Samsun'daki deniz faciasının ardından kahreden mesajlar

Samsun'da bayramın 4. günü eşini, eşinin 2 kardeşini Karadeniz'e kurban veren Emet Atmaca, dün de annesinin acı haberiyle sarsılmasının ardından sosyal medyadan paylaştığı iletilerle yürekleri dağladı.

Samsun'daki deniz faciasının ardından kahreden mesajlar

Samsun'da bayramın 4. günü meydana gelen deniz faciasında, henüz 2 ay önce evlendiği eşi Hidayet Atmaca ile onun 2 kardeşini kaybeden Emet Atmaca, dün de aynı faciada yaralı olarak hastaneye kaldırılan annesi Helime Dursun'u kaybetmenin acısını yaşadı.

Henüz 20 yaşında ardı ardına çok büyük acılar yaşayan genç kadın, facebook hesabında bugün yayımladığı mesajlarla yürekleri dağladı.

Annesi, eşi ve eşinin kardeşlerine, "Birbirinize iyi bakın" diye seslenen Emet Atmaca'nın paylaşımları, okuyanları gözyaşlarına boğdu.

Emet Atmaca paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

“Aşkım hani düğün fotoğraflarımız çıkmıştı bakmaya gitmiştik ya 2 öncesi Adem abi bir tane dükkâna asayım demişti sen de meşhur olacağız herkes diyecek ki Karadeniz’in güzel gelini ve yakışıklı damadı demiştin meşhur olacağız demiştik ya evet simdi öyle değil böyle meşhur olduk aşkım benim ama böyle olmasaydı ben böyle istemedim ama o resmi astıracağım öyle de bilecek bizi tam canım kocam benim sen üzülme ben de üzülmüyorum”

“Annem meleğim benim sen korkardın her şeyden dirençliydin sen de direnemedin herkese damadım bir yere dünya bir yere demiştin çok seviyorsun bırakamadın annem sen dur onun yanında tam. Dördünüz de birbirinize iyi bakın hepinizi seviyorum beni de merak etmeyim iyiyim ben senin kızınım Hidayet’in karısıyım ben yıkılmam anam mekânın cennet olsun meleğim benim”

“Canım her şeyim bir tanem kocacığım benim sana kıyamıyordum doyamadım neden gittin bıraktın beni söz vermiştin bırakmayacağım diye. Beni almak için herkese karşı çıktın. Niye Azrail’e karşı çıkamadın? Bir tanem ama olsun sen şehit olmak istiyordun Muhammed Celil de üçünüz de şehit oldunuz. Annem de sizle geldi dördünüz de gittiniz dördünüz de şehit oldunuz Allah’ım günahlarınızı affetsin mekânınızı cennet etsin”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi


SIRADAKİ HABER