Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez

Siirt'te terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Özel Harekat Polisi Yalçın Yamaner'in evini ziyaret ederek ailesine başsağlığı veren Başkan Taşçı, 'Ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez" dedi

Ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Siirt'te terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Özel Harekat Polisi Yalçın Yamaner'in evini ziyaret ederek ailesine başsağlığı diledi.

Başkan Taşçı, Şırnak’ın Silopi ilçesinde vatan haini teröristlere yönelik sürdürülen operasyonda yaralanan Özel Harekat Polisleri Mustafa Kemal Hançer ve Muhsin Kaymak’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Terörü lanetleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Terör kadar terörü sempatik göstermeye çalışanlar da bu ülkenin başının belasıdır. Terörün her türlüsüne karşı mücadele içerisinde olan ülkemiz, tarih boyunca hainlere müsaade etmedi, asla da etmeyecektir” diye konuştu.

TERÖR SORUNU VAR
Başkan Taşçı, Türkiye’de birlik ve beraberliğe, huzur ortamına zarar vermek isteyen kanlı ellerin, ülkeyi bölmek, parçalamak gibi haince hayaller kurduğunu ifade ederek, "Tüm insanlığın ortak düşmanı olan terör, ülkemizde de hem iç hem de dış düşmanların katkısıyla varlığını sürdürme çabası içerisindedir. Terörün her türlüsüne karşı mücadele içerisinde olan ülkemiz, tarih boyunca hainlere asla müsaade etmedi, etmeyecektir. Herkesin kardeşlik içerisinde, eşit haklara sahip olarak yaşadığı bir Türkiye, elbette ki düşmanlarını rahatsız ediyor. Türk, Kürt, Laz, Çerkes, Gürcü ayrımının olmadığı bir ülkede, ‘etnik kökenler’ bahanesiyle terörist eylemler içerisinde olmak ihanetin ta kendisidir. Çünkü ülkemizde bir etnik köken sorunu yoktur. Ülkemizde terör sorunu vardır. Terör karşısında mücadelesini kararlılıkla sürdüren ülkemizi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir” şeklinde konuştu.

HAYALLERİNE ASLA ULAŞAMAYACAKLAR
Türkiye düşmanlığını bir moda haline getirenler olduğunu öne süren ve tepkisini bu yönde sürdüren Başkan Taşçı şöyle konuştu: “Mesleki kimlik ve sıfatlarıyla teröristlere figüranlık yapmaya kalkışanların niyetini Türk Milleti iyi biliyor. Bu milletin verdiği vergilerden maaş alan ve görevi ülkesine faydalı bireyler yetiştirmek olanları şaşkınlık içerisinde izliyoruz. Çok değil birkaç gün önce lojmanlara saldıran 5 aylık bebeğin de içlerinde bulunduğu 5 canı bizlerden koparan hainler ile bu hainleri savunanlar arasında hiçbir fark yoktur. Bu millet, ihaneti de ihanet edeni savunanı da unutmayacak. Bu ülkede terör, aksi için mücadele edenlere rağmen elbet bir gün son bulacak. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgemizde kardeşlik ve barış ortamı yeniden sağlanacak, terörden beslenenler, kanlı hayaller kuranlar bu hayallerine asla ulaşamayacaklar."

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun ilk yerli tramvayı test ediliyor

1 Samsun'un ilk yerli tramvayı test ediliyor

Samsundaki o dershanenin genel müdürüne FETÖ tutuklaması

2 Samsun'daki o dershanenin genel müdürüne FETÖ tutuklaması

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına dev operasyon

3 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına dev operasyon!

Samsunsporda revizyon

4 Samsunspor'da revizyon

Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki

5 Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki...

Samsunda feci kaza Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

6 Samsun'da feci kaza! Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

Samsun merkezli FETÖ operasyonunda yeni gözaltı dalgası

7 Samsun merkezli FETÖ operasyonunda yeni gözaltı dalgası!

Samsun yolunda faciadan dönüldü

8 Samsun yolunda faciadan dönüldü

Samsun Adliyesinde FETÖ operasyonu 8 gözaltı

9 Samsun Adliyesi'nde FETÖ operasyonu! 8 gözaltı

Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

10 Samsunspor kulübesinde telefon trafiği


SIRADAKİ HABER