Hayırların en güzeli

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Dikbıyık Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi'nin açılışını gerçekleştirdi. Köktaş, "Öğrencilerimize barınak yeri hazırlamak yapılabilecek hayırların en güzelidir" dedi

Hayırların en güzeli

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Dikbıyık Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi'nin açılışını düzenlenen tören ile gerçekleştirdi.

Dikbıyık İlim İrfan ve Kültüre Hizmet Derneği'nin Dikbıyık Merkez Bahçelievler Mahallesi'de yaptırdığı Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi, düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Gerçekleşen merasime AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, dernek yönetici ve üyeleri, mahalle sakinleri ve hayırseverler katıldı. Okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinden sonra dernek yetkilisi tarafından yapılan yurt ve çocukevi hakkında bilgiler verildi.

İNANÇLI VE ÇALIŞKAN BİR NESİL
Hizmete açılan Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi'nin hayırlı olması temennisi ile sözlerine başlayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, "Yurtlar dünyaya, ülkemize, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında, tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı, kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında, bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmenin gayretinde olan müstesna bir kuruluşlardır. Bu anlamda öğrencilerimize barınak yeri hazırlamak yapılabilecek hayırların en güzelidir. Çocuklarımızın gelecek nesillere en iyi şekilde yetişecekleri bu güzel mekanları hazırlayan derneğimize, bütün hayırsever kardeşlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Güzel öğrencilerimize de feyzi açık ilimler tahsil etmelerini niyaz ediyorum. Allah mübarek eylesin, Allah buralarda güzel ilimler tahsil etmeyi nasip eylesin" diye konuştu.

Konuşmaların ardından 70 kişilik yurdun açılışı gerçekleştirildi. Besleme çekerek kurdaleyi kesen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yurdun eksiklerinin tamamlanması için yapılan kampanyaya da destek verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

2 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

3 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

4 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

5 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

6 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Ahmet Burak müjdesi

7 Ahmet Burak müjdesi

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

9 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

10 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı


SIRADAKİ HABER