİ
19 3029964 NECMİ GÜNEŞ İŞÇİ BARTIN /.AMASRA
20 8505 ORHAN ALBAŞ UZMAN ZONGULDAK /KİLİMLİ
21 6057631 ORSUNERSOY İŞÇİ ZONGULDAK/KOZLU
22 1003946 OSMAN BADUR İŞÇİ ZONGULDAK / MERKEZ
23 9241 ÖMERAKAR ŞEF BARTIN /AMASRA
24 6043242 ÖMERKÖKTÜRK İŞÇİ ZONGULDAK/KOZLU
25 9673 RAMAZAN AYDIN MÜFETTİŞ ZONGULDAK/MERKEZ
26 9720 SALİM OKTAY MÜHENDİS BARTIN / AMASRA
27 8864 SATILMIŞ UZUN ŞEF BARTIN /AMASRA
28 2033994 TAMER YİĞİT İŞÇİ ZONGULDAK. /KDZ.EREĞLİ
29 6056326 VOLKAN KURT İŞÇİ ZONGULDAK/KOZLU
30 9099 YAKUP ÖZBAY TEKNİKER ZONGULDAK/MERKEZ



SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
İ 706721 ABDULKADİR ŞÜKRÜ KAPUSUZOĞLU İDARİ UZMAN ANKARA
2 10Ö141S BÜI.HNT KAYA TEKNİKER AMCAM
3 32736M FEYYAZ TEZEN GÜVENLİK MÜDÜRÜ ANKARA
4 35707S HAFİT KAAN BAYRAM TEKNİK UZMAN ANKARA
5 34819S MURAT GÖRMEMİŞ KOORDİNATÖR KAHRAMANMARAŞ
6 1061011 SALİH ÖZDEMİR HARİTA MÜHENDİSİ ANKARA
7 İİİ327S VOLKAN İŞAT BAŞMÜHENDİS İSTANBUL
8 949231 YUNUS GÜNEŞ AŞÇI ANKARA

 

T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI BOTAŞ INTERNATIONAL LİMİTED ŞİRKETİ (BİL)

SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖRIİV YAPTIĞI
İL/İLÇE
1 568 ALÎ OSMAN GÖÇER SCADA SÜPER VİSÖR ADANA/CEYHAN
2 30 ERDAL BERK SÜPERVİSÖR ADANA /CEYHAN
3 5)7 FATİH KARINS1Z TEKNİSYEN ADANA/CEYHAN
4 83 HAKKI ÖZGÜVEN ŞEF ADANA/CEYHAN
5 İ51 İBRAHİM GUI,ÇİMEN MÜDÜR SİVAS / ALTUNYAYLA
6 354 KUDRET KÖROGI.U UZMAN ADANA / CEYHAN
7 573 MEHMET YAVUZ SÜPERVİSÖR ADANA/CEYHAN
8 59 MURAT ETİ MÜDÜR ADANA/CEYHAN
9 178 SEFER ÖZTÜRK OPERATÖR ADANA /CEYHAN

 

T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
TP PETROL DAĞITIM A.Ş. (TPPD)

SIRA
NO SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 TPPD125 BURHAN ÖZMEN UZMAN PAZARLAMA ANKARA/ETİMESGUT
2 TPPD 169 MEHMET SARI UZMAN-FİNANS ANKARA /ÇANKAYA
3 TPPD254 RECEP KÖLE UZMAN-MUHASEBE ANKARA /ÇANKAYA
4 TPPD085 SERDAR 1LM İL (>l KİJÜZ ŞUBE MÜDÜRÜ ANKARA / GÖLBAŞI
5 TPPD 192 SEZAİ SAĞLAM MÜFETTİŞ YARDIMCISI AMAMLA/ALTINDAĞ
6 TPPDÖ89 TUĞRUL MEŞEBAŞI MÜHENDİS ANKARA/ETİMESGUT

 

 

KURUMU ; GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İLE BAĞLI KURULUŞLARI

SIRA SİCİL NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE
1 0249 Abdulaziz ARSLAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/Altındağ
2 0328 Abdulkadir MAHMUTOĞLU Bakanlık Müşaviri Ankara / Altındağ
3 0187 Abdullah KARAKÖSE Gençlik ve Spor Uzmanı Ankara / Altındağ
4 0364 Abdullah KAYA Bilgisayar İşletmeni Ankara / Altmdağ
5 0041 AbdutrahmanBOZKURT Gençlik ve Spor Uzmanı Ankara / Altmdağ
6 0463 Abdumıhman YILDIRIM Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altındağ
7 0575 Ahmet EMİROĞLU Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altındağ
8 0455 Ahmet TOSUN Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Ankara / Altmdağ
9 0495 Akın KÖKSAL Bilgisayar işletmeni Ankara / Altmdağ
1(1 0358 Alı GÜZEL Mimar Ankara / Altmdağ
11 0280 Aslan KARANFİL Bakanlık Müşaviri Ankara/Altmdağ
12 0439 Ayhan Kamil İLGEN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
13 0573 AyşenurÖZPARUN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altındağ
14 0352 AyşılATEŞ Mühendis Ankara / Altmdağ
15 0176 Bekir Alper BÜYÜKARSLAN Memur Ankara / Altmdağ
16 0434 Belgin YILMAZ Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/Altmdağ
17 0418 Bilal YAMAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altındağ
18 0402 Bilal YURT ALAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
19 0450 Burhan KARAARSLAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altındağ
2(1 0295 Bülent ÇELİK Gençlik ve Spor Uzmanı Ankara / Altmdağ
21 0587 Celalettin ARSLAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/Altmdağ
22 0426 Ceyhan DOĞAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/ Altmdağ
23 0084 Emir Ayşe TÜKENMEZ KULUÇLU Gençlik ve Spor Uzmam Ankara/Altmdağ
24 0381 Ensari GÜNGÖR Bilgisayar işletmeni Ankara / Altmdağ
25 0119 Erkan YILDIZ Gençlik ve Spor Uzmanı Ankara/Altmdağ
26 0264 Fatih KÖLÜK Şube Müdürü Ankara/Altmdağ
27 0559 Fatma Betul ZEYBEK Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/ Altmdağ
28 0584 Fuat AYDIN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
29 0395 Habil Faruk EREN Veri Hazırlama ve Kontrol işletmem Ankara/Altmdağ
30 0134 Harun TOKLU Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/ Altmdağ
31 0572 Haşan DEMİRBAŞ . Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/ Altmdağ
32 0554 İbrahim GÜL Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
33 0435 İrfan DEVECİ Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
34 0111 Isa TEMUR Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
35 0588 İsmail ÇAKMAK Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
36 0431 İsmail KIRIM Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
37 0424 Mahmut TÜRK Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
38 0555 Mehmet ÇALIŞKAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altındağ
39 0441 Mehmet DEMİRKAN Çözümleyici Ankara / Altmdağ
40 0579 Mehmet Fatih KESMECt Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
41 0565 Mehmet TOPDEMİR Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/Altmdağ
42 0430 Meral BARUT Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
43 0514 Munise KAYA Bilgisayar İşletmeni Ankara / Altmdağ
44 0577 Musa METİN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ


45 0279 Mustafa BALÇIK Araştırmacı Ankara / Altındağ
46 0016 Mustafa Caner ŞAHİN Memur Ankara / Altmdağ
47 0481 Mustafa YEŞİLÇAM Şube Muduru Ankara / Altındağ
48 0414 Nuray EKMEKÇİ Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
49 0484 Ozan YAREN Şube Müdürü Ankara / Altmdağ
50 0459 ÖmerGÜLTEKİN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
51 0131 Özlem ÖZKARSLI Gençlik ve Spor Uzmanı ı Ankara / Altmdağ
52 0408 Rıdvan KAB AKÇI Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
53 0567 Sedat AYDOĞAN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
54 0436 Seher SEZGİN Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
55 0406 Selahattin DEMİRCİ Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
56 0335 Selda ŞAKRUCU Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmem Ankara / Altmdağ
57 0266 Serhat EROĞLU Gençlik ve Spor Uzmanı Ankara / Altmdağ
58 0569 Sezgili Özgür KOÇ Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
59 0510 Sıddık YİĞİT Bilgisayar İşletmeni Ankara / Altmdağ
60 0331 Şaban ŞEN Öğretmen Ankara / Altmdağ
61 0462 Şenol YİĞİT Gençlik ve Spor Uzman Yardmıcısı Ankara / Altındağ
62 0023 Şevki AKKAYA Bakanlık Müşaviri : Ankara i Altmdağ
63 0503 Şinasi DEMİRBAŞ Araştırmacı Ankara / Altmdağ
64 0143 Şükrü ULUTAŞ Bilgisayar İşletmeni ■ Ankara / Altmdağ
65 0070 Tuğba YILMAZ Gençlik ve Spor Uzmanı Ankara / Altmdağ
66 0254 Tûrker Turan YILDIZ Araştırmacı Ankara / Altmdağ
67 0557 Uğur AVCI Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara / Altmdağ
68 0461 Yahya BALAMAN Öğretmen Ankara / Altmdağ
69 0445 Zihni ALEMDAROĞLU Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Ankara/ Altmdağ
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
70 P.ll-184831 Abdulkadir DAGHAN Eğitim Uzmanı Mardin
71 P.l 1-18478! Abdullah UĞUR Eğitim Uzmanı Eskişehir
72 P. 11-15861 iAbdullatif UMUT Mühendis Ankara / Altmdağ
73 P.10-4119 Abdurrahman KOCA Araştırmacı Ankara
74 P. 11 -17466 i Abdurrahman LALE Uzman Bursa
75 P.ll-15407! Adem SAĞIR Memur Kayseri
76 P.ll-16039! Ahmet ATEŞ Memur Amasya
77 P.l 1-18647! Ahmet DENİZ Eğitim Uzmanı Adıyaman
78 P.l 1-18488: Ahmet ORUÇ Eğitim Uzmanı ^ Giresun
79 P.l 1-18569 AhmetÖZDJL Eğitim Uzmanı Erzurum
80 P.11-17179İ Ahmet SİMSER Antrenör Ankara
81 P.l 1-18883 Alaettin AK1NAY Şef (Ö) Siirt
82 P.ll-156011 Ali CİDDİ Memur Afyonkarahisar
83 P.ll-09213! Ali DAMLAR Araştırmacı İsparta
84 P.l 1-18495: Alptekin ÇAKIR Eğitim Uzmanı Ankara
85 P.ll-16451; Arife Zeynep GÜNER Memur Diyarbakır
86 P.10-4519 Aslan SİNİR Araştırmacı Ankara / Altmdağ
87 P. 11 -18497! Atilla BÜYÜKDOLU Eğitim Uzmanı Osmaniye
88 P.11-I3042! Atilla ERDOĞAN Antrenör . Ankara
89 P.l 1-15860! Aydın EKİNCİ Araştırmacı Batman
90 P. 10-4249 Ayhan ÇALIŞKAN Müfettiş Yardımcısı Ankara/Altmdağ
91 P.11-I7094! Ayhan Selçuk BIRCAN Eğitim Uzmam Şanlıurfa


92 P.11-19081: Ayşe ATLI KÖSE Psikolog Samsun
93 P. 11.19317 i Ayşe ÇATAKLI Memur İstanbul
94 P.l 1-18533 i Bülent ŞENER Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ordu
95 P. 11-18472 i Cafer Sadık PALA Eğitim Uzmanı İzmir
96 P.ll-10512 Celal ÖZYURT Şef Hatay
97 P.ll-16293 i Cemal KARA Memur Aydın
98 P. 11-18509 i Damla AKÇA Eğitim Uzmanı İsparta
99 P.l 1-18501! Davut TUZLACDC t Eğitim Uzmanı Konya
100 P.l0-4373 Durmuş Cem ARSLAN i Uzman Ankara / Altındağ
101 P.ll-18421!Ebru AKDENİZ Antrenör Zonguldak
102 P.ll-16410 Ekrem AKBUGA Bilgisayar İşletmeni Çanakkale
103 P.11-16354 Elif KAYA Bilgisayar İşletmeni Bingöl
104 P.11-18595 Emm NAS i Eğitim Uzmanı Mardin
105 T3464 Emine AKBAŞ ■ Sözleşmeli Spor Eğitim Uzmanı İstanbul
106 P.l1-18941 Engin DAĞDAGÜL : Memur Bitlis
107 P.11-18485 Ercan EMRAY Eğitim Uzmanı Kayseri
108 P,11-18506 Ercan HAKKOZ ■ Eğitim Uzmanı Bilecik
109 P.11-17883 Ersin İSLAM Antrenör Karabük
110 P.11-18576 Fahrettin BOZKAYA Eğitim Uzmanı Karaman
111 P.11-16693 Faruk YILDIZ Bilgisayar İşletmeni Kocaeli
112 P. 10-4563 Fatih CAN Federasyon Genel Sekreteri Ankara / Altmdağ
113 P.11-18537 Fatih TİMUR Eğitim Uzmanı Ankara
114 P 11-18496 Fatih YILMAZ Eğitim Uzmanı Ankara
115 P.11-19528 Fecri DURMUŞ ° Bilgisayar İşletmeni Ankara
116 P.11-19527 Ferhat ASLAN Bilgisayar işletmeni Ankara
117 P.11-18841 Feyzullah KÖST ERELİ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sakarya
118 P.10-4518 Gökmen GÜVEN Müfettiş Yardımcısı Ankara / Altındağ
119 P 11-18476 Gürbüz GÜL ! Eğitim Uzmanı Erzincan
120 P 11-17065 Hacı Mustafa YILMAZ Araştırmacı Kahramanmaraş
121 P.11-17098 Hadi YALMAN Eğitim Uzmanı Kırıkkale
122 P.11-18475 Hakan MADEN Eğitim Uzmanı Denizli
123 P.11-17034 Halis DEMİRCİ Araştırmacı Samsun
124 P. 10-3087 Haşan Plüseyin METİN Şube Müdürü Ankara / Altmdağ
125 P.11-12585 Haşan ÖZYURT Bilgisayar İşletmeni Hatay
126 P.11-18943 Haşan SOYDAN Bilgisayar İşletmem Hatay
127 P. 11-170951 Hatice ERGÜN Eğitim Uzmanı Sinop
128 P. 11-17015 j Hatice KALA Bilgisayar İşletmem Ankara
129 P.l 1-18459) Haydar ÜZÜLMEZ Eğitim Uzmanı Zonguldak
130 P. 11 -15494 Hayrettin FAKİRULLAHOĞLU Mühendis Bursa
131 P.l 1-18460 j Hayrı AÇIKGÖZ Eğitim Uzmanı Şanlıurfa
132 P. 11-18471 i Hızır Murad AKSAN Eğitim Uzmanı Çorum
133 P.ll-18816 Hüseyin BABA Eğitim Uzmanı Samsun
134 P. 10-4594 Hüseyin DEMİR Araştırmacı Ankara / Yenimahalle
135 P.l1-18579 Hüseyin HAN Eğitim Uzmanı Diyarbakır
136 P.11-18512 Hüseyin ÜRKÜTEN Eğitim Uzmanı Ankara
137 P.10-4514 İbrahim BURAN Müfettiş Yardımcısı Ankara / Altmdağ
138 P.l1-17057 İsmail TOSUN Sportif Eğitim Uzmanı Ankara
139 P.ll-16046 KadirBORKÜN Araştırmacı Diyarbakır


140 P. 11 -15295; Kemal MERT Memur Nevşehir
141 P.ll-15397 KemalTümayÖZTÜRK Bilgisayar İşletmeni Hatay
142 P.l 1-166011 Kenan ÇİFTÇİ Bilgisayar İşletmeni İstanbul
143 P.l 1-185071 Kenan KAYA Eğitim Uzmanı Gaziantep
144 P,10-4250 Kenan UTUŞ Müfeltiş Yardımcısı Ankara/ Altmdağ
145 P.l 1 -15273 i Kürşat Lütfi KARARAYA Mühendis Ankara
146 P.11-18587İ Mahmut TALAY ! Eğitim Uzmanı Mersin
147 P.11-12954 Mehmet Adem KESİCİ i Bekçi-Bakıcı Siirt
148 P.11-18484 Mehmet Akif YILMAZ : Eğitim Uzmanı Malatya
149 P.11-18493 Mehmet AYVA ; Eğitim Uzmanı Ankara
150 P.11-16773 Mehmet ÇİÇEK Bilgisayar işletmeni Muş
151 P. 11-18499i Mehmet Fatih KURUŞ Eğitim Uzmanı Adıyaman
152 P.l 1-18578 i Mehmet KAYA Eğitim Uzmanı Diyarbakır
153 P,11-18489 . Metin YILDIZ Eğitim Uzmanı Van
154 P.l 1-12566 MevlütGĞNEY Memur Samsun
155 P.ll-17096!Mevlüt YILMAZ Eğitim Uzmanı Kahramanmaraş
156 P.l 1-14272 Milazim BİNGOLBALİ Bilgisayar İşletmeni Bursa
157 P.l 1-18524 Muhammed Ali KURTARAN Eğitim Uzmanı Van
158 P.l 1-18508! Muhammed Kazım ÖZALP Eğitim Uzmanı Mardin
159 P.l 1-165401 Muhammet Mustafa ATA Memur Gümüşhane
160 P.l 1-17869 Muhammet Mustafa GÜVENMEZ i Uzman Kahramanmaraş
161 P 11-18502| Muhammet YAKUT Eğitim Uzmanı Bayburt
162 Pll-18486İMurat FINDIK Eğitim Uzmanı Edime
163 P 11-18413 i Murat OĞURLU Antrenör Kırşehir
164 P.l 1-15978 i Murat OZTÜRK Araştırmacı Samsun
165 P.ll-16542iMusa ÇELİK Sportif Eğitim Uzmanı Gümüşhane
166 P.11-18464 Mustafa AB AK Eğitim Uzmanı Kastamonu
167 P.11-15897 Mustafa ENGİN Araştırmacı İzmir
168 P.11-18494 Mustafa KAYA Eğitim Uzmanı Ankara
169 P,11-16763 Mustafa KISA Bilgisayar İşletmeni Muğla
170 P, 11-15857 Mustafa KUZU Araştırmacı Diyarbakır
171 P.11-18473 Mustafa TÜRE- Eğitim Uzmanı İzmir
172 P. 11-18705 Münevver KARACA Memur Kırklareli
173 P.l 1-17099 i Namık TEMEL Eğitim Uzmanı Kırıkkale
174 P.10-3587 i Nurettin DOĞAN APK Uzmanı Ankara / Altmdağ
175 P. 11-19160 Oğuzhan ÇOLAK Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Mudurtl s Ankara
176 P.ll-16488! Osman ALP Bilgisayar İşletmeni Erzurum
177 P.l 1-14737! Osman ARAZ Bekçi-Bakıcı Bursa
178 P, 11-15972: Osman GÜL Araştırmacı Balıkesir
179 P.l 1-19530 i Osman KARTAL Bilgisayar işletmeni Ankara
180 P.ll-13818:ÖmerKOÇER Şef İsparta
181 P. 10-4248 Ramazan AKBABA Müfettiş Yardımcısı Ankara / Altmdağ
182 P.l 1-18580 i Ramazan ÇOLAK Eğitim Uzmanı Diyarbakır
183 P.ll-18480 Ramazan KELEK Eğitim Uzmanı Erzurum
184 P.11-18477 Recep TAVSAMAZ . Eğitim Uzmanı Eskişehir
185 P.ll-17006 Rıdvan UYSAL : Bilgisayar İşletmeni Ankara
186 P, 10-4593 Salih Evren ZENGİN Araştırmacı Ankara / Yenimahalle
187 P.10-3338 Salman MALKOÇ Başmüfettiş Ankara / Altındağ


188 P.11-15866: Sefahattin YÜRENÇ Araştırmacı Şırnak
189 P. 10-3841 Serdar ATALAY Mimar Ankara / Altmdağ
190 P.l 1-16823 Serdar KANLIOĞLU Memur Sakarya
191 P.ll-18469! Serhan BEDUR Eğitim Uzmanı Burdur
192 P.l 1-19526 Serhat UZUNOĞLU | Bilgisayar işletmeni Ankara
193 P.11-1Ö374I Serkan ÇİFTÇİ 1 Antrenör Bolu
194 P.11-14363 Sıddık ŞAHİN 1 Bilgisayar İşletmeni Kırşehir
195 P.11-18482 Süleyman AKTEPE : Eğitim Uzmanı Mersin
196 P.ll-18504 Süleyman YAVUZ ; Eğitim Uzmanı Çanakkale
197 P.l 1-15896: Şerafettiıı SEZGÎNSOY ; Araştırmacı Eskişehir
198 P.11-19122: Şeyma ÇAKIN Avukat Manisa
199 P. 11-18505 i Şuayıp BAYRAKTUTAR Eğitim Uzmanı Samsun
200 P.11-18548 Tarık DURSUN Eğitim Uzmanı Antalya
201 P.11-18487 Ufak TAKMAK Eğitim Uzmanı Denizli
202 P.11-15907 Uğur AKDENİZ Araştırmacı Zonguldak
203 P.l 1-15851 i Vehbi DEMİR Mühendis Samsun
204 P,11-139101 Yahya Kemal KAÇMAZ Avukat İzmir
205 T3445 Yıldırım FIÇICI Sözleşmeli Spor Eğitim Uzmanı İstanbul
206 P,11-16792 Yunus TÜRK Bilgisayar İşletmeni Gaziantep
2117 P.10-4174 Zafer KOCAKAYA : Mimar Ankara / Altmdağ
YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL Mİ DÜKLİ ĞÜ
208 13937 Abdulkadir ARI Müfetliş Yardımcısı Ankara / Çankaya
209 13362 Abdulkerim ATILGAN 1 Araştırmacı Antalya / Merkez
210 12686 Açelya AHLAT i Yurt Yönetim Memuru Sakarya i Merkez
211 04818 Ahmet Rufai BAYSAN I Koruma ve Güvenlik Görevlisi Malatya / Merkez
212 14097 Ahmet ŞAVKLIYILDIZ ı Araştırmacı İsparta / Merkez
213 14435 Ahmet YİĞİT . Müfettiş Yardımcısı Ankara / Çankaya
214 12426 AkifSEHMEÇ Yurt Yönetim Memuru Afyonkarahısar / Merkez
215 50871 Akif YILMAZ : Yurt Y önetim Personeli Bartın / Merkez
216 12802 Alper ADIGÜZEL Programcı Ankara / Çankaya
217 12229 Arzu YÜKSEKOĞUL ■ Yurt T önetim Memuru Konya / Selçuklu
218 13766 Aslı BEKTAŞ . Yurt T önetim Memuru Samsun / Merkez
219 12910 Aydın İNAL ; Yurt Yönetim Memuru Kocaeli / Merkez
220 13077 Ayşe EHLtZ Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Merkez
221 08082 Ayşe GÜR Yurt Müdür Yardımcısı Konya / Selçuklu
222 14054 Ayşe YILMAZ Araştırmacı Mamsa i Merkez
223 14361 Bayram KARABIYIK Araştırmacı Adana / Merkez
224 12991 Berna BULUT ; Yurt Yönetim Memura Lrzurum / Merkez
225 05436 Beytullah ARSLAN Araştırmacı Afyonkarahısar / Merkez
226 13865 Bülent AVDAL Şube Muduru İzmir / Konak
227 13387 Bünyamin BÜLBÜL T urt Yönetim Memuru Balıkesir / Bandırma
228 13751 Cem Nuri ŞlŞMAN Yurt Yönetim Memura Trabzon / Merkez
229 08175 Cemal ALPK1LIÇ Santral Memuru İzmir / Konak
230 14322 Cemil TOPALAK Araştırmacı Yozgat / Merkez
231 13152 Cihan KARADAĞ Yurt Yönetim Memuru Sivas/Suşehri
232 12105 Çiğdem VAROL Yurt Yönetim Memuru Sakarya / Merkez
233 13415 Elif ONSEKİZ Yurt Yönetim Memuru Kütahya / Merkez
234 13088 Emine ÖZDEMİR Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Avcılar


235 14177 Emrah DÜŞÜNCELİ Yurt Yönetim Memuru Erzincan / Merkez
236 13112 Erkan FİLİZ Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Merkez
237 12828 Esra KAYIKÇI Yurt Yönetim Memuru Niğde i Merkez
238 14093 Esra OZTURK Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Ankara / Çankaya
239 08489 Evlamye ÖZKAN Yurt Müdür Yardımcısı Kırıkkale / Merkez
241) 11552 Fatih AYDIN Yurt Yönetim Memuru Bitlis/Tatvan
241 13962 Fatih TOPÇU Müfettiş Yardımcısı Ankara / Çankaya
242 13738 Fatma KARAÖZ Yurt Yönetim Memuru Ankara / Merkez
243 13378 Fatma Zehra MÜJDE Yurt Yönetim Memura Ankara / Mamak
244 12909 Filiz ERGÜN KALAY Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Kadıköy
245 06480 Gül ESER AYDIN Yurt Yönetim Memura Kars / Merkez
246 08061 Gülsüm MURATOĞLU Yurt Müdür Yardımcısı Ankara / Yenimahalle
247 10504 Gündüz ALTUN Araştırmacı Ankara / Çankaya
248 13991 Gürsel BAŞARAN Araştırmacı Malatya / Merkez
249 13108 Güven BUDAK Veri Hazırlama vc Kontrol İşletmem İstanbul / Merkez
25ü 12930 Halil İbrahim SÜSÜN Yurt Yönetim Memuru Çanakkale / Merkez
251 14094 Hamide SARI Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Ankara / Çankaya
252 14433 Haran GENCER Müfettiş Yardımcısı Ankara / Çankaya
253 14323 Haşan AYASUN Araştırmam Eskişehir / Merkez
254 09151 Haşan SOBAY Yurt Müdürü Sivas / Merkez
255 13429 Hasret ÇEVİK Yurt Yönetim Memuru Konya / Selçuklu
256 13096 Hatice ÇELIKBİLEK Yurt Yönetim Memuru İstanbul/ Kağıthane
257 13192 Hatice FİDAN Yurt \ onetım Memuru Konya / Selçuklu
258 11967 Hülya ULAMA Yurt Yönetim Memuru Sakarya / Merkez
259 13563 Hüner ÇALIŞKAN Yurt Yönetim Memuru Mersin / Merkez
260 14108 Hüseyin GÜLŞİN Araştırmacı Tekirdağ / Merkez
261 11741 İbrahim MENGENECt Sosyal Çalışmacı Balıkesir/Merkez
262 14104 İbrahim TURAN Araştırmacı Erzurum / Merkez
263 13385 İhsan BEKÇİ Yurt Yönetim Memuru Kocaeli / Kandıra
264 13448 İhsan KARA Yurt Yönetim Memuru Konya / Kadınhanı
265 14052 İlker UZUNLAR Araştırmacı Ankara / Çankaya
266 14316 İnci KENDİR Araştırmacı İzmir / Merkez
267 14031 İsmail ALAN Yurt Yönetim Memuru Muğla /Merkez
268 13992 İsmail Günay BULUT Araştırmacı Muğla / Merkez
269 13656 Kadir ÖZAY Yurt Yönetim Memuru Afyonkarahisar / Merkez
270 12911 Kemal DOĞAN Yurt Yönetim Memura Kocaeli! Merkez
271 14329 Kenan ÇELİK Yurt Yönetim Memuru İzmir / Balçova
272 12916 Kenan SELÇUK Yurt Yönetim Memuru Sakarya / Merkez
273 12412 Kevser YİĞİT Yurt Yönetim Memura Malatya / Merkez
274 13113 Koksal ESER Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Kağıthane
275 14103 Mahmut Celal METİN Araştırmacı Bolu / Merkez
276 14053 Makbule BAĞD1J Araştırmacı Nevşehir / Urgup
277 14040 Mehmet Necip OCAK Uzman Ankara / Çankaya
278 13658 Mehmet Şahin NAİMOĞLU Yurt Yönetim Memuru İsparta / Merkez
279 13993 Melek SERT Araştırmacı Tokat/Merkez
280 14436 Muhammet EROĞLIJ Müfettiş Yardımcısı Ankara / Çankaya
281 13958 Muhammet GÜLER Müfettiş Yardımcısı Ankara / Çankaya
282 13350 Muhammet Nebi YILDIZBAŞI Araştırmacı Ankara / Çankaya


283 13198 Muharrem KOTAY Yurt Yönetim Memuru Malatya / Merkez
284 14096 Mustafa ÇELİK Araştırmacı Antalya / Alanya
285 13758 Mustafa KURU Yurt Yönetim Memuru Malatya / Merkez
286 13242 Mustafa ÖZTİN Yurt Yönetim Memuru Gümüşhane / Merkez
287 50541 Mustafa SARIATEŞ Yurt Yönetim Personeli Manisa / Gördes
288 10402 Mustafa YEDEKÇİ Uzman Ankara / Çankaya
289 12433 Münire Ezel YELKEN Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Merkez
290 11085 Müsllim AYDEMİR Koruma Ve Güvenlik Şefi Bursa / Merkez
291 13026 MüşerrefDEMİR Yurt Yönetim Memuru İzmir / Buca
292 09336 Neriman KILIÇ Yurt Yönetim Memuru Giresun / Merkez
293 14029 NesibeBERK Araştırmacı Siirt/Merkez
294 14196 Nesrin GONULTAŞ Yurt Yönetim Memuru Erzincan / Merkez ;
295 12992 Neşe KILIÇ Yurt Yönetim Memuru Ankara/Gölbaşı
296 14225 Nurgiil KOCABEY Yurt Yönetim Memuru Şanlıurfa/Merkez
297 13457 Nurteıı NACAK Yurt Yönetim Memuru Samsun/Bafra
298 14133 Osman DEMİREL Yurt Yönetim Memuru Ankara/Şereflikoçhisar
299 14317 Osman PEKER Araştırmacı Zonguldak / Merkez
300 13490 Ömer ÖZDEMİR Yurt Yönetim Memuru Trabzon/Sürmene
301 14450 Özcan BARAK Müfettiş Yardımcısı Ankara / Çankaya
302 50814 Özlem YILMAZ Yurt Yönetim Personeli Ordu /Merkez
303 12870 Pınar SARIŞAHİN Yurt Yönetim Memuru İsparta / Merkez
304 13199 Remzi DURU Yurt Yönetim Memuru Malatya / Merkez
305 02096 Sağıp ÜNAL i Teknisyen Yardımcısı Ankara / Mamak
306 06908 Şahadettin CAN i Yurt Yönetim Memuru Tokat / Merkez
307 10567 Sema DAL ! Yurt Müdürü Erzurum/Merkez
308 10354 Serpil YOĞURTOĞLU ı Yurt Müdürü Mersin i Erdemli
309 12995 Sibel SANDAL i Yurt Yönelim Memuru Rize/Merkez
310 10485 Soner UÇAR i Şef Antalya / Merkez
311 14206 SümeyraPAKEL r Yurt Yönetim Memuru Erzurum/Merkez
312 14262 Şenay AKÇA Yurt Yönetim Memuru Aksaray / Merkez
313 14208 Şükrü KOÇ Yurt Yönetim Memuru Kayseri / Merkez
314 13143 Türkan ŞENTÜRK Yurt Yönetim Memuru Mamsa/Merkez
315 13111 Ümit CAN Yurt Yönetim Memuru Kayseri / Melikgazi
316 11925 Vildan BEKDEMİR • Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmem İstanbul / Merkez
317 13404 Yasemin BEKER Yurt Yönetim Memuru Ankara/Yenimahalle
318 12912 Yusuf AYDIN Yurt Yönetim Memuru Hatay / Merkez
319 13764 YüsufELİNÇ Yurt Yönetim Memuru Malatya / Merkez
320 13095 Zehra YURTDAN Yurt Yönetim Memuru İstanbul / Eminönü

 



EN ÇOK OKUNANLAR

Bu böyle gitmez

1 Bu böyle gitmez

Sel Samsunu da vurdu

2  Sel Samsun'u da vurdu

Samsun gün sayıyor

3 Samsun gün sayıyor

Transfer var sonuç yok

4 Transfer var sonuç yok

Polisler uyuşturucu satmış

5 Polisler uyuşturucu satmış!

Geçim kaynağımı kaybettim

6 Geçim kaynağımı kaybettim

Neredeyse 1 yıldır kazanamıyor

7 Neredeyse 1 yıldır kazanamıyor

Coşkun Zeren Chibuikenin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı

8 Coşkun Zeren: 'Chibuike'nin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı'

FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

9 FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

Özal kardeşlerden bir yenilik daha

10 Özal kardeşlerden bir yenilik daha


SIRADAKİ HABER