Ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez

Siirt'te terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Özel Harekat Polisi Yalçın Yamaner'in evini ziyaret ederek ailesine başsağlığı veren Başkan Taşçı, 'Ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez" dedi

Ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Siirt'te terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Özel Harekat Polisi Yalçın Yamaner'in evini ziyaret ederek ailesine başsağlığı diledi.

Başkan Taşçı, Şırnak’ın Silopi ilçesinde vatan haini teröristlere yönelik sürdürülen operasyonda yaralanan Özel Harekat Polisleri Mustafa Kemal Hançer ve Muhsin Kaymak’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Terörü lanetleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Terör kadar terörü sempatik göstermeye çalışanlar da bu ülkenin başının belasıdır. Terörün her türlüsüne karşı mücadele içerisinde olan ülkemiz, tarih boyunca hainlere müsaade etmedi, asla da etmeyecektir” diye konuştu.

TERÖR SORUNU VAR
Başkan Taşçı, Türkiye’de birlik ve beraberliğe, huzur ortamına zarar vermek isteyen kanlı ellerin, ülkeyi bölmek, parçalamak gibi haince hayaller kurduğunu ifade ederek, "Tüm insanlığın ortak düşmanı olan terör, ülkemizde de hem iç hem de dış düşmanların katkısıyla varlığını sürdürme çabası içerisindedir. Terörün her türlüsüne karşı mücadele içerisinde olan ülkemiz, tarih boyunca hainlere asla müsaade etmedi, etmeyecektir. Herkesin kardeşlik içerisinde, eşit haklara sahip olarak yaşadığı bir Türkiye, elbette ki düşmanlarını rahatsız ediyor. Türk, Kürt, Laz, Çerkes, Gürcü ayrımının olmadığı bir ülkede, ‘etnik kökenler’ bahanesiyle terörist eylemler içerisinde olmak ihanetin ta kendisidir. Çünkü ülkemizde bir etnik köken sorunu yoktur. Ülkemizde terör sorunu vardır. Terör karşısında mücadelesini kararlılıkla sürdüren ülkemizi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir” şeklinde konuştu.

HAYALLERİNE ASLA ULAŞAMAYACAKLAR
Türkiye düşmanlığını bir moda haline getirenler olduğunu öne süren ve tepkisini bu yönde sürdüren Başkan Taşçı şöyle konuştu: “Mesleki kimlik ve sıfatlarıyla teröristlere figüranlık yapmaya kalkışanların niyetini Türk Milleti iyi biliyor. Bu milletin verdiği vergilerden maaş alan ve görevi ülkesine faydalı bireyler yetiştirmek olanları şaşkınlık içerisinde izliyoruz. Çok değil birkaç gün önce lojmanlara saldıran 5 aylık bebeğin de içlerinde bulunduğu 5 canı bizlerden koparan hainler ile bu hainleri savunanlar arasında hiçbir fark yoktur. Bu millet, ihaneti de ihanet edeni savunanı da unutmayacak. Bu ülkede terör, aksi için mücadele edenlere rağmen elbet bir gün son bulacak. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgemizde kardeşlik ve barış ortamı yeniden sağlanacak, terörden beslenenler, kanlı hayaller kuranlar bu hayallerine asla ulaşamayacaklar."

 EN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

2 Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

Tramvay ücretsiz

3 Tramvay ücretsiz

 Taraftar işbaşında

4 Taraftar işbaşında

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

5 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

Haydi Samsun

6 Haydi Samsun

Gözler Samaras'ta olacak

7 Gözler Samaras'ta olacak

Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

8 Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

9 Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi

10 Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi


SIRADAKİ HABER