Tanju Çolak: Hayatta ilk kez ölmek istedim

Samsun'un ve Türk futbolunun efsane isimlerinden olan Tanju Çolak, 24 TV'de Anlık Skor adlı programda futbol camiasında uğradığı haksızlıklara sert tepki gösterdi. Çolak, programda unutamadığı bir olayı anlatarak; 'Hayatta ilk kez ölmek istedim. Uçak düşsün de Türk futbolu kurtulsun diye dua ettim.' dedi.

Tanju Çolak: Hayatta ilk kez ölmek istedim

Samsun'un ve Türk futbolunun efsane isimlerinden olan Tanju Çolak, 24 TV'de Anlık Skor adlı programda uğradığı haksızlıklara sert tepki gösterdi. Çolak, programda unutamadığı bir olayı anlatarak; 'Uçak düşsün diye dua ettim.' dedi.

Futbol camiasının kendisine tavır aldığını ve dışladığını söyleyen efsane isim, 'Bu kadar tepki alacak ne yaptım ben?' diye isyan etti. Milli Takım hocası olmasın karşın Antalya'da düzenlenen kursa gitmek için kendi imkanlarıyla uçak bileti aldığını belirten Çolak, uçakta bütün milli takım teknik direktör kadrosu ve Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy'un da bulunduğunu ifade ederek yaşadığı olayı anlattı.

İşte Tanju Çolak'ın 'Uçak düşşün de Türk futbolu kurtulsun diye dua ettim' dediği olay:

'Bir baktım uçağa Metin Tekin ve Oğuz Çetin geldi. Arkasından Müfüt Hoca geldi. Sonrasında Fatih Terim geldi kafa sallayarak bir selam verdi. Uçağın kalkmasına beş dakika kala Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy geldi. Ne oluyor dedim? Allah canımı alsın uçak ininceye kadar düşsün diye dua ettim. Uçak düşsün diye dua etmediysem Allah benim canımı alsın. İçeri girip bu kadar tavır koyacak kadar ne yaptım. Uçak ne yazık ki düşmedi. Hayatta ilk kez ölmek istedim. Uçak düşsün de Türk futbolu kurtulsun diye dua ettim. Uçaktan indim, bekliyoruz. Bir araç geldi dördü bindi, beni davet etmediler. O araba geldi onları aldı gitti. A2 hocası olarak ben dışarıdan kaldım Ben hırsımdan ağladım. Ben ne terbiyesizlik yaptım. Ben ne kadar kötü bir adammışım, ne kadar kötü bir sporcuymuşum. Bunları hak edecek kadar ne yaptım diye hırsımdan ağladım. Ne kötülük, ne haksızlık, saygısızlık yaptım? Ben bunları yaşamak zorunda mıyım? Bu kadar başarılı olmuş bir insanı kabul etmiyorlar. Ben bunları yaşadım diğer insanlar yaşamasın diye anlatıyorum.'EN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

4 12 yılda 1 yenilgi

Temayül sırası vekillerde

5 Temayül sırası vekillerde

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

6 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

7 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

8 Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

9 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Cemal Safi'yi tanımak...

10 Cemal Safi'yi tanımak...


SIRADAKİ HABER