Samsunspor'da Özköylü hızlı başladı

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, işe hızlı başladı. Dün yapılan çift antrenmanda adeta oyuncuların pestilini çıkaran Özköylü, tüm futbolcularla tek tek ilgilendi.

Samsunspor'da Özköylü hızlı başladı

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, işe hızlı başladı. Dün yapılan çift antrenmanda adeta oyuncuların pestilini çıkaran Özköylü, tüm futbolcularla tek tek ilgilendi.

Kırmızı- Beyazlılar, günü çift antrenman ile tamamlandı. Sabah iki grup halinde çalışan Samsunspor'da bir grup kondisyon salonunda güç depolarken, diğer grup da sahada ayrı bir antrenman yaptı. Kalecilerin de takımdan ayrı çalıştığı antrenmanda futbolcuların adeta pestili çıktı. Hem içerdeki hem de dışardaki çalışmayı yöneten Teknik Direktör Osman Özköylü, futbolcularal tek tek ilgilenip, eksik yapılan hareketlerden dolayı uyarılarda bulundu. Akşam çalışmasında ise önce pas ve top antrenmanı yapılırken, ardından ise çift kale maç oynandı.

Sürekli motive

Teknik Direktör Osman Özköylü, antrenmanlarda oyuncularına uyarılarda bulunduğu gibi onları motive etmeyi de ihmal etmiyor. Deneyimli teknik adam, futbolcuların fiziksel durumlarının yanı sıra mental olarak da hazırlanması için ekibiyle birlikte büyük mesai harcıyor. Futbolcularla zaman zaman tek tek de görüşen Özköylü, hem durumları, hem de çalışmalardaki performansları ve istedikleri konusunda uyarılarda bulunuyor.

Personelle de ilgileniyor

Özköylü, Samsunspor'da futbol oynadığı 2002-2004 yılları arasında tesislerde görevli olarak çalışan personellerle sıcak bir ilişki içerisinde. Bu durum karşılaşmalarda agrasif bir görüntüye bürünen Özköylü'nün, aslında ne kadar da sıcak kanlı birisi olduğunu gösteriyor. Sadece futbolcularla değil, personelle de yakından ilgilenen deneyimli teknik adamın bu yaklaşımı, tesislerde yüzlerinde gülmesini sağladı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

4 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

5 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

6 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

7 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

8 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

9 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

10 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi


SIRADAKİ HABER