Türk Eğitim-Sen'de çatlak

Türk Eğitim-Sen Bafra Temsilcisi İbrahim Akekmekçi ve Yönetim Kurulu, Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ile uyumlu çalışma ortamı yakalayamadıkları gerekçesiyle görevi bıraktığını açıkladı

Türk Eğitim-Sen'de çatlak

Türk Eğitim-Sen Bafra Temsilcisi İbrahim Akekmekçi, İlçe Sekreteri Halil Uncu ve yönetim kurulu üyeleri Yalçın Ak, Recep Vural, Musa Demirel, Binnur Taşkıran, Ergin Akyüz, Tamer Dindar, Oktay Çakır ve Faruk Çimen sendika yönetiminden çekildiklerini açıkladı.

DESTEK GÖREMEDİK

Akekmekçi ve yönetim kurulu, çekilme gerekçesini ise Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ile uyumlu çalışamadıklarını gösterdi. 2009 yılında seçilerek göreve başladıklarını belirten Akekmekçi ve yönetim kurulu üyeleri, "Bütün çalışmalarımıza ve mücadelemize rağmen Temsilcilik olarak bağlı bulunduğumuz Samsun Türk Eğitim-Sen 1No’lu Şube başkanımız Levent Kuruoğlu ile uyumlu bir çalışma ortamı sağlayamadık. Bütün bu başarılı çalışmalarımıza rağmen Bafra’ya bakış açısını değiştiremedik. Bafra da sendika yönetimi olarak yaptığımız mücadelelerde hep yalnız bırakıldık. Samsun Şubemizin maddi ve manevi konularda yeterli desteklerini alamadık. Tavır ve davranışlarda geldiğimiz bu olumsuz süreçte; Samsun Türk Eğitim-Sen1 No’lu Şube Başkanımız Levent Kuruoğlu’nun da bizden görevi bırakma yönündeki talebini Bafra Türk Eğitim-Sen yönetimi olarak aramızda uzun süre istişare ettik. Sürece devam etmenin teşkilât terbiyemize ve dava bilincimize uygun düşmeyeceği görüşüne vardık. Şube başkanımızın da talebi doğrultusunda yönetim kurulu olarak bu görevi devretmenin daha hayırlı olacağı düşüncesine varmış durumdayız" ifadelerini kullandı.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta son durum ne Fındık fiyatları ne kadar İşte güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta son durum ne? Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Terör listesinde 5 Karadenizli

2 Terör listesinde 5 Karadenizli

İş yerinde kanlı infaz

3 İş yerinde kanlı infaz

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

4 Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

5 Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

6 İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

Samsun'da nefes aldıracak proje

7 Samsun'da nefes aldıracak proje

Samsun masum sayılır

8 Samsun masum sayılır...

Sifakis hırslandı

9 Sifakis hırslandı

Sevgilisini öldürüp cesedini gezdirdi

10 Sevgilisini öldürüp cesedini gezdirdi


SIRADAKİ HABER