Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Hayırların en güzeli

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Dikbıyık Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi'nin açılışını gerçekleştirdi. Köktaş, "Öğrencilerimize barınak yeri hazırlamak yapılabilecek hayırların en güzelidir" dedi

Hayırların en güzeli

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Dikbıyık Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi'nin açılışını düzenlenen tören ile gerçekleştirdi.

Dikbıyık İlim İrfan ve Kültüre Hizmet Derneği'nin Dikbıyık Merkez Bahçelievler Mahallesi'de yaptırdığı Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi, düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Gerçekleşen merasime AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, dernek yönetici ve üyeleri, mahalle sakinleri ve hayırseverler katıldı. Okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinden sonra dernek yetkilisi tarafından yapılan yurt ve çocukevi hakkında bilgiler verildi.

İNANÇLI VE ÇALIŞKAN BİR NESİL
Hizmete açılan Kız Talebe Yurdu ve Çocukevi'nin hayırlı olması temennisi ile sözlerine başlayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, "Yurtlar dünyaya, ülkemize, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında, tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı, kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında, bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmenin gayretinde olan müstesna bir kuruluşlardır. Bu anlamda öğrencilerimize barınak yeri hazırlamak yapılabilecek hayırların en güzelidir. Çocuklarımızın gelecek nesillere en iyi şekilde yetişecekleri bu güzel mekanları hazırlayan derneğimize, bütün hayırsever kardeşlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Güzel öğrencilerimize de feyzi açık ilimler tahsil etmelerini niyaz ediyorum. Allah mübarek eylesin, Allah buralarda güzel ilimler tahsil etmeyi nasip eylesin" diye konuştu.

Konuşmaların ardından 70 kişilik yurdun açılışı gerçekleştirildi. Besleme çekerek kurdaleyi kesen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yurdun eksiklerinin tamamlanması için yapılan kampanyaya da destek verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

1 FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

Bu böyle gitmez

2 Bu böyle gitmez

Samsun gün sayıyor

3 Samsun gün sayıyor

Sel Samsunu da vurdu

4  Sel Samsun'u da vurdu

Transfer var sonuç yok

5 Transfer var sonuç yok

Polisler uyuşturucu satmış

6 Polisler uyuşturucu satmış!

Coşkun Zeren Chibuikenin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı

7 Coşkun Zeren: 'Chibuike'nin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı'

Haysiyet cellatları

8 Haysiyet cellatları...

Geçim kaynağımı kaybettim

9 Geçim kaynağımı kaybettim

Rehine krizinden dram çıktı

10 Rehine krizinden dram çıktı


SIRADAKİ HABER